"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#24176 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

deleted wrote: 14/12/2019 18:05 Na ulazu u naselje iz pravca grada, veliki parking lijevo, uvijek prazan. Parking desno, oko 180 parking mjesta, otkako nema rampe, poluprazan u svaka doba.
Nema opravdanja za ovakvo parkiranje.
A sta tek reći za onu dvojicu što blokiraju požarni put, odmah do parkinga sa slike.
I njima pritužilo pa izletili?
Ma kakva dvojica, bude tu desetak auta redovno. Policija je jedno vrijeme pisala redovno, od ulaza parkinga, pasaza, ali opet jedni te isti tu parkiraju. Hoce ljudi da im je auto pod prozorom, pa makar placali kazne....
izvrsni direktor
Posts: 14707
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#24177 Re: "Majstori" parkiranja

Post by izvrsni direktor »

konektovan wrote: 14/12/2019 17:21
izvrsni direktor wrote: 14/12/2019 17:00
konektovan wrote: 14/12/2019 15:21

Zivim tu, i poznajem situaciju. Inace, vozac chevroleta koliko znam nije nikakav mangup, bio je prinudjen sigurno tu parkirati. I ja sam neku vecer morao ovako, samo sto sam se primakao desnom stranom blize drugom autu, i ostavio dovoljno prostora za pjesake. Zadnjih mjesec dva, tu je uzas za parkirati....
Pistoljem na celu ga neko prinudio?
Kako je bio prinudjen? Ako nema slobodnog parking mjesta ides parkirati tamo gdje ima.
Gdje treba da ide, na dobrinju mozda?!
Ako je tu najblize söobodno parking mjesto, onda neka ide na dobrinju. A kuda da pjesaci idu? Ko ih jebe?
preludezalude
Posts: 7007
Joined: 07/03/2012 00:09

#24178 Re: "Majstori" parkiranja

Post by preludezalude »

izvrsni direktor wrote: 14/12/2019 18:35
konektovan wrote: 14/12/2019 17:21
izvrsni direktor wrote: 14/12/2019 17:00

Pistoljem na celu ga neko prinudio?
Kako je bio prinudjen? Ako nema slobodnog parking mjesta ides parkirati tamo gdje ima.
Gdje treba da ide, na dobrinju mozda?!
Ako je tu najblize söobodno parking mjesto, onda neka ide na dobrinju. A kuda da pjesaci idu? Ko ih jebe?
Preko dobrinje.
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#24179 Re: "Majstori" parkiranja

Post by JavierBosnia »

Image

Stae picke
User avatar
Logovan
Posts: 102736
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24180 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Logovan »

:lol: :lol: :lol: E jest pametan. :-)
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#24181 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vjeshalica »

Ruse objekat kod Markala,pisu naloge i paukom kupe nepropisno parkirane idiote. Zanimljivo. Ima vodeo na klix FB stranici
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#24182 Re: "Majstori" parkiranja

Post by liaar »

User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#24183 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Ned071 »

jbt koliko je stara ova slika, ima sigurno pet godina minimum... isto toliko ova ascona stoji na trgu :lol:
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#24184 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mk ultra »

Image
Fabia i octavia stoje
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#24185 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

Bilmezi.......
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#24186 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Optimist »

Iznervirao sam se gledajuci sliku.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24187 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

odma lobanju popola da ne trose zrak ... :twisted:
kakaljin
Posts: 13493
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#24188 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

Optimist wrote: 17/12/2019 16:48 Iznervirao sam se gledajuci sliku.
Isti sam takav
User avatar
drug_profi
Posts: 65405
Joined: 16/07/2012 16:00

#24189 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Kaze stereotip.
Nije stereotip. To je profil ljudi. Sta ko kupi da vozi, znas sta mu je u glavi....
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65952
Joined: 03/08/2010 19:04

#24190 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

mk ultra wrote: 17/12/2019 16:42 Image
Fabia i octavia stoje
za ne povjerovati
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#24191 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Euphoria »

Eh danas haosa na parkingu kod Bosmala... Auta parkirana i po sredini. Na izlaz iz parkinga lik parkirao, mora se preko plocnika da bi se izaslo sa parkinga. Zao mi sto sam bila u zurbi da uslikam...
User avatar
muha_sa
Posts: 140376
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#24192 Re: "Majstori" parkiranja

Post by muha_sa »

Munlajt wrote: 17/12/2019 17:22 Eh danas haosa na parkingu kod Bosmala... Auta parkirana i po sredini. Na izlaz iz parkinga lik parkirao, mora se preko plocnika da bi se izaslo sa parkinga. Zao mi sto sam bila u zurbi da uslikam...
Što nisi zvala da ti svoje mjesto dam :D
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#24193 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Euphoria »

muha_sa wrote: 17/12/2019 17:24
Munlajt wrote: 17/12/2019 17:22 Eh danas haosa na parkingu kod Bosmala... Auta parkirana i po sredini. Na izlaz iz parkinga lik parkirao, mora se preko plocnika da bi se izaslo sa parkinga. Zao mi sto sam bila u zurbi da uslikam...
Što nisi zvala da ti svoje mjesto dam :D
Aaa da sam znala... :kiss:
Ja to fino zagradim auto i ostavim broj. Kad me nazove da pomjerim, fino se parkiram na njegovo mjesto :D
Naucna fantastika je bila izaci sa parkinga 😂
User avatar
muha_sa
Posts: 140376
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#24194 Re: "Majstori" parkiranja

Post by muha_sa »

Munlajt wrote: 17/12/2019 17:25
muha_sa wrote: 17/12/2019 17:24
Munlajt wrote: 17/12/2019 17:22 Eh danas haosa na parkingu kod Bosmala... Auta parkirana i po sredini. Na izlaz iz parkinga lik parkirao, mora se preko plocnika da bi se izaslo sa parkinga. Zao mi sto sam bila u zurbi da uslikam...
Što nisi zvala da ti svoje mjesto dam :D
Aaa da sam znala... :kiss:
Ja to fino zagradim auto i ostavim broj. Kad me nazove da pomjerim, fino se parkiram na njegovo mjesto :D
Naucna fantastika je bila izaci sa parkinga 😂
Sljedeci put najavi i imaš mjesto :kiss:

moj komšiluk, tu parkiram :) a nagledam se i idiota koji veze s vezom nemaju--il su bahati krkani :-)

jednom me neko zakacio i otkino mi prednju tablicu :-) bio je pošten pa ju je zakacio za brisac :) da nije šipak bi vidio da je nema :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24195 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

kakavdanakneiskustvu wrote: 17/12/2019 17:18

za ne povjerovati
10x najmanje me docekala ovakva situacija,pisao sam o tome vise puta,dvaput se umalo ne pobih sa nekim degenericima..
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#24196 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Euphoria »

muha_sa wrote: 17/12/2019 17:29
Munlajt wrote: 17/12/2019 17:25
Aaa da sam znala... :kiss:
Ja to fino zagradim auto i ostavim broj. Kad me nazove da pomjerim, fino se parkiram na njegovo mjesto :D
Naucna fantastika je bila izaci sa parkinga 😂
Sljedeci put najavi i imaš mjesto :kiss:

moj komšiluk, tu parkiram :) a nagledam se i idiota koji veze s vezom nemaju--il su bahati krkani :-)

jednom me neko zakacio i otkino mi prednju tablicu :-) bio je pošten pa ju je zakacio za brisac :) da nije šipak bi vidio da je nema :lol:
Hvala Muha, imat cu to u vidu :kiss:
Obicno bude mjesta, danas bas neka strasna guzva...
I ja sam ogrebala jednom tu auto, kad sam tek pocela voziti, al sam posteno sacekala covjeka i nadoknadila mu 🙈
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#24197 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Ned071 »

bitanga_sa_otesa wrote: 17/12/2019 17:30
kakavdanakneiskustvu wrote: 17/12/2019 17:18

za ne povjerovati
10x najmanje me docekala ovakva situacija,pisao sam o tome vise puta,dvaput se umalo ne pobih sa nekim degenericima..
Ne prima aparat papirne :( i ja sam prekjuce ovako bio papak jbg
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24198 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

Ned071 wrote: 17/12/2019 17:38

Ne prima aparat papirne :( i ja sam prekjuce ovako bio papak jbg
los izgovor...
prima kucica,ja uvijek placam na kucici,platim i sidjem u auto i gas napolje(ako nema ovih degenerika).
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#24199 Re: "Majstori" parkiranja

Post by beni-bu-man »

Ned071 wrote: 17/12/2019 17:38
bitanga_sa_otesa wrote: 17/12/2019 17:30
kakavdanakneiskustvu wrote: 17/12/2019 17:18

za ne povjerovati
10x najmanje me docekala ovakva situacija,pisao sam o tome vise puta,dvaput se umalo ne pobih sa nekim degenericima..
Ne prima aparat papirne :( i ja sam prekjuce ovako bio papak jbg
Sms
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#24200 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zateznistub »

Da li je moguce biti toliki primitivac

Image
Locked