Glupo ti pitanje
"Majstori" parkiranja
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#24201 Re: "Majstori" parkiranja
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65952
- Joined: 03/08/2010 19:04
#24202 Re: "Majstori" parkiranja
vidiš da jest
-
kakaljin
- Posts: 13493
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#24203 Re: "Majstori" parkiranja
Tako je SMS-om platis i izadjes bez ikakvog zadrzavanja, a jos jeftinije platis parking.beni-bu-man wrote: ↑17/12/2019 17:42SmsNed071 wrote: ↑17/12/2019 17:38Ne prima aparat papirnebitanga_sa_otesa wrote: ↑17/12/2019 17:30
10x najmanje me docekala ovakva situacija,pisao sam o tome vise puta,dvaput se umalo ne pobih sa nekim degenericima..i ja sam prekjuce ovako bio papak jbg
Nema bolje opcije, hem ne cekas hem jeftinije parking placas, a papci/kreteni/debili blokiraju izlaz da plate parking i to jos skuplje ga plate
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#24204 Re: "Majstori" parkiranja
Jbg ja uvijek platim na aparatu. Al nece papirne da primi. I mrsko mi se penjat pa opet silazit po auto
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#24205 Re: "Majstori" parkiranja
Sta je u glavi onom ko kupi novu Octaviju?drug_profi wrote: ↑17/12/2019 17:01 Kaze stereotip.
Nije stereotip. To je profil ljudi. Sta ko kupi da vozi, znas sta mu je u glavi....
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#24206 Re: "Majstori" parkiranja
Upravo, ja ne pamtim kad sam zadnji put na aparatu platio. I to lagano dok se spustam prema parkingu otipkam poruku i gas.kakaljin wrote: ↑17/12/2019 17:55Tako je SMS-om platis i izadjes bez ikakvog zadrzavanja, a jos jeftinije platis parking.
Nema bolje opcije, hem ne cekas hem jeftinije parking placas, a papci/kreteni/debili blokiraju izlaz da plate parking i to jos skuplje ga plate
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24207 Re: "Majstori" parkiranja
Ne znam. I ja se pitam.Ned071 wrote: ↑17/12/2019 18:27Sta je u glavi onom ko kupi novu Octaviju?drug_profi wrote: ↑17/12/2019 17:01 Kaze stereotip.
Nije stereotip. To je profil ljudi. Sta ko kupi da vozi, znas sta mu je u glavi....
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#24208 Re: "Majstori" parkiranja
moRel se viberom platit?beni-bu-man wrote: ↑17/12/2019 20:45
Upravo, ja ne pamtim kad sam zadnji put na aparatu platio. I to lagano dok se spustam prema parkingu otipkam poruku i gas.
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#24209 Re: "Majstori" parkiranja
Drugi profil...
Kad lijepis etikete argumentiraj jbg. Tu sam viđao i Land Rovera, Mercedesa, Fiata... Bogami i opela... Pa me zanima kako odredis karakter po tome ko sta vozi... Evo ja vozio pandu tuđu mjesec dana. Kakav sam?
Kad lijepis etikete argumentiraj jbg. Tu sam viđao i Land Rovera, Mercedesa, Fiata... Bogami i opela... Pa me zanima kako odredis karakter po tome ko sta vozi... Evo ja vozio pandu tuđu mjesec dana. Kakav sam?
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24210 Re: "Majstori" parkiranja
Jesil se to bogati nasao pogodjen?
Pa covjece, shvati da je to samo moje misljenje. Ne razumijem zasto neko zeli da vozi auto iz falšvagen grupe. Pri tom tih auta na cesti 50%. Zašto neko želi da ima uniformisano auto? To je moje misljenje. Ja jbg. donosim određeni sud o ljudima i prema njihovom ukusu za muziku, filmove, odjecu, auta... za mene su skode turbo folk. Jbg. sori. Nemoj sta zamjerit.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#24212 Re: "Majstori" parkiranja
Ovaj ciko dosao iz Gracanice, ne zna kako se plaća u bbi-ju... Al po tebi turbo folk papak iako je sklopio posao i ode kuci a ima Octaviju? Zanimljivo...drug_profi wrote: ↑17/12/2019 21:48
Jesil se to bogati nasao pogodjen?
Pa covjece, shvati da je to samo moje misljenje. Ne razumijem zasto neko zeli da vozi auto iz falšvagen grupe. Pri tom tih auta na cesti 50%. Zašto neko želi da ima uniformisano auto? To je moje misljenje. Ja jbg. donosim određeni sud o ljudima i prema njihovom ukusu za muziku, filmove, odjecu, auta... za mene su skode turbo folk. Jbg. sori. Nemoj sta zamjerit.
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24213 Re: "Majstori" parkiranja
Ja ne znam jesam li mogao biti jasniji.
- konektovan
- Posts: 51387
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#24214 Re: "Majstori" parkiranja
Pretjerujes u generalizaciji.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24215 Re: "Majstori" parkiranja
vala baš, ovo graniči sa kultur-fašizmom.
- Logovan
- Posts: 102731
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#24216 Re: "Majstori" parkiranja
Treba se otvoriti tema u vezi ovoga, napišete šta vozite, a drug profi vam odgovori ko ste, kakvi ste, šta vam je u glavi, itd.

Last edited by Logovan on 17/12/2019 22:37, edited 1 time in total.
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24217 Re: "Majstori" parkiranja
Ja nisam nikad rekao da nisam fašista... svi kojima se napuni kufer na kraju postanu fasisti.
a ako malo bolje procitate govorim o ukusima. O cemu se generalno ne raspravlja.
a ako malo bolje procitate govorim o ukusima. O cemu se generalno ne raspravlja.
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
- Logovan
- Posts: 102731
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#24220 Re: "Majstori" parkiranja
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24221 Re: "Majstori" parkiranja
Ah jbg. tacno sam znao da ce se forum obrusiti na mene. Ali neka. Indikativno je da ljudi koji zele da njihovo auto nesto "govori" o njima najcesce misle da se kupovinom popularnog auta izdizu iznad ostalih i mogu raditi po cesti i parkinzima sta zele.
Jbg za mene je to turbo folk.
Ako treba jos pojasnjavati, moracu naplacivati....
Jbg za mene je to turbo folk.
Ako treba jos pojasnjavati, moracu naplacivati....
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24222 Re: "Majstori" parkiranja
Mnogima je ukus možda i drugačiji ali ukus košta pa uzmu ono što mogu priuštiti.
- konektovan
- Posts: 51387
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#24223 Re: "Majstori" parkiranja
Drug_profi je hrDZa od cojeka,....to mu je od opela.....

- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24224 Re: "Majstori" parkiranja
a vozi opela? onda je sve jasno
- Logovan
- Posts: 102731
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#24225 Re: "Majstori" parkiranja
Ja se samo zajebavam, zajebancija nikad ne škodi, shvatio sam šta želiš reći.drug_profi wrote: ↑17/12/2019 22:42 Ah jbg. tacno sam znao da ce se forum obrusiti na mene. Ali neka. Indikativno je da ljudi koji zele da njihovo auto nesto "govori" o njima najcesce misle da se kupovinom popularnog auta izdizu iznad ostalih i mogu raditi po cesti i parkinzima sta zele.
Jbg za mene je to turbo folk.
Ako treba jos pojasnjavati, moracu naplacivati....
