Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4451 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Takodjer ako u bih zivi milijun ljudi
Koji ne zele vaku bih
To nije politika hdz i snsd te hrbatske i srbije niti blokiranje
Nego autohtono vidjenje konstitutivnih naroda o njezinoj buducnosti
Koji ne zele vaku bih
To nije politika hdz i snsd te hrbatske i srbije niti blokiranje
Nego autohtono vidjenje konstitutivnih naroda o njezinoj buducnosti
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4452 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ja sam s tim prestao 2008.detroit-mercy wrote: ↑27/07/2022 10:33Da je samo na forumu, i u stvarnom zivotu je tako, jedan dan nahajcaju raju samo sto rat nije izbio onda sutradan samo nam bogda fali do prijema u EU in NATO, i onda opet u krugBlack swan wrote: ↑27/07/2022 10:22
kod bipolarnih ljudi je to moguće
neko je već detektirao
na forumu u 24 sata potpuna ekstaza sreće a onda totalni pad
nevjerojatno... tako je na svakoj temi od sporta politike do ekonomije.
A raja roka apaurine jer ko ce vise izdrzati 30 godina konstantnog jebavanja u mozak a sve na istu foru.
Bilo je bosna broji posljednje dane...devalvira marka...te jos nesto lokalno oko porno hdzovca koji je ljubavnice zaposlio u ured
Bukvalno je svic tada bio mentalni...i ono s denisom mrnjavcom...svasta nesto...uglavnom nek meteor pogodi zemlju nece me tangirati
-
DonieBrasco
- Posts: 20112
- Joined: 31/08/2016 16:09
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#4454 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
EUFOR se vozika, pa vi vid'te.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#4455 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
inače, ovih dana smo pričali o tome kako probosanska strana nema nikakvu viziju šta tačno želi i na koji način to dobiti.
u prilog tome, temeljni je izbacio još jednu genijalnost:
u prilog tome, temeljni je izbacio još jednu genijalnost:
o čemu dalje ozbiljno pričati?"Mlade ljude koji odlaze ćemo morati u velikoj mjeri nadoknaditi high tech tehnologijima i robotikom. I oružane snage, dakle, robotima ćemo morati poduprijeti, prije svega dronovima, odnosno letećim robotima," kazao je Izetbegović.
- sime_cipol
- Posts: 23433
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#4456 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Pejgamber.donnie_darko wrote: ↑27/07/2022 02:31 Pa dobro majka mu stara, je li se ista moze uraditi taman sutra da ga na/u-metne?
Je li ovaj svabo fakat tito, staljin i cezar sve u jednom pa da je njegova zadnja? Koje su nam opcije?
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#4457 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Glasajte stoko, krmad, goveda... Glasajte hebo li vas Bakir.Chmoljo wrote: ↑27/07/2022 11:14 inače, ovih dana smo pričali o tome kako probosanska strana nema nikakvu viziju šta tačno želi i na koji način to dobiti.
u prilog tome, temeljni je izbacio još jednu genijalnost:
o čemu dalje ozbiljno pričati?"Mlade ljude koji odlaze ćemo morati u velikoj mjeri nadoknaditi high tech tehnologijima i robotikom. I oružane snage, dakle, robotima ćemo morati poduprijeti, prije svega dronovima, odnosno letećim robotima," kazao je Izetbegović.
Kad vidim ovog krmka, ne cudim se da HDZ dobije sve sto zeli.....
Ko nas "vodi" i dobro nam.je.
-
l33t
- Posts: 4788
- Joined: 04/09/2011 22:15
- Location: Sarajevo
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#4459 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
i da bi ostvarili onakvu BiH kakvu žele autohtono su izvršili genocid i Udruženi Zločinački Poduhvat.Black swan wrote: ↑27/07/2022 10:52 Takodjer ako u bih zivi milijun ljudi
Koji ne zele vaku bih
To nije politika hdz i snsd te hrbatske i srbije niti blokiranje
Nego autohtono vidjenje konstitutivnih naroda o njezinoj buducnosti
ako ćemo nagrađivati takvu državotvornost hajmo ratovati do zadnjeg čovjeka, pa da se ostvare Plavšičkine riječi: Srba ima 12 miliona, neka 6 miliona izgine, ostalih 6 će uživati u jednoj državi.
-
Neutron
- Posts: 23
- Joined: 25/07/2022 14:44
#4460 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Za koga?skafiskafsnjak wrote: ↑27/07/2022 11:16Glasajte stoko, krmad, goveda... Glasajte hebo li vas Bakir.
Kad vidim ovog krmka, ne cudim se da HDZ dobije sve sto zeli.....
Ko nas "vodi" i dobro nam.je.
-
Lex77
- Posts: 1001
- Joined: 09/02/2010 23:23
#4462 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Pozvani na prijetnje.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4463 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Narod koji daje glasove tom mongoloidu i održava ga na vlasti tolike godine, ne zaslužuje ništa dobro.Chmoljo wrote: ↑27/07/2022 11:14 inače, ovih dana smo pričali o tome kako probosanska strana nema nikakvu viziju šta tačno želi i na koji način to dobiti.
u prilog tome, temeljni je izbacio još jednu genijalnost:
o čemu dalje ozbiljno pričati?"Mlade ljude koji odlaze ćemo morati u velikoj mjeri nadoknaditi high tech tehnologijima i robotikom. I oružane snage, dakle, robotima ćemo morati poduprijeti, prije svega dronovima, odnosno letećim robotima," kazao je Izetbegović.
Prekjuce je na skupu ukrao šou sa desetak botova sa zastavama, a narod se sklanja u stranu
A onda se čudimo što ovakvi pokemoni vladaju.
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#4464 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ameri kazu slozi im ga i on ga slozi. 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#4465 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Pa za Bakira hebo ga haj tec u supak zeleniNeutron wrote: ↑27/07/2022 11:18Za koga?skafiskafsnjak wrote: ↑27/07/2022 11:16
Glasajte stoko, krmad, goveda... Glasajte hebo li vas Bakir.
Kad vidim ovog krmka, ne cudim se da HDZ dobije sve sto zeli.....
Ko nas "vodi" i dobro nam.je.![]()
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#4466 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Opet pilas naopako.Black swan wrote: ↑27/07/2022 10:52 Takodjer ako u bih zivi milijun ljudi
Koji ne zele vaku bih
To nije politika hdz i snsd te hrbatske i srbije niti blokiranje
Nego autohtono vidjenje konstitutivnih naroda o njezinoj buducnosti
Katalonci u Spaniji, Austrijanci u Tirolu, Baski u Spaniji i Francuskoj, Skoti u VB…….
Svi oni bi da nisu dio drzave u kojoj zive ali ne moze. Mora se znati red i postovati medjunarodne sporazume.
Osim ako si Rusija ili Srbija, onda bas i ne moras.
- sigh
- Posts: 1173
- Joined: 22/08/2014 23:12
#4467 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Euforovi helikopteri kruze srednjom bosnom
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#4468 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
ukratko, pravo na samoopredjeljenje ima preduvjete.ljevoruki wrote: ↑27/07/2022 11:27Opet pilas naopako.Black swan wrote: ↑27/07/2022 10:52 Takodjer ako u bih zivi milijun ljudi
Koji ne zele vaku bih
To nije politika hdz i snsd te hrbatske i srbije niti blokiranje
Nego autohtono vidjenje konstitutivnih naroda o njezinoj buducnosti
Katalonci u Spaniji, Austrijanci u Tirolu, Baski u Spaniji i Francuskoj, Skoti u VB…….
Svi oni bi da nisu dio drzave u kojoj zive ali ne moze. Mora se znati red i postovati medjunarodne sporazume.
Osim ako si Rusija ili Srbija, onda bas i ne moras.![]()
etničko čišćenje i genocid sasvim sigurno nisu među tim uvjetima.
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4469 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
detektor šupljeljevoruki wrote: ↑27/07/2022 11:27Opet pilas naopako.Black swan wrote: ↑27/07/2022 10:52 Takodjer ako u bih zivi milijun ljudi
Koji ne zele vaku bih
To nije politika hdz i snsd te hrbatske i srbije niti blokiranje
Nego autohtono vidjenje konstitutivnih naroda o njezinoj buducnosti
Katalonci u Spaniji, Austrijanci u Tirolu, Baski u Spaniji i Francuskoj, Skoti u VB…….
Svi oni bi da nisu dio drzave u kojoj zive ali ne moze. Mora se znati red i postovati medjunarodne sporazume.
Osim ako si Rusija ili Srbija, onda bas i ne moras.![]()
- dembele
- Posts: 4217
- Joined: 19/06/2014 09:15
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#4471 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Da ti su ipak vodeni vlekosrpskom/hrvatskom ideologijom.Black swan wrote: ↑27/07/2022 10:52 Takodjer ako u bih zivi milijun ljudi
Koji ne zele vaku bih
To nije politika hdz i snsd te hrbatske i srbije niti blokiranje
Nego autohtono vidjenje konstitutivnih naroda o njezinoj buducnosti
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
- sigh
- Posts: 1173
- Joined: 22/08/2014 23:12
#4473 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ima nas tu i jednih i drugihBlack swan wrote: ↑27/07/2022 11:35gase požare
nad kim lete helikopteri?
onima koji podržavaju VP ili onima koji ne podržavaju VP
![]()
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4474 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
ja sam ovdje pročitao da su tu hrvati statistička pogreška svi su u njemačkoj i irskoj
-
l33t
- Posts: 4788
- Joined: 04/09/2011 22:15
- Location: Sarajevo
#4475 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Dejton je svakako bio nagrada za to. Prodali su nas već tad, a do sada im je odgovarala pat situacija, sad radi geopolitičke scene hoće da srede na najbrži način i to je to. Nažalost mi smo se kasno počeli žaliti, OHR je davno trebao prestati sa radom u "suverenoj samostalnoj državi".
