Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Locked
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4451 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Truba »

Takodjer ako u bih zivi milijun ljudi
Koji ne zele vaku bih
To nije politika hdz i snsd te hrbatske i srbije niti blokiranje
Nego autohtono vidjenje konstitutivnih naroda o njezinoj buducnosti
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4452 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Truba »

detroit-mercy wrote: 27/07/2022 10:33
Black swan wrote: 27/07/2022 10:22

kod bipolarnih ljudi je to moguće
neko je već detektirao
na forumu u 24 sata potpuna ekstaza sreće a onda totalni pad

nevjerojatno... tako je na svakoj temi od sporta politike do ekonomije
Da je samo na forumu, i u stvarnom zivotu je tako, jedan dan nahajcaju raju samo sto rat nije izbio onda sutradan samo nam bogda fali do prijema u EU in NATO, i onda opet u krug :mrgreen:.
A raja roka apaurine jer ko ce vise izdrzati 30 godina konstantnog jebavanja u mozak a sve na istu foru :skoljka:.
Ja sam s tim prestao 2008.
Bilo je bosna broji posljednje dane...devalvira marka...te jos nesto lokalno oko porno hdzovca koji je ljubavnice zaposlio u ured
Bukvalno je svic tada bio mentalni...i ono s denisom mrnjavcom...svasta nesto...uglavnom nek meteor pogodi zemlju nece me tangirati
NediM17
Posts: 26451
Joined: 05/11/2009 11:49

#4454 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by NediM17 »

EUFOR se vozika, pa vi vid'te.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#4455 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Chmoljo »

inače, ovih dana smo pričali o tome kako probosanska strana nema nikakvu viziju šta tačno želi i na koji način to dobiti.

u prilog tome, temeljni je izbacio još jednu genijalnost:
"Mlade ljude koji odlaze ćemo morati u velikoj mjeri nadoknaditi high tech tehnologijima i robotikom. I oružane snage, dakle, robotima ćemo morati poduprijeti, prije svega dronovima, odnosno letećim robotima," kazao je Izetbegović.
o čemu dalje ozbiljno pričati?
User avatar
sime_cipol
Posts: 23425
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#4456 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by sime_cipol »

donnie_darko wrote: 27/07/2022 02:31 Pa dobro majka mu stara, je li se ista moze uraditi taman sutra da ga na/u-metne?
Je li ovaj svabo fakat tito, staljin i cezar sve u jednom pa da je njegova zadnja? Koje su nam opcije?
Pejgamber.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#4457 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by skafiskafsnjak »

Chmoljo wrote: 27/07/2022 11:14 inače, ovih dana smo pričali o tome kako probosanska strana nema nikakvu viziju šta tačno želi i na koji način to dobiti.

u prilog tome, temeljni je izbacio još jednu genijalnost:
"Mlade ljude koji odlaze ćemo morati u velikoj mjeri nadoknaditi high tech tehnologijima i robotikom. I oružane snage, dakle, robotima ćemo morati poduprijeti, prije svega dronovima, odnosno letećim robotima," kazao je Izetbegović.
o čemu dalje ozbiljno pričati?
Glasajte stoko, krmad, goveda... Glasajte hebo li vas Bakir.
Kad vidim ovog krmka, ne cudim se da HDZ dobije sve sto zeli.....

Ko nas "vodi" i dobro nam.je.
l33t
Posts: 4788
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#4458 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by l33t »

NediM17 wrote: 27/07/2022 11:10 EUFOR se vozika, pa vi vid'te.
nači zabiberit će ga Šmit
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#4459 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Chmoljo »

Black swan wrote: 27/07/2022 10:52 Takodjer ako u bih zivi milijun ljudi
Koji ne zele vaku bih
To nije politika hdz i snsd te hrbatske i srbije niti blokiranje
Nego autohtono vidjenje konstitutivnih naroda o njezinoj buducnosti
i da bi ostvarili onakvu BiH kakvu žele autohtono su izvršili genocid i Udruženi Zločinački Poduhvat.

ako ćemo nagrađivati takvu državotvornost hajmo ratovati do zadnjeg čovjeka, pa da se ostvare Plavšičkine riječi: Srba ima 12 miliona, neka 6 miliona izgine, ostalih 6 će uživati u jednoj državi.
Neutron
Posts: 23
Joined: 25/07/2022 14:44

#4460 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Neutron »

skafiskafsnjak wrote: 27/07/2022 11:16
Chmoljo wrote: 27/07/2022 11:14 inače, ovih dana smo pričali o tome kako probosanska strana nema nikakvu viziju šta tačno želi i na koji način to dobiti.

u prilog tome, temeljni je izbacio još jednu genijalnost:



o čemu dalje ozbiljno pričati?
Glasajte stoko, krmad, goveda... Glasajte hebo li vas Bakir.
Kad vidim ovog krmka, ne cudim se da HDZ dobije sve sto zeli.....

Ko nas "vodi" i dobro nam.je.
Za koga? :-D
Lex77
Posts: 1001
Joined: 09/02/2010 23:23

#4461 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Lex77 »

l33t wrote: 27/07/2022 11:17
NediM17 wrote: 27/07/2022 11:10 EUFOR se vozika, pa vi vid'te.
nači zabiberit će ga Šmit
Sigurno. Neće se odustati od ničega.
Lex77
Posts: 1001
Joined: 09/02/2010 23:23

#4462 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Lex77 »

DonieBrasco wrote: 27/07/2022 11:08
Pozvani na prijetnje.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4463 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by LSD »

Chmoljo wrote: 27/07/2022 11:14 inače, ovih dana smo pričali o tome kako probosanska strana nema nikakvu viziju šta tačno želi i na koji način to dobiti.

u prilog tome, temeljni je izbacio još jednu genijalnost:
"Mlade ljude koji odlaze ćemo morati u velikoj mjeri nadoknaditi high tech tehnologijima i robotikom. I oružane snage, dakle, robotima ćemo morati poduprijeti, prije svega dronovima, odnosno letećim robotima," kazao je Izetbegović.
o čemu dalje ozbiljno pričati?
Narod koji daje glasove tom mongoloidu i održava ga na vlasti tolike godine, ne zaslužuje ništa dobro.
Prekjuce je na skupu ukrao šou sa desetak botova sa zastavama, a narod se sklanja u stranu :lol: dovoljno je 10-tak krkana da nametu svoju volju, pa šta to govori o tom narodu ? Šefik preuzima mikfrofon, drži vazove, bukvalno se nameće silom, a miševi šute i gledaju, posebno mekinjaši iz tzv. opozicije.
A onda se čudimo što ovakvi pokemoni vladaju.
NediM17
Posts: 26451
Joined: 05/11/2009 11:49

#4464 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by NediM17 »

Ameri kazu slozi im ga i on ga slozi. :bih:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#4465 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by skafiskafsnjak »

Neutron wrote: 27/07/2022 11:18
skafiskafsnjak wrote: 27/07/2022 11:16
Glasajte stoko, krmad, goveda... Glasajte hebo li vas Bakir.
Kad vidim ovog krmka, ne cudim se da HDZ dobije sve sto zeli.....

Ko nas "vodi" i dobro nam.je.
Za koga? :-D
Pa za Bakira hebo ga haj tec u supak zeleni
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#4466 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by ljevoruki »

Black swan wrote: 27/07/2022 10:52 Takodjer ako u bih zivi milijun ljudi
Koji ne zele vaku bih
To nije politika hdz i snsd te hrbatske i srbije niti blokiranje
Nego autohtono vidjenje konstitutivnih naroda o njezinoj buducnosti
Opet pilas naopako.
Katalonci u Spaniji, Austrijanci u Tirolu, Baski u Spaniji i Francuskoj, Skoti u VB…….
Svi oni bi da nisu dio drzave u kojoj zive ali ne moze. Mora se znati red i postovati medjunarodne sporazume.
Osim ako si Rusija ili Srbija, onda bas i ne moras. :run:
User avatar
sigh
Posts: 1173
Joined: 22/08/2014 23:12

#4467 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by sigh »

Euforovi helikopteri kruze srednjom bosnom
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#4468 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Chmoljo »

ljevoruki wrote: 27/07/2022 11:27
Black swan wrote: 27/07/2022 10:52 Takodjer ako u bih zivi milijun ljudi
Koji ne zele vaku bih
To nije politika hdz i snsd te hrbatske i srbije niti blokiranje
Nego autohtono vidjenje konstitutivnih naroda o njezinoj buducnosti
Opet pilas naopako.
Katalonci u Spaniji, Austrijanci u Tirolu, Baski u Spaniji i Francuskoj, Skoti u VB…….
Svi oni bi da nisu dio drzave u kojoj zive ali ne moze. Mora se znati red i postovati medjunarodne sporazume.
Osim ako si Rusija ili Srbija, onda bas i ne moras. :run:
ukratko, pravo na samoopredjeljenje ima preduvjete.

etničko čišćenje i genocid sasvim sigurno nisu među tim uvjetima.
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4469 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Truba »

ljevoruki wrote: 27/07/2022 11:27
Black swan wrote: 27/07/2022 10:52 Takodjer ako u bih zivi milijun ljudi
Koji ne zele vaku bih
To nije politika hdz i snsd te hrbatske i srbije niti blokiranje
Nego autohtono vidjenje konstitutivnih naroda o njezinoj buducnosti
Opet pilas naopako.
Katalonci u Spaniji, Austrijanci u Tirolu, Baski u Spaniji i Francuskoj, Skoti u VB…….
Svi oni bi da nisu dio drzave u kojoj zive ali ne moze. Mora se znati red i postovati medjunarodne sporazume.
Osim ako si Rusija ili Srbija, onda bas i ne moras. :run:
detektor šuplje
User avatar
dembele
Posts: 4214
Joined: 19/06/2014 09:15

#4470 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by dembele »

sigh wrote: 27/07/2022 11:27 Euforovi helikopteri kruze srednjom bosnom
Pogledaj malo bolje druže!
Nisu to nikakvi helikopteri već leteći roboti.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#4471 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by BHCluster »

Black swan wrote: 27/07/2022 10:52 Takodjer ako u bih zivi milijun ljudi
Koji ne zele vaku bih
To nije politika hdz i snsd te hrbatske i srbije niti blokiranje
Nego autohtono vidjenje konstitutivnih naroda o njezinoj buducnosti
Da ti su ipak vodeni vlekosrpskom/hrvatskom ideologijom.
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4472 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Truba »

dembele wrote: 27/07/2022 11:32
sigh wrote: 27/07/2022 11:27 Euforovi helikopteri kruze srednjom bosnom
Pogledaj malo bolje druže!
Nisu to nikakvi helikopteri već leteći roboti.
gase požare

nad kim lete helikopteri?
:D onima koji podržavaju VP ili onima koji ne podržavaju VP :D
User avatar
sigh
Posts: 1173
Joined: 22/08/2014 23:12

#4473 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by sigh »

Black swan wrote: 27/07/2022 11:35
dembele wrote: 27/07/2022 11:32

Pogledaj malo bolje druže!
Nisu to nikakvi helikopteri već leteći roboti.
gase požare

nad kim lete helikopteri?
:D onima koji podržavaju VP ili onima koji ne podržavaju VP :D
Ima nas tu i jednih i drugih :D
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4474 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Truba »

ja sam ovdje pročitao da su tu hrvati statistička pogreška svi su u njemačkoj i irskoj
l33t
Posts: 4788
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#4475 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by l33t »

Chmoljo wrote: 27/07/2022 11:29

etničko čišćenje i genocid sasvim sigurno nisu među tim uvjetima.
Dejton je svakako bio nagrada za to. Prodali su nas već tad, a do sada im je odgovarala pat situacija, sad radi geopolitičke scene hoće da srede na najbrži način i to je to. Nažalost mi smo se kasno počeli žaliti, OHR je davno trebao prestati sa radom u "suverenoj samostalnoj državi".
Locked