A to bi onda mogao biti razlog naglog procvata prosjačenja po Zenici, nikad više djece prosjaka, vazda isti, niko ih ne dira, ni policija ni Centar za socijalni rad. A krivično djelo.
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#66202 Re: Zeničani
A sutra je raspored od petkakakavdanakneiskustvu wrote: ↑29/04/2024 15:51 https://zenica.ba/u-gradskoj-upravi-zen ... 2-i-3-maj/
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#66203 Re: Zeničani
Ovo nidje nema
.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#66204 Re: Zeničani
Trebali ste i vi trazit, mozda bi vam premijer dao slobodan dankakavdanakneiskustvu wrote: ↑29/04/2024 15:51 https://zenica.ba/u-gradskoj-upravi-zen ... 2-i-3-maj/
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#66205 Re: Zeničani
Zasto MUP sutra skraceno radi?
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#66206 Re: Zeničani
Zato što im se može
.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#66208 Re: Zeničani
Vidjeli kako su ovi i gradske uprave izganjali neradni petak pa oni jedino mogli dobiti skraceni utorak...mislim da im je to danas pola radnog vremena oduzelo u komentarisanju
.
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#66209 Re: Zeničani
A posto je izlaznost 48% to znaci da je romska populacija bila duplo jaca jer na kraju dana gleda se % dobijenih glasova u odnosu na one koji su izasli na izbore a ne u odnosu na citavo biracko tijelo.Warashii wrote: ↑28/04/2024 14:07Ovakve stvari mi idu na živac više od samog Isaka Njutna i jabuka oko stabla. Ja nisam. Nisam glasao za njeg. Izabrala ga romska populacija i oni ljudi kojim je okružen tj. oni koji očekuju da koja mrva i njima padne sa stola.El_comadante wrote: ↑28/04/2024 08:25Pa vi, zeničani, ste ga i izabrali niko drugi.Warashii wrote: ↑28/04/2024 08:19 Jbmti koji jad čemer. Bi odrezao sebi sake za aplauz Rami. Ne znam koja to moraš biti mentalna gromada pa biti u stanju nalaziti se u blizini tih likova.
A da, mogu to oni koji im vire iz guzice nadajući se a će im ovi baciti koju kosku u vidu nekog poslica i slično.
- N.N.
- Posts: 3553
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
- jasko_ba
- Posts: 8478
- Joined: 13/11/2006 17:47
#66211 Re: Zeničani
Radnici preduzeća Alba protestovali u Zenici, grad od danas u smeću
E. M.
24.04.2024.
Mehiću, gdje zapelo?
E. M.
24.04.2024.
Mehiću, gdje zapelo?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#66212 Re: Zeničani
Evo jedna cool alternativna historijska karta
Gledaj glavnog grada
-
Ci-Nick
- Posts: 6887
- Joined: 15/03/2015 17:38
#66213 Re: Zeničani
Prema istraživanjima Ćire Truhelke, osnivača Zemaljskog muzeja u Sarajevu, Bistu Nova se nalazila na području Radakova- Bilimišća.
Zato se sad te dvije ulice i nalaze u Radakovu.
Zato se sad te dvije ulice i nalaze u Radakovu.
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#66214 Re: Zeničani
jeste, a Sarajevo, Travnik i Vranduk su se nalazili u Sarajevskoj, Travnickoj i Vranduckoj ulici (i slicnim), pa se sada te ulice nalaze tamo... takodjer, ulica Nikole Tesle, Alije Izetbegoviva (Titova) znaci da su oni zivjeli u istoj... logika naziva ulica bas tako ide.
- Mirzareli
- Posts: 1222
- Joined: 18/03/2013 20:34
-
DebelinJoe
- Posts: 4243
- Joined: 03/03/2021 20:06
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#66217 Re: Zeničani
Jel ovo realno ovoliki netto profiti, @kuglanje_ze ti baratas s parama, jel moguce ovo, pojedine firme s onoliko malim prihodom onolii profit imat iako nesto nagadjam sta je
?
https://www.zenicablog.com/ovo-je-top-2 ... eAvMwoYhdq

https://www.zenicablog.com/ovo-je-top-2 ... eAvMwoYhdq

- cenecimoveocino
- Posts: 2546
- Joined: 31/12/2013 23:00
- Location: Zenica
#66218 Re: Zeničani
Dadnes radniku 900KM platu i eto gaBobi wrote: ↑03/05/2024 10:05 Jel ovo realno ovoliki netto profiti, @kuglanje_ze ti baratas s parama, jel moguce ovo, pojedine firme s onoliko malim prihodom onolii profit imat iako nesto nagadjam sta je?
https://www.zenicablog.com/ovo-je-top-2 ... eAvMwoYhdq
![]()
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#66219 Re: Zeničani
Sve je moguće u tranzicijskoj distopiji.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#66221 Re: Zeničani
Sve je moguće, sve zavisi od djelatnosti, optimizacije troškova, brzine obrta (nema korištenja kredita za pokrivanje financijskog gap-a). Moglo bi se historijski provjeriti kako su firme poslovale, da li je u pitanju dugogodišnji trend ili je prošla godina izuzetak. Dosta firmi se okoristilo inflatornim kretanjima, pa su uvećali cijenu svojih roba i usluga iako možda nisu morali, pa su povećali netoprofitnu maržu.Bobi wrote: ↑03/05/2024 10:05 Jel ovo realno ovoliki netto profiti, @kuglanje_ze ti baratas s parama, jel moguce ovo, pojedine firme s onoliko malim prihodom onolii profit imat iako nesto nagadjam sta je?
https://www.zenicablog.com/ovo-je-top-2 ... eAvMwoYhdq
![]()
Svega ima, a ovi podaci na tabeli nisu dovoljni za analizu.
Možda i pogledam kad uhvatim vremena
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#66222 Re: Zeničani
Bio sam prije 16 godina u ovoj firmi, poslovno.
Dobri su i tada bili a sad mogu misliti...
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#66224 Re: Zeničani
Joj vidi Kineski...najbolji stanovi...

-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
