Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...
Moderators: _BataZiv_0809 , anex
LikeLike
Posts: 2301 Joined: 10/09/2013 15:59
Post
by LikeLike » 28/04/2023 08:25
kabal1337 wrote: ↑ 28/04/2023 07:37
LikeLike wrote: ↑ 28/04/2023 00:16
https://images.app.goo.gl/N5E6DYFoVwDzocmU9
Gdje mogu naci metalne zabice slicne ovoj sa linka?
Znaci zabice sluze da pricvrste ukrasni metalni odbojnik na braniku i ne ide kroz njih saraf.
Ne mogu da nadjem sliku identicne zabice, ali ova je dosta slicna.
da nije mozda ovakva zabica
@skrbavi-admin
evo je
Ne izgleda tako, ali mozda moze i takva. Jedna strana se nabije na ovaj dio sto sam skidao, a druga strana se gurne u branik i tamo se valjda rasiri i cuva da ne ispadne. Da mi je naci bilo kakve samo da drzi.
Dvije su mi upale u branik dok sam skidao, ali mi se ne da skidati to. Mozda bi mogao samo skinuti onu zastitu ispod motora pa ih izvuci, ali nemam gdje podici auto da se zavucem ispod.
kabal1337
Posts: 13446 Joined: 11/02/2012 21:08
Post
by kabal1337 » 28/04/2023 08:35
napisi nam model auta mozda je tako najlakse
kravamuzara
Posts: 10206 Joined: 15/03/2022 11:18
Post
by kravamuzara » 28/04/2023 08:36
kabal1337 wrote: ↑ 28/04/2023 08:35
napisi nam model auta mozda je tako najlakse
Daj saobracajnu
katastrofalan
Posts: 41 Joined: 22/01/2022 19:17
Post
by katastrofalan » 28/04/2023 09:52
Gdje mi je najbolje uraditi špuru i izbalansirati gume? Hvala
noviclan
Posts: 15008 Joined: 31/10/2013 06:48
Post
by noviclan » 28/04/2023 10:09
katastrofalan wrote: ↑ 28/04/2023 09:52
Gdje mi je najbolje uraditi špuru i izbalansirati gume? Hvala
Autoklinka kajimovic hadzici
lavic
Posts: 3589 Joined: 14/04/2011 15:03
Post
by lavic » 28/04/2023 10:30
noviclan wrote: ↑ 28/04/2023 10:09
katastrofalan wrote: ↑ 28/04/2023 09:52
Gdje mi je najbolje uraditi špuru i izbalansirati gume? Hvala
Autoklinka kajimovic hadzici
U red stani,prvo ja,
skrbavi-admin
Posts: 7105 Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia
Post
by skrbavi-admin » 28/04/2023 10:59
đe napraviti špuru s autom?
skrbavi-admin
Posts: 7105 Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia
Post
by skrbavi-admin » 28/04/2023 11:26
nemre pišaju kazne vamo - reko ako ima đe da neko priporuĆi
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649 Joined: 10/03/2022 22:16
Post
by ZoomZoomKiwi » 28/04/2023 13:40
Je l’ dovoljno obrtaja za regeneraciju?
Doduše nisam nasuo tešanjsko euro halal 6 gorivo, nego neko na Sliški piše samo 10ppm.
Jesam treb’o dolit’ ATF malo?
Optimist
Posts: 15523 Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo
Post
by Optimist » 28/04/2023 13:43
Kazu da je najbolje na 2.000 okretaja u sestoj.
Mada sam i ja vise za tu tvoju varijantu.
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649 Joined: 10/03/2022 22:16
Post
by ZoomZoomKiwi » 28/04/2023 13:45
Optimist wrote: ↑ 28/04/2023 13:43
Kazu da je najbolje
na 2.000 okretaja u sestoj .
Mada sam i ja vise za tu tvoju varijantu.
Ne bi nigdje stig'o tako
skrbavi-admin
Posts: 7105 Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia
Post
by skrbavi-admin » 28/04/2023 14:21
upala ti skazaljka kotrljomjera neĐŽe
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649 Joined: 10/03/2022 22:16
Post
by ZoomZoomKiwi » 28/04/2023 14:22
skrbavi-admin wrote: ↑ 28/04/2023 14:21
upala ti skazaljka kotrljomjera neĐŽe
Ugasio je ja softverski, vozim po osjećaju
kabal1337
Posts: 13446 Joined: 11/02/2012 21:08
Post
by kabal1337 » 28/04/2023 18:12
Sve to mozes pronaci u ovlastenom servisu. A i na autootpadu ako im se da traziti
LikeLike
Posts: 2301 Joined: 10/09/2013 15:59
Post
by LikeLike » 28/04/2023 18:13
Sutra zovem ovlasteni ako budu radili. Na otpadu sumnjam da ce iko htjeti potraziti.
kabal1337
Posts: 13446 Joined: 11/02/2012 21:08
Post
by kabal1337 » 28/04/2023 18:22
LikeLike wrote: ↑ 28/04/2023 18:13
Sutra zovem ovlasteni ako budu radili. Na otpadu sumnjam da ce iko htjeti potraziti.
pa je li VAG grupacija? Ako jeste napisi model, naci cu ti ja sifru i reci ~ cijenu
LikeLike
Posts: 2301 Joined: 10/09/2013 15:59
Post
by LikeLike » 28/04/2023 19:05
kabal1337 wrote: ↑ 28/04/2023 18:22
LikeLike wrote: ↑ 28/04/2023 18:13
Sutra zovem ovlasteni ako budu radili. Na otpadu sumnjam da ce iko htjeti potraziti.
pa je li VAG grupacija? Ako jeste napisi model, naci cu ti ja sifru i reci ~ cijenu
Ma nije, peugeot 3008 je u pitanju. Ove zabice idu na onaj metalni dio na prednjem braniku. Sa donje strane tog dijela su sarafi, a gore su zabice. Vjerovatno ces skontati na koji metalni dio mislim.
laik1981
Posts: 14854 Joined: 05/12/2012 13:04
Post
by laik1981 » 28/04/2023 19:15
katastrofalan wrote: ↑ 28/04/2023 09:52
Gdje mi je najbolje uraditi špuru i izbalansirati gume? Hvala
Danas je uradio u djeem trans. 40KM. 25KM je ko radi spuru samo na prednjim tockovima.
mk ultra
Posts: 24032 Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak
Post
by mk ultra » 28/04/2023 20:16
Aldin
corave okice
Posts: 98 Joined: 28/07/2013 10:29
Post
by corave okice » 28/04/2023 21:19
katastrofalan wrote: ↑ 28/04/2023 09:52
Gdje mi je najbolje uraditi špuru i izbalansirati gume? Hvala
Aldin
Autoklinika Kajimovic
skrbavi-admin
Posts: 7105 Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia
Post
by skrbavi-admin » 29/04/2023 08:17
Elubrylla wrote: ↑ 27/04/2023 20:08
Evo skinuo ga
Sad ne znam da li mi ovaj pase da ne bih napamet kupio
šta bi junače? je l pmoglo naše prdoklacenje il je samo prdez u prazno
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 29/04/2023 10:10