Za tursku/bosansku kafu najbolja domaća kafa. Ima u Bakalaru na Baščaršiji turska Mehmet Efendi ali je 100gr 3 KM, ona je meni najbolja.
INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Moderator: anex
- ElRe
- Posts: 16944
- Joined: 12/12/2011 11:28
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
- ElRe
- Posts: 16944
- Joined: 12/12/2011 11:28
#9728 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#9729 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Zahvaljujem, ja trazila Bakalar pa nisam uspjela. 
- Reisova
- Posts: 1018
- Joined: 15/08/2011 16:28
#9730 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Jutros u Amku kefir koji je bio 0,5 sada 0,90 stvarno bezobrazluk. Ovo tačno treba na nekoj web stranici javno objavljivati ovakve stvari…
- konektovan
- Posts: 51481
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83557
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#9732 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Kako je nastao....
- pepeljara
- Posts: 7366
- Joined: 22/08/2003 00:00
#9733 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Al taj bezobrazluk podignu cijenu i cim su je digli fola akcija 
Ma mrs.
Ma mrs.
- konektovan
- Posts: 51481
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#9734 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Privatizacijom.....certifikatima, pljačkom..
-
tap3ah75
- Posts: 7604
- Joined: 07/09/2009 14:14
#9735 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Al je fol da nema po malo poskupljivanja nego udri odmah u kost.
Uzimao neke tortilje ... veeeliko pakovanje bile 10 KM - od danas 14 KM.
Nema ono 11 .... pa za mjesec/dva 12 .... nego odmah 14
Ma idi u klinac krasni .... mogu i bez toga.
Uzimao neke tortilje ... veeeliko pakovanje bile 10 KM - od danas 14 KM.
Nema ono 11 .... pa za mjesec/dva 12 .... nego odmah 14
Ma idi u klinac krasni .... mogu i bez toga.
- pepeljara
- Posts: 7366
- Joined: 22/08/2003 00:00
#9736 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Pa ko i kafici.
Poskupi kila kafe (120 kafa od nje) za 2KM odmah za po marke dignu kafe
Poskupi kila kafe (120 kafa od nje) za 2KM odmah za po marke dignu kafe
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83557
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#9737 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Stare navike
- ElRe
- Posts: 16944
- Joined: 12/12/2011 11:28
#9738 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH

Ima ih još na akcijama.
Sad će espresso u Metru biti 3.50 KM
-
DebelinJoe
- Posts: 4268
- Joined: 03/03/2021 20:06
#9739 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Sarajevski kiseljak 1.15 KM. Valjda i mineralnu vodu uvozimo iz Ukrajine.
- konektovan
- Posts: 51481
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- VladaFBiH
- Posts: 6612
- Joined: 01/02/2012 12:32
- Location: rajvoSa
- pepeljara
- Posts: 7366
- Joined: 22/08/2003 00:00
- Truba
- Posts: 93850
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#9743 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Hehe sad sam probao ono sto su forumasi savjetovali
Kupio sam snikers za 90
A na kasi 1.30
Platio karticom
I lagano po sefovoma...reko danas sam slobodan imam vremena...i dobijem svojih 40 pf na ruke

Kupio sam snikers za 90
A na kasi 1.30
Platio karticom
I lagano po sefovoma...reko danas sam slobodan imam vremena...i dobijem svojih 40 pf na ruke
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
- Truba
- Posts: 93850
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#9745 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Stani u red
Ja sam stipsic

Ja sam stipsic
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#9746 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Joj, ovi su najgori. Hajd što ne bi počastili, al što se hvale kako imaju. Neka, neka, imaću i ja nekad 40 feninga.
- Truba
- Posts: 93850
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#9747 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Jes fino kad si slobodan obilazis i kupujes gdje je jeftino i na snizenju
-
Nokian808
- Posts: 1036
- Joined: 13/05/2013 20:50
- Ironmen
- Posts: 7503
- Joined: 29/07/2015 17:36
- Truba
- Posts: 93850
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#9750 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Merkator u grand centru

