"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#24126 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Pa danas sa Soukbunara posao dole prema Čobaniji. i dole na raskrscu Cobanije i Mjedenice nekakv golf parkiran u traci. Nije problem da nije kolona odozdo i odozgo. Zakucalo. Zaglavilo.... Eto sta jedan "sta ima veze" napravi.
User avatar
hopi
Posts: 7255
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#24127 Re: "Majstori" parkiranja

Post by hopi »

Munlajt wrote: 26/11/2019 19:23
al-em wrote: 26/11/2019 19:11 zovem policiju i pitam zasto pauk ne nosi auto koje je sve bokiralo u ulici, kaze da radi samo jedna sluzba i da imaju raspored svaki dan druga opstina :roll:
Mozeš li nam zbaviti raspored dana po opštinama? :lol:
ma to s tim paukom je isto smiješno, zvao eto nema vozila, drugi put zvao eto pokvarilo se, i naravno prestao zvati.
Pa jebite me svi ako taj pauk nije nešto najsiplativije, koliko mu je svaka vožnja 160KM ako se ne varam, pa zaposli još ljudi još vozila vozača, ali ne dovoljno su nam 2 vozila za grad šta će više.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#24128 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Leverage »

Stavilo mu znak, stavilo mu H, ofarbalo mu u boju koja izbi oči...

Poluasfalt.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24129 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#24130 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#24131 Re: "Majstori" parkiranja

Post by beni-bu-man »

Il je corav ili glup, trece nema...


Image
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#24132 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vjeshalica »

I ova budala sa fabijom onda onaj clio...itd ovaj sa seatom sigurno se prvi vako nakaradno parkiro jer ima snijega na sebi a ovaj sa fabijom naknadno dosao

Sve go kreten nista coravstina
Samo debilizam pomijesan sa bezobrazlukom
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#24133 Re: "Majstori" parkiranja

Post by johntra »

Nije ni ćorav, ni glup, nego su tako bila parkirana i ostala auta....decenijama se tako tu parkira...usko je izaći, čak mislim da je i sad mnogima teško izaći sa iscrtanih mjesta, zato tako i parkiraju...prije mjesta za parking nisu bila iscrtana ukoso, nego se parkiralo na vertikalno iscrtana mjesta...a onda se poslije rata počelo parkirati i ukoso, pa je uvijek bio i miks...kao što se i vidi na fotografiji...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#24134 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

vjeshalica wrote: 04/12/2019 11:00 I ova budala sa fabijom onda onaj clio...itd ovaj sa seatom sigurno se prvi vako nakaradno parkiro jer ima snijega na sebi a ovaj sa fabijom naknadno dosao

Sve go kreten nista coravstina
Samo debilizam pomijesan sa bezobrazlukom
:thumbup:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#24135 Re: "Majstori" parkiranja

Post by beni-bu-man »

johntra wrote: 04/12/2019 11:18 Nije ni ćorav, ni glup, nego su tako bila parkirana i ostala auta....decenijama se tako tu parkira...usko je izaći, čak mislim da je i sad mnogima teško izaći sa iscrtanih mjesta, zato tako i parkiraju...prije mjesta za parking nisu bila iscrtana ukoso, nego se parkiralo na vertikalno iscrtana mjesta...a onda se poslije rata počelo parkirati i ukoso, pa je uvijek bio i miks...kao što se i vidi na fotografiji...
Nisu, sva mjesta su bila slobodna, jednostavno se lik tako parkiro, sto, ne znam, ipak mislim da je poglup i corav.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#24136 Re: "Majstori" parkiranja

Post by johntra »

Bahati vozač parkirao na prolazu, Sarajlije mu ispisali poruku

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

https://www.radiosarajevo.ba/auto-moto/ ... jem/359547
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#24137 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

johntra wrote: 04/12/2019 12:55 Bahati vozač parkirao na prolazu, Sarajlije mu ispisali poruku

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

https://www.radiosarajevo.ba/auto-moto/ ... jem/359547
trebalo mu je citavo auto išarati
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#24138 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

kakavdanakneiskustvu wrote: 04/12/2019 13:01
johntra wrote: 04/12/2019 12:55 Bahati vozač parkirao na prolazu, Sarajlije mu ispisali poruku

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

https://www.radiosarajevo.ba/auto-moto/ ... jem/359547
trebalo mu je citavo auto išarati

Ruke mu se pozlatile kreteni kad parkiraju tu nebitno i kad cekaju na reparaciju auspuha
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#24139 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

Image

E gledaj ti kretena(â)
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#24140 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

jesi li siguran da je jedan :-D ,vidim ih pet :run:
User avatar
BHfanatik
Posts: 259
Joined: 12/12/2012 21:36
Location: Sarajevo

#24141 Re: "Majstori" parkiranja

Post by BHfanatik »

noviclan wrote: 13/12/2019 18:18 Image

E gledaj ti kretena(â)
Oduzeti vozacku i naocale propisati dioptrija +17.
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#24142 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mk ultra »

Grad postaje zona sumraka, šta se zalite niste policija :lol:
bruteforce
Posts: 206
Joined: 23/05/2017 14:29

#24143 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bruteforce »

Image

Stupine, Tuzla
User avatar
deleted
Posts: 164
Joined: 08/12/2011 22:49

#24144 Re: "Majstori" parkiranja

Post by deleted »

Image :-)
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#24145 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

deleted wrote: 14/12/2019 13:33 Image :-)
Nista neobicno, na tom parkingu je poslije 20 h gotovo nemoguce naci slobodno mjesto, i zato ljudi tako parkiraju
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#24146 Re: "Majstori" parkiranja

Post by seoBIH »

E ja izgovora..

Nego, jebo izgovor, ja ne bih imao muda ostaviti auto na tom mjestu i mirno zaspati :) ako mi nije stalo do drugih, jest do sebe pa ne kontam :-)
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#24147 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mk ultra »

U pehlivanusi isto ispod stepenica, redovno ostavljaju, jos poprecno na stepenice... smeće od ljudi
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#24148 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

seoBIH wrote: 14/12/2019 13:53 E ja izgovora..

Nego, jebo izgovor, ja ne bih imao muda ostaviti auto na tom mjestu i mirno zaspati :) ako mi nije stalo do drugih, jest do sebe pa ne kontam :-)
Zivim tu, i poznajem situaciju. Inace, vozac chevroleta koliko znam nije nikakav mangup, bio je prinudjen sigurno tu parkirati. I ja sam neku vecer morao ovako, samo sto sam se primakao desnom stranom blize drugom autu, i ostavio dovoljno prostora za pjesake. Zadnjih mjesec dva, tu je uzas za parkirati....
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#24149 Re: "Majstori" parkiranja

Post by JavierBosnia »

konektovan wrote: 14/12/2019 15:21
seoBIH wrote: 14/12/2019 13:53 E ja izgovora..

Nego, jebo izgovor, ja ne bih imao muda ostaviti auto na tom mjestu i mirno zaspati :) ako mi nije stalo do drugih, jest do sebe pa ne kontam :-)
Zivim tu, i poznajem situaciju. Inace, vozac chevroleta koliko znam nije nikakav mangup, bio je prinudjen sigurno tu parkirati. I ja sam neku vecer morao ovako, samo sto sam se primakao desnom stranom blize drugom autu, i ostavio dovoljno prostora za pjesake. Zadnjih mjesec dva, tu je uzas za parkirati....
Ma nije samo tu
Citavo alipasino ima problem, dole u A fazi je nemoguce doci obaviti nesto i parkirati normalno
Ljudi su prinudjeni blokirati ostale i sva 4 upaliti u jednoj traci

A jedan od uzroka svakako sto su i banke i razliciti objekti televizije, marketi i slicno nekim cudom dobili svoja rezervisana oarking mjesta i onda se sigurno taj broj slobodnih mjesta smanjio za jedno 20-30%
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#24150 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

bruteforce wrote: 14/12/2019 09:03 Image

Stupine, Tuzla

"dolazim odmah, pozovite 066-225-883"
Locked