"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#24201 Re: "Majstori" parkiranja

Post by beni-bu-man »

zateznistub wrote: 17/12/2019 17:43 Da li je moguce biti toliki primitivac

Image
Glupo ti pitanje :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65952
Joined: 03/08/2010 19:04

#24202 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

vidiš da jest
kakaljin
Posts: 13493
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#24203 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

beni-bu-man wrote: 17/12/2019 17:42
Ned071 wrote: 17/12/2019 17:38
bitanga_sa_otesa wrote: 17/12/2019 17:30

10x najmanje me docekala ovakva situacija,pisao sam o tome vise puta,dvaput se umalo ne pobih sa nekim degenericima..
Ne prima aparat papirne :( i ja sam prekjuce ovako bio papak jbg
Sms
Tako je SMS-om platis i izadjes bez ikakvog zadrzavanja, a jos jeftinije platis parking.

Nema bolje opcije, hem ne cekas hem jeftinije parking placas, a papci/kreteni/debili blokiraju izlaz da plate parking i to jos skuplje ga plate
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#24204 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Ned071 »

Jbg ja uvijek platim na aparatu. Al nece papirne da primi. I mrsko mi se penjat pa opet silazit po auto
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#24205 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Ned071 »

drug_profi wrote: 17/12/2019 17:01 Kaze stereotip.
Nije stereotip. To je profil ljudi. Sta ko kupi da vozi, znas sta mu je u glavi....
Sta je u glavi onom ko kupi novu Octaviju?
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#24206 Re: "Majstori" parkiranja

Post by beni-bu-man »

kakaljin wrote: 17/12/2019 17:55
beni-bu-man wrote: 17/12/2019 17:42
Ned071 wrote: 17/12/2019 17:38

Ne prima aparat papirne :( i ja sam prekjuce ovako bio papak jbg
Sms
Tako je SMS-om platis i izadjes bez ikakvog zadrzavanja, a jos jeftinije platis parking.

Nema bolje opcije, hem ne cekas hem jeftinije parking placas, a papci/kreteni/debili blokiraju izlaz da plate parking i to jos skuplje ga plate
Upravo, ja ne pamtim kad sam zadnji put na aparatu platio. I to lagano dok se spustam prema parkingu otipkam poruku i gas.
User avatar
drug_profi
Posts: 65405
Joined: 16/07/2012 16:00

#24207 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Ned071 wrote: 17/12/2019 18:27
drug_profi wrote: 17/12/2019 17:01 Kaze stereotip.
Nije stereotip. To je profil ljudi. Sta ko kupi da vozi, znas sta mu je u glavi....
Sta je u glavi onom ko kupi novu Octaviju?
Ne znam. I ja se pitam.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24208 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

beni-bu-man wrote: 17/12/2019 20:45
Upravo, ja ne pamtim kad sam zadnji put na aparatu platio. I to lagano dok se spustam prema parkingu otipkam poruku i gas.
moRel se viberom platit?
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#24209 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Ned071 »

Drugi profil...

Kad lijepis etikete argumentiraj jbg. Tu sam viđao i Land Rovera, Mercedesa, Fiata... Bogami i opela... Pa me zanima kako odredis karakter po tome ko sta vozi... Evo ja vozio pandu tuđu mjesec dana. Kakav sam?
User avatar
drug_profi
Posts: 65405
Joined: 16/07/2012 16:00

#24210 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Ned071 wrote: 17/12/2019 21:29 Drugi profil...

Kad lijepis etikete argumentiraj jbg. Tu sam viđao i Land Rovera, Mercedesa, Fiata... Bogami i opela... Pa me zanima kako odredis karakter po tome ko sta vozi... Evo ja vozio pandu tuđu mjesec dana. Kakav sam?
Jesil se to bogati nasao pogodjen?
Pa covjece, shvati da je to samo moje misljenje. Ne razumijem zasto neko zeli da vozi auto iz falšvagen grupe. Pri tom tih auta na cesti 50%. Zašto neko želi da ima uniformisano auto? To je moje misljenje. Ja jbg. donosim određeni sud o ljudima i prema njihovom ukusu za muziku, filmove, odjecu, auta... za mene su skode turbo folk. Jbg. sori. Nemoj sta zamjerit.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24211 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

Ned071 wrote: 17/12/2019 21:29 Evo ja vozio pandu tuđu mjesec dana. Kakav sam?
propo si ko kauĆ
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#24212 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Ned071 »

drug_profi wrote: 17/12/2019 21:48

Jesil se to bogati nasao pogodjen?
Pa covjece, shvati da je to samo moje misljenje. Ne razumijem zasto neko zeli da vozi auto iz falšvagen grupe. Pri tom tih auta na cesti 50%. Zašto neko želi da ima uniformisano auto? To je moje misljenje. Ja jbg. donosim određeni sud o ljudima i prema njihovom ukusu za muziku, filmove, odjecu, auta... za mene su skode turbo folk. Jbg. sori. Nemoj sta zamjerit.
Ovaj ciko dosao iz Gracanice, ne zna kako se plaća u bbi-ju... Al po tebi turbo folk papak iako je sklopio posao i ode kuci a ima Octaviju? Zanimljivo...
User avatar
drug_profi
Posts: 65405
Joined: 16/07/2012 16:00

#24213 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Ja ne znam jesam li mogao biti jasniji.
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#24214 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

Pretjerujes u generalizaciji.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24215 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zomri »

vala baš, ovo graniči sa kultur-fašizmom.
User avatar
Logovan
Posts: 102736
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24216 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Logovan »

Treba se otvoriti tema u vezi ovoga, napišete šta vozite, a drug profi vam odgovori ko ste, kakvi ste, šta vam je u glavi, itd. :mrgreen: :P
Last edited by Logovan on 17/12/2019 22:37, edited 1 time in total.
User avatar
drug_profi
Posts: 65405
Joined: 16/07/2012 16:00

#24217 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Ja nisam nikad rekao da nisam fašista... svi kojima se napuni kufer na kraju postanu fasisti.
a ako malo bolje procitate govorim o ukusima. O cemu se generalno ne raspravlja.
User avatar
drug_profi
Posts: 65405
Joined: 16/07/2012 16:00

#24218 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Logovan wrote: 17/12/2019 22:34 Treba se otvoriti tema u vezi ovoga, napišete šta vozite, a drug profi vam odgovori ko ste, kakvi ste, šta vam je uglavi, itd. :mrgreen: :P
To se placa. Ovo je bilo besplatno.
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#24219 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Euphoria »

Logovan wrote: 17/12/2019 22:34 Treba se otvoriti tema u vezi ovoga, napišete šta vozite, a drug profi vam odgovori ko ste, kakvi ste, šta vam je uglavi, itd. :mrgreen: :P
Analiza licnosti na osnovu automobila koji vozite :pisnula:
User avatar
Logovan
Posts: 102736
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24220 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Logovan »

drug_profi wrote: 17/12/2019 22:36
Logovan wrote: 17/12/2019 22:34 Treba se otvoriti tema u vezi ovoga, napišete šta vozite, a drug profi vam odgovori ko ste, kakvi ste, šta vam je uglavi, itd. :mrgreen: :P
To se placa. Ovo je bilo besplatno.
Još i besplatno, pravi si. :D :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65405
Joined: 16/07/2012 16:00

#24221 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Ah jbg. tacno sam znao da ce se forum obrusiti na mene. Ali neka. Indikativno je da ljudi koji zele da njihovo auto nesto "govori" o njima najcesce misle da se kupovinom popularnog auta izdizu iznad ostalih i mogu raditi po cesti i parkinzima sta zele.
Jbg za mene je to turbo folk.

Ako treba jos pojasnjavati, moracu naplacivati....
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24222 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zomri »

Mnogima je ukus možda i drugačiji ali ukus košta pa uzmu ono što mogu priuštiti.
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#24223 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

Drug_profi je hrDZa od cojeka,....to mu je od opela..... :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24224 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zomri »

konektovan wrote: 17/12/2019 22:46 Drug_profi je hrDZa od cojeka,....to mu je od opela..... :mrgreen: :mrgreen:
a vozi opela? onda je sve jasno :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102736
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24225 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Logovan »

drug_profi wrote: 17/12/2019 22:42 Ah jbg. tacno sam znao da ce se forum obrusiti na mene. Ali neka. Indikativno je da ljudi koji zele da njihovo auto nesto "govori" o njima najcesce misle da se kupovinom popularnog auta izdizu iznad ostalih i mogu raditi po cesti i parkinzima sta zele.
Jbg za mene je to turbo folk.

Ako treba jos pojasnjavati, moracu naplacivati....
Ja se samo zajebavam, zajebancija nikad ne škodi, shvatio sam šta želiš reći. :D
Locked