Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
MMM1977
Posts: 6694
Joined: 15/07/2009 12:56

#65251 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

AmiĐa_Idriz wrote: 07/01/2023 22:36 Ma kad sve ide niz brdo i sreća ti okrene guzicu. Večeras je i toga falilo.
Ako nam treba sreća protiv ovakvih ekipa onda nek ide sve u klinac. Ekipa koja je u zoni ispadanja igra sa mix sastavom protiv našeg najjačeg sastava, onaj gol Salaha mi je nejasno da nije Ofsajd kao ni ovaj treći gol protivnika da je Ofsajd... ma ne znam nikako
convict
Posts: 3516
Joined: 10/02/2008 01:20

#65252 Re: Liverpool FC

Post by convict »

Fakat ne kontam. Ovo je gotovo isti sastav koji je prosle godine igrao finale Lige sampiona i do zadnje minute bio u igri da osvoji Premijer ligu.
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#65253 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

convict wrote: 07/01/2023 22:46 Fakat ne kontam. Ovo je gotovo isti sastav koji je prosle godine igrao finale Lige sampiona i do zadnje minute bio u igri da osvoji Premijer ligu.
Pregorili i otišle noge.
Nisu ni lani bili kao nekad ali su gurali bolje i napadu.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65254 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Da skratimo:

User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#65255 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Opet se frustriram gledajući Liverpool; nisam odavno.
User avatar
Edin H.
Posts: 53574
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#65256 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

MMM1977 wrote: 07/01/2023 22:44
AmiĐa_Idriz wrote: 07/01/2023 22:36 Ma kad sve ide niz brdo i sreća ti okrene guzicu. Večeras je i toga falilo.
Ako nam treba sreća protiv ovakvih ekipa onda nek ide sve u klinac. Ekipa koja je u zoni ispadanja igra sa mix sastavom protiv našeg najjačeg sastava, onaj gol Salaha mi je nejasno da nije Ofsajd kao ni ovaj treći gol protivnika da je Ofsajd... ma ne znam nikako
Kao nema dovoljno kamera da bi promijenili odluku, nešto tako
User avatar
MMM1977
Posts: 6694
Joined: 15/07/2009 12:56

#65257 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

Treba se zahvaliti Klopu i dovesti Gerarda pa šta god bude. Od ove sezone nema ništa a realnog razloga nema, ipak spičimo stotine miliona na neke napadače, znači pare su bile tu. Klop je tvrdoglav k'o mazga
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#65258 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Dobro da nije neko veće zlo
Ovo je srce moje već preživjelo :lol:

Jebo vas konj, šta ste se ucrnjačili
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#65259 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Jebo te Gerrard. :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65260 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Postoji dobar razlog zašto su se najbolje utakmice ove sezone odigrale u 442 formaciji. Zapravo, više dobrih razloga.

Ovaj vezni red ne može pratiti zahtjeve kakvi su postavljeni pred njih, ne može. I kad ti je veza klimava, ispašta i odbrana koja stoji na centru, a napadači se sudaraju ili kampiraju u ofsajdu jer ipak očekuju brzu reakciju tromog starca.
User avatar
MMM1977
Posts: 6694
Joined: 15/07/2009 12:56

#65261 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

vaučer wrote: 07/01/2023 23:00 Jebo te Gerrard. :lol:
Jebo te Klop. Platio Nuneza više nego što vrijedi cijeli Wolverhampton i opet ga ovi uče kako se igra.
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#65262 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

MMM1977 wrote: 07/01/2023 23:04
vaučer wrote: 07/01/2023 23:00 Jebo te Gerrard. :lol:
Jebo te Klop. Platio Nuneza više nego što vrijedi cijeli Wolverhampton i opet ga ovi uče kako se igra.
I Gerrard će riješiti šta?
Kartu za Championship?
User avatar
MMM1977
Posts: 6694
Joined: 15/07/2009 12:56

#65263 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

vaučer wrote: 07/01/2023 23:06
MMM1977 wrote: 07/01/2023 23:04

Jebo te Klop. Platio Nuneza više nego što vrijedi cijeli Wolverhampton i opet ga ovi uče kako se igra.
I Gerrard će riješiti šta?
Kartu za Championship?
Probat će nešto novo. Ovaj uporno gura svoje iako se iz aviona vidi da ne ide
User avatar
MMM1977
Posts: 6694
Joined: 15/07/2009 12:56

#65264 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

Gledam Chelsea - City, oba menadžera u toku utakmice mijenjaju formacije ako vide da ne ide. Klop stavio formaciju 2017. i nedao bog nešto promijeniti
User avatar
Edin H.
Posts: 53574
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#65265 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

MMM1977 wrote: 07/01/2023 23:07
vaučer wrote: 07/01/2023 23:06

I Gerrard će riješiti šta?
Kartu za Championship?
Probat će nešto novo. Ovaj uporno gura svoje iako se iz aviona vidi da ne ide
Bolje dovesti ovog Španca iz Wolverhamptona.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#65266 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Albert Einstein: The definition of insanity is doing the same thing over and over and expecting different results.
Klopp se mora malo presabrati.
User avatar
MMM1977
Posts: 6694
Joined: 15/07/2009 12:56

#65267 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

Gandalf wrote: 07/01/2023 23:11
Albert Einstein: The definition of insanity is doing the same thing over and over and expecting different results.
Klopp se mora malo presabrati.
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65268 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Nunes za 33 minute skupio bolje statse nego Henderson i Fabinho skupa.
User avatar
MMM1977
Posts: 6694
Joined: 15/07/2009 12:56

#65269 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

Edin H. wrote: 07/01/2023 23:09
MMM1977 wrote: 07/01/2023 23:07

Probat će nešto novo. Ovaj uporno gura svoje iako se iz aviona vidi da ne ide
Bolje dovesti ovog Španca iz Wolverhamptona.
Ma bezveze sam lupio Gerarda jer je uvijek bila priča oko toga da će on naslijediti Klopa. Treba nešto novo, ekipa se raspada na svim poljima, kako na terenu tako i van njega. A kadar nije baš toliko loš a i on sam je kriv za sve, umjesto Nuneza je trebao dovesti 2 igrača sredine terena.

Propustili smo šansu da na krilima prošlogodišnjeg finala LP osvježimo ekipu, lako je privoljeti svakog da dođe u viceprvaka Evrope. Ko će doći u ovaj raspad sistema? Belingem? :lol:

Minimalno dovesti Amrabata i to još sutra, dati Nuneza, Gakpa, Oxa, Keitu i 50M za njega
User avatar
drug_profi
Posts: 65411
Joined: 16/07/2012 16:00

#65270 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

J u v e n t u s wrote: 07/01/2023 21:56 Jesam li jedini kome je žao da Kelleher bude "pušten niz vodu"? :skoljka:
Sigurno da nisi. Ja sam jako razocaran sto niej branio, bez obzira na Alisonove greske. Decko mora imati utakmica dovoljno da ne zeli da ode. Takav golman se placa danas jako puno, a Alison ce trebati zamjenu vec za dvije -tri godine. Pokazuje se vec sada da to nije vise taj igrac. Ekipe cesto zapnu sa jednim golmanom i kad davno prodje vrijeme za zamjenu.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65271 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

I raspad bi se zaustavio nogiranjem Kloppa? :mrgreen:

Pa tek bi se tada rasuli do temelja. Ovdje jednostavno Klopp treba prestati biti tvrdoglav. Koliko će to trajati, vidjećemo. Nije prvi put.
User avatar
MMM1977
Posts: 6694
Joined: 15/07/2009 12:56

#65272 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

AmiĐa_Idriz wrote: 07/01/2023 23:20 I raspad bi se zaustavio nogiranjem Kloppa? :mrgreen:

Pa tek bi se tada rasuli do temelja. Ovdje jednostavno Klopp treba prestati biti tvrdoglav. Koliko će to trajati, vidjećemo. Nije prvi put.
Možda je reset i neophodan
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#65273 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Da je otišao Mane i nisu doveli napadača digli bi se seljani s vilama da spale Kloppa. A sad je kao trebao uzeti dva veznjaka. Jeste, ali ne umjesto Nuneza nego jer nam trebaju otkad je otišao Gini. Sad je kasno za ovu sezonu, već su mentalno slomljeni.
User avatar
drug_profi
Posts: 65411
Joined: 16/07/2012 16:00

#65274 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Zanmarimo midfild. Odbrana Liverpula je najskuplji cirkus u EPL.
probook
Posts: 5042
Joined: 13/10/2013 22:38

#65275 Re: Liverpool FC

Post by probook »

Gandalf wrote: 07/01/2023 23:11
Albert Einstein: The definition of insanity is doing the same thing over and over and expecting different results.
Klopp se mora malo presabrati.
Doveo 2 napadaca, a vezni red qrcu ne valja vise.
Post Reply