Ako nam treba sreća protiv ovakvih ekipa onda nek ide sve u klinac. Ekipa koja je u zoni ispadanja igra sa mix sastavom protiv našeg najjačeg sastava, onaj gol Salaha mi je nejasno da nije Ofsajd kao ni ovaj treći gol protivnika da je Ofsajd... ma ne znam nikakoAmiĐa_Idriz wrote: ↑07/01/2023 22:36 Ma kad sve ide niz brdo i sreća ti okrene guzicu. Večeras je i toga falilo.
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- MMM1977
- Posts: 6694
- Joined: 15/07/2009 12:56
#65251 Re: Liverpool FC
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#65252 Re: Liverpool FC
Fakat ne kontam. Ovo je gotovo isti sastav koji je prosle godine igrao finale Lige sampiona i do zadnje minute bio u igri da osvoji Premijer ligu.
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#65255 Re: Liverpool FC
Opet se frustriram gledajući Liverpool; nisam odavno.
- Edin H.
- Posts: 53573
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#65256 Re: Liverpool FC
Kao nema dovoljno kamera da bi promijenili odluku, nešto takoMMM1977 wrote: ↑07/01/2023 22:44Ako nam treba sreća protiv ovakvih ekipa onda nek ide sve u klinac. Ekipa koja je u zoni ispadanja igra sa mix sastavom protiv našeg najjačeg sastava, onaj gol Salaha mi je nejasno da nije Ofsajd kao ni ovaj treći gol protivnika da je Ofsajd... ma ne znam nikakoAmiĐa_Idriz wrote: ↑07/01/2023 22:36 Ma kad sve ide niz brdo i sreća ti okrene guzicu. Večeras je i toga falilo.
- MMM1977
- Posts: 6694
- Joined: 15/07/2009 12:56
#65257 Re: Liverpool FC
Treba se zahvaliti Klopu i dovesti Gerarda pa šta god bude. Od ove sezone nema ništa a realnog razloga nema, ipak spičimo stotine miliona na neke napadače, znači pare su bile tu. Klop je tvrdoglav k'o mazga
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#65258 Re: Liverpool FC
Dobro da nije neko veće zlo
Ovo je srce moje već preživjelo
Jebo vas konj, šta ste se ucrnjačili
Ovo je srce moje već preživjelo
Jebo vas konj, šta ste se ucrnjačili
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#65260 Re: Liverpool FC
Postoji dobar razlog zašto su se najbolje utakmice ove sezone odigrale u 442 formaciji. Zapravo, više dobrih razloga.
Ovaj vezni red ne može pratiti zahtjeve kakvi su postavljeni pred njih, ne može. I kad ti je veza klimava, ispašta i odbrana koja stoji na centru, a napadači se sudaraju ili kampiraju u ofsajdu jer ipak očekuju brzu reakciju tromog starca.
Ovaj vezni red ne može pratiti zahtjeve kakvi su postavljeni pred njih, ne može. I kad ti je veza klimava, ispašta i odbrana koja stoji na centru, a napadači se sudaraju ili kampiraju u ofsajdu jer ipak očekuju brzu reakciju tromog starca.
- MMM1977
- Posts: 6694
- Joined: 15/07/2009 12:56
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
- MMM1977
- Posts: 6694
- Joined: 15/07/2009 12:56
- MMM1977
- Posts: 6694
- Joined: 15/07/2009 12:56
#65264 Re: Liverpool FC
Gledam Chelsea - City, oba menadžera u toku utakmice mijenjaju formacije ako vide da ne ide. Klop stavio formaciju 2017. i nedao bog nešto promijeniti
- Edin H.
- Posts: 53573
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#65266 Re: Liverpool FC
Klopp se mora malo presabrati.Albert Einstein: The definition of insanity is doing the same thing over and over and expecting different results.
- MMM1977
- Posts: 6694
- Joined: 15/07/2009 12:56
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#65268 Re: Liverpool FC
Nunes za 33 minute skupio bolje statse nego Henderson i Fabinho skupa.
- MMM1977
- Posts: 6694
- Joined: 15/07/2009 12:56
#65269 Re: Liverpool FC
Ma bezveze sam lupio Gerarda jer je uvijek bila priča oko toga da će on naslijediti Klopa. Treba nešto novo, ekipa se raspada na svim poljima, kako na terenu tako i van njega. A kadar nije baš toliko loš a i on sam je kriv za sve, umjesto Nuneza je trebao dovesti 2 igrača sredine terena.
Propustili smo šansu da na krilima prošlogodišnjeg finala LP osvježimo ekipu, lako je privoljeti svakog da dođe u viceprvaka Evrope. Ko će doći u ovaj raspad sistema? Belingem?
Minimalno dovesti Amrabata i to još sutra, dati Nuneza, Gakpa, Oxa, Keitu i 50M za njega
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#65270 Re: Liverpool FC
Sigurno da nisi. Ja sam jako razocaran sto niej branio, bez obzira na Alisonove greske. Decko mora imati utakmica dovoljno da ne zeli da ode. Takav golman se placa danas jako puno, a Alison ce trebati zamjenu vec za dvije -tri godine. Pokazuje se vec sada da to nije vise taj igrac. Ekipe cesto zapnu sa jednim golmanom i kad davno prodje vrijeme za zamjenu.J u v e n t u s wrote: ↑07/01/2023 21:56 Jesam li jedini kome je žao da Kelleher bude "pušten niz vodu"?![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#65271 Re: Liverpool FC
I raspad bi se zaustavio nogiranjem Kloppa? 
Pa tek bi se tada rasuli do temelja. Ovdje jednostavno Klopp treba prestati biti tvrdoglav. Koliko će to trajati, vidjećemo. Nije prvi put.
Pa tek bi se tada rasuli do temelja. Ovdje jednostavno Klopp treba prestati biti tvrdoglav. Koliko će to trajati, vidjećemo. Nije prvi put.
- MMM1977
- Posts: 6694
- Joined: 15/07/2009 12:56
#65272 Re: Liverpool FC
Možda je reset i neophodanAmiĐa_Idriz wrote: ↑07/01/2023 23:20 I raspad bi se zaustavio nogiranjem Kloppa?
Pa tek bi se tada rasuli do temelja. Ovdje jednostavno Klopp treba prestati biti tvrdoglav. Koliko će to trajati, vidjećemo. Nije prvi put.
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#65273 Re: Liverpool FC
Da je otišao Mane i nisu doveli napadača digli bi se seljani s vilama da spale Kloppa. A sad je kao trebao uzeti dva veznjaka. Jeste, ali ne umjesto Nuneza nego jer nam trebaju otkad je otišao Gini. Sad je kasno za ovu sezonu, već su mentalno slomljeni.
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#65274 Re: Liverpool FC
Zanmarimo midfild. Odbrana Liverpula je najskuplji cirkus u EPL.
-
probook
- Posts: 5042
- Joined: 13/10/2013 22:38
