Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#66176 Re: Zeničani

Post by ZoomZoomKiwi »

ShnjaZZZ wrote: 26/04/2024 19:53 Došlo pitanje opet za preporuku zubara...

Koga preporučujete da estetski dobro radi...imam nepravilan i loš zagriz i zbog toga mi stradaju kečevi...u plombe sam dosad uložio pravo malo bogatstvo ali malo malo pa puknu i haj jovo nanovo.

Ovaj put bih htio da se baš ozbiljno pozabavim pa koliko da košta nek košta.
Probaj u RibaDent, dobri su i Riba i Bakir što rade.
User avatar
ShnjaZZZ
Posts: 1710
Joined: 29/11/2022 19:46

#66177 Re: Zeničani

Post by ShnjaZZZ »

ZoomZoomKiwi wrote: 26/04/2024 21:59 Probaj u RibaDent, dobri su i Riba i Bakir što rade.
Naručio sam se. Oni su mi zadnja nada, haman sam sve ostale i isprobao :lol:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#66178 Re: Zeničani

Post by ZoomZoomKiwi »

Bijaše l’ iko na defileu?
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#66179 Re: Zeničani

Post by anex »

Ev' sve letio...
Nebi gume i amortizere trošio za Ramu ..

Pitam se jel ih stid sa 5 auta njih 3 otici u Srebrenicu?
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#66180 Re: Zeničani

Post by ZoomZoomKiwi »

:lol:

Ne mogu nigdje slike da nađem, jel to znači malo ih bijaše
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66017
Joined: 03/08/2010 19:04

#66181 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

ZoomZoomKiwi wrote: 27/04/2024 15:07 :lol:

Ne mogu nigdje slike da nađem, jel to znači malo ih bijaše
https://www.zenicablog.com/videofoto-na ... W1smCU6s2X
Bobi
Forum administrator
Posts: 38013
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#66182 Re: Zeničani

Post by Bobi »

A je vidio ga kad se vracao preko Crkvickog brda nije išao kroz Crkvice, valjda da ga niko ne vidi :D.
Ci-Nick
Posts: 6887
Joined: 15/03/2015 17:38

#66183 Re: Zeničani

Post by Ci-Nick »

Zaratit će a ja ću saznati sa portala.
Skupljaju se, zajebaju su a zna se kakva je inteligencija mase i kako iz nicega nastane pizdarija.
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#66184 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Ci-Nick wrote: 27/04/2024 19:10 Zaratit će a ja ću saznati sa portala.
Skupljaju se, zajebaju su a zna se kakva je inteligencija mase i kako iz nicega nastane pizdarija.
Ko se skuplja? 100 ljudi bilo. Lik iskoristio dan kada se otvara Islamski centar da započne sa predizbornom kampanjom

Povedi nas Ramone
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#66185 Re: Zeničani

Post by Warashii »

Jbmti koji jad čemer. Bi odrezao sebi sake za aplauz Rami. Ne znam koja to moraš biti mentalna gromada pa biti u stanju nalaziti se u blizini tih likova.
A da, mogu to oni koji im vire iz guzice nadajući se a će im ovi baciti koju kosku u vidu nekog poslica i slično.
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#66186 Re: Zeničani

Post by anex »

Bobi wrote: 27/04/2024 16:47 A je vidio ga kad se vracao preko Crkvickog brda nije išao kroz Crkvice, valjda da ga niko ne vidi :D.
Nemoj lagat, išao si da ga vidiš gore na Smetove... :lol:
El_comadante
Posts: 9045
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#66187 Re: Zeničani

Post by El_comadante »

Warashii wrote: 28/04/2024 08:19 Jbmti koji jad čemer. Bi odrezao sebi sake za aplauz Rami. Ne znam koja to moraš biti mentalna gromada pa biti u stanju nalaziti se u blizini tih likova.
A da, mogu to oni koji im vire iz guzice nadajući se a će im ovi baciti koju kosku u vidu nekog poslica i slično.
Pa vi, zeničani, ste ga i izabrali niko drugi.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38013
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#66188 Re: Zeničani

Post by Bobi »

anex wrote: 28/04/2024 08:24
Bobi wrote: 27/04/2024 16:47 A je vidio ga kad se vracao preko Crkvickog brda nije išao kroz Crkvice, valjda da ga niko ne vidi :D.
Nemoj lagat, išao si da ga vidiš gore na Smetove... :lol:
Ma sjedio u kafani, vidio ovaj suv s 555..tek sad na klipovima vidim to je bio on :D.
User avatar
apsidejzi
Posts: 9947
Joined: 25/05/2013 23:49

#66189 Re: Zeničani

Post by apsidejzi »

El_comadante wrote: 28/04/2024 08:25
Warashii wrote: 28/04/2024 08:19 Jbmti koji jad čemer. Bi odrezao sebi sake za aplauz Rami. Ne znam koja to moraš biti mentalna gromada pa biti u stanju nalaziti se u blizini tih likova.
A da, mogu to oni koji im vire iz guzice nadajući se a će im ovi baciti koju kosku u vidu nekog poslica i slično.
Pa vi, zeničani, ste ga i izabrali niko drugi.
Prije ce biti da su ga zenicani neizabrali svojim neizlaskom na izbore. Doduse i to je izbor da ne izadjes i onda se nosis sa posljedicama svog izbora u vezi neizbora :)
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#66190 Re: Zeničani

Post by anex »

apsidejzi wrote: 28/04/2024 08:39
El_comadante wrote: 28/04/2024 08:25
Warashii wrote: 28/04/2024 08:19 Jbmti koji jad čemer. Bi odrezao sebi sake za aplauz Rami. Ne znam koja to moraš biti mentalna gromada pa biti u stanju nalaziti se u blizini tih likova.
A da, mogu to oni koji im vire iz guzice nadajući se a će im ovi baciti koju kosku u vidu nekog poslica i slično.
Pa vi, zeničani, ste ga i izabrali niko drugi.
Prije ce biti da su ga zenicani neizabrali svojim neizlaskom na izbore. Doduse i to je izbor da ne izadjes i onda se nosis sa posljedicama svog izbora u vezi neizbora :)
Odavno ništa pametnije ne procita na forumu. :thumbup:
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#66191 Re: Zeničani

Post by notsure »

El_comadante wrote: 28/04/2024 08:25
Warashii wrote: 28/04/2024 08:19 Jbmti koji jad čemer. Bi odrezao sebi sake za aplauz Rami. Ne znam koja to moraš biti mentalna gromada pa biti u stanju nalaziti se u blizini tih likova.
A da, mogu to oni koji im vire iz guzice nadajući se a će im ovi baciti koju kosku u vidu nekog poslica i slično.
Pa vi, zeničani, ste ga i izabrali niko drugi.
Tako je. "Nas" 2409 za Arnela i 3505 za Ramona, ali izborna jedinica nije samo grad, nego cijeli kanton

Image Image
upitan
Posts: 535
Joined: 03/02/2012 02:39

#66192 Re: Zeničani

Post by upitan »

c_g wrote: 25/04/2024 21:52 Cekamo da padne i mala Anja Gligoric
Mala Anja i Dzenis Kadric.
Ci-Nick
Posts: 6887
Joined: 15/03/2015 17:38

#66193 Re: Zeničani

Post by Ci-Nick »

Ti ramini slijedbenici,,.. što bi ratovali, sve bi ih trebalo poslati na 7 noćenja u rovu, malo smrzavanja, kise, gladi, bez interneta i mobitela. Da osjete sta je rat čak i bez granata.
Ljudi se ponašaju kao da je rat videoigrica, pa ugasiš kad ti dosadi.
U ratu su svi gubitnici osim ratnih profitera.
Nije bitno ko će vladati razrusenim Donjeckom,.. kad ga porusiš jebaji ga, treba dvije generacije za normalizaciju.
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#66194 Re: Zeničani

Post by Warashii »

El_comadante wrote: 28/04/2024 08:25
Warashii wrote: 28/04/2024 08:19 Jbmti koji jad čemer. Bi odrezao sebi sake za aplauz Rami. Ne znam koja to moraš biti mentalna gromada pa biti u stanju nalaziti se u blizini tih likova.
A da, mogu to oni koji im vire iz guzice nadajući se a će im ovi baciti koju kosku u vidu nekog poslica i slično.
Pa vi, zeničani, ste ga i izabrali niko drugi.
Ovakve stvari mi idu na živac više od samog Isaka Njutna i jabuka oko stabla. Ja nisam. Nisam glasao za njeg. Izabrala ga romska populacija i oni ljudi kojim je okružen tj. oni koji očekuju da koja mrva i njima padne sa stola.
User avatar
ShnjaZZZ
Posts: 1710
Joined: 29/11/2022 19:46

#66195 Re: Zeničani

Post by ShnjaZZZ »

Image

Image
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#66196 Re: Zeničani

Post by phillie »

Warashii wrote: 28/04/2024 14:07
El_comadante wrote: 28/04/2024 08:25
Warashii wrote: 28/04/2024 08:19 Jbmti koji jad čemer. Bi odrezao sebi sake za aplauz Rami. Ne znam koja to moraš biti mentalna gromada pa biti u stanju nalaziti se u blizini tih likova.
A da, mogu to oni koji im vire iz guzice nadajući se a će im ovi baciti koju kosku u vidu nekog poslica i slično.
Pa vi, zeničani, ste ga i izabrali niko drugi.
Ovakve stvari mi idu na živac više od samog Isaka Njutna i jabuka oko stabla. Ja nisam. Nisam glasao za njeg. Izabrala ga romska populacija i oni ljudi kojim je okružen tj. oni koji očekuju da koja mrva i njima padne sa stola.
Jbt, covjek bi pomislio da Isakovi poderu bilo lokalne bilo opste izbore u Zenici, sa trocetvrtinskom vecinom :roll: :roll: :roll: Istina je da se od pocetka guzovacom uvlaci u poziciju i tako sebi i svojima obezbjedjuje fotelje. Glavni krivci su oni koji sa njim "tikve sade"- njegovi politicki partneri.
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#66197 Re: Zeničani

Post by belfy »

phillie wrote: 28/04/2024 20:45
Warashii wrote: 28/04/2024 14:07
El_comadante wrote: 28/04/2024 08:25

Pa vi, zeničani, ste ga i izabrali niko drugi.
Ovakve stvari mi idu na živac više od samog Isaka Njutna i jabuka oko stabla. Ja nisam. Nisam glasao za njeg. Izabrala ga romska populacija i oni ljudi kojim je okružen tj. oni koji očekuju da koja mrva i njima padne sa stola.
Jbt, covjek bi pomislio da Isakovi poderu bilo lokalne bilo opste izbore u Zenici, sa trocetvrtinskom vecinom :roll: :roll: :roll: Istina je da se od pocetka guzovacom uvlaci u poziciju i tako sebi i svojima obezbjedjuje fotelje. Glavni krivci su oni koji sa njim "tikve sade"- njegovi politicki partneri.
ti ga ovdje opisa kao pametnog...
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#66198 Re: Zeničani

Post by phillie »

belfy wrote: 28/04/2024 21:34
phillie wrote: 28/04/2024 20:45
Warashii wrote: 28/04/2024 14:07 Ovakve stvari mi idu na živac više od samog Isaka Njutna i jabuka oko stabla. Ja nisam. Nisam glasao za njeg. Izabrala ga romska populacija i oni ljudi kojim je okružen tj. oni koji očekuju da koja mrva i njima padne sa stola.
Jbt, covjek bi pomislio da Isakovi poderu bilo lokalne bilo opste izbore u Zenici, sa trocetvrtinskom vecinom :roll: :roll: :roll: Istina je da se od pocetka guzovacom uvlaci u poziciju i tako sebi i svojima obezbjedjuje fotelje. Glavni krivci su oni koji sa njim "tikve sade"- njegovi politicki partneri.
ti ga ovdje opisa kao pametnog...
...ako si neki faktor u politickom zivotu BiH, mislim da pamet bas i nema mnogo uticaja, nego neke druge stvari. Koje inace nisu za pohvaliti.

Ali da ne sirimo pricu. Nije tema :D
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#66199 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

apsidejzi wrote: 28/04/2024 08:39
El_comadante wrote: 28/04/2024 08:25
Warashii wrote: 28/04/2024 08:19 Jbmti koji jad čemer. Bi odrezao sebi sake za aplauz Rami. Ne znam koja to moraš biti mentalna gromada pa biti u stanju nalaziti se u blizini tih likova.
A da, mogu to oni koji im vire iz guzice nadajući se a će im ovi baciti koju kosku u vidu nekog poslica i slično.
Pa vi, zeničani, ste ga i izabrali niko drugi.
Prije ce biti da su ga zenicani neizabrali svojim neizlaskom na izbore. Doduse i to je izbor da ne izadjes i onda se nosis sa posljedicama svog izbora u vezi neizbora :)
100%. Oni koji se ne bave politikom, politika se bavi njima 1000%. Pogotovo na lokalnom nivou. Generalno ono sto Ramo radi, ima puno manje uticaja na svakodnevni zivot gradjana od onog sto Kasumovic radi, ili bilo koji vijecnik u gradskom vijecu.
Post Reply