Po obicaju lupate bez veze.MUNAFIK wrote: ↑18/12/2022 13:12Ovo se desava kada se u javnosti krenu plasirati netacne infirmacije i to najvise rade mediji i onda dolazimo u ovu situaciju.azurna_obala wrote: ↑18/12/2022 11:29 Nije mi jasno odakle mu pravo da govori u množini, "stat ćemo u njegovu odbranu", ja, kao član sindikata nikada ovo braniti neću, niti je on ikoga ikad pitao da li će ili neće...on je sindikat sam za sebe, svi drugi su samo članovi na papiru.
Kreten
Uporno mediji pisu NETACNE informacije;
1. Da je on ZET Ademovica i to se sve gura na politicku arenu gdje je politickim lešinarima važnije ko je ZET kome od stvarnog problema.
Ovo je NETACNO jer se kcerka od Ademovica RAZVELA od ovog lika dakle nije mu nikakav ZET.
2.Piše se da je žrtva bila ucenica te osnovne skole šte se pokazalo da nije TACNO, kako sam na kraju ja razumio (ne znaci da je tacno) djevojka je bila ucenica srednje skole i clan odbojkaskog kluba u kojem je ovaj bio trener i tu se sve desilo.
I ovdje se potpuno nepotrebno pišu laži i samo se muti voda, jer apsolutno nije bitno jel srednja il osnovna skola, lik ima presudu za bludne radnje što je sasvim dovoljno da se bez laži završi postupak.
3. Uporno se piše da je on presuđeni PEDOFIL, a nije njegova presuda je za BLUDNE RADNJE, a pedofilija ima potpuno drugu definiciji kao naklonost prema djeci mladjoj od 13 godina a ovaj to nije radio i nije pedofil, a posebno nije presuđeni pedofil.
Sve ovo doprinosi da se muti istina, da se uvodi sumnja i tako dolazimo u situaciju gdje se evo i sindikat zapita ovako.
Ako si ti u sindikatu i znas da sve ovi sto mediji pišu NIJE TACNO onda hoces li se prikljuciti rulji i lincu?
Treba se drzati cinjenica, nema potrebe za ovim lazima a najmanje za politiziranjem.
Lik je trebao dobiti otkaz kada je dobio presudu i to je to sve ostalo je mahalanje.
1. TACNO je da je u vrijeme spornih dogadjaja , od podizanja optuznice do pravosnazne presude BIO ZET Keme Ademovica koji je sa Dinom Konakovicem bio aktivan clan SDA. Prvi kao poslanik/zastupnik Skupstine KS a drugi kao premijer Kantona Sarajevo.
Sta su poduzeli a znali su da je ZET Ademovica pocinio krivicno djelo?
Kcerka Ademovica se razvela prije GODINU dana kada je ovom PRAVOMOCNO potvrdjena kazna zatvora od jedne godine i zabrana obavljanja rada kao NASTAVNIK (novembar 2021). Zasto je zivjela cijelo vrijeme sa seksualnim zlostavljacem a razvela se tek po pravomocnosti presude?
2. Imas na FB status ostêcene malodobne osobe( u to vrijeme) gdje navodi da su se te "radnje" odvijale u skoli i da je ista bila zrtva seksualnog zlostavljana. Ujedno i zasticeni svjedok na sudu. Pravomacnom presudom nije dobio godinu dana zabrane za obavljanje poslova trenera nego je dobio da ne moze obavljati poslove NASTAVNIKA.
Znaci TACNO je da su se kriminalne radnje desavale u okviru skole
3. Tip je osudjen za bludne radnje ali mi ne znamo koliko je osoba bilo u pitanju i koliko su imale u to vrijeme godina. Logicki da su imale 13-14 godina jer su pohadjale Osnovnu skolu.Pišem vam ovo s beskrajnom nadom da ćete nešto poduzeti. Ja sam kao maloljetno lice i žrtva seksualnog zlostavljanja Samira Alihodžića bila zaštićeni svjedok u procesu suđenja. Prijavu nisam podnijela radi sebe. Uradila sam to onda kad sam saznala da nisam jedina, iako sam se ja već do tad uspjela iščupati. Saznala sam da seksualno zlostavlja i druge djevojčice i to nisam mogla prešutjeti. Proces suđenja je trajao godinama, bio je besrakrajno mukotrpan i bolan i samo Bog zna koliko sam puta htjela odustati..............
https://www.facebook.com/emina.vinman
I sta je drugo nego pedofil!
Samo mali pregled na Google dovoljan je da se vidi da osoba koje izvrse bludnje radnje nad malodobnom osobam se tretiraju kao pedofili.
Tanka je nit izmedju izvrsioca bludnih radnji nad malodobnim osobama i pedofilije
Iz skole ciji je direktor u to vrijeme bio Omer Begovic se pokusavalo zataskati, minimizirati, da u njihovoj sredini radi osoba opasna po sigurnost djeca koja zloupotrebljava svoj polozaj pa su se pravili nevjesti i lopticu prebacivali na odbojkaski klub ORT i jos opravdanje da nisu dobili nikakvo zvanicno obavjestenje od suda vezano za izricanje presude. Eklantan primjer da su stitili zlostavljaca. Nije im bilo ni cudno a imali su saznanja, te da istom omoguce porodiljsko odsustvo za koje vrijeme je primao novcana sredstva. Od podizanja optuznice tip je bio odsutan a to je od 2016.godine.
http://skupstina.ks.gov.ba/sites/skupst ... ovic_s.pdf
I niko me ne moze ubijediti da ovdje politika nije odigrala svoje.


