Page 2148 of 3048
#53676 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 00:11
by N.N.
Da da, mislim da je tada to bilo.
Poslije toga Mirza batalio ulaze i objekte.
A Selim harao
Tada se na njegov racun cijeli Gatto znao pocastiti. Ili na gazdin (tada je Denis i jos neko men'se cini to dole zajedno drzao, a Mirko konobarisao)
Ma lete godine, dosta stvari se i zaboravlja.
Elem, upravu si @kiki, nikakve velike investicije ne bi njemu odgovarale.
#53677 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 00:15
by _BataZiv_0809
A sta je tu bio povod za sukob? Ko ce obezbjedjivati (reketom) objekte?
#53678 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 00:37
by kuglanje_ze
Kikibombona wrote: ↑25/08/2021 22:35
Nije niko pokrao, zato jesu rezultati bili brutalni po SDA.
Vidis kako su u Sarajevu ubijeni nogama u glavu, bas zato sto su Konakovicevi ljudi branili svaku kutiju.
Vas iz NS bi SDA-ovci po jednom nogom u guzicu i svi bi se razbježali. Jebes ga, kod vas uglavnom zene i neuhranjeni muskarci, sa nikakvim fizickim predispozicijama.

Isti su SDP-ovci. Takav nespreman ne mozes protiv SDA. Ako nisi spreman bahatog seljaka uhvatiti za vrat, gubis izbore.
U kakvim ti filmovima živiš da je meni znati. Pa Fudo ti je na ovimizborima pokro bruku glasova. Krao je i NS-u glasove jer su izbacili Sanju kao kandidata i jer nisu htjeli s njim. To ti je jedan od razloga sto NS nema nikoga u GV.
#53679 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 00:38
by kuglanje_ze
_BataZiv_0809 wrote: ↑26/08/2021 00:15
A sta je tu bio povod za sukob? Ko ce obezbjedjivati (reketom) objekte?
Sarajevo pub planiran na Sarajevskoj preko puta doma Armije, u soliteru. Tu je bilo skladište Sarajevske pivare.
#53680 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 00:43
by ExNihilo
kuglanje_ze wrote: ↑26/08/2021 00:38
_BataZiv_0809 wrote: ↑26/08/2021 00:15
A sta je tu bio povod za sukob? Ko ce obezbjedjivati (reketom) objekte?
Sarajevo pub planiran na Sarajevskoj preko puta doma Armije, u soliteru. Tu je bilo skladište Sarajevske pivare.
Baš sam se neki dan pitao kako je moguće da objekat na takvoj lokaciji stoji nesikorišten tako dugo.
#53681 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 08:30
by N.N.
_BataZiv_0809 wrote: ↑26/08/2021 00:15
A sta je tu bio povod za sukob? Ko ce obezbjedjivati (reketom) objekte?
Ma jock, nisu se Selim i oni time bavili.
Poslije dogadjaja oko Maze i Mrtvica gore, u taj vakat, oni su postali 'glavni' u gradu.
A kada si glavni, mozes u koji hoces objekat, pa ko kog bio na ulazu.
I eto belaja.

#53682 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 08:32
by Kikibombona
kuglanje_ze wrote: ↑26/08/2021 00:37
Kikibombona wrote: ↑25/08/2021 22:35
Nije niko pokrao, zato jesu rezultati bili brutalni po SDA.
Vidis kako su u Sarajevu ubijeni nogama u glavu, bas zato sto su Konakovicevi ljudi branili svaku kutiju.
Vas iz NS bi SDA-ovci po jednom nogom u guzicu i svi bi se razbježali. Jebes ga, kod vas uglavnom zene i neuhranjeni muskarci, sa nikakvim fizickim predispozicijama.

Isti su SDP-ovci. Takav nespreman ne mozes protiv SDA. Ako nisi spreman bahatog seljaka uhvatiti za vrat, gubis izbore.
U kakvim ti filmovima živiš da je meni znati. Pa Fudo ti je na ovimizborima pokro bruku glasova. Krao je i NS-u glasove jer su izbacili Sanju kao kandidata i jer nisu htjeli s njim. To ti je jedan od razloga sto NS nema nikoga u GV.
Ima li ijedna javna prituzba na kradju?
Kako ce ukrasti glasove pored SDA koja je imala najvise kontrolora?
U gradu se nikad nije kralo, ali jeste na selima gdje vi iz NS i SDP glavu niste smjeli pomoliti. Ubilo bi boga u vama.
#53683 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 08:52
by _BataZiv_0809
ExNihilo wrote: ↑26/08/2021 00:43
kuglanje_ze wrote: ↑26/08/2021 00:38
Sarajevo pub planiran na Sarajevskoj preko puta doma Armije, u soliteru. Tu je bilo skladište Sarajevske pivare.
Baš sam se neki dan pitao kako je moguće da objekat na takvoj lokaciji stoji nesikorišten tako dugo.
I u Sarajevu im je u mrtvom centru grada, pored DZ Vrazova, dugo godina stajao ofucan i derutan objekat koji su prije nekoliko godina obnovili i napucali. Ocigledno im je to bio projekat sa svim objektima tog tipa koje imaju po vecim gradovima, ali eto covid je to zaustavio kako kazu....zna li se hoce li se u dogledno vrijeme ipak raditi
@kuglanje_ze ?
Opet ne vjerujem da ce ista moci Gattu, dzaba sve.
N.N. wrote: ↑26/08/2021 08:30
Poslije dogadjaja oko Maze i Mrtvica gore, u taj vakat, oni su postali 'glavni' u gradu.
Sta ono bi tu, poznato mi, ali sam zaboravio....
#53684 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 09:09
by oruzana_pobuna
u Mazi radila HIV pozitivna kurava
#53685 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 09:14
by Bobi
Kako se zvala

?
#53686 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 09:15
by kuglanje_ze
Kikibombona wrote: ↑26/08/2021 08:32
kuglanje_ze wrote: ↑26/08/2021 00:37
U kakvim ti filmovima živiš da je meni znati. Pa Fudo ti je na ovimizborima pokro bruku glasova. Krao je i NS-u glasove jer su izbacili Sanju kao kandidata i jer nisu htjeli s njim. To ti je jedan od razloga sto NS nema nikoga u GV.
Ima li ijedna javna prituzba na kradju?
Kako ce ukrasti glasove pored SDA koja je imala najvise kontrolora?
U gradu se nikad nije kralo, ali jeste na selima gdje vi iz NS i SDP glavu niste smjeli pomoliti. Ubilo bi boga u vama.
Nemaš ti pojma, lupetaš bezveze, a vidi se da nikad nisi bio uključen niti u jedne izbore. Kralo se jednako i na selu i u gradu, nema pravila.
Isto tako se lagano otkriva čija si agentura, da nije i tebe "šef" zaposlilo u marketing službu gradske uprave?
#53687 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 09:16
by kuglanje_ze
_BataZiv_0809 wrote: ↑26/08/2021 08:52
ExNihilo wrote: ↑26/08/2021 00:43
Baš sam se neki dan pitao kako je moguće da objekat na takvoj lokaciji stoji nesikorišten tako dugo.
I u Sarajevu im je u mrtvom centru grada, pored DZ Vrazova, dugo godina stajao ofucan i derutan objekat koji su prije nekoliko godina obnovili i napucali. Ocigledno im je to bio projekat sa svim objektima tog tipa koje imaju po vecim gradovima, ali eto covid je to zaustavio kako kazu....zna li se hoce li se u dogledno vrijeme ipak raditi @kuglanje_ze ?
Opet ne vjerujem da ce ista moci Gattu, dzaba sve.
N.N. wrote: ↑26/08/2021 08:30
Poslije dogadjaja oko Maze i Mrtvica gore, u taj vakat, oni su postali 'glavni' u gradu.
Sta ono bi tu, poznato mi, ali sam zaboravio....
Pa koliko sam zadnji put vidio objekat je sredjen, možda još par sitnica i otvaranje.
#53688 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 09:18
by _BataZiv_0809
Bobi wrote: ↑26/08/2021 09:14
Kako se zvala

?
Olena Popik

#53689 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 09:19
by Bobi
kuglanje_ze wrote: ↑26/08/2021 09:15
Nemaš ti pojma, lupetaš bezveze, a vidi se da nikad nisi bio uključen niti u jedne izbore. Kralo se jednako i na selu i u gradu, nema pravila.
Isto tako se lagano otkriva čija si agentura, da nije i tebe "šef" zaposlilo u marketing službu gradske uprave?
ma 100 % ali koliko je jadan taj narod koji ucestvuje u kradji za 50-100 KM da bi tamo neko kasnije uzimao milione, to je meni problem. Napravili su ovdje generaciju jadničaka kojima svaka sadaka predstavlja vrh života

.
#53690 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 09:20
by Bobi
_BataZiv_0809 wrote: ↑26/08/2021 09:18
Bobi wrote: ↑26/08/2021 09:14
Kako se zvala

?
Olena Popik
New znam tu

#53691 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 09:20
by Sydnor
Prije te Popik komšo se non stop hvalio kako ide "na kurve", poslije tog slučaja nije se više nikad ničim u životu pohvalio.

#53692 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 09:26
by _BataZiv_0809
Bobi wrote: ↑26/08/2021 09:20
New znam tu
Bila je afera tamo 2004. nekad. Bolesnu su je tjerali da "radi" a kad se otkrilo da je umrla od AIDS, mnoge "ugledne" njuske su se sasrale.
#53693 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 09:29
by Kikibombona
kuglanje_ze wrote: ↑26/08/2021 09:15Nemaš ti pojma, lupetaš bezveze, a vidi se da nikad nisi bio uključen niti u jedne izbore. Kralo se jednako i na selu i u gradu, nema pravila.
Isto tako se lagano otkriva čija si agentura, da nije i tebe "šef" zaposlilo u marketing službu gradske uprave?
Nudim ti da sutra, ja i ti, kad god tebi odgovara, odemo ispred gradske uprave i skandiramo 'Fudo lopove', te se nakon toga uputimo pred kancelarije SDA i skandiramo 'Bakire lopove'.
Ako prihvatis ponudu, a ja ne ispostujem, odmah me banujte sa foruma dozivotno i proglasite najvecom pickom u Zenici.
Eto, ne moze konkretnije.
#53694 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 09:30
by ExNihilo
Bobi wrote: ↑26/08/2021 09:20
New znam tu
Odahnuo Bobi.

#53695 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 09:57
by zona072
#53696 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 10:27
by kuglanje_ze
Bobi wrote: ↑26/08/2021 09:19
kuglanje_ze wrote: ↑26/08/2021 09:15
Nemaš ti pojma, lupetaš bezveze, a vidi se da nikad nisi bio uključen niti u jedne izbore. Kralo se jednako i na selu i u gradu, nema pravila.
Isto tako se lagano otkriva čija si agentura, da nije i tebe "šef" zaposlilo u marketing službu gradske uprave?
ma 100 % ali koliko je jadan taj narod koji ucestvuje u kradji za 50-100 KM da bi tamo neko kasnije uzimao milione, to je meni problem. Napravili su ovdje generaciju jadničaka kojima svaka sadaka predstavlja vrh života

.
Prošle izbore su "unutarstranački inžinjering" naplaćivali 1 KM po glasu. Ako ti je stranka dobila glas, a ti nisi označen na listiću, 1 KM je koštalo da te, "lojalni" članovi komisije, označe u toku brojanja. Tako su pojedinci koji su bili na visokoj poziciji na listi otpadali, a neki sa dna upadali u GV.
100 KM za 100 oznaka X...
#53697 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 10:35
by _BataZiv_0809
@kuglanje_ze
Jesi li prijavio?
#53698 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 11:09
by Nivelacija
_BataZiv_0809 wrote: ↑24/08/2021 08:58
Bobi wrote: ↑24/08/2021 08:53
Ko je ona do Fude što joj sipa vodu

? "Žedna sam ", "Tsa ces', oš sok?", "Ja bi vodu" "Neka ostavi to, ja cu ti nasut,smiri se "
Gospodin iza vam salje piće.
Gospodin iza:
Neka gospodine, ja častim, uzmi i ti sta ces a i cijela opozicija

#53699 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 11:12
by Casual's
Je l' sad pala ta vlada ili nije?
Šta ovo Salyven se gasi?
#53700 Re: Zeničani
Posted: 26/08/2021 11:16
by oruzana_pobuna
Bobi wrote: ↑26/08/2021 09:14
Kako se zvala

?
Jebajma