Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#5376 Re: Crna hronika BH cesta
To su potpuno odvojene stvari. Za cestu su zaduzeni putari a za puknutu cijev vodovod.
Ti imas na Barama godinama problem sa vodom na kolovozu kod Betanije.
Mislis da je drago putarima sto svako jutro mora upaliti kamion, imati soli i covjeka u dezuri da dodje i pospe tu lokaciju zbog vodovoda koji ne radi svoj posao??
Godinama se trosi vrijeme i novac na posipanje zbog aljkavosti drugog.
Ti imas na Barama godinama problem sa vodom na kolovozu kod Betanije.
Mislis da je drago putarima sto svako jutro mora upaliti kamion, imati soli i covjeka u dezuri da dodje i pospe tu lokaciju zbog vodovoda koji ne radi svoj posao??
Godinama se trosi vrijeme i novac na posipanje zbog aljkavosti drugog.
- drug_profi
- Posts: 65405
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5377 Re: Crna hronika BH cesta
Na Šipu vazda mokro ispred ulaza u Bingo. Na Koševskom isto na raskršću za Jezero.
Niz KG uvijek taman asfalt od neke vlage koja se tu skuplja odnekud...
Niz KG uvijek taman asfalt od neke vlage koja se tu skuplja odnekud...
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#5378 Re: Crna hronika BH cesta
to je to,jesi vidio onoOptimist wrote: ↑02/12/2020 10:01 To su potpuno odvojene stvari. Za cestu su zaduzeni putari a za puknutu cijev vodovod.
Ti imas na Barama godinama problem sa vodom na kolovozu kod Betanije.
Mislis da je drago putarima sto svako jutro mora upaliti kamion, imati soli i covjeka u dezuri da dodje i pospe tu lokaciju zbog vodovoda koji ne radi svoj posao??
Godinama se trosi vrijeme i novac na posipanje zbog aljkavosti drugog.
ma naravno,niko ne kaze da su oni krivi,da ne posipaju letili bi odande pravo u pumpu
2god ne mogu imat cisto auto nikad,vazda se ondje zgovna
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#5379 Re: Crna hronika BH cesta
Samo se pismeno obratiti inspekciji, policiji, cestama federacije, vodovodu i kanalizaciji. Od telefona nista.
- drug_profi
- Posts: 65405
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5380 Re: Crna hronika BH cesta
Ja sam nekad u ovo doba prosle godine pisao mail u kojem im skrecem paznju da postoji izvor vode u dvoristu osnovne skole i da je po srijedi vjerovatno njihova cijev.
Čak sam im i video poslao kao attach. gdje se vidi da sigurno desetak litara u minuti iscuri.
Otprilike 6 mjeseci im je trebalo da dođu.
Čak sam im i video poslao kao attach. gdje se vidi da sigurno desetak litara u minuti iscuri.
Otprilike 6 mjeseci im je trebalo da dođu.
- nivla
- Posts: 6570
- Joined: 12/01/2008 23:44
#5381 Re: Crna hronika BH cesta
nazvati nadleznu inspekciju, prijaviti pod punim imenom i prezimenom i pri prvom pozivu zaprijetiti da ce ici prijava i na samu inspekciju ako u zakonskom roku ne izadju i ne daju odgovor, sasvim drugacije ce se postaviti i ekspresno izaci na teren
- basicm
- Posts: 11633
- Joined: 16/01/2012 21:38
#5382 Re: Crna hronika BH cesta
-
L u c i f e r
- Posts: 12480
- Joined: 30/11/2013 14:50
#5383 Re: Crna hronika BH cesta
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#5384 Re: Crna hronika BH cesta
Bravo bravo, nastavljate
Svaka vam čast! Nemate ljudskosti u vama ni sekunde. Pa barem provjeri sve pa onda piši, kao da je tvoj mozak najsposobnij pa da sve mozes znati na osnovu piksela.

-
L u c i f e r
- Posts: 12480
- Joined: 30/11/2013 14:50
-
L u c i f e r
- Posts: 12480
- Joined: 30/11/2013 14:50
#5386 Re: Crna hronika BH cesta
Iz Autocesta Federacije Bosne i Hercegovine pozvali su sve građane i korisnike autoceste u BiH da se ne zaustavljaju na autocesti osim ako je vozilo u kvaru, a reakcija je uslijedila nakon učestalih zaustavljanja na novootvorenoj dionici Zeničke obilaznice i vijaduktu Babina rijeka.
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#5387 Re: Crna hronika BH cesta
Pocela je kisa, ledi na tlu, bice svega danas.
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#5388 Re: Crna hronika BH cesta
Svjestan sam toga
-
L u c i f e r
- Posts: 12480
- Joined: 30/11/2013 14:50
#5389 Re: Crna hronika BH cesta
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
#5391 Re: Crna hronika BH cesta
U barama kod binga su problem podzemne vode. Pravilo su 10 puta i uvijek procuri za dan. Ono mjesto ako ko naleti malo brze je pravo jebeno kad poledi. Sad kakva je procedura za rjesavanje podzemnih voda nemam pojmaEvolution_IV wrote: ↑02/12/2020 10:03to je to,jesi vidio onoOptimist wrote: ↑02/12/2020 10:01 To su potpuno odvojene stvari. Za cestu su zaduzeni putari a za puknutu cijev vodovod.
Ti imas na Barama godinama problem sa vodom na kolovozu kod Betanije.
Mislis da je drago putarima sto svako jutro mora upaliti kamion, imati soli i covjeka u dezuri da dodje i pospe tu lokaciju zbog vodovoda koji ne radi svoj posao??
Godinama se trosi vrijeme i novac na posipanje zbog aljkavosti drugog.,kakav debilizam jbt
![]()
ma naravno,niko ne kaze da su oni krivi,da ne posipaju letili bi odande pravo u pumpu
2god ne mogu imat cisto auto nikad,vazda se ondje zgovna,zvao i zvao niko nista po tom pitanju...
Slazem se da vodovod ne radi svoj posao
Last edited by zigson on 02/12/2020 17:15, edited 1 time in total.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#5392 Re: Crna hronika BH cesta
Svaka im Ćas na gradnji binga/opelovog salona,dok njih nije bilo nije ni curilo
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
#5393 Re: Crna hronika BH cesta
Slazem se vjerovatno su nesto pojebali, i sad voda ide sve do kg, jer auta nose sa tog mjesta i do gore se ne osusi, kad je ljeto suho je od semafora kod gazproma. I mene nervira sto uvijek tu auto uprljam a citav grad obidjemEvolution_IV wrote: ↑02/12/2020 17:15![]()
Svaka im Ćas na gradnji binga/opelovog salona,dok njih nije bilo nije ni curilo![]()
![]()
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#5394 Re: Crna hronika BH cesta
Počelo je, klizavo, jedva sam u timb'rlenkama do radnje. Zato michko radi pos'o bolje od timberlanda. Ujutro će biti katastrofa.
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /201202117
Kaže "iz neutvrđenih razloga"...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#5395 Re: Crna hronika BH cesta
joj degenerika po cesti ,koce nicim izazvani ,plazaju se po suprotnoj traci ,voze 10 na sat ,stanu skroz kad naidje autobus iz suprotnog smjera... 
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#5396 Re: Crna hronika BH cesta
Kljizavo je samo tako... 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#5397 Re: Crna hronika BH cesta
ma nije toliko da se mora voziti 10 na sat...samo jos sva Ćetri nisu upalili...
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#5398 Re: Crna hronika BH cesta
Na glavnim je bolja situacija, ali sporedne su klizalista.bitanga_sa_otesa wrote: ↑02/12/2020 18:34 ma nije toliko da se mora voziti 10 na sat...samo jos sva Ćetri nisu upalili...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#5399 Re: Crna hronika BH cesta
ja se i vozim samo sporednim,ne da mi mama na glavnu nocu,kaze ima trkaĆa
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#5400 Re: Crna hronika BH cesta
Ipak ce, srecom, do jutra otopliti, navodno temp. u 7h bice 7 stepeni, dnevna ce ici do 10. 
