Ne govore oni tek od jucer tako o BiH. Ali do jucer nekim forumasima nije bio problem. Tek sad kad je moguce da ostanu bez vlast.dr_Evil wrote: ↑24/11/2022 07:31Mene samo cudi, da se ti cudis tomeSpit_fire wrote: ↑24/11/2022 01:39 Gledam ovo odgovorite ljudima...kakva mrznja i saradnja ove dvojice derpasa iz SNSD i HDZ, dok je gospodja Vujovic pricala kako BiH postoji 1000 godina ovaj jz HDZ se smijao i rekao "dajte molim vas, BiH je nastala u dejtonu"
Aj da je neko od ovih starih prdo.nja pa i da razumije, covjek nez imal 30 godina i tako misli...o ostalim nebulozama koje su izrekli u toku emisije nez imal potrebe i diskitovati...al eto relaksirajmo odnose...mladi kad dodju sve ce bit bolje..hoce al u q![]()
Kako SDA gura ovog Sabanovica, porazno je da nikako da se otarase dinastija unutar stranke, imaju par dobrih talenata koji nikad nece doci na vece pozicije od ovakvih uhljeba ko Sabanovic.
Uglavnom imaju dobrog kapaciteta da budu odlicna opozicija. Kritike su na mjestu.


