"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#24226 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

zomri wrote: 17/12/2019 22:48
konektovan wrote: 17/12/2019 22:46 Drug_profi je hrDZa od cojeka,....to mu je od opela..... :mrgreen: :mrgreen:
a vozi opela? onda je sve jasno :mrgreen:
Vozi, nazalost..... :mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 65405
Joined: 16/07/2012 16:00

#24227 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

zomri wrote: 17/12/2019 22:48
konektovan wrote: 17/12/2019 22:46 Drug_profi je hrDZa od cojeka,....to mu je od opela..... :mrgreen: :mrgreen:
a vozi opela? onda je sve jasno :mrgreen:
:kiss: ;-)
Jes vas lako zatrolati.... valjda sto izgledam ozbiljno. :mrgreen:
A bez zeze, ima papaka u svakom modelu, ali valjda sto je skoda najvise, najvise i upadaju u oci...
Ned017 nesto voli da se breca na mene pa ja to malo zbog njega. Nesto me ne moze lik, ali sta cu ja sad....

Bio sam ozbiljan u jednom dijelu dijelu da ne znam sto ljudi vole da kupuju auta kojih ima 50% na cesti, isto uniformisana. Ali to je stvar ukusa ili originalnosti, kako ko voli da nazove. Ovdje ne pricam o autima za plitki dzep. Tu se jasno teze bira voljom, vise bira novcanik.
User avatar
drug_profi
Posts: 65405
Joined: 16/07/2012 16:00

#24228 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Logovan wrote: 17/12/2019 22:50
drug_profi wrote: 17/12/2019 22:42 Ah jbg. tacno sam znao da ce se forum obrusiti na mene. Ali neka. Indikativno je da ljudi koji zele da njihovo auto nesto "govori" o njima najcesce misle da se kupovinom popularnog auta izdizu iznad ostalih i mogu raditi po cesti i parkinzima sta zele.
Jbg za mene je to turbo folk.

Ako treba jos pojasnjavati, moracu naplacivati....
Ja se samo zajebavam, zajebancija nikad ne škodi, shvatio sam šta želiš reći. :D
Jelde da sam ovo fino napisao. :mrgreen:
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#24229 Re: "Majstori" parkiranja

Post by high_volume »

Ned071 wrote: 17/12/2019 21:29 Drugi profil...

Kad lijepis etikete argumentiraj jbg. Tu sam viđao i Land Rovera, Mercedesa, Fiata... Bogami i opela... Pa me zanima kako odredis karakter po tome ko sta vozi... Evo ja vozio pandu tuđu mjesec dana. Kakav sam?
Nikakav. Vidi pitanja... Pandu voziš, i hoćeš da se kurčiš :-) Ko si...



:D
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#24230 Re: "Majstori" parkiranja

Post by beni-bu-man »

bitanga_sa_otesa wrote: 17/12/2019 21:21
beni-bu-man wrote: 17/12/2019 20:45
Upravo, ja ne pamtim kad sam zadnji put na aparatu platio. I to lagano dok se spustam prema parkingu otipkam poruku i gas.
moRel se viberom platit?
moRe samo ako si focak :mrgreen:
User avatar
arslanica
Posts: 292256
Joined: 22/07/2008 07:48
Location: pod stolom :D

#24231 Re: "Majstori" parkiranja

Post by arslanica »

drug_profi wrote: 17/12/2019 22:42 Ah jbg. tacno sam znao da ce se forum obrusiti na mene. Ali neka. Indikativno je da ljudi koji zele da njihovo auto nesto "govori" o njima najcesce misle da se kupovinom popularnog auta izdizu iznad ostalih i mogu raditi po cesti i parkinzima sta zele.
Jbg za mene je to turbo folk.

Ako treba jos pojasnjavati, moracu naplacivati....
Opel Corsa .... 1999g. ... 55 KS ... ko sam ja? :roll:
User avatar
muha_sa
Posts: 140376
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#24232 Re: "Majstori" parkiranja

Post by muha_sa »

arslanica wrote: 18/12/2019 09:13
drug_profi wrote: 17/12/2019 22:42 Ah jbg. tacno sam znao da ce se forum obrusiti na mene. Ali neka. Indikativno je da ljudi koji zele da njihovo auto nesto "govori" o njima najcesce misle da se kupovinom popularnog auta izdizu iznad ostalih i mogu raditi po cesti i parkinzima sta zele.
Jbg za mene je to turbo folk.

Ako treba jos pojasnjavati, moracu naplacivati....
Opel Corsa .... 1999g. ... 55 KS ... ko sam ja? :roll:
moja draga arsi :kiss: :kiss:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#24233 Re: "Majstori" parkiranja

Post by beni-bu-man »

arslanica wrote: 18/12/2019 09:13
drug_profi wrote: 17/12/2019 22:42 Ah jbg. tacno sam znao da ce se forum obrusiti na mene. Ali neka. Indikativno je da ljudi koji zele da njihovo auto nesto "govori" o njima najcesce misle da se kupovinom popularnog auta izdizu iznad ostalih i mogu raditi po cesti i parkinzima sta zele.
Jbg za mene je to turbo folk.

Ako treba jos pojasnjavati, moracu naplacivati....
Opel Corsa .... 1999g. ... 55 KS ... ko sam ja? :roll:
da si musko napisao bi da si zensko, a vako ta vozilica ti pristaje :mrgreen:
izvrsni direktor
Posts: 14708
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#24234 Re: "Majstori" parkiranja

Post by izvrsni direktor »

drug_profi wrote: 17/12/2019 21:48
Ned071 wrote: 17/12/2019 21:29 Drugi profil...

Kad lijepis etikete argumentiraj jbg. Tu sam viđao i Land Rovera, Mercedesa, Fiata... Bogami i opela... Pa me zanima kako odredis karakter po tome ko sta vozi... Evo ja vozio pandu tuđu mjesec dana. Kakav sam?
Jesil se to bogati nasao pogodjen?
Pa covjece, shvati da je to samo moje misljenje. Ne razumijem zasto neko zeli da vozi auto iz falšvagen grupe. Pri tom tih auta na cesti 50%. Zašto neko želi da ima uniformisano auto? To je moje misljenje. Ja jbg. donosim određeni sud o ljudima i prema njihovom ukusu za muziku, filmove, odjecu, auta... za mene su skode turbo folk. Jbg. sori. Nemoj sta zamjerit.
Lexus, alfa, range rover, infiniti, DS....koji od ovih nabrojanih ti vozis? Sa takvim misljenjem, vjerujem da vozis jedno od ovako rijetkih auta...tja nisi turbofolker
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#24235 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

Mosa Prius, iPhone i Jana.
8-)
User avatar
drug_profi
Posts: 65405
Joined: 16/07/2012 16:00

#24236 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

arslanica wrote: 18/12/2019 09:13
drug_profi wrote: 17/12/2019 22:42 Ah jbg. tacno sam znao da ce se forum obrusiti na mene. Ali neka. Indikativno je da ljudi koji zele da njihovo auto nesto "govori" o njima najcesce misle da se kupovinom popularnog auta izdizu iznad ostalih i mogu raditi po cesti i parkinzima sta zele.
Jbg za mene je to turbo folk.

Ako treba jos pojasnjavati, moracu naplacivati....
Opel Corsa .... 1999g. ... 55 KS ... ko sam ja? :roll:
Ti si prava raja.
Ako hoćeš da ti gatam, daj pet marki...
User avatar
drug_profi
Posts: 65405
Joined: 16/07/2012 16:00

#24237 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

izvrsni direktor wrote: 18/12/2019 10:08
drug_profi wrote: 17/12/2019 21:48
Ned071 wrote: 17/12/2019 21:29 Drugi profil...

Kad lijepis etikete argumentiraj jbg. Tu sam viđao i Land Rovera, Mercedesa, Fiata... Bogami i opela... Pa me zanima kako odredis karakter po tome ko sta vozi... Evo ja vozio pandu tuđu mjesec dana. Kakav sam?
Jesil se to bogati nasao pogodjen?
Pa covjece, shvati da je to samo moje misljenje. Ne razumijem zasto neko zeli da vozi auto iz falšvagen grupe. Pri tom tih auta na cesti 50%. Zašto neko želi da ima uniformisano auto? To je moje misljenje. Ja jbg. donosim određeni sud o ljudima i prema njihovom ukusu za muziku, filmove, odjecu, auta... za mene su skode turbo folk. Jbg. sori. Nemoj sta zamjerit.
Lexus, alfa, range rover, infiniti, DS....koji od ovih nabrojanih ti vozis? Sa takvim misljenjem, vjerujem da vozis jedno od ovako rijetkih auta...tja nisi turbofolker
Vi ovo sad poceli ozbiljno?
Ok, imate problem sto ja ne volim škode i falšvagen grupu? Kako vam ja tu mogu pomoći?
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#24238 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Ned071 »

ti se pravis blesav il si bas đuturum pa zaboravljas sta si sinoc napisao

Kaze stereotip.
Nije stereotip. To je profil ljudi. Sta ko kupi da vozi, znas sta mu je u glavi....

dakle, opet te pitam, kako znas sta je nekome u glavi po tome sta vozi? evo jos konkretnije, sad sam izišao iz clija. sta mi je u glavi?
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#24239 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Throttle »

Baklava
User avatar
drug_profi
Posts: 65405
Joined: 16/07/2012 16:00

#24240 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Ned071 wrote: 18/12/2019 10:49 ti se pravis blesav il si bas đuturum pa zaboravljas sta si sinoc napisao

Kaze stereotip.
Nije stereotip. To je profil ljudi. Sta ko kupi da vozi, znas sta mu je u glavi....

dakle, opet te pitam, kako znas sta je nekome u glavi po tome sta vozi? evo jos konkretnije, sad sam izišao iz clija. sta mi je u glavi?
Vidim ja da ti imas nesto licno jer mi se za svaki post hvatas i nesto istjerujes.
Evo sad cu ti objasniti sta sam mislio pod tim citatom, i to je zadnji put.

Kupis bmw, hoces da si zajeban. Kupis mecku, hoces da nesto dokazujes, kupis nesto iz vw grupe da imas odobravanje okoline... to su vazeci sterotipi.
I to je uglavnom poprilicno tacno. PO MOM MIŠLJENJU. ako dozvoliš da imam na njega pravo. I onda tvrdim da također PO MOM MIŠLJENJU to više nisu stereotipi već dobre indicije. S tim u vezi slika dvije škode, dva samoživa vozača koja su prisvojila izlaz iz garaže kao štosu prisvojili i tuđe vrijeme, pokazuje da oni očekuju da imaju odobravanje okoline za to što rade, ili da ih uopšte nije briga.

A naknadno sam se korigovao i dozvoljavam da je zbog brojnosti modela istog proizvođača možda lažni dojam da su uzročno povezani.

A tebi u glavi šta je? Kažeš izašao si iz clia? Pa mislim sa 100% sigurnosti da sam ti ja bio u glavi. A i sad sam.
User avatar
nepass1
Posts: 14673
Joined: 06/07/2017 07:35

#24241 Re: "Majstori" parkiranja

Post by nepass1 »

To sad da ja kazem kupis astru jer nemas love za golfa. Nidje veze.
User avatar
drug_profi
Posts: 65405
Joined: 16/07/2012 16:00

#24242 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

nepass1 wrote: 18/12/2019 11:08 To sad da ja kazem kupis astru jer nemas love za golfa. Nidje veze.
Nije stvar u parama. Recimo da imas pare i za astru i za golfa? Biras ono sto ti se vise svidja.
E sad zasto ti se nesto svidja to je druga prica. A o ukusima se ne raspravlja.
Ali odabir ipak govori nesto o porivima. Možda i nesvjesnim.
User avatar
nepass1
Posts: 14673
Joined: 06/07/2017 07:35

#24243 Re: "Majstori" parkiranja

Post by nepass1 »

Ja da imam para merc e klasa nova ili volvo 90, kao drugo auto porsche 911. Ali nemam para pa kupio suzuki. Sta sam ja osim kokuz :mrgreen:
Ja mislim da se dijeli astra i golf gratis da bi i amar golfa uzeo ma sta god ovdje pricao.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#24244 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Ned071 »

nema ja nista protiv tebe, nit razmisljam o tebi, samo me uveseljavas svojim lupanjima, samo pokusaj pojasniti svoje stereotipne stavove. odnosno, na cemu temeljis tvrdnju da ce vozac skode (golfa, seata) namjerno bahato zagraditi parking a, lupam, honde (mazde, toyote) nece? jer ako to uspijes argumentirati onda si otvorio novo poglavlje psihologije
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#24245 Re: "Majstori" parkiranja

Post by JavierBosnia »

drug_profi wrote: 18/12/2019 11:06


Kupis bmw, hoces da si zajeban. Kupis mecku, hoces da nesto dokazujes, kupis nesto iz vw grupe da imas odobravanje okoline... to su vazeci sterotipi.
E moj drugar, usran li je tebi zivot ako za sve tako ocjenjujes i procjenjujes ljude i tipove ljudi.
Onda je po tebi neko ko vozi japanca, korejanca, veoma pametan zna da cijeni njihovu industriju i kvalitet, a neko ko vozi BMW, audi, napaceni debik zeljan paznje i dokazivanja

Tako si postavio stvari. Vidis djevojku na ulici ima pirsing ona je kurva? Vidis lika sa tetovazom on je narkoman?
Veze sa zivotom nema to sto si pricao i sto pricas. Lupas uveliko jaraniko
User avatar
drug_profi
Posts: 65405
Joined: 16/07/2012 16:00

#24246 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Ma vidi sto su se upalili?
Pa jel problem toliki sto ja ne volim vw grupu?
Ne volim ni dizele iz bilo koje kuce.
Jel i to problem?
I jel problem sto lose mislim o ljudima koji kupuju dizele?
Jel problem sto ne volim tetovaze, brade, cipele na platforme, šuškave trenerke, makarsko primorje....?
Jesam li bolestan?
User avatar
drug_profi
Posts: 65405
Joined: 16/07/2012 16:00

#24247 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Ned071 wrote: 18/12/2019 11:22 nema ja nista protiv tebe, nit razmisljam o tebi, samo me uveseljavas svojim lupanjima, samo pokusaj pojasniti svoje stereotipne stavove. odnosno, na cemu temeljis tvrdnju da ce vozac skode (golfa, seata) namjerno bahato zagraditi parking a, lupam, honde (mazde, toyote) nece? jer ako to uspijes argumentirati onda si otvorio novo poglavlje psihologije
Šta da ti kažem? Nisi razumio objašnjenje, ili ga nisi pažljivo pročitao, te dalje insistiraš na nekoj raspravi.
ja nemam šta da ti dodam jer su odgovori na tvoja pitanja već dati.
NediM17
Posts: 26439
Joined: 05/11/2009 11:49

#24248 Re: "Majstori" parkiranja

Post by NediM17 »

drug_profi wrote: 18/12/2019 11:40 Ma vidi sto su se upalili?
Pa jel problem toliki sto ja ne volim vw grupu?
Ne volim ni dizele iz bilo koje kuce.
Jel i to problem?
I jel problem sto lose mislim o ljudima koji kupuju dizele?
Jel problem sto ne volim tetovaze, brade, cipele na platforme, šuškave trenerke, makarsko primorje....?
Jesam li bolestan?
Zapjevaj onu Djoletovu, Ne volEm...
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#24249 Re: "Majstori" parkiranja

Post by liaar »

drug_profi wrote: 18/12/2019 11:40 Ma vidi sto su se upalili?
Pa jel problem toliki sto ja ne volim vw grupu?
Ne volim ni dizele iz bilo koje kuce.
Jel i to problem?
I jel problem sto lose mislim o ljudima koji kupuju dizele?
Jel problem sto ne volim tetovaze, brade, cipele na platforme, šuškave trenerke, makarsko primorje....?
Jesam li bolestan?
Jedno je da ne voliš, drugo je što imaš predrasude jer ne voliš.
User avatar
arslanica
Posts: 292256
Joined: 22/07/2008 07:48
Location: pod stolom :D

#24250 Re: "Majstori" parkiranja

Post by arslanica »

muha_sa wrote: 18/12/2019 09:14
arslanica wrote: 18/12/2019 09:13
drug_profi wrote: 17/12/2019 22:42 Ah jbg. tacno sam znao da ce se forum obrusiti na mene. Ali neka. Indikativno je da ljudi koji zele da njihovo auto nesto "govori" o njima najcesce misle da se kupovinom popularnog auta izdizu iznad ostalih i mogu raditi po cesti i parkinzima sta zele.
Jbg za mene je to turbo folk.

Ako treba jos pojasnjavati, moracu naplacivati....
Opel Corsa .... 1999g. ... 55 KS ... ko sam ja? :roll:
moja draga arsi :kiss: :kiss:
pa dobro Muha, ko nas zavadi :kiss:
Locked