Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83412
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53576 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

DF znaci ostao uz SDA :D

Odradili su im u novembru 2020. posao za nacelnika Kaknja, dakle sve se uklapa :hm:

Ovakvog trabanta nisu imali nikad :lol:
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#53577 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Sva sreća sto ovo zlo nema vecinu pa nece uspjeti devastirati kanton kao sto su Zenicu.
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6916
Joined: 04/08/2020 19:22

#53578 Re: Zeničani

Post by -Chesterfield- »

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83412
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53579 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Je li ovo danas bilo? Hahah jest.

Auuuu zato je krenula kuknjava :D :P
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#53580 Re: Zeničani

Post by muhafuca »

a ja kontam sto su se danas nesto specijalno upalili :D

Kiki jadan ispashta poraze SDA :-D

Svi se na njega okomili :-)
Last edited by muhafuca on 23/08/2021 21:08, edited 1 time in total.
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6916
Joined: 04/08/2020 19:22

#53581 Re: Zeničani

Post by -Chesterfield- »

_BataZiv_0809 wrote: 23/08/2021 21:01 Je li ovo danas bilo? Hahah jest.

Auuuu zato je krenula kuknjava :D :P
Ovaj što govori je načelnik Maglaja, do njega s desne strane u bijeloj majici Jasminko Kapić - Pinko, ostale ne znam. Osim ovog momka iz Gornjeg Vakufa. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83412
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53582 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

-Chesterfield- wrote: 23/08/2021 21:08
_BataZiv_0809 wrote: 23/08/2021 21:01 Je li ovo danas bilo? Hahah jest.

Auuuu zato je krenula kuknjava :D :P
Osim ovog momka iz Gornjeg Vakufa. :D
Pita onu koku štaš popit :lol:
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6916
Joined: 04/08/2020 19:22

#53583 Re: Zeničani

Post by -Chesterfield- »

_BataZiv_0809 wrote: 23/08/2021 21:43

Pita onu koku štaš popit :lol:
Mislim da mu se po tom pitanju nema šta prigovoriti. :D
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6916
Joined: 04/08/2020 19:22

#53584 Re: Zeničani

Post by -Chesterfield- »

https://www.zdk.ba/component/k2/item/71 ... inko-kapic

Ovaj bi mogao biti Ministar Ministarstva za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu.

Da znam imena i stručnu spremu ove ekipe, ja bih njima već podijelio ministarstva.
Last edited by -Chesterfield- on 23/08/2021 22:24, edited 1 time in total.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#53585 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Ako Zenicani budu drzali vecinu ministarstava onda skidam kapu novoj vecini. :thumbup:

Samo im je bezveze sto ih je Eugen Vakufski morao sastaviti. :mrgreen:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#53586 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Je li ovo pada dusmanska ZDK vlada?

Tek sada histerija medija i SDA-ovaca na drustvenim mrezama dobija puni smisao.

Ko ima 2g mozga shvatit ce. Ovo nema veze sa gradom vec kantonom.
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#53587 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

_BataZiv_0809 wrote: 23/08/2021 20:53 DF znaci ostao uz SDA :D

Odradili su im u novembru 2020. posao za nacelnika Kaknja, dakle sve se uklapa :hm:

Ovakvog trabanta nisu imali nikad :lol:
Kako ostali sa SDA kad je Bulaja bio na sastanku?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83412
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53588 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kuglanje_ze wrote: 24/08/2021 06:46
_BataZiv_0809 wrote: 23/08/2021 20:53 DF znaci ostao uz SDA :D

Odradili su im u novembru 2020. posao za nacelnika Kaknja, dakle sve se uklapa :hm:

Ovakvog trabanta nisu imali nikad :lol:
Kako ostali sa SDA kad je Bulaja bio na sastanku?
Dobro si :thumbup:

Ja konto da je on tvoj stranacki kolega :run:

Kako ti gledas na ucesce NS u ovome? Mozes preskociti dio da nemas vise funkciju u stranci, to znamo.
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#53589 Re: Zeničani

Post by notsure »

-Chesterfield- wrote: 23/08/2021 20:59
Nema HDZa. Kako misle bez njih skupiti 18 ruku?
skoronikako
Posts: 1135
Joined: 08/10/2018 12:09

#53590 Re: Zeničani

Post by skoronikako »

Znaci Kasumovic ide stopama SDA, uzima njihove glasace, ali je nekom logikom bolji od SDA. :-?

Sto se tice vlade ZDK, nek se mijenjaju :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#53591 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Ko je ona do Fude što joj sipa vodu :D ? "Žedna sam ", "Tsa ces', oš sok?", "Ja bi vodu" "Neka ostavi to, ja cu ti nasut,smiri se "
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83412
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53592 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Bobi wrote: 24/08/2021 08:53 Ko je ona do Fude što joj sipa vodu :D ? "Žedna sam ", "Tsa ces', oš sok?", "Ja bi vodu" "Neka ostavi to, ja cu ti nasut,smiri se "
Gospodin iza vam salje piće.

Gospodin iza:

Image

:D
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#53593 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

_BataZiv_0809 wrote: 24/08/2021 07:14
kuglanje_ze wrote: 24/08/2021 06:46

Kako ostali sa SDA kad je Bulaja bio na sastanku?
Dobro si :thumbup:

Ja konto da je on tvoj stranacki kolega :run:

Kako ti gledas na ucesce NS u ovome? Mozes preskociti dio da nemas vise funkciju u stranci, to znamo.
Pa red je da učestvuju, neće valjda ostati sa SDA i HDZ?
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#53594 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Bobi wrote: 24/08/2021 08:53 Ko je ona do Fude što joj sipa vodu :D ? "Žedna sam ", "Tsa ces', oš sok?", "Ja bi vodu" "Neka ostavi to, ja cu ti nasut,smiri se "
Sudeci po izrazu lica cijelo vrijeme, ona ce im sjebat ovu pricu. :D
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6916
Joined: 04/08/2020 19:22

#53595 Re: Zeničani

Post by -Chesterfield- »

skoronikako wrote: 24/08/2021 08:47
Sto se tice vlade ZDK, nek se mijenjaju :D
https://www.bhdijaspora.net/fadil-noval ... -sarajeva/

Zadnja posjeta je bila Žepču i Tešnju.
Nadam se da je svima jasno zašto je zaobišao neke druge općine.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83412
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53596 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Treba li im HDZ uopste? Koliko oni imaju ručica da ne guglam....Ivo Tadic i ona crnkica iz Vareša koliko me sjecanje sluzi :hm:
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#53597 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

_BataZiv_0809 wrote: 24/08/2021 09:06 Treba li im HDZ uopste? Koliko oni imaju ručica da ne guglam....Ivo Tadic i ona crnkica iz Vareša koliko me sjecanje sluzi :hm:
Tu je to negdje, možda i imaju. Biće jako zanimljivo pratiti pregovore za vladu. Ko li će biti mandatar 😁😁😁
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#53598 Re: Zeničani

Post by Sydnor »

Volio bih novu vladu čisto da novi komesar bude Šehović i da neko makne onog diktatora Škalju iz ZZO.
breuer
Posts: 7880
Joined: 06/07/2009 15:44

#53599 Re: Zeničani

Post by breuer »

_BataZiv_0809 wrote: 24/08/2021 08:58
Bobi wrote: 24/08/2021 08:53 Ko je ona do Fude što joj sipa vodu :D ? "Žedna sam ", "Tsa ces', oš sok?", "Ja bi vodu" "Neka ostavi to, ja cu ti nasut,smiri se "
Gospodin iza vam salje piće.

Gospodin iza:

Image

:D
:lol:
RandomAndCasual
Posts: 361
Joined: 02/06/2020 22:39

#53600 Re: Zeničani

Post by RandomAndCasual »

_BataZiv_0809 wrote: 24/08/2021 08:58
Bobi wrote: 24/08/2021 08:53 Ko je ona do Fude što joj sipa vodu :D ? "Žedna sam ", "Tsa ces', oš sok?", "Ja bi vodu" "Neka ostavi to, ja cu ti nasut,smiri se "
Gospodin iza vam salje piće.

Gospodin iza:

Image

:D
😁

Jel poslao sta u centralu zelenih?

Bar gajbu pive, red bi bio 🙂
Post Reply