misliš ili znašbeni-bu-man wrote: ↑18/12/2019 09:14da si musko napisao bi da si zensko, a vako ta vozilica ti pristajearslanica wrote: ↑18/12/2019 09:13Opel Corsa .... 1999g. ... 55 KS ... ko sam ja?drug_profi wrote: ↑17/12/2019 22:42 Ah jbg. tacno sam znao da ce se forum obrusiti na mene. Ali neka. Indikativno je da ljudi koji zele da njihovo auto nesto "govori" o njima najcesce misle da se kupovinom popularnog auta izdizu iznad ostalih i mogu raditi po cesti i parkinzima sta zele.
Jbg za mene je to turbo folk.
Ako treba jos pojasnjavati, moracu naplacivati....![]()
![]()
"Majstori" parkiranja
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- arslanica
- Posts: 292256
- Joined: 22/07/2008 07:48
- Location: pod stolom :D
#24251 Re: "Majstori" parkiranja
- muha_sa
- Posts: 140369
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- arslanica
- Posts: 292256
- Joined: 22/07/2008 07:48
- Location: pod stolom :D
#24253 Re: "Majstori" parkiranja
misliš da bih vozala ovo štA vozam da imam 5 marKidrug_profi wrote: ↑18/12/2019 10:31Ti si prava raja.arslanica wrote: ↑18/12/2019 09:13Opel Corsa .... 1999g. ... 55 KS ... ko sam ja?drug_profi wrote: ↑17/12/2019 22:42 Ah jbg. tacno sam znao da ce se forum obrusiti na mene. Ali neka. Indikativno je da ljudi koji zele da njihovo auto nesto "govori" o njima najcesce misle da se kupovinom popularnog auta izdizu iznad ostalih i mogu raditi po cesti i parkinzima sta zele.
Jbg za mene je to turbo folk.
Ako treba jos pojasnjavati, moracu naplacivati....![]()
Ako hoćeš da ti gatam, daj pet marki...
mislim da bi se za raju boglo šta i kroz prste progledati
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#24254 Re: "Majstori" parkiranja
Vala ja sam prilican broj papkara vodio u Range Roverima svih generacija, pogotovo starijih jer su zbog qurceve kvalitete i skupog odrzavanja jeftini pa papkari dobiju puno "vidjenog" auta za male pare, isto kao Audije A8, BMW sedmice, S klase i slicno..izvrsni direktor wrote: ↑18/12/2019 10:08Lexus, alfa, range rover, infiniti, DS....koji od ovih nabrojanih ti vozis? Sa takvim misljenjem, vjerujem da vozis jedno od ovako rijetkih auta...tja nisi turbofolkerdrug_profi wrote: ↑17/12/2019 21:48Jesil se to bogati nasao pogodjen?
Pa covjece, shvati da je to samo moje misljenje. Ne razumijem zasto neko zeli da vozi auto iz falšvagen grupe. Pri tom tih auta na cesti 50%. Zašto neko želi da ima uniformisano auto? To je moje misljenje. Ja jbg. donosim određeni sud o ljudima i prema njihovom ukusu za muziku, filmove, odjecu, auta... za mene su skode turbo folk. Jbg. sori. Nemoj sta zamjerit.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
- Laplace
- Posts: 14684
- Joined: 19/11/2012 18:37
#24256 Re: "Majstori" parkiranja
Bugatti Veyron, garant.izvrsni direktor wrote: ↑18/12/2019 10:08Lexus, alfa, range rover, infiniti, DS....koji od ovih nabrojanih ti vozis? Sa takvim misljenjem, vjerujem da vozis jedno od ovako rijetkih auta...tja nisi turbofolkerdrug_profi wrote: ↑17/12/2019 21:48Jesil se to bogati nasao pogodjen?
Pa covjece, shvati da je to samo moje misljenje. Ne razumijem zasto neko zeli da vozi auto iz falšvagen grupe. Pri tom tih auta na cesti 50%. Zašto neko želi da ima uniformisano auto? To je moje misljenje. Ja jbg. donosim određeni sud o ljudima i prema njihovom ukusu za muziku, filmove, odjecu, auta... za mene su skode turbo folk. Jbg. sori. Nemoj sta zamjerit.
- Laplace
- Posts: 14684
- Joined: 19/11/2012 18:37
#24257 Re: "Majstori" parkiranja
Kako je Throttle sugerisao, onaj ko vozi Clio-a voli da jede baklavu. Znači, tip sa 120+ kg koji u svakoj prilici jede slatko, ne bavi se sportom i ne kreće se, svraća u svaku slastičaru da pojede baklavu.Ned071 wrote: ↑18/12/2019 10:49 ti se pravis blesav il si bas đuturum pa zaboravljas sta si sinoc napisao
Kaze stereotip.
Nije stereotip. To je profil ljudi. Sta ko kupi da vozi, znas sta mu je u glavi....
dakle, opet te pitam, kako znas sta je nekome u glavi po tome sta vozi? evo jos konkretnije, sad sam izišao iz clija. sta mi je u glavi?
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#24258 Re: "Majstori" parkiranja
Ned071 wrote: ↑18/12/2019 10:49 ti se pravis blesav il si bas đuturum pa zaboravljas sta si sinoc napisao
Kaze stereotip.
Nije stereotip. To je profil ljudi. Sta ko kupi da vozi, znas sta mu je u glavi....
dakle, opet te pitam, kako znas sta je nekome u glavi po tome sta vozi? evo jos konkretnije, sad sam izišao iz clija. sta mi je u glavi?

- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#24259 Re: "Majstori" parkiranja
ja sam od rogatice...
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#24260 Re: "Majstori" parkiranja
Kakvo ziv bio odobravanje okoline imas kad kupis skodu?????drug_profi wrote: ↑18/12/2019 11:06
Kupis bmw, hoces da si zajeban. Kupis mecku, hoces da nesto dokazujes, kupis nesto iz vw grupe da imas odobravanje okoline... to su vazeci sterotipi.
Za ca pola godine ce biti okruglo 20 godina kako vozim Octavije. Svaki put sam za cijenu koliko sam platio Octaviu mogao kupiti nesto od navedenog 2-4 god staro. Kad sam kupovao prvu Octaviu 2000. godine okolina je govorila "djes bolan Skodu pored Golfa 4 (kojeg sam neposredno prije prodao), "ja ne bih mogo gleda onu ticu na volanu" i sl. I sam prodavac mi je nudio nekog 2 god starog G-IV TDI kao "bolju" kupovinu. Meni taj auto tad odgovarao zbog velikog gepeka, neupadljive konfekcije, provjerene kvalitete, mogao se solidno opremiti, a sve je to kostalo manje od Golfa (da se razumijemo, nemam nikakve iluzuje da je Octavia isto sto i Golf isto kao sto Golf nije Audi niti ce ikad biti) i zato sam je kupio tad i taj model voim narednoh 20 god, ali po tebi ja je vozim zbog odobravanja okoline?????
Last edited by tempuser on 18/12/2019 12:49, edited 1 time in total.
- ranger
- Posts: 2740
- Joined: 14/04/2008 14:58
- Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne
#24261 Re: "Majstori" parkiranja
dusa zavirit kolko komsija ima u dzepu, sta je jutros jeo, gdje kupuje namirnice, kakvo auto vozi... balkanske bolesti za koje nema lijeka
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24262 Re: "Majstori" parkiranja
Nista. Ti si sad fina raja. Vozis benzinca.tempuser wrote: ↑18/12/2019 12:45Kakvo ziv bio odobravanje okoline imas kad kupis skodu?????drug_profi wrote: ↑18/12/2019 11:06
Kupis bmw, hoces da si zajeban. Kupis mecku, hoces da nesto dokazujes, kupis nesto iz vw grupe da imas odobravanje okoline... to su vazeci sterotipi.
Za ca pola godine ce biti okruglo 20 godina kako vozim Octavije. Svaki put sam za cijenu koliko sam platio Octaviu mogao kupiti nesto od navedenog 2-4 god staro. Kad sam kupovao prvu Octaviu 2000. godine okolina je govorila "djes bolan Skodu pored Golfa 4 (kojeg sam neposredno prije prodao), "ja ne bih mogo gleda onu ticu na volanu" i sl. I sam prodavac mi je nudio nekog 2 god starog G-IV TDI kao "bolju" kupovinu. Meni taj auto tad odgovarao zbog velikog gepeka, neupadljive konfekcije, provjerene kvalitete, mogao se solidno opremiti, a sve je to kostalo manje od Golfa (da se razumijemo, nemam nikakve iluzuje da je Octavia isto sto i Golf isto kao sto Golf nije Audi niti ce ikad biti) i zato sam je kupio tad i taj model voim narednoh 20 god, ali po tebi ja je vozim zbog odobravanja okoline?????
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#24263 Re: "Majstori" parkiranja
Kad je parkirana nema razlike, osim ako ne brojis podioke na obrtomjeru!
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#24265 Re: "Majstori" parkiranja
Nekad pisalo, sad osim "4x4" i "Scount" vise ne!drug_profi wrote: ↑18/12/2019 14:07Kako nema. Pise pozada. Ja taman kazem vidi papka i skode, prodjem iza vidim tsi, ups, pardon, reko....sve ok.
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24266 Re: "Majstori" parkiranja
Sto? Jel te to stid benzinca vozit? 
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24268 Re: "Majstori" parkiranja
e vidi sve fini svijet iz vw grupe
- Logovan
- Posts: 102730
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#24269 Re: "Majstori" parkiranja
A šta reći o ovome...


- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24270 Re: "Majstori" parkiranja
Pa cojek japanac, tamo se lijevom stranom vozi. Ne vidim nista sporno.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#24272 Re: "Majstori" parkiranja
Dudlaona Renome u butmirovoj zgradi - kumrovec
Dudlaoničari koriste šetnicu za vozanje parkiranje parkiraju i požarnim prilazima itd itd... milicija naravno ne dolazi
Dudlaoničari koriste šetnicu za vozanje parkiranje parkiraju i požarnim prilazima itd itd... milicija naravno ne dolazi
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#24273 Re: "Majstori" parkiranja
Moze li se ovdje covjek zabiti u ovog astronauta i naplatiti od osiguranja
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#24274 Re: "Majstori" parkiranja
Ne
On bi dobio 20KM, a ti sve ostalo
On bi dobio 20KM, a ti sve ostalo
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48




