s fap cisterom iz zaleta i odgurat do mental sitija
"Majstori" parkiranja
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#24276 Re: "Majstori" parkiranja
-
she+
- Posts: 478
- Joined: 08/12/2017 18:31
#24277 Re: "Majstori" parkiranja
Sta sa ovima sto se parkiraju po sredini parkinga? Moze li im se zvati policija? Il ima neko efikasnije rjesenje?
Znaci, imas parking mjesta lijevo i desno i kad se napune onda ostavis auto na sredini pa nek te zaobilaze.. i tako duz cijelog parkinga.
Znaci, imas parking mjesta lijevo i desno i kad se napune onda ostavis auto na sredini pa nek te zaobilaze.. i tako duz cijelog parkinga.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#24278 Re: "Majstori" parkiranja
Nema! Na parkingu ispred moje zgrade komsije muku muce zbgo toga jer im se naredaju po sredini prije nego krenu na posao!
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#24279 Re: "Majstori" parkiranja
Ovo je katastrofa kada stanu konji u sredinu i onda ne mozes da izmotas sa lijeve odnosno desne strane to mi se desilo na ilidzi parkig ibrahima ljubovica samo skalpel ili zilet i po ventilima nema druge
-
adodbr
- Posts: 351
- Joined: 17/09/2017 16:33
#24280 Re: "Majstori" parkiranja
U Novom Gradu je 90% parkinga takvo
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
- muha_sa
- Posts: 140376
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#24282 Re: "Majstori" parkiranja
I šta ce bit kad nazove
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#24283 Re: "Majstori" parkiranja
e to je vec druga priča
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#24284 Re: "Majstori" parkiranja
Moze ih zvati i ja sam ih zvao ali nikad ne dodjose pri cemu rekose to je javni parking
- muha_sa
- Posts: 140376
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24286 Re: "Majstori" parkiranja
Cuj javni parking je izgovor? Pa ko treba da provodi red na javnom parkingu?
Da je privatni, rekli bi to je privatni, nemamo mi s tim nista.
Da je privatni, rekli bi to je privatni, nemamo mi s tim nista.
- muha_sa
- Posts: 140376
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#24287 Re: "Majstori" parkiranja
Da rade svoj poso--a ja sam za to da rade i sve redom kažnjavaju pa i mene ako ima osnova--svaki dan bi od pijace nekdašnjeg Hepoka pa do Bosmala kamaru love uzelidrug_profi wrote: ↑19/12/2019 19:41 Cuj javni parking je izgovor? Pa ko treba da provodi red na javnom parkingu?
Da je privatni, rekli bi to je privatni, nemamo mi s tim nista.
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24288 Re: "Majstori" parkiranja
Ma za sav svakodnevni kolaps su oni i krivi.
Evo gledam popodne, spica iz vogosce i prema vogosci. Oni stoje na prosirenju na vrh KG. Stoji kolona. Kad sta je, lik hoce preko pune da smota pred pekaru pa stao i ceka da ga neko pusti. Odmah zasutavio 50 auta, sto provocira dalji impuls i najednom vidis auta se zaustavljaju na Barama...
A njima nit je palo na pamet da pridju liku da ga upozore, niti ne daj boze da ga kazne.
Naravno parkiranih u stealth modu posvuda... pa moras stati jer ti otme sirinu ulice i onda cekas da ti beskrajna kolona iz suprotnog smjera prodje, dok se iza tebe pravi jos jedna ista takva.... ali jebe se njima.
Evo gledam popodne, spica iz vogosce i prema vogosci. Oni stoje na prosirenju na vrh KG. Stoji kolona. Kad sta je, lik hoce preko pune da smota pred pekaru pa stao i ceka da ga neko pusti. Odmah zasutavio 50 auta, sto provocira dalji impuls i najednom vidis auta se zaustavljaju na Barama...
A njima nit je palo na pamet da pridju liku da ga upozore, niti ne daj boze da ga kazne.
Naravno parkiranih u stealth modu posvuda... pa moras stati jer ti otme sirinu ulice i onda cekas da ti beskrajna kolona iz suprotnog smjera prodje, dok se iza tebe pravi jos jedna ista takva.... ali jebe se njima.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#24289 Re: "Majstori" parkiranja
Pa mozda kad bi im dao minimalac 350km + topli a ostalo sto nafata na procenat vidjela bi se efikasnost policije
- muha_sa
- Posts: 140376
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
-
she+
- Posts: 478
- Joined: 08/12/2017 18:31
#24291 Re: "Majstori" parkiranja
Nije valjda da ni policija ne zeli dolaziti? Ja sam bila na tom parkingu kad je neka policajka djelila cestitke za hajvane na mjestima za invalide, koji to, jel, nisu. Vjerovatno je neko zvao, sumnjam da je sama dosla. Znaju u blizini podijeliti cestitke i onima sto se parkiraju negdje na putu do tog parkinga al dzabe, opet isto. Obzirom da je noviji parking, do sada se desavalo da ovako po sredini parkiraju auto - dva, i to ajd i nekako, al danas je bilo duz cijelog usranog parkinga.. Vala cu iduci put zvati policiju bas da vidim sta ce reci i hoce li iko doci.
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#24292 Re: "Majstori" parkiranja
Ako parking mjesta nisu ocrtana, parkiranje po sredini je normalna stvar i nema se tu sta zvati policija. Svaki psrking u novom gradu je haman takav kao sto rece neko
-
she+
- Posts: 478
- Joined: 08/12/2017 18:31
#24293 Re: "Majstori" parkiranja
Ocrtana su uredno.. spomenuh vec i tih par mjesta za invalide zbog kojih je dolazila policija.
- nepass1
- Posts: 14673
- Joined: 06/07/2017 07:35
#24294 Re: "Majstori" parkiranja
Imaju i policajci obraz, gdje ce kaznjavati za nesta sto i sam radi kako sa privatnim tako i sa sluzbenim automdrug_profi wrote: ↑19/12/2019 19:48 Ma za sav svakodnevni kolaps su oni i krivi.
Evo gledam popodne, spica iz vogosce i prema vogosci. Oni stoje na prosirenju na vrh KG. Stoji kolona. Kad sta je, lik hoce preko pune da smota pred pekaru pa stao i ceka da ga neko pusti. Odmah zasutavio 50 auta, sto provocira dalji impuls i najednom vidis auta se zaustavljaju na Barama...
A njima nit je palo na pamet da pridju liku da ga upozore, niti ne daj boze da ga kazne.
Naravno parkiranih u stealth modu posvuda... pa moras stati jer ti otme sirinu ulice i onda cekas da ti beskrajna kolona iz suprotnog smjera prodje, dok se iza tebe pravi jos jedna ista takva.... ali jebe se njima.
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#24295 Re: "Majstori" parkiranja
Policajcima treba uveat procenat na kazne..
Napises 1 kaznu od nje imas 1KM..
Ja mialim da bi svaki dnevno pisao bar 500komada
Al sto bi tad bilo zalbi na policiju..
Napises 1 kaznu od nje imas 1KM..
Ja mialim da bi svaki dnevno pisao bar 500komada
Al sto bi tad bilo zalbi na policiju..
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#24296 Re: "Majstori" parkiranja
Kakva zalba, sto se parkirao gdje ne smije pa da tvrdi da nije
Sve se to da regukisati, samo je previse dovedenih policajaca a dosta i onih koje znaju, pa se usluge vracaju
Prica mi covjek neki dan, kaze pise ako bas bas mora, jer pranje je stalna pojava, sto je ovom, sto si onog. Oni sami okrecu glavu od prekrsaja
Dakle, dzabe trosimo pare na policiju
Sve se to da regukisati, samo je previse dovedenih policajaca a dosta i onih koje znaju, pa se usluge vracaju
Prica mi covjek neki dan, kaze pise ako bas bas mora, jer pranje je stalna pojava, sto je ovom, sto si onog. Oni sami okrecu glavu od prekrsaja
Dakle, dzabe trosimo pare na policiju
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#24297 Re: "Majstori" parkiranja
Ima i za to rjesenje. Salji ih na razmjenu.
Ovi iz Sarajeva idu da rade u npr Zenicu a ovi iz Zenice u Sarajevo. I svako nekoliko rotacija izmedju gradova i mupova.
Ovi iz Sarajeva idu da rade u npr Zenicu a ovi iz Zenice u Sarajevo. I svako nekoliko rotacija izmedju gradova i mupova.
-
Labirint
- Posts: 2930
- Joined: 24/06/2013 14:37
#24298 Re: "Majstori" parkiranja
Kako se to da lako riješiti, onako kroz maštu, formiraš tim 10 ljudi sa potrebnim kvalifikacijama, daš im 5 neobilježenih vozila sa aparatima za slikanje i pustiš ih na ulicu. Isključivo to da rade, po završenom poslu pišu izvještaje , prilažu dokumentaciju pa da vidim onda kako će se "parkiravati šošoni " na svakom mogućem trotoaru .
- makkaj
- Posts: 222
- Joined: 27/10/2009 12:04
- Location: kod mene
#24299 Re: "Majstori" parkiranja
Ovo sam vidio u Švedskoj, stao frajko ispred grčkog restroana da preuzme hranu, minutu nakon toga staje iza njega neko malo auto, izlazi teta u pedesetim, lagano škljoc i doviđenja. Pitam rođake šta ovo bi, kažu upravo je popušena kazna.Labirint wrote: ↑20/12/2019 10:22 Kako se to da lako riješiti, onako kroz maštu, formiraš tim 10 ljudi sa potrebnim kvalifikacijama, daš im 5 neobilježenih vozila sa aparatima za slikanje i pustiš ih na ulicu. Isključivo to da rade, po završenom poslu pišu izvještaje , prilažu dokumentaciju pa da vidim onda kako će se "parkiravati šošoni " na svakom mogućem trotoaru .
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#24300 Re: "Majstori" parkiranja
To gradjansko prijavljivanje postoji i u AT, ali zamisli kako bi se to zloupotrebljavalo kod nas!
Legalni reket, uhvatis nekog u prekrsaju i ucjenis ga za pare da ga ne prijavis!
Legalni reket, uhvatis nekog u prekrsaju i ucjenis ga za pare da ga ne prijavis!
