Nije stvar u tome hoće li pogoditi ili ne (naravno da je bolje da pogodi), svakome se može desiti da promaši šut, ali kad pucaš na silu kroz tri igrača, a imaš slobodnog čovjeka, a ne dodaš mu, onda si sebični šupak.UmaX wrote: ↑23/01/2020 23:09A sta da je pogodio? Onda bi bio heroj. Nije sad da ga branim, al jbg tako je.BHF_Manijak wrote: ↑23/01/2020 23:03 Pa na isto ti se svede. Najmanje 2 zicera je upropastio svojom sebicnoscu! A kad imas utakmice gdje imas 2-3 takve situacije i ne vise, ti ne dodas loptu, onda ti u raji kazu da si supak i nabiju te ili u guzicu ili preko labrnje dobijes.
Mane bi mu jebo mater na terenu i neka bi.
Edit: Pitanje je da li bi uopšte pobijedili da mu Hendo nije ukrao loptu i poslao Bobiju
