Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Znači sport vision, kao partner prodaje kopije? Naši ljudi misle da su u svemu eksperti.
Sport Vision je partner vodećih svjetskih sportskih brendova kao što su: Nike, adidas, Under Armour, Reebok, Timberland, Converse, i dr. Osim toga, Sport Vision ima ugovor o licencnoj proizvodnji i distribuciji renomiranih brendova: Champion, Umbro, Lotto, Ellesse, Lonsdale, Karrimor i mnogih drugih.
Znači sport vision, kao partner prodaje kopije? Naši ljudi misle da su u svemu eksperti.
Sport Vision je partner vodećih svjetskih sportskih brendova kao što su: Nike, adidas, Under Armour, Reebok, Timberland, Converse, i dr. Osim toga, Sport Vision ima ugovor o licencnoj proizvodnji i distribuciji renomiranih brendova: Champion, Umbro, Lotto, Ellesse, Lonsdale, Karrimor i mnogih drugih.
partner nepartner nemam pojma, ali tene su dupljak ili adidas pravi zakurac tene
konektovan wrote: ↑20/11/2019 23:58
Veceras je ispred bingeta bio kolaps, hebo te i sport vision akcije i ko ga smjesti tu. Raji puknu suplju snizenje do 70 %, i ono bi na vrata sa autom, ma kakvi, da mogu izmedju polica bi sa autom razgledali maxice...
,a roba rinaka,nema brojeva,ta akciona rulja je najopasnija,budi siguran da bi te pregazili kad bi pao
Ja se direktino poredjenjem Nike tene kupljene u regularnog prodavnici vani i tu uvjerio da je dupljak.
Ja sam mislio vise na seljacke modele,cijenu i nepostojanje vecih brojeva,a fol elitni shop
Throttle wrote: ↑21/11/2019 10:01
Sta znam, ja sam nasao stosta za sicu. Naravno, nisam gledao najnovije modele i nisam trazio sebi nista jer je bilo milion ljudi, nabrzaka kupio par stvari djetetu i bjezanija. Ne volim guzvu a bio je bas krkljanac. Samo te patikice bih platio 120KM u Zenici u njihovom shopu.
Ja neki dan u Zenici na akciji praktički 2 za 1 kupio sa popustom na kasi i na onoj njihovoj kartici... našao one waterproof trebaju mi za šetnje po ovom vremenu, mogu reći da je kvalitet na nivou... A jedva nađoh parking, doduše onde kod Arene je uvijek frka za parking, a policija se navadila pa kažnjava naročito u onom uskom dijelu između dva parkinga...
konektovan wrote: ↑20/11/2019 23:58
Veceras je ispred bingeta bio kolaps, hebo te i sport vision akcije i ko ga smjesti tu. Raji puknu suplju snizenje do 70 %, i ono bi na vrata sa autom, ma kakvi, da mogu izmedju polica bi sa autom razgledali maxice...
,a roba rinaka,nema brojeva,ta akciona rulja je najopasnija,budi siguran da bi te pregazili kad bi pao
Ja se direktino poredjenjem Nike tene kupljene u regularnog prodavnici vani i tu uvjerio da je dupljak.
prije će biti razlika u kvaliteti za različita tržišta... a sigurno je orginalno
Travnički Noćni Šetač wrote: ↑22/11/2019 09:08Ja neki dan u Zenici na akciji praktički 2 za 1 kupio sa popustom na kasi i na onoj njihovoj kartici... našao one waterproof trebaju mi za šetnje po ovom vremenu, mogu reći da je kvalitet na nivou... A jedva nađoh parking, doduše onde kod Arene je uvijek frka za parking, a policija se navadila pa kažnjava naročito u onom uskom dijelu između dva parkinga...
Mora kaznjavat kad stoka hoce u prodavnicu autom uci. Na krovu uvijek imas mjesta, kolika god je guzva. Samo nemoj bas u cosak neki da te ne bi seljadija zagradila, imaju obicaj ako je bas guzva Pogotovo ako su neki koncerti u Areni
tempuser wrote: ↑21/11/2019 13:27
Ja se direktino poredjenjem Nike tene kupljene u regularnog prodavnici vani i tu uvjerio da je dupljak.
Grisport, Lotto (a vjerovatno i još neke) znam 100% da prodaju dupljak u outletu.
Etiketa, kutija i na kraju kvalitet ni vidjelo originala.
Lotto trenerke fuseraj zivi
3 puta oprane
Pocele se cuflati i ono truniti one bobice po njima
Jeedino ok su bile adidas one sportsme majice nike
Dukserice trenerke patike su fuseraj zivi vjerovatno made in pester
zovem policiju i pitam zasto pauk ne nosi auto koje je sve bokiralo u ulici, kaze da radi samo jedna sluzba i da imaju raspored svaki dan druga opstina
al-em wrote: ↑26/11/2019 19:11
zovem policiju i pitam zasto pauk ne nosi auto koje je sve bokiralo u ulici, kaze da radi samo jedna sluzba i da imaju raspored svaki dan druga opstina