Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...
Moderators: _BataZiv_0809 , anex
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83402 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 23/08/2021 20:53
DF znaci ostao uz SDA
Odradili su im u novembru 2020. posao za nacelnika Kaknja, dakle sve se uklapa
Ovakvog trabanta nisu imali nikad
Nivelacija
Posts: 5366 Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik
Post
by Nivelacija » 23/08/2021 20:58
Sva sreća sto ovo zlo nema vecinu pa nece uspjeti devastirati kanton kao sto su Zenicu.
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83402 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 23/08/2021 21:01
Je li ovo danas bilo? Hahah jest.
Auuuu zato je krenula kuknjava
muhafuca
Posts: 5460 Joined: 14/03/2012 00:06
Post
by muhafuca » 23/08/2021 21:08
a ja kontam sto su se danas nesto specijalno upalili
Kiki jadan ispashta poraze SDA
Svi se na njega okomili
Last edited by
muhafuca on 23/08/2021 21:08, edited 1 time in total.
-Chesterfield-
Posts: 6916 Joined: 04/08/2020 19:22
Post
by -Chesterfield- » 23/08/2021 21:08
_BataZiv_0809 wrote: ↑ 23/08/2021 21:01
Je li ovo danas bilo? Hahah jest.
Auuuu zato je krenula kuknjava
Ovaj što govori je načelnik Maglaja, do njega s desne strane u bijeloj majici Jasminko Kapić - Pinko, ostale ne znam. Osim ovog momka iz Gornjeg Vakufa.
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83402 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 23/08/2021 21:43
-Chesterfield- wrote: ↑ 23/08/2021 21:08
_BataZiv_0809 wrote: ↑ 23/08/2021 21:01
Je li ovo danas bilo? Hahah jest.
Auuuu zato je krenula kuknjava
Osim ovog momka iz Gornjeg Vakufa.
Pita onu koku štaš popit
Casual's
Posts: 6723 Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
Post
by Casual's » 23/08/2021 22:22
Ako Zenicani budu drzali vecinu ministarstava onda skidam kapu novoj vecini.
Samo im je bezveze sto ih je Eugen Vakufski morao sastaviti.
Kikibombona
Posts: 34325 Joined: 29/06/2013 08:48
Post
by Kikibombona » 23/08/2021 22:39
Je li ovo pada dusmanska ZDK vlada?
Tek sada histerija medija i SDA-ovaca na drustvenim mrezama dobija puni smisao.
Ko ima 2g mozga shvatit ce. Ovo nema veze sa gradom vec kantonom.
kuglanje_ze
Posts: 1278 Joined: 17/02/2020 11:29
Post
by kuglanje_ze » 24/08/2021 06:46
_BataZiv_0809 wrote: ↑ 23/08/2021 20:53
DF znaci ostao uz SDA
Odradili su im u novembru 2020. posao za nacelnika Kaknja, dakle sve se uklapa
Ovakvog trabanta nisu imali nikad
Kako ostali sa SDA kad je Bulaja bio na sastanku?
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83402 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 24/08/2021 07:14
kuglanje_ze wrote: ↑ 24/08/2021 06:46
_BataZiv_0809 wrote: ↑ 23/08/2021 20:53
DF znaci ostao uz SDA
Odradili su im u novembru 2020. posao za nacelnika Kaknja, dakle sve se uklapa
Ovakvog trabanta nisu imali nikad
Kako ostali sa SDA kad je Bulaja bio na sastanku?
Dobro si
Ja konto da je on tvoj stranacki kolega
Kako ti gledas na ucesce NS u ovome? Mozes preskociti dio da nemas vise funkciju u stranci, to znamo.
notsure
Posts: 1185 Joined: 31/07/2008 19:57
Post
by notsure » 24/08/2021 08:22
Nema HDZa. Kako misle bez njih skupiti 18 ruku?
skoronikako
Posts: 1135 Joined: 08/10/2018 12:09
Post
by skoronikako » 24/08/2021 08:47
Znaci Kasumovic ide stopama SDA, uzima njihove glasace, ali je nekom logikom bolji od SDA.
Sto se tice vlade ZDK, nek se mijenjaju
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002 Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:
Post
by Bobi » 24/08/2021 08:53
Ko je ona do Fude što joj sipa vodu
? "Žedna sam ", "Tsa ces', oš sok?", "Ja bi vodu" "Neka ostavi to, ja cu ti nasut,smiri se "
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83402 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 24/08/2021 08:58
Bobi wrote: ↑ 24/08/2021 08:53
Ko je ona do Fude što joj sipa vodu
? "Žedna sam ", "Tsa ces', oš sok?", "Ja bi vodu" "Neka ostavi to, ja cu ti nasut,smiri se "
Gospodin iza vam salje piće.
Gospodin iza:
kuglanje_ze
Posts: 1278 Joined: 17/02/2020 11:29
Post
by kuglanje_ze » 24/08/2021 08:59
_BataZiv_0809 wrote: ↑ 24/08/2021 07:14
kuglanje_ze wrote: ↑ 24/08/2021 06:46
Kako ostali sa SDA kad je Bulaja bio na sastanku?
Dobro si
Ja konto da je on tvoj stranacki kolega
Kako ti gledas na ucesce NS u ovome? Mozes preskociti dio da nemas vise funkciju u stranci, to znamo.
Pa red je da učestvuju, neće valjda ostati sa SDA i HDZ?
Casual's
Posts: 6723 Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
Post
by Casual's » 24/08/2021 09:03
Bobi wrote: ↑ 24/08/2021 08:53
Ko je ona do Fude što joj sipa vodu
? "Žedna sam ", "Tsa ces', oš sok?", "Ja bi vodu" "Neka ostavi to, ja cu ti nasut,smiri se "
Sudeci po izrazu lica cijelo vrijeme, ona ce im sjebat ovu pricu.
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83402 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 24/08/2021 09:06
Treba li im HDZ uopste? Koliko oni imaju ručica da ne guglam....Ivo Tadic i ona crnkica iz Vareša koliko me sjecanje sluzi
Sydnor
Posts: 1849 Joined: 08/02/2019 09:04
Post
by Sydnor » 24/08/2021 09:20
Volio bih novu vladu čisto da novi komesar bude Šehović i da neko makne onog diktatora Škalju iz ZZO.
breuer
Posts: 7880 Joined: 06/07/2009 15:44
Post
by breuer » 24/08/2021 09:21
_BataZiv_0809 wrote: ↑ 24/08/2021 08:58
Bobi wrote: ↑ 24/08/2021 08:53
Ko je ona do Fude što joj sipa vodu
? "Žedna sam ", "Tsa ces', oš sok?", "Ja bi vodu" "Neka ostavi to, ja cu ti nasut,smiri se "
Gospodin iza vam salje piće.
Gospodin iza:
RandomAndCasual
Posts: 361 Joined: 02/06/2020 22:39
Post
by RandomAndCasual » 24/08/2021 09:53
_BataZiv_0809 wrote: ↑ 24/08/2021 08:58
Bobi wrote: ↑ 24/08/2021 08:53
Ko je ona do Fude što joj sipa vodu
? "Žedna sam ", "Tsa ces', oš sok?", "Ja bi vodu" "Neka ostavi to, ja cu ti nasut,smiri se "
Gospodin iza vam salje piće.
Gospodin iza:
Jel poslao sta u centralu zelenih?
Bar gajbu pive, red bi bio