Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Sir Charles
Posts: 1069
Joined: 10/04/2006 01:22

#44001 Re: Liverpool FC

Post by Sir Charles »

UmaX wrote: 23/01/2020 23:09
BHF_Manijak wrote: 23/01/2020 23:03 Pa na isto ti se svede. Najmanje 2 zicera je upropastio svojom sebicnoscu! A kad imas utakmice gdje imas 2-3 takve situacije i ne vise, ti ne dodas loptu, onda ti u raji kazu da si supak i nabiju te ili u guzicu ili preko labrnje dobijes.
Mane bi mu jebo mater na terenu i neka bi.
A sta da je pogodio? Onda bi bio heroj. Nije sad da ga branim, al jbg tako je.
Nije stvar u tome hoće li pogoditi ili ne (naravno da je bolje da pogodi), svakome se može desiti da promaši šut, ali kad pucaš na silu kroz tri igrača, a imaš slobodnog čovjeka, a ne dodaš mu, onda si sebični šupak.

Edit: Pitanje je da li bi uopšte pobijedili da mu Hendo nije ukrao loptu i poslao Bobiju
Last edited by Sir Charles on 23/01/2020 23:21, edited 1 time in total.
Mustang1
Posts: 29931
Joined: 29/12/2010 17:31

#44002 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Lose su se kretali i postavljali i u odbranu i napadu, ko da su Brighton. Uopste nisu bili kao ekipa ne znam kada su ovako losr izgledali. U napadu skoro uvijek jedna strana skroz prazna a na jednoj po 3 4 igraca iako nije lopta tu. U odbrani Van Dijk racuna da ima nekog sa lijeve strane i dok skonta da nema vec u situaciji da mora ganjati, a morao je neko biti sa te strane da pomogne.. Ali dobro je ispalo ne ponovilo se
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#44003 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

22/23

67/69
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#44004 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

AmiĐa_Idriz wrote: 23/01/2020 22:35 Biće cirkus sa Atleticom.
:skoljka: :mrgreen:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#44005 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Salahovu sliku staviti na podravkinu kokosiju pashtetu
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#44006 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

AmiĐa_Idriz wrote: 23/01/2020 23:25
AmiĐa_Idriz wrote: 23/01/2020 22:35 Biće cirkus sa Atleticom.
:skoljka: :mrgreen:
Ja dramim, ali ti bas jebes! :lol: :oops:

I fakat mora se dovesti kakva alternativa na beku, Robertson je preumoran. Pa frajer nije 3-4 utakmice odmorio! :roll:


I vaznije i od bodova i od pobjede je situacija sa Maneom. Ako ovo bude pirova pobjeda tj. izgubis ga na mjesec-dva, jebo onda i 3 boda. :roll:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#44007 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Ma dobro sad, da ne pretjerujemo. Nisam uopće očekivao pobjedu večeras. Sjajna sezona, nevjerovatan broj bodova i još smo kao nezadovoljni... :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#44008 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#44009 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ma ja kako i pretpostavih, misic ili loza. Jebada znaci kako god, srecom nije toliko gust raspored sad, pa 2-3 hefte ne znaci odmah da ce bruku utakmica fuliti.
Da se vrati za Atletico - ja zadovoljan.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#44010 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Hendo 5, Bobi 3, VvD/Becker 1, flop Salah (3 boda).

Cijelu utakmcu smo bezze preskakali sredinu, a ovi su samo to cekali. Adama nas sam pojeo.
Ali uz one sanse, moglo je ovo davno biti gotovo.

Mozda je nakon gola trebao ubaciti Matipa umjesto Origija, ali oprastam Kloppu.

Zasluzena pobjeda, svaka cast ekipi.

Salah ne zasluzuje poseban komentar, sve je vidjeno. :skoljka:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#44011 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

NBA terminom: Roberto Clutch Firmino
95' Mane v Chelsea
80' Firmino v Burnley
90' Milner v Leicester
85' Lallana v Man Utd
90' Origi v Arsenal
87' Robertson v Villa
90' Mane v Villa
85' Firmino v Crystal Palace
90' Firmino v Monterrey
99' Firmino v Flamengo
90' Salah v Man Utd
84' Firmino v Wolves

Mentality giants.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#44012 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Zao mi sto nisam mogao dati bodove giniju (preorao teren), gomezu (na nivou vvd) i alissonu :izet:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#44013 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Dobar Gini, mnogo bolji nego prije možda nekih mjesec dva gdje je više ličio na traktor nego fudbalera. Dosta prljavog posla odrađuje.

Prepao sam se na početku da se povrijedio.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#44014 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

BHF_Manijak wrote: 23/01/2020 22:55 Jasta nego u afektu, jebite se sva trojica. :mrgreen: :mrgreen:

Ma decko je jednostavno impresioniran jos, ono vidis po svakom prijemu da jos ne zna gdje je dosao. Zato fakat eventualno u Kupu da igra ili kad imas 2-3 gola razlike.
Henderson danas prekucao, Gini pogin'o isto tako, defanzivno preor'o teren.
Ox mi je Boga mi potanak bio, morao je vise podrske dati Robertsonu!

Za Salaha sve receno, Bog zna bi li ga i uvalili da mu ne otese loptu bukvalno!

I pricajte sta hocete, glup, ovakav, onakav, meni je Adama za rotacije predobar igrac Boga mi. Nema konstatu stoji, ali kazem za rotacije, kad kokos ili neko treba odmorit sasvim dobar.

PS Dovedite vise lijevog beka, da momak moze odmorit jebo vas tito!!! :twisted:

@Todde ba hajd nemoj srat ociju ti! Volim te k'o brata znas i sam, ali mojne tisra za TTA zivota ti!
Dzaba ga branis lik da nema onu desnu nogu, ne bi prezivio u ovoj ekipi

Skauzerski Beckham
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#44015 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Btw Klopp rece nekom novinaru da ce biti tesko naredne 2-3 utakmice “pogotovo bez Sadija”

Sad da li zna vec sta mu je ili je samo oprezan haj znaj
User avatar
drug_profi
Posts: 65422
Joined: 16/07/2012 16:00

#44016 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Jos 9 pobjeda.
Gomez dosao na nivo VVD, skoro. Koja je to jebena sreca da imas takvog igraca iz svoje skole.
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#44017 Re: Liverpool FC

Post by East_side »

Alisson
Hendo
Bobby

Flopp "edžipšn king"
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#44018 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

todd_smith wrote: 24/01/2020 00:28 Btw Klopp rece nekom novinaru da ce biti tesko naredne 2-3 utakmice “pogotovo bez Sadija”

Sad da li zna vec sta mu je ili je samo oprezan haj znaj
Malo cudna povreda. Da je loza il misic il bilo sta drzao bi se za to mjesto, instinktivna reakcija.

Eno vec po redditu teorije da se ukenjo na terenu :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65422
Joined: 16/07/2012 16:00

#44019 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Mane zadnja loža, potvrđeno.

https://www.thisisanfield.com/2020/01/j ... at-wolves/

Kako bih slobodno preveo "tweak muscle" - "uklješten mišić" recimo.
Ne bi trebao biti dugo off.
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#44020 Re: Liverpool FC

Post by East_side »

E valjda protiv WH pocne Origi majka mu stara :mrgreen:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#44021 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Malo cudno da nije bilo nikakvog tretmana na terenu. I da se smijao onako :D nije izgledao kao covjek u ikakvoj boli, ali vidjecemo. Rekao bih da ce ranije nazad nego sto se misli.
User avatar
Edin H.
Posts: 53614
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#44022 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

todd_smith wrote: 24/01/2020 00:28 Btw Klopp rece nekom novinaru da ce biti tesko naredne 2-3 utakmice “pogotovo bez Sadija”

Sad da li zna vec sta mu je ili je samo oprezan haj znaj
Sjedi poslije tekme u autobusu, jede grozdje. Interesantno bez igraca, znaci zeli da napravi distancu.
Igrace tek poslije udjose na zadnja vrata.
Nekih dvadesetak navijaca tu, Klopp mashe, normalan nekakav frajer skroz :D
Last edited by Edin H. on 24/01/2020 01:58, edited 1 time in total.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#44023 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Na ljeto dovesti Adamu pod hitno

Onakav igrac treba. A tek ima 23 godine.
convict
Posts: 3519
Joined: 10/02/2008 01:20

#44024 Re: Liverpool FC

Post by convict »

Ne bih da baksuziram, ali u narednih 5 kola razlika bi trebala jos da se poveca.

Liverpool:
West Ham (A) - nadoknada
Southampton (H)
Norwich (A)
West Ham (H)
Watford (A)
Bournemouth (H)

Man City:
Tottenham (A)
West Ham (H)
Leicester (A)
Arsenal (H)
Man Utd (A)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#44025 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Ne bi me uopce iznenadilo da west ham odnese bod
Post Reply