Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
prolazim ja drugu noc bajrama kraj Carpe Diema kad vidim plakat Darko Lazic valjda gostovao, a ponoc tek bila, ljudi u basti pijani svi.
Sretnem neke policajce jedu bureke pitam ih gdje sta ima da svira, kazu do 12 i fajront, moraju utisati muziku.
U onom parku kad se ide u Ten, i dalje se ekipa drogira.
al meni je najljepse sto nikad nisam dozivjela neku neprijatnost; ili sam lude srece il je do pristupa.. puno puta sam tu izlazila vikendom i u sred noci isla gradom u zenskom drustvu i niko nista. Momci su cak i ljubazni, pitaju jesmo li ok i treba li nas otpratiti do kuce. U kaficima isto - evo stolica, evo mjesto ako treba, ma bas mi je super kad god dodjem.
ExNihilo wrote: ↑29/08/2021 00:02
Nije popara, a izljevak ne znam šta je. Vrilica se ponegdje još zove i oparuša i za razliku od popare zakuha se brašno s vrelom vodom i rokne na tepsiju premazanu uljem. Kad je ispečeš, onda zaliješ mlijekom.
Šta mislite da li se onaj grah od prekjučer pokvario? Bio je u zamrzivaču?
Moja mama naučila praviti hranu za 6 osoba. Ja nisam svaki dan kod kuće, uglavnom ona sama.
Digla_da_kreci wrote: ↑29/08/2021 01:46
prolazim ja drugu noc bajrama kraj Carpe Diema kad vidim plakat Darko Lazic valjda gostovao, a ponoc tek bila, ljudi u basti pijani svi.
Sretnem neke policajce jedu bureke pitam ih gdje sta ima da svira, kazu do 12 i fajront, moraju utisati muziku.
U onom parku kad se ide u Ten, i dalje se ekipa drogira.
al meni je najljepse sto nikad nisam dozivjela neku neprijatnost; ili sam lude srece il je do pristupa.. puno puta sam tu izlazila vikendom i u sred noci isla gradom u zenskom drustvu i niko nista. Momci su cak i ljubazni, pitaju jesmo li ok i treba li nas otpratiti do kuce. U kaficima isto - evo stolica, evo mjesto ako treba, ma bas mi je super kad god dodjem.
Sad imamo migose , pa nije bas preporucljivo za zensko tandarat okolo u ta doba.
-Chesterfield- wrote: ↑29/08/2021 10:10
Šta mislite da li se onaj grah od prekjučer pokvario? Bio je u zamrzivaču?
Moja mama naučila praviti hranu za 6 osoba. Ja nisam svaki dan kod kuće, uglavnom ona sama.
Nije. Gdje će se u zamrzivaču pokvariti. Samo udri.
Crni cvijet wrote: ↑29/08/2021 09:39
Kako sam sad gladna... Vrilica moze uvijek.
Nije loša, ali nije ni vrilica. To je jelde na fazon vrilice, samo se uz tijesto doda i krompir nasječen u kockice.
Volim to nekad sa paradajzom i lukom.
I što je još bitnije, zove li još iko ovo baba?
To ne znam, samo se u vrilicu razumijem
A isla sam i ja u Krcmu i meni se dopada. Doduse ja i nesto ne izlazim navecer toliko, draze su mi dnevne kafe. Tu mi je fin onaj kafic na bulevaru, mislim da se mozda i zove Bulevar, pa Bordo, pa gore Veni cini mi se. Za dnevnu je ok i Spirit...
Bila sam nedavno, igrom slucaja, navecer u Pasazu i bilo je ok.
Nije loša, ali nije ni vrilica. To je jelde na fazon vrilice, samo se uz tijesto doda i krompir nasječen u kockice.
Volim to nekad sa paradajzom i lukom.
I što je još bitnije, zove li još iko ovo baba?
To ne znam, samo se u vrilicu razumijem
A isla sam i ja u Krcmu i meni se dopada. Doduse ja i nesto ne izlazim navecer toliko, draze su mi dnevne kafe. Tu mi je fin onaj kafic na bulevaru, mislim da se mozda i zove Bulevar, pa Bordo, pa gore Veni cini mi se. Za dnevnu je ok i Spirit...
Bila sam nedavno, igrom slucaja, navecer u Pasazu i bilo je ok.
Joj sorry ja kontao da citiram Sanjarka, a ne tebe.
Šta je Veni i gdje je?
Bordo mi je ok ljeti, Bulevar nisam bio a znam gdje je, Pasaž ok...
Ma ove godine sam 2 do 3 puta navečer izašao... I to bilo je ZS pa Gatto, ZS pa Avanti i ZS pa ako nije bio Backstage kad je bio onaj DJ Soul