"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
arslanica
Posts: 292256
Joined: 22/07/2008 07:48
Location: pod stolom :D

#24251 Re: "Majstori" parkiranja

Post by arslanica »

beni-bu-man wrote: 18/12/2019 09:14
arslanica wrote: 18/12/2019 09:13
drug_profi wrote: 17/12/2019 22:42 Ah jbg. tacno sam znao da ce se forum obrusiti na mene. Ali neka. Indikativno je da ljudi koji zele da njihovo auto nesto "govori" o njima najcesce misle da se kupovinom popularnog auta izdizu iznad ostalih i mogu raditi po cesti i parkinzima sta zele.
Jbg za mene je to turbo folk.

Ako treba jos pojasnjavati, moracu naplacivati....
Opel Corsa .... 1999g. ... 55 KS ... ko sam ja? :roll:
da si musko napisao bi da si zensko, a vako ta vozilica ti pristaje :mrgreen:
misliš ili znaš :D ondaK je to samo žeMska vozilica :oops: :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 140370
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#24252 Re: "Majstori" parkiranja

Post by muha_sa »

arslanica wrote: 18/12/2019 12:17
muha_sa wrote: 18/12/2019 09:14
arslanica wrote: 18/12/2019 09:13

Opel Corsa .... 1999g. ... 55 KS ... ko sam ja? :roll:
moja draga arsi :kiss: :kiss:
pa dobro Muha, ko nas zavadi :kiss:
Nikad niko arsice dušice :kiss:

tebe neJma :-)
User avatar
arslanica
Posts: 292256
Joined: 22/07/2008 07:48
Location: pod stolom :D

#24253 Re: "Majstori" parkiranja

Post by arslanica »

drug_profi wrote: 18/12/2019 10:31
arslanica wrote: 18/12/2019 09:13
drug_profi wrote: 17/12/2019 22:42 Ah jbg. tacno sam znao da ce se forum obrusiti na mene. Ali neka. Indikativno je da ljudi koji zele da njihovo auto nesto "govori" o njima najcesce misle da se kupovinom popularnog auta izdizu iznad ostalih i mogu raditi po cesti i parkinzima sta zele.
Jbg za mene je to turbo folk.

Ako treba jos pojasnjavati, moracu naplacivati....
Opel Corsa .... 1999g. ... 55 KS ... ko sam ja? :roll:
Ti si prava raja.
Ako hoćeš da ti gatam, daj pet marki...
misliš da bih vozala ovo štA vozam da imam 5 marKi :lol: :lol: :lol:

mislim da bi se za raju boglo šta i kroz prste progledati ;-)
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#24254 Re: "Majstori" parkiranja

Post by tempuser »

izvrsni direktor wrote: 18/12/2019 10:08
drug_profi wrote: 17/12/2019 21:48
Ned071 wrote: 17/12/2019 21:29 Drugi profil...

Kad lijepis etikete argumentiraj jbg. Tu sam viđao i Land Rovera, Mercedesa, Fiata... Bogami i opela... Pa me zanima kako odredis karakter po tome ko sta vozi... Evo ja vozio pandu tuđu mjesec dana. Kakav sam?
Jesil se to bogati nasao pogodjen?
Pa covjece, shvati da je to samo moje misljenje. Ne razumijem zasto neko zeli da vozi auto iz falšvagen grupe. Pri tom tih auta na cesti 50%. Zašto neko želi da ima uniformisano auto? To je moje misljenje. Ja jbg. donosim određeni sud o ljudima i prema njihovom ukusu za muziku, filmove, odjecu, auta... za mene su skode turbo folk. Jbg. sori. Nemoj sta zamjerit.
Lexus, alfa, range rover, infiniti, DS....koji od ovih nabrojanih ti vozis? Sa takvim misljenjem, vjerujem da vozis jedno od ovako rijetkih auta...tja nisi turbofolker
Vala ja sam prilican broj papkara vodio u Range Roverima svih generacija, pogotovo starijih jer su zbog qurceve kvalitete i skupog odrzavanja jeftini pa papkari dobiju puno "vidjenog" auta za male pare, isto kao Audije A8, BMW sedmice, S klase i slicno..
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#24255 Re: "Majstori" parkiranja

Post by tempuser »

Throttle wrote: 18/12/2019 11:00Baklava

:lol: :thumbup:
User avatar
Laplace
Posts: 14684
Joined: 19/11/2012 18:37

#24256 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Laplace »

izvrsni direktor wrote: 18/12/2019 10:08
drug_profi wrote: 17/12/2019 21:48
Ned071 wrote: 17/12/2019 21:29 Drugi profil...

Kad lijepis etikete argumentiraj jbg. Tu sam viđao i Land Rovera, Mercedesa, Fiata... Bogami i opela... Pa me zanima kako odredis karakter po tome ko sta vozi... Evo ja vozio pandu tuđu mjesec dana. Kakav sam?
Jesil se to bogati nasao pogodjen?
Pa covjece, shvati da je to samo moje misljenje. Ne razumijem zasto neko zeli da vozi auto iz falšvagen grupe. Pri tom tih auta na cesti 50%. Zašto neko želi da ima uniformisano auto? To je moje misljenje. Ja jbg. donosim određeni sud o ljudima i prema njihovom ukusu za muziku, filmove, odjecu, auta... za mene su skode turbo folk. Jbg. sori. Nemoj sta zamjerit.
Lexus, alfa, range rover, infiniti, DS....koji od ovih nabrojanih ti vozis? Sa takvim misljenjem, vjerujem da vozis jedno od ovako rijetkih auta...tja nisi turbofolker
Bugatti Veyron, garant.
User avatar
Laplace
Posts: 14684
Joined: 19/11/2012 18:37

#24257 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Laplace »

Ned071 wrote: 18/12/2019 10:49 ti se pravis blesav il si bas đuturum pa zaboravljas sta si sinoc napisao

Kaze stereotip.
Nije stereotip. To je profil ljudi. Sta ko kupi da vozi, znas sta mu je u glavi....

dakle, opet te pitam, kako znas sta je nekome u glavi po tome sta vozi? evo jos konkretnije, sad sam izišao iz clija. sta mi je u glavi?
Kako je Throttle sugerisao, onaj ko vozi Clio-a voli da jede baklavu. Znači, tip sa 120+ kg koji u svakoj prilici jede slatko, ne bavi se sportom i ne kreće se, svraća u svaku slastičaru da pojede baklavu.
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#24258 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Optimist »

Ned071 wrote: 18/12/2019 10:49 ti se pravis blesav il si bas đuturum pa zaboravljas sta si sinoc napisao

Kaze stereotip.
Nije stereotip. To je profil ljudi. Sta ko kupi da vozi, znas sta mu je u glavi....

dakle, opet te pitam, kako znas sta je nekome u glavi po tome sta vozi? evo jos konkretnije, sad sam izišao iz clija. sta mi je u glavi?

Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24259 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

beni-bu-man wrote: 18/12/2019 09:10

moRe samo ako si focak :mrgreen:
ja sam od rogatice...
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#24260 Re: "Majstori" parkiranja

Post by tempuser »

drug_profi wrote: 18/12/2019 11:06

Kupis bmw, hoces da si zajeban. Kupis mecku, hoces da nesto dokazujes, kupis nesto iz vw grupe da imas odobravanje okoline... to su vazeci sterotipi.
Kakvo ziv bio odobravanje okoline imas kad kupis skodu?????
Za ca pola godine ce biti okruglo 20 godina kako vozim Octavije. Svaki put sam za cijenu koliko sam platio Octaviu mogao kupiti nesto od navedenog 2-4 god staro. Kad sam kupovao prvu Octaviu 2000. godine okolina je govorila "djes bolan Skodu pored Golfa 4 (kojeg sam neposredno prije prodao), "ja ne bih mogo gleda onu ticu na volanu" i sl. I sam prodavac mi je nudio nekog 2 god starog G-IV TDI kao "bolju" kupovinu. Meni taj auto tad odgovarao zbog velikog gepeka, neupadljive konfekcije, provjerene kvalitete, mogao se solidno opremiti, a sve je to kostalo manje od Golfa (da se razumijemo, nemam nikakve iluzuje da je Octavia isto sto i Golf isto kao sto Golf nije Audi niti ce ikad biti) i zato sam je kupio tad i taj model voim narednoh 20 god, ali po tebi ja je vozim zbog odobravanja okoline?????
Last edited by tempuser on 18/12/2019 12:49, edited 1 time in total.
User avatar
ranger
Posts: 2740
Joined: 14/04/2008 14:58
Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne

#24261 Re: "Majstori" parkiranja

Post by ranger »

dusa zavirit kolko komsija ima u dzepu, sta je jutros jeo, gdje kupuje namirnice, kakvo auto vozi... balkanske bolesti za koje nema lijeka
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#24262 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

tempuser wrote: 18/12/2019 12:45
drug_profi wrote: 18/12/2019 11:06

Kupis bmw, hoces da si zajeban. Kupis mecku, hoces da nesto dokazujes, kupis nesto iz vw grupe da imas odobravanje okoline... to su vazeci sterotipi.
Kakvo ziv bio odobravanje okoline imas kad kupis skodu?????
Za ca pola godine ce biti okruglo 20 godina kako vozim Octavije. Svaki put sam za cijenu koliko sam platio Octaviu mogao kupiti nesto od navedenog 2-4 god staro. Kad sam kupovao prvu Octaviu 2000. godine okolina je govorila "djes bolan Skodu pored Golfa 4 (kojeg sam neposredno prije prodao), "ja ne bih mogo gleda onu ticu na volanu" i sl. I sam prodavac mi je nudio nekog 2 god starog G-IV TDI kao "bolju" kupovinu. Meni taj auto tad odgovarao zbog velikog gepeka, neupadljive konfekcije, provjerene kvalitete, mogao se solidno opremiti, a sve je to kostalo manje od Golfa (da se razumijemo, nemam nikakve iluzuje da je Octavia isto sto i Golf isto kao sto Golf nije Audi niti ce ikad biti) i zato sam je kupio tad i taj model voim narednoh 20 god, ali po tebi ja je vozim zbog odobravanja okoline?????
Nista. Ti si sad fina raja. Vozis benzinca.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#24263 Re: "Majstori" parkiranja

Post by tempuser »

Kad je parkirana nema razlike, osim ako ne brojis podioke na obrtomjeru!
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#24264 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

tempuser wrote: 18/12/2019 14:02 Kad je parkirana nema razlike, osim ako ne brojis podioke na obrtomjeru!
Kako nema. Pise pozada. Ja taman kazem vidi papka i skode, prodjem iza vidim tsi, ups, pardon, reko....sve ok.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#24265 Re: "Majstori" parkiranja

Post by tempuser »

drug_profi wrote: 18/12/2019 14:07
tempuser wrote: 18/12/2019 14:02 Kad je parkirana nema razlike, osim ako ne brojis podioke na obrtomjeru!
Kako nema. Pise pozada. Ja taman kazem vidi papka i skode, prodjem iza vidim tsi, ups, pardon, reko....sve ok.
Nekad pisalo, sad osim "4x4" i "Scount" vise ne!
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#24266 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Sto? Jel te to stid benzinca vozit? :mrgreen:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#24267 Re: "Majstori" parkiranja

Post by tempuser »

Ja nikad nisam bio bez bar jednog benzinca!

Ontopic, zbog debila iz dudlaone bukvalno nemas kuda proci, jedino preskatai preko ograde!

Image
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#24268 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

e vidi sve fini svijet iz vw grupe
User avatar
Logovan
Posts: 102731
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24269 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Logovan »

A šta reći o ovome... :D :D

Image
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#24270 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Pa cojek japanac, tamo se lijevom stranom vozi. Ne vidim nista sporno.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#24271 Re: "Majstori" parkiranja

Post by beni-bu-man »

Logovan wrote: 18/12/2019 15:23 A šta reći o ovome... :D :D

Image
spucat ga frontalno :mrgreen:
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#24272 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mk ultra »

Dudlaona Renome u butmirovoj zgradi - kumrovec
Dudlaoničari koriste šetnicu za vozanje parkiranje parkiraju i požarnim prilazima itd itd... milicija naravno ne dolazi
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#24273 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

beni-bu-man wrote: 18/12/2019 15:31
Logovan wrote: 18/12/2019 15:23 A šta reći o ovome... :D :D

Image
spucat ga frontalno :mrgreen:
Moze li se ovdje covjek zabiti u ovog astronauta i naplatiti od osiguranja
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#24274 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mk ultra »

Ne
On bi dobio 20KM, a ti sve ostalo :mrgreen:
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#24275 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

Image

Image

Image

Kakav fakin moras biti za metar i pol, ali ako je ona oprasta se ipak ne zna koliko je 25cm
Locked