Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Locked
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7124
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#4401 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by skrbavi-admin »

U rangu smo cerge, stoke koja nema ni repa ni glave.... Tako nas i tretira MZ.... I tako cemo i dobit - tor.... Imamo nepismene "predstavnike", duboko korumpirano drustvo, enormno bogate (koji su se obogatili pljackom drzavnih para) , enormno siromasne, enormno nepismene, enormne poltrone lizoguzce, ogroman nepotizam gdje su familije uhljebljene u telekome elektro i drzavne jasle dok neki nemaju za lijeka djetetu, enorman broj picki koje nemaju herca napravit opstu pobunu uz strijeljanje po kratkom postupku ... Jel mialite da to MZ ne vidi, prodavanje Tuzbe protiv SRB, ovolike razmjere drzavnog kriminala, nekaznjene trgovine uticajem, splet narkomafije politike i obavkeatajne sluzbe...

Nek propadne..... Nije za stoku drzava.....zalim samo one sa bijelim kamenjem na humci... Nadali su se boljem
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#4402 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by detroit-mercy »

Nespin wrote: 26/07/2022 22:55
Caki1 wrote: 26/07/2022 22:43 Svi kurvini sinovi su izašli na čistinu u ova dva dana.
Od medija koji su pravili šprdnju od protesta, njihovih analitičara, do autonomaške kopiladi kojima je smetalo obraćanje Predsjednika Države.
Majku vam jebem neće vam pomoći ni 100 Sattlera i Escobara koji su vas Dritanizirali štipkajući vas za guzicu! :izet:
Ovaj forum je u funkciji iste te kopiladi koji bi mamu svoju prodali za grant.
Ko god iskoči iz vagona gdje je normalizovano nazivati Bošnjake balijama, pljuvati po državi i promovirati hrvatsko-srpsku agendu biva banovan.
Sjeme vam se zatralo petokolonoško-liberalno!
Šibe džukac sendvičarski. Pitaj šefa zašto je dao Čoviću i Dodiku potpunu kontrolu u Domu naroda i zašto je potpisao legitimno predstavljanje u Mostaru i zašto se (pred)zadnji pridružio protestima, da bi ih uništio.

Što se tiče Šefikusa, ne dovodi se predsjednik ko cuko na uzici kroz masu da održi govor. To se najavi, isplanira i pripremi.
Sefikus nije presjednik, zadnji puta koliko sam ja razumi, BH nema jednog presjednika :mrgreen: osim ako nisam sta propustio :skoljka:.
User avatar
tvojkomsija
Posts: 1493
Joined: 21/04/2014 17:59

#4403 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by tvojkomsija »

Je li jos neko primijetio, kad su protesti u EU zemljama (ekologija, politika, lgbt, vjerski - sta god) vecina ucesnika su mladji ljudi, prosjek 30-35godina, ako ne i manje

Kod nas doslovno na svim protestima, pola su penzioneri, a polovini fali par godina do penzije.. strasno.

Gledam slike od jucer, lik 70 godina ima, vidno iznerviran na protesti galami.

Mladju ekipu u BiH da priupitas, pola ne bi znalo ko je Christian Schmidt i za sta je skracenica OHR. Pola ih ne zna ni kantone sve nabrojati u pm
DonieBrasco
Posts: 20112
Joined: 31/08/2016 16:09

#4404 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by DonieBrasco »

Ide Šmit na godisnji odmor za dva dana, Avaz tvrdi !
Pa hajde zapali pozar pa idi na godisnji ako je to plan !
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#4405 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hajvan »

Sve to nabrojano imaju i srbija i hrvatska, kao i njihova pete kolone u Bosni koje participraju u vlasti
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#4406 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by detroit-mercy »

skrbavi-admin wrote: 26/07/2022 23:08 U rangu smo cerge, stoke koja nema ni repa ni glave.... Tako nas i tretira MZ.... I tako cemo i dobit - tor.... Imamo nepismene "predstavnike", duboko korumpirano drustvo, enormno bogate (koji su se obogatili pljackom drzavnih para) , enormno siromasne, enormno nepismene, enormne poltrone lizoguzce, ogroman nepotizam gdje su familije uhljebljene u telekome elektro i drzavne jasle dok neki nemaju za lijeka djetetu, enorman broj picki koje nemaju herca napravit opstu pobunu uz strijeljanje po kratkom postupku ... Jel mialite da to MZ ne vidi, prodavanje Tuzbe protiv SRB, ovolike razmjere drzavnog kriminala, nekaznjene trgovine uticajem, splet narkomafije politike i obavkeatajne sluzbe...

Nek propadne..... Nije za stoku drzava.....zalim samo one sa bijelim kamenjem na humci... Nadali su se boljem
Well, 30 godina SDA vladavine i njihove borbe za gradjansku :mrgreen: i imamo sto imamo.
Gasi mjesalicu, motaj kablove, begovat je tu :mrgreen:. Ceka se samo da nasljednik dodje, ako kojim slucajem ne bude nista od toga, ima Zaha, next in line :mrgreen:. A onda ce tek da bude igranka :skoljka:.
DonieBrasco
Posts: 20112
Joined: 31/08/2016 16:09

#4407 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by DonieBrasco »

https://ba.n1info.com/vijesti/sutra-van ... a-i-ohr-a/

Sutra vanredni sastanak ambasadora zemalja EU, EUFOR-a i OHR-a?

-
https://avaz.ba/vijesti/bih/760887/iduc ... uz-osmijeh

Prema našim informacijama, Šmit za dva dana odlazi na godišnji odmor, što je u diplomatskom maniru mudro tempirano – ukoliko odluku nametne, ostavlja dovoljno vremena da se svi s njom suoče i pomire.
Hakiz
Posts: 48408
Joined: 30/07/2015 20:01

#4408 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hakiz »

DonieBrasco wrote: 26/07/2022 23:10
Ide Šmit na godisnji odmor za dva dana, Avaz tvrdi !
Pa hajde zapali pozar pa idi na godisnji ako je to plan !
Može mu se, šta ga briga.
Lex77
Posts: 1001
Joined: 09/02/2010 23:23

#4409 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Lex77 »

Ma neće se on više vraćati. Izmjestit će mu ured u Brisel
I od tamo ćemo dobivati nove Nurnberške rasne zakone.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23430
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#4410 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by sime_cipol »

Vidio od Inzka.
Donese zakon i onda mahanje iz zemlje safari, zbogom zohari :lol:
User avatar
Optimus09
Posts: 3717
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#4411 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Optimus09 »

Smit se pita za nesto jednako kao i ja😂
Ako su Ameri dali zeleno svjetlo,mozemo tamburati samo.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#4412 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hajvan »

Optimus09 wrote: 26/07/2022 23:52 Smit se pita za nesto jednako kao i ja😂
Ako su Ameri dali zeleno svjetlo,mozemo tamburati samo.
I bijahu ameri u vijetnamu
I bijahu ameri u Afganistanu
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#4413 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Login77777 »

Caki1 wrote: 26/07/2022 22:43 Svi kurvini sinovi su izašli na čistinu u ova dva dana.
Od medija koji su pravili šprdnju od protesta, njihovih analitičara, do autonomaške kopiladi kojima je smetalo obraćanje Predsjednika Države.
Majku vam jebem neće vam pomoći ni 100 Sattlera i Escobara koji su vas Dritanizirali štipkajući vas za guzicu! :izet:
Ovaj forum je u funkciji iste te kopiladi koji bi mamu svoju prodali za grant.
Ko god iskoči iz vagona gdje je normalizovano nazivati Bošnjake balijama, pljuvati po državi i promovirati hrvatsko-srpsku agendu biva banovan.
Sjeme vam se zatralo petokolonoško-liberalno!
Pa gdje si @Cipiripi2 SANU pristalica… :bih:
User avatar
Nespin
Posts: 1887
Joined: 26/03/2019 19:02

#4414 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Nespin »

8-)
Last edited by Nespin on 06/09/2022 13:50, edited 1 time in total.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4415 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by LSD »

Droog wrote: 26/07/2022 23:07

Sve si upravu osim ovog da smo lijencine i sta vec. Nismo buraz, samo smo oguglali na razna sranja. Pa jbt daj mi reci od 92 do danas, kad smo bili 2 dana rahat. Yebe dodo, yebe legitimni a onda ti ga pristavi "tvoj". Haj budi normalan.
Narod univerzalnih sveznalica i konkretnih neznalica, narod oholih siromaha, narod gospode bez pokrica, narod koji 25 godina uporno glasa za SDA grobare, narod pokvaren, korumpiran do srži, lijen (i mentalno i fizicki), inertan, nesposoban za promjene a vrlo sposoban za ublehaštvo i dangubu, narod vrlo otporan na medijsko trovanje i najveća ponižavanja od strane vlasti...ukratko, teško se mogu naći neke pozitivne karakteristike ovom narodu.. on ima vlast tačnu onaku kakvu i zaslužuje !
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#4416 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hajvan »

LSD wrote: 27/07/2022 00:15
Droog wrote: 26/07/2022 23:07

Sve si upravu osim ovog da smo lijencine i sta vec. Nismo buraz, samo smo oguglali na razna sranja. Pa jbt daj mi reci od 92 do danas, kad smo bili 2 dana rahat. Yebe dodo, yebe legitimni a onda ti ga pristavi "tvoj". Haj budi normalan.
Narod univerzalnih sveznalica i konkretnih neznalica, narod oholih siromaha, narod gospode bez pokrica, narod koji 25 godina uporno glasa za SDA grobare, narod pokvaren, korumpiran do srži, lijen (i mentalno i fizicki), inertan, nesposoban za promjene a vrlo sposoban za ublehaštvo i dangubu, narod vrlo otporan na medijsko trovanje i najveća ponižavanja od strane vlasti...ukratko, teško se mogu naći neke pozitivne karakteristike ovom narodu.. on ima vlast tačnu onaku kakvu i zaslužuje !

Na koji narod se referisete ovdje?
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4417 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by LSD »

Hajvan wrote: 27/07/2022 00:22
LSD wrote: 27/07/2022 00:15

Narod univerzalnih sveznalica i konkretnih neznalica, narod oholih siromaha, narod gospode bez pokrica, narod koji 25 godina uporno glasa za SDA grobare, narod pokvaren, korumpiran do srži, lijen (i mentalno i fizicki), inertan, nesposoban za promjene a vrlo sposoban za ublehaštvo i dangubu, narod vrlo otporan na medijsko trovanje i najveća ponižavanja od strane vlasti...ukratko, teško se mogu naći neke pozitivne karakteristike ovom narodu.. on ima vlast tačnu onaku kakvu i zaslužuje !

Na koji narod se referisete ovdje?
Prije svega na bosanske ublehaše, mada se i za druge narode regiona može slično reći.
User avatar
Nespin
Posts: 1887
Joined: 26/03/2019 19:02

#4418 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Nespin »

8-)
Last edited by Nespin on 06/09/2022 13:50, edited 1 time in total.
User avatar
Droog
Posts: 1707
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#4419 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Droog »

LSD wrote: 27/07/2022 00:15
Droog wrote: 26/07/2022 23:07

Sve si upravu osim ovog da smo lijencine i sta vec. Nismo buraz, samo smo oguglali na razna sranja. Pa jbt daj mi reci od 92 do danas, kad smo bili 2 dana rahat. Yebe dodo, yebe legitimni a onda ti ga pristavi "tvoj". Haj budi normalan.
Narod univerzalnih sveznalica i konkretnih neznalica, narod oholih siromaha, narod gospode bez pokrica, narod koji 25 godina uporno glasa za SDA grobare, narod pokvaren, korumpiran do srži, lijen (i mentalno i fizicki), inertan, nesposoban za promjene a vrlo sposoban za ublehaštvo i dangubu, narod vrlo otporan na medijsko trovanje i najveća ponižavanja od strane vlasti...ukratko, teško se mogu naći neke pozitivne karakteristike ovom narodu.. on ima vlast tačnu onaku kakvu i zaslužuje !
Kad to poredaš tako... Opet mislim da nismo toliko loši, al hajd.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4420 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by LSD »

Nespin wrote: 27/07/2022 00:45

Uglavnom tačno. Ako je neka utjeha, nismo jedini :mrgreen:
Velika utjeha :mrgreen:

Iako nikad u životu nisam glasao za njih, pripadam narodu čiji su predstavnici politički neandertalci Izetbegović i Džaferović, ljudi koji ne znaju normalno pričati ni maternji a kamoli neki strani jezik, oni su kao moji predstavnici, brinu o mojim interesima, pa nisu, odbijam to, to mogu bosanski ovcama plasirati...mislim slično se može reći i za one srbende koji glasaju za krkana Dodika ali za njih me realno boli q.... i to je najvece poniženje da me takvi prezentuju, al to smo mi izabrali.
Takvim budalama davati povjerenje tri decenije, a nadati se nekom uspjehu i progresu- to je odlika pokvarenog, zadrtog, glupog i zaostalog naroda.
Bila bi nepravda da takav narod ima bolju vlast.
Last edited by LSD on 27/07/2022 01:01, edited 1 time in total.
User avatar
Nespin
Posts: 1887
Joined: 26/03/2019 19:02

#4421 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Nespin »

8-)
Last edited by Nespin on 06/09/2022 13:51, edited 1 time in total.
User avatar
corolla02
Posts: 11334
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#4422 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by corolla02 »

natjecaj je obnovljen, trazi se novi Gavrilo iz principa :mrgreen:
User avatar
donnie_darko
Posts: 1198
Joined: 11/11/2017 22:49

#4423 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by donnie_darko »

Pa dobro majka mu stara, je li se ista moze uraditi taman sutra da ga na/u-metne?
Je li ovaj svabo fakat tito, staljin i cezar sve u jednom pa da je njegova zadnja? Koje su nam opcije?
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#4424 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by guruguru95 »

donnie_darko wrote: 27/07/2022 02:31 Pa dobro majka mu stara, je li se ista moze uraditi taman sutra da ga na/u-metne?
Je li ovaj svabo fakat tito, staljin i cezar sve u jednom pa da je njegova zadnja? Koje su nam opcije?
:shock: :gunjastajl:

konami666
Posts: 3697
Joined: 11/05/2015 21:57

#4425 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by konami666 »

donnie_darko wrote: 27/07/2022 02:31 Pa dobro majka mu stara, je li se ista moze uraditi taman sutra da ga na/u-metne?
Je li ovaj svabo fakat tito, staljin i cezar sve u jednom pa da je njegova zadnja? Koje su nam opcije?
http://www.ohr.int/program-52-2/
Locked