Ih, pa ne trebaju onda zimske gume...
Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#5402 Re: Crna hronika BH cesta
Takoe, istopice se. Ja jos odoh prema jugu.
-
Zeleni12
- Posts: 434
- Joined: 30/08/2015 16:42
#5403 Re: Crna hronika BH cesta
Kod Visokog lancani sudar 9 vozila.
Imace autolimari/lakireri narednih dana puno posla!
Imace autolimari/lakireri narednih dana puno posla!
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#5404 Re: Crna hronika BH cesta
Idemo ludo, idemo jako...
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#5405 Re: Crna hronika BH cesta
Ima u Visokom majstora limara dovoljno. 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83399
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5406 Re: Crna hronika BH cesta
Garant nisu imali premium gume.
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#5407 Re: Crna hronika BH cesta
Garant japanski riken i serbijanski tigar.... 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#5408 Re: Crna hronika BH cesta
prije ce bit mozga 
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#5409 Re: Crna hronika BH cesta
Ma nije sve ni do mozga, nema gorih uslova za voznju od ledene kise, tu nista ne pomaze osim "cavlarica". 
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5410 Re: Crna hronika BH cesta
Ja je vala nisam osjetio da je sad neka katastrofa, pa vi pricajte o vakim/nakim gumama.
Smetali mi samo ovi kojima je žao dati vise para za gume. Peglaju do 3pm.
Smetali mi samo ovi kojima je žao dati vise para za gume. Peglaju do 3pm.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#5411 Re: Crna hronika BH cesta
ma ne peglaju,oni su samo opreznidrug_profi wrote: ↑02/12/2020 21:51
Smetali mi samo ovi kojima je žao dati vise para za gume. Peglaju do 3pm.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#5412 Re: Crna hronika BH cesta
Kod mene ima jaka nizbrdica kako god da okrenes zeznuto. Ako krenes sa autom a poledilo rizikujes, a ako krenem pjeske opet hajd se spusti a da ne polete noge. Prosle godine ostavio auto, i krenuo pjeske i idem lagano i spustim se na ravnicu i ja se opustio proslo najgore i taman pred poslom pred ulazom smrzlo a ja vec u drugim mislima... kako sam se izvrnuo prvo je svaka noga na svoju stranu otisla a nakon toga horizontalno direkt na ledja...vidis da padas a nista ne mozes
Srecom nisam nista povrijedio al jest bilo zeznuto.
Srecom nisam nista povrijedio al jest bilo zeznuto.
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
-
komsinica_s_drugog
- Posts: 885
- Joined: 23/12/2018 19:16
#5414 Re: Crna hronika BH cesta
Usla sam maksuz na forum da procitam kako su forumasi odlicni vozaci u svim vremenskim uslovima. Nisam pogrijesila 
- muha_sa
- Posts: 140371
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#5415 Re: Crna hronika BH cesta
Da su samo odlicni vozaci vec najbolji selektori, najbolji treneri, najbolji politicari a boMMe i najbolji j...cikomsinica_s_drugog wrote: ↑03/12/2020 06:21 Usla sam maksuz na forum da procitam kako su forumasi odlicni vozaci u svim vremenskim uslovima. Nisam pogrijesila![]()
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#5416 Re: Crna hronika BH cesta
Juce na autoputu vogosca stup, ogranicenje 60, ljudi isli 40. I poslije sto sudar, a na ulazu na autoput lancani 3 auta se udarila nije radila nijedna traka neko vrijeme pa poslije pustili.
- basicm
- Posts: 11633
- Joined: 16/01/2012 21:38
#5417 Re: Crna hronika BH cesta
Pa ako uslovi na cesti ne dozvoljavaju brze, sta da se radi? Sinoc je bas bilo klizavo, pogotovo manje prometne ceste.Juka Jebach wrote: ↑03/12/2020 10:50 Juce na autoputu vogosca stup, ogranicenje 60, ljudi isli 40. I poslije sto sudar, a na ulazu na autoput lancani 3 auta se udarila nije radila nijedna traka neko vrijeme pa poslije pustili.
-
Zeleni12
- Posts: 434
- Joined: 30/08/2015 16:42
#5418 Re: Crna hronika BH cesta
Probaj ti sa autom, po suhoj cesti, uzbrdo uz ulicu Bakije sokak u Sarajevu, do kraja ulice, te niz Abdurahmana Muharemije takoder u SA, nizbrdo, i onda cemo potvrditi da si i ti dobar vozac!komsinica_s_drugog wrote: ↑03/12/2020 06:21 Usla sam maksuz na forum da procitam kako su forumasi odlicni vozaci u svim vremenskim uslovima. Nisam pogrijesila![]()
-
komsinica_s_drugog
- Posts: 885
- Joined: 23/12/2018 19:16
#5419 Re: Crna hronika BH cesta
Ni ne rekoh da sam dobar vozac.Zeleni12 wrote: ↑03/12/2020 13:39Probaj ti sa autom, po suhoj cesti, uzbrdo uz ulicu Bakije sokak u Sarajevu, do kraja ulice, te niz Abdurahmana Muharemije takoder u SA, nizbrdo, i onda cemo potvrditi da si i ti dobar vozac!komsinica_s_drugog wrote: ↑03/12/2020 06:21 Usla sam maksuz na forum da procitam kako su forumasi odlicni vozaci u svim vremenskim uslovima. Nisam pogrijesila![]()
![]()
A ni te ulice po Sarajevu ne znam, ali ima jos brda po Bosni.
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#5420 Re: Crna hronika BH cesta
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /201204133
Naletih sinoć na ovo pri povratku iz Tuzle, desetak minuta nakon što se desilo. Stadoh u koloni tamam negdje u Srednjem.
Vidim narod krenuo nekom seoskom cestom, naravno iz oba smjera i kolaps. Sve se fino vidjelo sa glavne ceste, čekao sam jedno satak u koloni na glavnoj cesti, vidim raščistilo se na ovom seoskom putu, okrenem se, rekoh idem probati, kad gle čuda, policija koordinirano pušta ovim seoskim putem, uletim k'o predzadnje vozilo i uspijem se probiti bez gubitaka na glavnu cestu negdje iza mjesta nesreće. Kolona iz smjera Sarajeva je brat bratu bila duga par kilometara, ne znam kad su završili uviđaj i pustili promet.
Naletih sinoć na ovo pri povratku iz Tuzle, desetak minuta nakon što se desilo. Stadoh u koloni tamam negdje u Srednjem.
Vidim narod krenuo nekom seoskom cestom, naravno iz oba smjera i kolaps. Sve se fino vidjelo sa glavne ceste, čekao sam jedno satak u koloni na glavnoj cesti, vidim raščistilo se na ovom seoskom putu, okrenem se, rekoh idem probati, kad gle čuda, policija koordinirano pušta ovim seoskim putem, uletim k'o predzadnje vozilo i uspijem se probiti bez gubitaka na glavnu cestu negdje iza mjesta nesreće. Kolona iz smjera Sarajeva je brat bratu bila duga par kilometara, ne znam kad su završili uviđaj i pustili promet.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#5421 Re: Crna hronika BH cesta
jbg vracaju se OEM sarajlije kuci 
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#5422 Re: Crna hronika BH cesta
Odoše na svoje "rančeve"
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#5423 Re: Crna hronika BH cesta
Ne budite takvi, kol'ko vas je čije su famElije od 1462. u Sarajevu, vjerujem vrlo malo ili nimalo. Nekom' "doljeg'o" babo, nekom' dedo, a neki doljegli i osobno.
Pa i osnivač Sarajeva je "došlo", a prije Sarajeva je osnovao i Novi Pazar. Kažu da će Sarajevo promijeniti ime u Najnoviji Pazar.
"Sarajevo je u Srednjem vijeku bilo dio srednjovjekovne bosanske župe Vrhbosna, u blizini tradicionalne prijestolnice kraljevstva u Visokom.
Dokumenati iz razvijenog srednjeg vijeka bilježe da je na sarajevskom području postojalo mjesto "Tornik". Izgleda da je Tornik bio mali trg ili pazarište okuženo malim selima, te prema zapisima dubrovačkih trgovaca, nije bio previše važno trgovačko mjesto."
Pa i osnivač Sarajeva je "došlo", a prije Sarajeva je osnovao i Novi Pazar. Kažu da će Sarajevo promijeniti ime u Najnoviji Pazar.
"Sarajevo je u Srednjem vijeku bilo dio srednjovjekovne bosanske župe Vrhbosna, u blizini tradicionalne prijestolnice kraljevstva u Visokom.
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#5424 Re: Crna hronika BH cesta
Svi smo došli iz mačke piterine.NediM17 wrote: ↑05/12/2020 15:00 Ne budite takvi, kol'ko vas je čije su famElije od 1462. u Sarajevu, vjerujem vrlo malo ili nimalo. Nekom' "doljeg'o" babo, nekom' dedo, a neki doljeg'li i osobno.
Pa i osnivač Sarajeva je "došlo", a prije Sarajeva je osnovao i Novi Pazar. Kažu da će Sarajevo promijeniti ime u Najnoviji Pazar.![]()
"Sarajevo je u Srednjem vijeku bilo dio srednjovjekovne bosanske župe Vrhbosna, u blizini tradicionalne prijestolnice kraljevstva u Visokom. Dokumenati iz razvijenog srednjeg vijeka bilježe da je na sarajevskom području postojalo mjesto "Tornik". Izgleda da je Tornik bio mali trg ili pazarište okuženo malim selima, te prema zapisima dubrovačkih trgovaca, nije bio previše važno trgovačko mjesto."
-
adisonE
- Posts: 159
- Joined: 17/04/2008 20:16
#5425 Re: Crna hronika BH cesta
Evo crne hronike
raznese me debil https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /201205079
