Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
- skrbavi-admin
- Posts: 7124
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#4401 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
U rangu smo cerge, stoke koja nema ni repa ni glave.... Tako nas i tretira MZ.... I tako cemo i dobit - tor.... Imamo nepismene "predstavnike", duboko korumpirano drustvo, enormno bogate (koji su se obogatili pljackom drzavnih para) , enormno siromasne, enormno nepismene, enormne poltrone lizoguzce, ogroman nepotizam gdje su familije uhljebljene u telekome elektro i drzavne jasle dok neki nemaju za lijeka djetetu, enorman broj picki koje nemaju herca napravit opstu pobunu uz strijeljanje po kratkom postupku ... Jel mialite da to MZ ne vidi, prodavanje Tuzbe protiv SRB, ovolike razmjere drzavnog kriminala, nekaznjene trgovine uticajem, splet narkomafije politike i obavkeatajne sluzbe...
Nek propadne..... Nije za stoku drzava.....zalim samo one sa bijelim kamenjem na humci... Nadali su se boljem
Nek propadne..... Nije za stoku drzava.....zalim samo one sa bijelim kamenjem na humci... Nadali su se boljem
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#4402 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Sefikus nije presjednik, zadnji puta koliko sam ja razumi, BH nema jednog presjednikaNespin wrote: ↑26/07/2022 22:55Šibe džukac sendvičarski. Pitaj šefa zašto je dao Čoviću i Dodiku potpunu kontrolu u Domu naroda i zašto je potpisao legitimno predstavljanje u Mostaru i zašto se (pred)zadnji pridružio protestima, da bi ih uništio.Caki1 wrote: ↑26/07/2022 22:43 Svi kurvini sinovi su izašli na čistinu u ova dva dana.
Od medija koji su pravili šprdnju od protesta, njihovih analitičara, do autonomaške kopiladi kojima je smetalo obraćanje Predsjednika Države.
Majku vam jebem neće vam pomoći ni 100 Sattlera i Escobara koji su vas Dritanizirali štipkajući vas za guzicu!![]()
Ovaj forum je u funkciji iste te kopiladi koji bi mamu svoju prodali za grant.
Ko god iskoči iz vagona gdje je normalizovano nazivati Bošnjake balijama, pljuvati po državi i promovirati hrvatsko-srpsku agendu biva banovan.
Sjeme vam se zatralo petokolonoško-liberalno!
Što se tiče Šefikusa, ne dovodi se predsjednik ko cuko na uzici kroz masu da održi govor. To se najavi, isplanira i pripremi.
- tvojkomsija
- Posts: 1493
- Joined: 21/04/2014 17:59
#4403 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Je li jos neko primijetio, kad su protesti u EU zemljama (ekologija, politika, lgbt, vjerski - sta god) vecina ucesnika su mladji ljudi, prosjek 30-35godina, ako ne i manje
Kod nas doslovno na svim protestima, pola su penzioneri, a polovini fali par godina do penzije.. strasno.
Gledam slike od jucer, lik 70 godina ima, vidno iznerviran na protesti galami.
Mladju ekipu u BiH da priupitas, pola ne bi znalo ko je Christian Schmidt i za sta je skracenica OHR. Pola ih ne zna ni kantone sve nabrojati u pm
Kod nas doslovno na svim protestima, pola su penzioneri, a polovini fali par godina do penzije.. strasno.
Gledam slike od jucer, lik 70 godina ima, vidno iznerviran na protesti galami.
Mladju ekipu u BiH da priupitas, pola ne bi znalo ko je Christian Schmidt i za sta je skracenica OHR. Pola ih ne zna ni kantone sve nabrojati u pm
-
DonieBrasco
- Posts: 20112
- Joined: 31/08/2016 16:09
#4404 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Pa hajde zapali pozar pa idi na godisnji ako je to plan !Ide Šmit na godisnji odmor za dva dana, Avaz tvrdi !
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#4405 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Sve to nabrojano imaju i srbija i hrvatska, kao i njihova pete kolone u Bosni koje participraju u vlasti
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#4406 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Well, 30 godina SDA vladavine i njihove borbe za gradjanskuskrbavi-admin wrote: ↑26/07/2022 23:08 U rangu smo cerge, stoke koja nema ni repa ni glave.... Tako nas i tretira MZ.... I tako cemo i dobit - tor.... Imamo nepismene "predstavnike", duboko korumpirano drustvo, enormno bogate (koji su se obogatili pljackom drzavnih para) , enormno siromasne, enormno nepismene, enormne poltrone lizoguzce, ogroman nepotizam gdje su familije uhljebljene u telekome elektro i drzavne jasle dok neki nemaju za lijeka djetetu, enorman broj picki koje nemaju herca napravit opstu pobunu uz strijeljanje po kratkom postupku ... Jel mialite da to MZ ne vidi, prodavanje Tuzbe protiv SRB, ovolike razmjere drzavnog kriminala, nekaznjene trgovine uticajem, splet narkomafije politike i obavkeatajne sluzbe...
Nek propadne..... Nije za stoku drzava.....zalim samo one sa bijelim kamenjem na humci... Nadali su se boljem
Gasi mjesalicu, motaj kablove, begovat je tu
-
DonieBrasco
- Posts: 20112
- Joined: 31/08/2016 16:09
#4407 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
https://ba.n1info.com/vijesti/sutra-van ... a-i-ohr-a/
Sutra vanredni sastanak ambasadora zemalja EU, EUFOR-a i OHR-a?
-
https://avaz.ba/vijesti/bih/760887/iduc ... uz-osmijeh
Prema našim informacijama, Šmit za dva dana odlazi na godišnji odmor, što je u diplomatskom maniru mudro tempirano – ukoliko odluku nametne, ostavlja dovoljno vremena da se svi s njom suoče i pomire.
-
Hakiz
- Posts: 48408
- Joined: 30/07/2015 20:01
#4408 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Može mu se, šta ga briga.DonieBrasco wrote: ↑26/07/2022 23:10Pa hajde zapali pozar pa idi na godisnji ako je to plan !Ide Šmit na godisnji odmor za dva dana, Avaz tvrdi !
-
Lex77
- Posts: 1001
- Joined: 09/02/2010 23:23
#4409 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ma neće se on više vraćati. Izmjestit će mu ured u Brisel
I od tamo ćemo dobivati nove Nurnberške rasne zakone.
I od tamo ćemo dobivati nove Nurnberške rasne zakone.
- sime_cipol
- Posts: 23430
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#4410 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Vidio od Inzka.
Donese zakon i onda mahanje iz zemlje safari, zbogom zohari
Donese zakon i onda mahanje iz zemlje safari, zbogom zohari
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#4411 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Smit se pita za nesto jednako kao i ja
Ako su Ameri dali zeleno svjetlo,mozemo tamburati samo.
Ako su Ameri dali zeleno svjetlo,mozemo tamburati samo.
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#4413 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Pa gdje si @Cipiripi2 SANU pristalica…Caki1 wrote: ↑26/07/2022 22:43 Svi kurvini sinovi su izašli na čistinu u ova dva dana.
Od medija koji su pravili šprdnju od protesta, njihovih analitičara, do autonomaške kopiladi kojima je smetalo obraćanje Predsjednika Države.
Majku vam jebem neće vam pomoći ni 100 Sattlera i Escobara koji su vas Dritanizirali štipkajući vas za guzicu!![]()
Ovaj forum je u funkciji iste te kopiladi koji bi mamu svoju prodali za grant.
Ko god iskoči iz vagona gdje je normalizovano nazivati Bošnjake balijama, pljuvati po državi i promovirati hrvatsko-srpsku agendu biva banovan.
Sjeme vam se zatralo petokolonoško-liberalno!
- Nespin
- Posts: 1887
- Joined: 26/03/2019 19:02
#4414 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Last edited by Nespin on 06/09/2022 13:50, edited 1 time in total.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4415 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Narod univerzalnih sveznalica i konkretnih neznalica, narod oholih siromaha, narod gospode bez pokrica, narod koji 25 godina uporno glasa za SDA grobare, narod pokvaren, korumpiran do srži, lijen (i mentalno i fizicki), inertan, nesposoban za promjene a vrlo sposoban za ublehaštvo i dangubu, narod vrlo otporan na medijsko trovanje i najveća ponižavanja od strane vlasti...ukratko, teško se mogu naći neke pozitivne karakteristike ovom narodu.. on ima vlast tačnu onaku kakvu i zaslužuje !
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#4416 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
LSD wrote: ↑27/07/2022 00:15Narod univerzalnih sveznalica i konkretnih neznalica, narod oholih siromaha, narod gospode bez pokrica, narod koji 25 godina uporno glasa za SDA grobare, narod pokvaren, korumpiran do srži, lijen (i mentalno i fizicki), inertan, nesposoban za promjene a vrlo sposoban za ublehaštvo i dangubu, narod vrlo otporan na medijsko trovanje i najveća ponižavanja od strane vlasti...ukratko, teško se mogu naći neke pozitivne karakteristike ovom narodu.. on ima vlast tačnu onaku kakvu i zaslužuje !
Na koji narod se referisete ovdje?
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4417 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Prije svega na bosanske ublehaše, mada se i za druge narode regiona može slično reći.Hajvan wrote: ↑27/07/2022 00:22LSD wrote: ↑27/07/2022 00:15
Narod univerzalnih sveznalica i konkretnih neznalica, narod oholih siromaha, narod gospode bez pokrica, narod koji 25 godina uporno glasa za SDA grobare, narod pokvaren, korumpiran do srži, lijen (i mentalno i fizicki), inertan, nesposoban za promjene a vrlo sposoban za ublehaštvo i dangubu, narod vrlo otporan na medijsko trovanje i najveća ponižavanja od strane vlasti...ukratko, teško se mogu naći neke pozitivne karakteristike ovom narodu.. on ima vlast tačnu onaku kakvu i zaslužuje !
Na koji narod se referisete ovdje?
- Nespin
- Posts: 1887
- Joined: 26/03/2019 19:02
#4418 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Last edited by Nespin on 06/09/2022 13:50, edited 1 time in total.
- Droog
- Posts: 1707
- Joined: 09/01/2009 04:13
- Location: Small Town Underground
#4419 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Kad to poredaš tako... Opet mislim da nismo toliko loši, al hajd.LSD wrote: ↑27/07/2022 00:15Narod univerzalnih sveznalica i konkretnih neznalica, narod oholih siromaha, narod gospode bez pokrica, narod koji 25 godina uporno glasa za SDA grobare, narod pokvaren, korumpiran do srži, lijen (i mentalno i fizicki), inertan, nesposoban za promjene a vrlo sposoban za ublehaštvo i dangubu, narod vrlo otporan na medijsko trovanje i najveća ponižavanja od strane vlasti...ukratko, teško se mogu naći neke pozitivne karakteristike ovom narodu.. on ima vlast tačnu onaku kakvu i zaslužuje !
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4420 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Velika utjeha
Iako nikad u životu nisam glasao za njih, pripadam narodu čiji su predstavnici politički neandertalci Izetbegović i Džaferović, ljudi koji ne znaju normalno pričati ni maternji a kamoli neki strani jezik, oni su kao moji predstavnici, brinu o mojim interesima, pa nisu, odbijam to, to mogu bosanski ovcama plasirati...mislim slično se može reći i za one srbende koji glasaju za krkana Dodika ali za njih me realno boli q.... i to je najvece poniženje da me takvi prezentuju, al to smo mi izabrali.
Takvim budalama davati povjerenje tri decenije, a nadati se nekom uspjehu i progresu- to je odlika pokvarenog, zadrtog, glupog i zaostalog naroda.
Bila bi nepravda da takav narod ima bolju vlast.
Last edited by LSD on 27/07/2022 01:01, edited 1 time in total.
- Nespin
- Posts: 1887
- Joined: 26/03/2019 19:02
#4421 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Last edited by Nespin on 06/09/2022 13:51, edited 1 time in total.
- corolla02
- Posts: 11334
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
#4422 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
natjecaj je obnovljen, trazi se novi Gavrilo iz principa 
- donnie_darko
- Posts: 1198
- Joined: 11/11/2017 22:49
#4423 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Pa dobro majka mu stara, je li se ista moze uraditi taman sutra da ga na/u-metne?
Je li ovaj svabo fakat tito, staljin i cezar sve u jednom pa da je njegova zadnja? Koje su nam opcije?
Je li ovaj svabo fakat tito, staljin i cezar sve u jednom pa da je njegova zadnja? Koje su nam opcije?
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#4424 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
donnie_darko wrote: ↑27/07/2022 02:31 Pa dobro majka mu stara, je li se ista moze uraditi taman sutra da ga na/u-metne?
Je li ovaj svabo fakat tito, staljin i cezar sve u jednom pa da je njegova zadnja? Koje su nam opcije?
-
konami666
- Posts: 3697
- Joined: 11/05/2015 21:57
#4425 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
http://www.ohr.int/program-52-2/donnie_darko wrote: ↑27/07/2022 02:31 Pa dobro majka mu stara, je li se ista moze uraditi taman sutra da ga na/u-metne?
Je li ovaj svabo fakat tito, staljin i cezar sve u jednom pa da je njegova zadnja? Koje su nam opcije?
