"Majstori" parkiranja
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24126 Re: "Majstori" parkiranja
Pa danas sa Soukbunara posao dole prema Čobaniji. i dole na raskrscu Cobanije i Mjedenice nekakv golf parkiran u traci. Nije problem da nije kolona odozdo i odozgo. Zakucalo. Zaglavilo.... Eto sta jedan "sta ima veze" napravi.
- hopi
- Posts: 7255
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#24127 Re: "Majstori" parkiranja
ma to s tim paukom je isto smiješno, zvao eto nema vozila, drugi put zvao eto pokvarilo se, i naravno prestao zvati.
Pa jebite me svi ako taj pauk nije nešto najsiplativije, koliko mu je svaka vožnja 160KM ako se ne varam, pa zaposli još ljudi još vozila vozača, ali ne dovoljno su nam 2 vozila za grad šta će više.
- Leverage
- Posts: 9637
- Joined: 27/05/2018 16:32
#24128 Re: "Majstori" parkiranja
Stavilo mu znak, stavilo mu H, ofarbalo mu u boju koja izbi oči...
Poluasfalt.
Poluasfalt.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#24131 Re: "Majstori" parkiranja
Il je corav ili glup, trece nema...


- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#24132 Re: "Majstori" parkiranja
I ova budala sa fabijom onda onaj clio...itd ovaj sa seatom sigurno se prvi vako nakaradno parkiro jer ima snijega na sebi a ovaj sa fabijom naknadno dosao
Sve go kreten nista coravstina
Samo debilizam pomijesan sa bezobrazlukom
Sve go kreten nista coravstina
Samo debilizam pomijesan sa bezobrazlukom
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#24133 Re: "Majstori" parkiranja
Nije ni ćorav, ni glup, nego su tako bila parkirana i ostala auta....decenijama se tako tu parkira...usko je izaći, čak mislim da je i sad mnogima teško izaći sa iscrtanih mjesta, zato tako i parkiraju...prije mjesta za parking nisu bila iscrtana ukoso, nego se parkiralo na vertikalno iscrtana mjesta...a onda se poslije rata počelo parkirati i ukoso, pa je uvijek bio i miks...kao što se i vidi na fotografiji...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#24134 Re: "Majstori" parkiranja
vjeshalica wrote: ↑04/12/2019 11:00 I ova budala sa fabijom onda onaj clio...itd ovaj sa seatom sigurno se prvi vako nakaradno parkiro jer ima snijega na sebi a ovaj sa fabijom naknadno dosao
Sve go kreten nista coravstina
Samo debilizam pomijesan sa bezobrazlukom
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#24135 Re: "Majstori" parkiranja
Nisu, sva mjesta su bila slobodna, jednostavno se lik tako parkiro, sto, ne znam, ipak mislim da je poglup i corav.johntra wrote: ↑04/12/2019 11:18 Nije ni ćorav, ni glup, nego su tako bila parkirana i ostala auta....decenijama se tako tu parkira...usko je izaći, čak mislim da je i sad mnogima teško izaći sa iscrtanih mjesta, zato tako i parkiraju...prije mjesta za parking nisu bila iscrtana ukoso, nego se parkiralo na vertikalno iscrtana mjesta...a onda se poslije rata počelo parkirati i ukoso, pa je uvijek bio i miks...kao što se i vidi na fotografiji...
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#24136 Re: "Majstori" parkiranja
Bahati vozač parkirao na prolazu, Sarajlije mu ispisali poruku
https://www.radiosarajevo.ba/auto-moto/ ... jem/359547
https://www.radiosarajevo.ba/auto-moto/ ... jem/359547
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#24137 Re: "Majstori" parkiranja
trebalo mu je citavo auto išaratijohntra wrote: ↑04/12/2019 12:55 Bahati vozač parkirao na prolazu, Sarajlije mu ispisali poruku
![]()
![]()
![]()
![]()
https://www.radiosarajevo.ba/auto-moto/ ... jem/359547
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#24138 Re: "Majstori" parkiranja
kakavdanakneiskustvu wrote: ↑04/12/2019 13:01trebalo mu je citavo auto išaratijohntra wrote: ↑04/12/2019 12:55 Bahati vozač parkirao na prolazu, Sarajlije mu ispisali poruku
![]()
![]()
![]()
![]()
https://www.radiosarajevo.ba/auto-moto/ ... jem/359547
Ruke mu se pozlatile kreteni kad parkiraju tu nebitno i kad cekaju na reparaciju auspuha
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#24140 Re: "Majstori" parkiranja
jesi li siguran da je jedan
,vidim ih pet 
- BHfanatik
- Posts: 259
- Joined: 12/12/2012 21:36
- Location: Sarajevo
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#24142 Re: "Majstori" parkiranja
Grad postaje zona sumraka, šta se zalite niste policija 
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#24146 Re: "Majstori" parkiranja
E ja izgovora..
Nego, jebo izgovor, ja ne bih imao muda ostaviti auto na tom mjestu i mirno zaspati
ako mi nije stalo do drugih, jest do sebe pa ne kontam 
Nego, jebo izgovor, ja ne bih imao muda ostaviti auto na tom mjestu i mirno zaspati
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#24147 Re: "Majstori" parkiranja
U pehlivanusi isto ispod stepenica, redovno ostavljaju, jos poprecno na stepenice... smeće od ljudi
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#24148 Re: "Majstori" parkiranja
Zivim tu, i poznajem situaciju. Inace, vozac chevroleta koliko znam nije nikakav mangup, bio je prinudjen sigurno tu parkirati. I ja sam neku vecer morao ovako, samo sto sam se primakao desnom stranom blize drugom autu, i ostavio dovoljno prostora za pjesake. Zadnjih mjesec dva, tu je uzas za parkirati....
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#24149 Re: "Majstori" parkiranja
Ma nije samo tukonektovan wrote: ↑14/12/2019 15:21Zivim tu, i poznajem situaciju. Inace, vozac chevroleta koliko znam nije nikakav mangup, bio je prinudjen sigurno tu parkirati. I ja sam neku vecer morao ovako, samo sto sam se primakao desnom stranom blize drugom autu, i ostavio dovoljno prostora za pjesake. Zadnjih mjesec dva, tu je uzas za parkirati....
Citavo alipasino ima problem, dole u A fazi je nemoguce doci obaviti nesto i parkirati normalno
Ljudi su prinudjeni blokirati ostale i sva 4 upaliti u jednoj traci
A jedan od uzroka svakako sto su i banke i razliciti objekti televizije, marketi i slicno nekim cudom dobili svoja rezervisana oarking mjesta i onda se sigurno taj broj slobodnih mjesta smanjio za jedno 20-30%
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#24150 Re: "Majstori" parkiranja
"dolazim odmah, pozovite 066-225-883"


