Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#65226 Re: Liverpool FC
Ma treba biti realan i skontati da ako se ove sezone izbori igranje u Euro kupovima, bice puna saka brade. Realno, cijeli tim, osim Salaha je jako sklon ozljedama, stoga i kad se ovi bolesni sada vrate, bice novih za lezanje.
Plus, bice dobro ako zbog losih rezultata i Klopp ne plati.
Slazem se sa velikim carobnjakom Gandalfom, daj ovu mladjariju neka iznese ovo do kraja, pa da se vidi tko je za drzanja, a tko je za pijaca.
Plus, bice dobro ako zbog losih rezultata i Klopp ne plati.
Slazem se sa velikim carobnjakom Gandalfom, daj ovu mladjariju neka iznese ovo do kraja, pa da se vidi tko je za drzanja, a tko je za pijaca.
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#65227 Re: Liverpool FC
Po meni nije fer stavljati teret neuspješne sezone na leđa mladih igrača. A to bi radili s tim da sad ni na pola prvenstva otpišemo sezonu i guramo klince u duboku vodu. Nije Elliot npr kriv jer nije ozljeđen i jer ga Klopp gura u svakoj utakmici na poziciju koju ne može i ne zna igrati.
Ako ćemo pravo, problemi s veznim redom su počeli kupovinom Thiaga. Ne jer je Thiago loš igrač, nego jer je taj transfer bio prvi značajan iskorak iz utabanog šablona ‘veznog reda vodonoša’, s kojim smo osvojili naslov i LP. Od tad do danas se totalno rasplinula vizija Liverpoolovog veznog reda - ja više nemam pojma šta bi trebali biti, raditi a izgleda ni klub jer su potpuno paralizirani u transferima - čini mi se ponajviše jer nije definirano kakvog igrača trebaju. Jedini za kojeg su kao sigurni je Bellingham koji je multi-praktik veznjak pa valjda misle da ne mogu fuliti. Sve ostalo zbrda zdola, bez plana i programa.
Dok ne definiraju kako žele igrati - transferi neće riješiti ništa, bar ne suštinski. Mislim da imamo većih problema od manjka par veznjaka - a to je da smo ostali stilski i suštinski između dvije stolice. Od tima koji je imao dijamantno oštar karakter i plan do neke amorfne kombinacije tehnike i starog pristupa. Negdje smo kao krenuli - ali završili su ni tamo ni vamo.
Ako ćemo pravo, problemi s veznim redom su počeli kupovinom Thiaga. Ne jer je Thiago loš igrač, nego jer je taj transfer bio prvi značajan iskorak iz utabanog šablona ‘veznog reda vodonoša’, s kojim smo osvojili naslov i LP. Od tad do danas se totalno rasplinula vizija Liverpoolovog veznog reda - ja više nemam pojma šta bi trebali biti, raditi a izgleda ni klub jer su potpuno paralizirani u transferima - čini mi se ponajviše jer nije definirano kakvog igrača trebaju. Jedini za kojeg su kao sigurni je Bellingham koji je multi-praktik veznjak pa valjda misle da ne mogu fuliti. Sve ostalo zbrda zdola, bez plana i programa.
Dok ne definiraju kako žele igrati - transferi neće riješiti ništa, bar ne suštinski. Mislim da imamo većih problema od manjka par veznjaka - a to je da smo ostali stilski i suštinski između dvije stolice. Od tima koji je imao dijamantno oštar karakter i plan do neke amorfne kombinacije tehnike i starog pristupa. Negdje smo kao krenuli - ali završili su ni tamo ni vamo.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#65229 Re: Liverpool FC
U nekom savršenom svijetu prodamo Gomeza nekoj Villi i dovedemo Joška za neku razumnu cifru, bilo bi lijepo svakako 
A koliko je realno znamo svi, nažalost.
A koliko je realno znamo svi, nažalost.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#65230 Re: Liverpool FC
vaučer wrote: ↑07/01/2023 11:17
Ako ćemo pravo, problemi s veznim redom su počeli kupovinom Thiaga. Ne jer je Thiago loš igrač, nego jer je taj transfer bio prvi značajan iskorak iz utabanog šablona ‘veznog reda vodonoša’, s kojim smo osvojili naslov i LP. Od tad do danas se totalno rasplinula vizija Liverpoolovog veznog reda - ja više nemam pojma šta bi trebali biti, raditi a izgleda ni klub jer su potpuno paralizirani u transferima - čini mi se ponajviše jer nije definirano kakvog igrača trebaju. Jedini za kojeg su kao sigurni je Bellingham koji je multi-praktik veznjak pa valjda misle da ne mogu fuliti. Sve ostalo zbrda zdola, bez plana i programa.
Dok ne definiraju kako žele igrati - transferi neće riješiti ništa, bar ne suštinski. Mislim da imamo većih problema od manjka par veznjaka - a to je da smo ostali stilski i suštinski između dvije stolice. Od tima koji je imao dijamantno oštar karakter i plan do neke amorfne kombinacije tehnike i starog pristupa. Negdje smo kao krenuli - ali završili su ni tamo ni vamo.
A Premier League rival whose team recently played Liverpool has said that their three main weaknesses were identified in a pre-game meeting: their vulnerability in transitions, how they concede clear cut chances and their inability to deal with physicality.
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#65234 Re: Liverpool FC
Bilo bi lijepo da Cody večeras zablista, ali se bojim da bi to potisnulo stvarne probleme u drugi plan i odgodilo transfere.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#65235 Re: Liverpool FC
Ja se nadam da će Doak dobiti malo više minuta.
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#65236 Re: Liverpool FC
Nisam ocekivao da ce poslati najjaci sastav.
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#65238 Re: Liverpool FC
Ma najavio je na pressu da ide najjača ekipa s obzirom da raspored to dopušta. A realno, mora se koristiti svaka prilika da se malo dobije samopouzdanje i vrate ritam i automatizmi.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#65239 Re: Liverpool FC
Ja ne znam dokle će se ići sa ovim Salahovim zakucavanjem za liniju.
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#65240 Re: Liverpool FC
Mozak mi puca od ovog sranja više.AmiĐa_Idriz wrote: ↑07/01/2023 21:14 Ja ne znam dokle će se ići sa ovim Salahovim zakucavanjem za liniju.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#65241 Re: Liverpool FC
Taman krenem pisati kako nam fali samo gol da se mentalna barijera ukloni, i onda se desi ovo. Ma neshvatljivo više šta se dešava.
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#65242 Re: Liverpool FC
Samo mi je zao sto nije cijela druga postava ili djeca u timu. Jebo kup.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#65243 Re: Liverpool FC
Kakvu poziciju Henderson večeras igra 
Lažno krilo.
Lažno krilo.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#65245 Re: Liverpool FC
Trent najbolji igrač ekipe u ovom nastavku sezone.
- J u v e n t u s
- Posts: 5
- Joined: 06/07/2020 15:58
- Vozim: desnom stranom
#65246 Re: Liverpool FC
Jesam li jedini kome je žao da Kelleher bude "pušten niz vodu"? 
- MMM1977
- Posts: 6699
- Joined: 15/07/2009 12:56
#65248 Re: Liverpool FC
Pa na šta ovo ličimo, naprosto ne mogu da vjerujem. Nema ovo veze ni sa kadrom, ovo su puno dublji problemi
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#65249 Re: Liverpool FC
Doslovno nema ekipe u Engleskoj koja nam neće zabiti bar dva gola. Tuga jebote.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#65250 Re: Liverpool FC
Ma kad sve ide niz brdo i sreća ti okrene guzicu. Večeras je i toga falilo.
