"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#24101 Re: "Majstori" parkiranja

Post by seoBIH »

:-) :-) :-) :-) :-) :-)

Znači sport vision, kao partner prodaje kopije? :-) Naši ljudi misle da su u svemu eksperti.

Sport Vision je partner vodećih svjetskih sportskih brendova kao što su: Nike, adidas, Under Armour, Reebok, Timberland, Converse, i dr. Osim toga, Sport Vision ima ugovor o licencnoj proizvodnji i distribuciji renomiranih brendova: Champion, Umbro, Lotto, Ellesse, Lonsdale, Karrimor i mnogih drugih.
User avatar
nepass1
Posts: 14673
Joined: 06/07/2017 07:35

#24102 Re: "Majstori" parkiranja

Post by nepass1 »

seoBIH wrote: 21/11/2019 15:45 :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Znači sport vision, kao partner prodaje kopije? :-) Naši ljudi misle da su u svemu eksperti.

Sport Vision je partner vodećih svjetskih sportskih brendova kao što su: Nike, adidas, Under Armour, Reebok, Timberland, Converse, i dr. Osim toga, Sport Vision ima ugovor o licencnoj proizvodnji i distribuciji renomiranih brendova: Champion, Umbro, Lotto, Ellesse, Lonsdale, Karrimor i mnogih drugih.
partner nepartner nemam pojma, ali tene su dupljak ili adidas pravi zakurac tene
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#24103 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

tempuser wrote: 21/11/2019 13:27
amar1994 wrote: 21/11/2019 13:18
konektovan wrote: 20/11/2019 23:58 Veceras je ispred bingeta bio kolaps, hebo te i sport vision akcije i ko ga smjesti tu. Raji puknu suplju snizenje do 70 %, i ono bi na vrata sa autom, ma kakvi, da mogu izmedju polica bi sa autom razgledali maxice... :-)
:lol: :lol: ,a roba rinaka,nema brojeva,ta akciona rulja je najopasnija,budi siguran da bi te pregazili kad bi pao :run:
Ja se direktino poredjenjem Nike tene kupljene u regularnog prodavnici vani i tu uvjerio da je dupljak.
Ja sam mislio vise na seljacke modele,cijenu i nepostojanje vecih brojeva,a fol elitni shop :run:
User avatar
ElRe
Posts: 16893
Joined: 12/12/2011 11:28

#24104 Re: "Majstori" parkiranja

Post by ElRe »

tempuser wrote: 21/11/2019 13:27
Ja se direktino poredjenjem Nike tene kupljene u regularnog prodavnici vani i tu uvjerio da je dupljak.
Grisport, Lotto (a vjerovatno i još neke) znam 100% da prodaju dupljak u outletu.
Etiketa, kutija i na kraju kvalitet ni vidjelo originala.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#24105 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Travnički Noćni Šetač »

Throttle wrote: 21/11/2019 10:01 Sta znam, ja sam nasao stosta za sicu. Naravno, nisam gledao najnovije modele i nisam trazio sebi nista jer je bilo milion ljudi, nabrzaka kupio par stvari djetetu i bjezanija. Ne volim guzvu a bio je bas krkljanac. Samo te patikice bih platio 120KM u Zenici u njihovom shopu.
Ja neki dan u Zenici na akciji praktički 2 za 1 kupio sa popustom na kasi i na onoj njihovoj kartici... našao one waterproof trebaju mi za šetnje po ovom vremenu, mogu reći da je kvalitet na nivou... A jedva nađoh parking, doduše onde kod Arene je uvijek frka za parking, a policija se navadila pa kažnjava naročito u onom uskom dijelu između dva parkinga...
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#24106 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mk ultra »

tempuser wrote: 21/11/2019 13:27
amar1994 wrote: 21/11/2019 13:18
konektovan wrote: 20/11/2019 23:58 Veceras je ispred bingeta bio kolaps, hebo te i sport vision akcije i ko ga smjesti tu. Raji puknu suplju snizenje do 70 %, i ono bi na vrata sa autom, ma kakvi, da mogu izmedju polica bi sa autom razgledali maxice... :-)
:lol: :lol: ,a roba rinaka,nema brojeva,ta akciona rulja je najopasnija,budi siguran da bi te pregazili kad bi pao :run:
Ja se direktino poredjenjem Nike tene kupljene u regularnog prodavnici vani i tu uvjerio da je dupljak.
prije će biti razlika u kvaliteti za različita tržišta... a sigurno je orginalno
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#24107 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Throttle »

Travnički Noćni Šetač wrote: 22/11/2019 09:08Ja neki dan u Zenici na akciji praktički 2 za 1 kupio sa popustom na kasi i na onoj njihovoj kartici... našao one waterproof trebaju mi za šetnje po ovom vremenu, mogu reći da je kvalitet na nivou... A jedva nađoh parking, doduše onde kod Arene je uvijek frka za parking, a policija se navadila pa kažnjava naročito u onom uskom dijelu između dva parkinga...
Mora kaznjavat kad stoka hoce u prodavnicu autom uci. Na krovu uvijek imas mjesta, kolika god je guzva. Samo nemoj bas u cosak neki da te ne bi seljadija zagradila, imaju obicaj ako je bas guzva :mrgreen: Pogotovo ako su neki koncerti u Areni :-)
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#24108 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Travnički Noćni Šetač »

Ma ovo bilo gore od koncerta... znam za krov samo kad lift ne radi uspušem se brate uz one stepenice... :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24109 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

Travnički Noćni Šetač wrote: 22/11/2019 10:18 uspušem se brate uz one stepenice... :D
smanji malo cevape i ostale poguzluke :D
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#24110 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vjeshalica »

ElRe wrote: 22/11/2019 09:03
tempuser wrote: 21/11/2019 13:27
Ja se direktino poredjenjem Nike tene kupljene u regularnog prodavnici vani i tu uvjerio da je dupljak.
Grisport, Lotto (a vjerovatno i još neke) znam 100% da prodaju dupljak u outletu.
Etiketa, kutija i na kraju kvalitet ni vidjelo originala.
Lotto trenerke fuseraj zivi
3 puta oprane
Pocele se cuflati i ono truniti one bobice po njima
Jeedino ok su bile adidas one sportsme majice nike
Dukserice trenerke patike su fuseraj zivi vjerovatno made in pester
User avatar
nepass1
Posts: 14673
Joined: 06/07/2017 07:35

#24111 Re: "Majstori" parkiranja

Post by nepass1 »

kakav tri pranja, prvo pranje i vec kao da je 3g stara
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#24112 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Travnički Noćni Šetač »

bitanga_sa_otesa wrote: 22/11/2019 10:35
Travnički Noćni Šetač wrote: 22/11/2019 10:18 uspušem se brate uz one stepenice... :D
smanji malo cevape i ostale poguzluke :D
Ma šuti... smanjio sam ja al naiđu ovi moji i hajd vamo i de probaj i jbg...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#24113 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Throttle »

A đe ćeš raju odbit... :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#24114 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

Image

takoE :)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#24115 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

fuj,fuj
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#24116 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

amar1994 wrote: 26/11/2019 18:06 Image

takoE :)
Kud se nisu dva kamiona mimoisla u ovo trenutku
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#24117 Re: "Majstori" parkiranja

Post by al-em »

zovem policiju i pitam zasto pauk ne nosi auto koje je sve bokiralo u ulici, kaze da radi samo jedna sluzba i da imaju raspored svaki dan druga opstina :roll:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#24118 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

jedan pauk za cijeli kanton?
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#24119 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mk ultra »

noviclan wrote: 26/11/2019 18:31
Kud se nisu dva kamiona mimoisla u ovo trenutku
Redovno parkirani ispred prodavnice autodijelova
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#24120 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Euphoria »

al-em wrote: 26/11/2019 19:11 zovem policiju i pitam zasto pauk ne nosi auto koje je sve bokiralo u ulici, kaze da radi samo jedna sluzba i da imaju raspored svaki dan druga opstina :roll:
Mozeš li nam zbaviti raspored dana po opštinama? :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24121 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Logovan »

Važno! / Hitna pomoć Kantona Sarajevo uputila apel građanima

https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/lo ... ima/358979

Treba moliti....
User avatar
holowey
Posts: 10852
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#24122 Re: "Majstori" parkiranja

Post by holowey »

Logovan wrote: 29/11/2019 13:01 Važno! / Hitna pomoć Kantona Sarajevo uputila apel građanima

https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/lo ... ima/358979

Treba moliti....
sto li su degenu morali sakriti tablice.... ovakve treba javno prozivati po bilbordima i medijima...
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#24123 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Za ovakve prekrsaje ja bih obavezno pauka zvao. Znaci nista cvaja. Sve i da stojis kraj auta. Pauk te nosi.
azdralovic
Posts: 5113
Joined: 29/05/2010 21:46

#24124 Re: "Majstori" parkiranja

Post by azdralovic »

Jos 20m ispod PU
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24125 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

joj vas....pa samo ce minutu..
Locked