Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#5353 Re: Crna hronika BH cesta
Kamion kriv, golfu se mora skloniti.
-
jelleMania
- Posts: 858
- Joined: 29/09/2020 09:18
#5354 Re: Crna hronika BH cesta
Jedna budala manje
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#5355 Re: Crna hronika BH cesta
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#5356 Re: Crna hronika BH cesta
dobro ga je razvalila azisjka nakaza...
- Laplace
- Posts: 14684
- Joined: 19/11/2012 18:37
#5357 Re: Crna hronika BH cesta
Jer dupla puna važi samo za sitnu boraniju, koja ne vozi premiuma.
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#5358 Re: Crna hronika BH cesta
jesul crvena slova TDI
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#5359 Re: Crna hronika BH cesta
Polako ljudi, koji vam je vrag? Vrlo moguce da je preticao, ali šta ako je u pitanju nešto drugo? Je li ikada razmislite prije nego nešto napišete? Čuj jedan manje. Bože svašta!
- Laplace
- Posts: 14684
- Joined: 19/11/2012 18:37
#5360 Re: Crna hronika BH cesta
Sad, kad je u pitanju golf, tražimo opravdanje? Da je bio BMW, ne bi bilo "stanite, ljudi".
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#5361 Re: Crna hronika BH cesta
MAN azijski???
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#5362 Re: Crna hronika BH cesta
Kolega se nadovezao na post iznad.
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /201201055
Last edited by Naslovnica on 01/12/2020 15:22, edited 1 time in total.
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#5363 Re: Crna hronika BH cesta
Jebe mi se koje je auto, već sam vidio par nesreća gdje je čovjek imao zdravstvenih problema, a popljuvan ko kakav kurcoglavi debilni tatnin sinčić. Prvi pozelim banderu debilu koji me preticao u tunelu!
Pisao sam svoj slučaj, čiča skoro pa pokusao samoubistvo, da nisam pratio i drzao nogu na kočnici pokupio bih budalu, jer ga je gotovo nemoguce bilo vidjeti i reagovati, o meni bi pisali najgore stvari, a moja porodica bi to čitala.
Pisao sam svoj slučaj, čiča skoro pa pokusao samoubistvo, da nisam pratio i drzao nogu na kočnici pokupio bih budalu, jer ga je gotovo nemoguce bilo vidjeti i reagovati, o meni bi pisali najgore stvari, a moja porodica bi to čitala.
- insaneinthebrain
- Posts: 25469
- Joined: 12/08/2013 12:51
#5364 Re: Crna hronika BH cesta
krene pljuvanje bez imalo dokaza. tipicno 
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#5365 Re: Crna hronika BH cesta
Umro ovaj sa Vranduka..
-
L u c i f e r
- Posts: 12480
- Joined: 30/11/2013 14:50
#5366 Re: Crna hronika BH cesta
O ne
Helem...
Helem...
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#5367 Re: Crna hronika BH cesta
Relativizirate bezveze, tunel, dupla puna, guzva...kakvi zdravstveni problemi tjeraju nekoga da daje gas, normalna reakcija je usporiti, stati, u slucaju gubitka svijesti nema kontrole nas autom pa je to negdje usput, jarak...
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#5368 Re: Crna hronika BH cesta
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /201201160
Da nije ovo Dragon nas sa smojim polom koji je chipovao hhhaah
Da nije ovo Dragon nas sa smojim polom koji je chipovao hhhaah
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#5369 Re: Crna hronika BH cesta
Nije ovo Polo, neki Audi koliko mi se čini.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#5370 Re: Crna hronika BH cesta
Kako se uspio ovdje prevrnuti....
Kakva je sansa ako je vozio normalno da zavrai na krovu ???
Edit. Sad vidim sudar tri vozila...
Kakva je sansa ako je vozio normalno da zavrai na krovu ???
Edit. Sad vidim sudar tri vozila...
-
Zeleni12
- Posts: 434
- Joined: 30/08/2015 16:42
#5371 Re: Crna hronika BH cesta
Ove zimske sluzbe izgleda jos ne posipaju sol po cesti. Malocas ja idem iz pravca H. Bjelavca i kod spomenika hocu skrenuti lijevo u Azice, i zakocim, prokliza auto pola metra, no iz suprotnog pravca G2, na onoj krivini kocio 7-8 metara, i u svojoj traci se na kraju okrenu u suprotnom smjeru, i ja stojim i gledam hoce li me zakaciti, sreca pa nije...i jos jedan kedi u toj situaciji, iz njegovog pravca smota na ivicnjak kod kocenja da se zaustavi...
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5372 Re: Crna hronika BH cesta
A gume? Ja zujim preko KG po vazdan i nigdje ne primjetih da mi auto gubi grip.
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#5373 Re: Crna hronika BH cesta
Gdje su pljuvači da prokomentarišu da je čovjek imao srčani udar? Je li vas stid?
Da ostanu postovi, vama na sramotu:
Da ostanu postovi, vama na sramotu:
Last edited by un1ted on 02/12/2020 09:55, edited 1 time in total.
-
Zeleni12
- Posts: 434
- Joined: 30/08/2015 16:42
#5374 Re: Crna hronika BH cesta
U mene su gume stavljene prije 2 mjececa, a nisam gledao u G2. Izasao ja iz auta na trenutak i klizavo pod nogama, vjerovatno ima poledice na tom dijelu.drug_profi wrote: ↑02/12/2020 09:32 A gume? Ja zujim preko KG po vazdan i nigdje ne primjetih da mi auto gubi grip.
I vozio sam od kuce do Stupa 10 km, i samo je na tom dijelo auto proklizalo tih pola metra.
Last edited by Zeleni12 on 02/12/2020 10:00, edited 1 time in total.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#5375 Re: Crna hronika BH cesta
posipaju itekako,jer nemojmo popravljat popucale cijevi od vode,lakse je so da se unistavaju autaZeleni12 wrote: ↑02/12/2020 09:17 Ove zimske sluzbe izgleda jos ne posipaju sol po cesti. Malocas ja idem iz pravca H. Bjelavca i kod spomenika hocu skrenuti lijevo u Azice, i zakocim, prokliza auto pola metra, no iz suprotnog pravca G2, na onoj krivini kocio 7-8 metara, i u svojoj traci se na kraju okrenu u suprotnom smjeru, i ja stojim i gledam hoce li me zakaciti, sreca pa nije...i jos jedan kedi u toj situaciji, iz njegovog pravca smota na ivicnjak kod kocenja da se zaustavi...

