Probaj u RibaDent, dobri su i Riba i Bakir što rade.ShnjaZZZ wrote: ↑26/04/2024 19:53 Došlo pitanje opet za preporuku zubara...
Koga preporučujete da estetski dobro radi...imam nepravilan i loš zagriz i zbog toga mi stradaju kečevi...u plombe sam dosad uložio pravo malo bogatstvo ali malo malo pa puknu i haj jovo nanovo.
Ovaj put bih htio da se baš ozbiljno pozabavim pa koliko da košta nek košta.
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#66176 Re: Zeničani
- ShnjaZZZ
- Posts: 1710
- Joined: 29/11/2022 19:46
#66177 Re: Zeničani
Naručio sam se. Oni su mi zadnja nada, haman sam sve ostale i isprobao
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#66178 Re: Zeničani
Bijaše l’ iko na defileu?
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#66179 Re: Zeničani
Ev' sve letio...
Nebi gume i amortizere trošio za Ramu ..
Pitam se jel ih stid sa 5 auta njih 3 otici u Srebrenicu?
Nebi gume i amortizere trošio za Ramu ..
Pitam se jel ih stid sa 5 auta njih 3 otici u Srebrenicu?
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#66180 Re: Zeničani
Ne mogu nigdje slike da nađem, jel to znači malo ih bijaše
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38013
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#66182 Re: Zeničani
A je vidio ga kad se vracao preko Crkvickog brda nije išao kroz Crkvice, valjda da ga niko ne vidi
.
-
Ci-Nick
- Posts: 6887
- Joined: 15/03/2015 17:38
#66183 Re: Zeničani
Zaratit će a ja ću saznati sa portala.
Skupljaju se, zajebaju su a zna se kakva je inteligencija mase i kako iz nicega nastane pizdarija.
Skupljaju se, zajebaju su a zna se kakva je inteligencija mase i kako iz nicega nastane pizdarija.
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#66184 Re: Zeničani
Ko se skuplja? 100 ljudi bilo. Lik iskoristio dan kada se otvara Islamski centar da započne sa predizbornom kampanjom
Povedi nas Ramone
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#66185 Re: Zeničani
Jbmti koji jad čemer. Bi odrezao sebi sake za aplauz Rami. Ne znam koja to moraš biti mentalna gromada pa biti u stanju nalaziti se u blizini tih likova.
A da, mogu to oni koji im vire iz guzice nadajući se a će im ovi baciti koju kosku u vidu nekog poslica i slično.
A da, mogu to oni koji im vire iz guzice nadajući se a će im ovi baciti koju kosku u vidu nekog poslica i slično.
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
-
El_comadante
- Posts: 9045
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#66187 Re: Zeničani
Pa vi, zeničani, ste ga i izabrali niko drugi.Warashii wrote: ↑28/04/2024 08:19 Jbmti koji jad čemer. Bi odrezao sebi sake za aplauz Rami. Ne znam koja to moraš biti mentalna gromada pa biti u stanju nalaziti se u blizini tih likova.
A da, mogu to oni koji im vire iz guzice nadajući se a će im ovi baciti koju kosku u vidu nekog poslica i slično.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38013
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#66189 Re: Zeničani
Prije ce biti da su ga zenicani neizabrali svojim neizlaskom na izbore. Doduse i to je izbor da ne izadjes i onda se nosis sa posljedicama svog izbora u vezi neizboraEl_comadante wrote: ↑28/04/2024 08:25Pa vi, zeničani, ste ga i izabrali niko drugi.Warashii wrote: ↑28/04/2024 08:19 Jbmti koji jad čemer. Bi odrezao sebi sake za aplauz Rami. Ne znam koja to moraš biti mentalna gromada pa biti u stanju nalaziti se u blizini tih likova.
A da, mogu to oni koji im vire iz guzice nadajući se a će im ovi baciti koju kosku u vidu nekog poslica i slično.
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#66190 Re: Zeničani
Odavno ništa pametnije ne procita na forumu.apsidejzi wrote: ↑28/04/2024 08:39Prije ce biti da su ga zenicani neizabrali svojim neizlaskom na izbore. Doduse i to je izbor da ne izadjes i onda se nosis sa posljedicama svog izbora u vezi neizboraEl_comadante wrote: ↑28/04/2024 08:25Pa vi, zeničani, ste ga i izabrali niko drugi.Warashii wrote: ↑28/04/2024 08:19 Jbmti koji jad čemer. Bi odrezao sebi sake za aplauz Rami. Ne znam koja to moraš biti mentalna gromada pa biti u stanju nalaziti se u blizini tih likova.
A da, mogu to oni koji im vire iz guzice nadajući se a će im ovi baciti koju kosku u vidu nekog poslica i slično.![]()
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#66191 Re: Zeničani
Tako je. "Nas" 2409 za Arnela i 3505 za Ramona, ali izborna jedinica nije samo grad, nego cijeli kantonEl_comadante wrote: ↑28/04/2024 08:25Pa vi, zeničani, ste ga i izabrali niko drugi.Warashii wrote: ↑28/04/2024 08:19 Jbmti koji jad čemer. Bi odrezao sebi sake za aplauz Rami. Ne znam koja to moraš biti mentalna gromada pa biti u stanju nalaziti se u blizini tih likova.
A da, mogu to oni koji im vire iz guzice nadajući se a će im ovi baciti koju kosku u vidu nekog poslica i slično.

-
upitan
- Posts: 535
- Joined: 03/02/2012 02:39
-
Ci-Nick
- Posts: 6887
- Joined: 15/03/2015 17:38
#66193 Re: Zeničani
Ti ramini slijedbenici,,.. što bi ratovali, sve bi ih trebalo poslati na 7 noćenja u rovu, malo smrzavanja, kise, gladi, bez interneta i mobitela. Da osjete sta je rat čak i bez granata.
Ljudi se ponašaju kao da je rat videoigrica, pa ugasiš kad ti dosadi.
U ratu su svi gubitnici osim ratnih profitera.
Nije bitno ko će vladati razrusenim Donjeckom,.. kad ga porusiš jebaji ga, treba dvije generacije za normalizaciju.
Ljudi se ponašaju kao da je rat videoigrica, pa ugasiš kad ti dosadi.
U ratu su svi gubitnici osim ratnih profitera.
Nije bitno ko će vladati razrusenim Donjeckom,.. kad ga porusiš jebaji ga, treba dvije generacije za normalizaciju.
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#66194 Re: Zeničani
Ovakve stvari mi idu na živac više od samog Isaka Njutna i jabuka oko stabla. Ja nisam. Nisam glasao za njeg. Izabrala ga romska populacija i oni ljudi kojim je okružen tj. oni koji očekuju da koja mrva i njima padne sa stola.El_comadante wrote: ↑28/04/2024 08:25Pa vi, zeničani, ste ga i izabrali niko drugi.Warashii wrote: ↑28/04/2024 08:19 Jbmti koji jad čemer. Bi odrezao sebi sake za aplauz Rami. Ne znam koja to moraš biti mentalna gromada pa biti u stanju nalaziti se u blizini tih likova.
A da, mogu to oni koji im vire iz guzice nadajući se a će im ovi baciti koju kosku u vidu nekog poslica i slično.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#66196 Re: Zeničani
Jbt, covjek bi pomislio da Isakovi poderu bilo lokalne bilo opste izbore u Zenici, sa trocetvrtinskom vecinomWarashii wrote: ↑28/04/2024 14:07Ovakve stvari mi idu na živac više od samog Isaka Njutna i jabuka oko stabla. Ja nisam. Nisam glasao za njeg. Izabrala ga romska populacija i oni ljudi kojim je okružen tj. oni koji očekuju da koja mrva i njima padne sa stola.El_comadante wrote: ↑28/04/2024 08:25Pa vi, zeničani, ste ga i izabrali niko drugi.Warashii wrote: ↑28/04/2024 08:19 Jbmti koji jad čemer. Bi odrezao sebi sake za aplauz Rami. Ne znam koja to moraš biti mentalna gromada pa biti u stanju nalaziti se u blizini tih likova.
A da, mogu to oni koji im vire iz guzice nadajući se a će im ovi baciti koju kosku u vidu nekog poslica i slično.
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#66197 Re: Zeničani
ti ga ovdje opisa kao pametnog...phillie wrote: ↑28/04/2024 20:45Jbt, covjek bi pomislio da Isakovi poderu bilo lokalne bilo opste izbore u Zenici, sa trocetvrtinskom vecinom![]()
![]()
Istina je da se od pocetka guzovacom uvlaci u poziciju i tako sebi i svojima obezbjedjuje fotelje. Glavni krivci su oni koji sa njim "tikve sade"- njegovi politicki partneri.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#66198 Re: Zeničani
...ako si neki faktor u politickom zivotu BiH, mislim da pamet bas i nema mnogo uticaja, nego neke druge stvari. Koje inace nisu za pohvaliti.belfy wrote: ↑28/04/2024 21:34ti ga ovdje opisa kao pametnog...phillie wrote: ↑28/04/2024 20:45Jbt, covjek bi pomislio da Isakovi poderu bilo lokalne bilo opste izbore u Zenici, sa trocetvrtinskom vecinom![]()
![]()
Istina je da se od pocetka guzovacom uvlaci u poziciju i tako sebi i svojima obezbjedjuje fotelje. Glavni krivci su oni koji sa njim "tikve sade"- njegovi politicki partneri.
Ali da ne sirimo pricu. Nije tema
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#66199 Re: Zeničani
100%. Oni koji se ne bave politikom, politika se bavi njima 1000%. Pogotovo na lokalnom nivou. Generalno ono sto Ramo radi, ima puno manje uticaja na svakodnevni zivot gradjana od onog sto Kasumovic radi, ili bilo koji vijecnik u gradskom vijecu.apsidejzi wrote: ↑28/04/2024 08:39Prije ce biti da su ga zenicani neizabrali svojim neizlaskom na izbore. Doduse i to je izbor da ne izadjes i onda se nosis sa posljedicama svog izbora u vezi neizboraEl_comadante wrote: ↑28/04/2024 08:25Pa vi, zeničani, ste ga i izabrali niko drugi.Warashii wrote: ↑28/04/2024 08:19 Jbmti koji jad čemer. Bi odrezao sebi sake za aplauz Rami. Ne znam koja to moraš biti mentalna gromada pa biti u stanju nalaziti se u blizini tih likova.
A da, mogu to oni koji im vire iz guzice nadajući se a će im ovi baciti koju kosku u vidu nekog poslica i slično.![]()
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04


