Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Pirija
Posts: 2138
Joined: 07/08/2013 16:37

#5351 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Pirija »

GTA generacija
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#5353 Re: Crna hronika BH cesta

Post by basicm »

Kamion kriv, golfu se mora skloniti.
jelleMania
Posts: 858
Joined: 29/09/2020 09:18

#5354 Re: Crna hronika BH cesta

Post by jelleMania »

Jedna budala manje
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#5356 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Evolution_IV »

dobro ga je razvalila azisjka nakaza...
User avatar
Laplace
Posts: 14684
Joined: 19/11/2012 18:37

#5357 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Laplace »

Jer dupla puna važi samo za sitnu boraniju, koja ne vozi premiuma.
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#5358 Re: Crna hronika BH cesta

Post by UmaX »

jesul crvena slova TDI
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#5359 Re: Crna hronika BH cesta

Post by un1ted »

Polako ljudi, koji vam je vrag? Vrlo moguce da je preticao, ali šta ako je u pitanju nešto drugo? Je li ikada razmislite prije nego nešto napišete? Čuj jedan manje. Bože svašta!
User avatar
Laplace
Posts: 14684
Joined: 19/11/2012 18:37

#5360 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Laplace »

Sad, kad je u pitanju golf, tražimo opravdanje? Da je bio BMW, ne bi bilo "stanite, ljudi".
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#5361 Re: Crna hronika BH cesta

Post by basicm »

Evolution_IV wrote: 01/12/2020 14:11 dobro ga je razvalila azisjka nakaza...
MAN azijski???
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#5362 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

basicm wrote: 01/12/2020 14:50
Evolution_IV wrote: 01/12/2020 14:11 dobro ga je razvalila azisjka nakaza...
MAN azijski???
Kolega se nadovezao na post iznad.
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /201201055
Last edited by Naslovnica on 01/12/2020 15:22, edited 1 time in total.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#5363 Re: Crna hronika BH cesta

Post by un1ted »

Jebe mi se koje je auto, već sam vidio par nesreća gdje je čovjek imao zdravstvenih problema, a popljuvan ko kakav kurcoglavi debilni tatnin sinčić. Prvi pozelim banderu debilu koji me preticao u tunelu!

Pisao sam svoj slučaj, čiča skoro pa pokusao samoubistvo, da nisam pratio i drzao nogu na kočnici pokupio bih budalu, jer ga je gotovo nemoguce bilo vidjeti i reagovati, o meni bi pisali najgore stvari, a moja porodica bi to čitala.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25469
Joined: 12/08/2013 12:51

#5364 Re: Crna hronika BH cesta

Post by insaneinthebrain »

krene pljuvanje bez imalo dokaza. tipicno :-)
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#5365 Re: Crna hronika BH cesta

Post by JavierBosnia »

Umro ovaj sa Vranduka..
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#5366 Re: Crna hronika BH cesta

Post by L u c i f e r »

O ne
Helem...
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#5367 Re: Crna hronika BH cesta

Post by basicm »

Relativizirate bezveze, tunel, dupla puna, guzva...kakvi zdravstveni problemi tjeraju nekoga da daje gas, normalna reakcija je usporiti, stati, u slucaju gubitka svijesti nema kontrole nas autom pa je to negdje usput, jarak...
Juka Jebach
Posts: 858
Joined: 18/04/2017 22:53

#5368 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Juka Jebach »

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /201201160


Da nije ovo Dragon nas sa smojim polom koji je chipovao hhhaah
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#5369 Re: Crna hronika BH cesta

Post by citroen xm »

Nije ovo Polo, neki Audi koliko mi se čini.
artur morgan
Posts: 3705
Joined: 30/04/2020 19:47

#5370 Re: Crna hronika BH cesta

Post by artur morgan »

Kako se uspio ovdje prevrnuti.... :?

Kakva je sansa ako je vozio normalno da zavrai na krovu ???

Edit. Sad vidim sudar tri vozila...
Zeleni12
Posts: 434
Joined: 30/08/2015 16:42

#5371 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Zeleni12 »

Ove zimske sluzbe izgleda jos ne posipaju sol po cesti. Malocas ja idem iz pravca H. Bjelavca i kod spomenika hocu skrenuti lijevo u Azice, i zakocim, prokliza auto pola metra, no iz suprotnog pravca G2, na onoj krivini kocio 7-8 metara, i u svojoj traci se na kraju okrenu u suprotnom smjeru, i ja stojim i gledam hoce li me zakaciti, sreca pa nije...i jos jedan kedi u toj situaciji, iz njegovog pravca smota na ivicnjak kod kocenja da se zaustavi...
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#5372 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

A gume? Ja zujim preko KG po vazdan i nigdje ne primjetih da mi auto gubi grip.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#5373 Re: Crna hronika BH cesta

Post by un1ted »

Gdje su pljuvači da prokomentarišu da je čovjek imao srčani udar? Je li vas stid?

Da ostanu postovi, vama na sramotu:
jelleMania wrote: 01/12/2020 14:06 Jedna budala manje
L u c i f e r wrote: 01/12/2020 18:31 O ne
Helem...
basicm wrote: 01/12/2020 18:32 Relativizirate bezveze, tunel, dupla puna, guzva...kakvi zdravstveni problemi tjeraju nekoga da daje gas, normalna reakcija je usporiti, stati, u slucaju gubitka svijesti nema kontrole nas autom pa je to negdje usput, jarak...
basicm wrote: 01/12/2020 14:06 Kamion kriv, golfu se mora skloniti.
Laplace wrote: 01/12/2020 14:48 Sad, kad je u pitanju golf, tražimo opravdanje? Da je bio BMW, ne bi bilo "stanite, ljudi".
Laplace wrote: 01/12/2020 14:18 Jer dupla puna važi samo za sitnu boraniju, koja ne vozi premiuma.

UmaX wrote: 01/12/2020 14:28 jesul crvena slova TDI
Last edited by un1ted on 02/12/2020 09:55, edited 1 time in total.
Zeleni12
Posts: 434
Joined: 30/08/2015 16:42

#5374 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Zeleni12 »

drug_profi wrote: 02/12/2020 09:32 A gume? Ja zujim preko KG po vazdan i nigdje ne primjetih da mi auto gubi grip.
U mene su gume stavljene prije 2 mjececa, a nisam gledao u G2. Izasao ja iz auta na trenutak i klizavo pod nogama, vjerovatno ima poledice na tom dijelu.
I vozio sam od kuce do Stupa 10 km, i samo je na tom dijelo auto proklizalo tih pola metra.
Last edited by Zeleni12 on 02/12/2020 10:00, edited 1 time in total.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#5375 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Evolution_IV »

Zeleni12 wrote: 02/12/2020 09:17 Ove zimske sluzbe izgleda jos ne posipaju sol po cesti. Malocas ja idem iz pravca H. Bjelavca i kod spomenika hocu skrenuti lijevo u Azice, i zakocim, prokliza auto pola metra, no iz suprotnog pravca G2, na onoj krivini kocio 7-8 metara, i u svojoj traci se na kraju okrenu u suprotnom smjeru, i ja stojim i gledam hoce li me zakaciti, sreca pa nije...i jos jedan kedi u toj situaciji, iz njegovog pravca smota na ivicnjak kod kocenja da se zaustavi...
posipaju itekako,jer nemojmo popravljat popucale cijevi od vode,lakse je so da se unistavaju auta :)
Post Reply