Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
SmokingMan
Posts: 22594
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#43976 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

Osrednje.

Henderson 5
Firminho 3
Alison 1

Flop

Takeshi
Salah
Last edited by SmokingMan on 23/01/2020 22:51, edited 1 time in total.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#43977 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Hendo 5
Gomez 3
Bobi 1

Flop:

Salah
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#43978 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Ma znam ali znas forumase jbg. Odbrambeno ispod nivoa oxa ali nadoci ce. Ne pomaze ni sto ga saltaju po pozicijama.

Bobby masterclass i pored gola :izet:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#43979 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote: 23/01/2020 22:49
Bobby masterclass i pored gola :izet:
Šuti, prava infuzija za fantazi :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#43980 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Wolves - Liverpool 1:2

Henderson
Firmino

1. Pobjeda Liverpoola

- U slučaju pobjede Liverpoola, što će naravno biti čest slučaj, za igrača utakmice ćemo glasati po sljedećem sistemu:

1) Ime i prezime igrača - 5b (najbolji igrač utakmice)
2) Ime i prezime igrača - 3b
3) Ime i prezime igrača - 1b

Najlošijeg igrača utakmice ćemo birati po sistemu:

FLOP UTAKMICE - Ime i prezime igrača - 1b

*Flopa utakmice u slučaju pobjede Liverpoola nije obavezno birati!
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#43981 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Sreca pa arnold ima pass jer za sve ostalo je totalno beskoristan u modernom fudbalu
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#43982 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

:thumbup:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#43983 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Ja imao trojicu pa mi se nije isplatilo dovoditi bobbyja samo jedno kolo. Leze mu ove u gostima :izet:

Elem

Bobby 5
Hendo 3
Vvd 1

Flop: salah
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#43984 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Henderson 5
Alisson 3
Firmino 1

Najteža utakmica u sezoni. Nevjerovatno da smo dobili. @AmiĐa_Idriz, čini se da je sve riješeno. :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#43985 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Henderson
Firmino
Alisson/Virgil/Gomez

Flop Salah

Branim ga konstantno ali ovo večeras je sramotno, kao da sam Edina Višću iz najgorih dana gledao.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28536
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#43986 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Jasta nego u afektu, jebite se sva trojica. :mrgreen: :mrgreen:

Ma decko je jednostavno impresioniran jos, ono vidis po svakom prijemu da jos ne zna gdje je dosao. Zato fakat eventualno u Kupu da igra ili kad imas 2-3 gola razlike.
Henderson danas prekucao, Gini pogin'o isto tako, defanzivno preor'o teren.
Ox mi je Boga mi potanak bio, morao je vise podrske dati Robertsonu!

Za Salaha sve receno, Bog zna bi li ga i uvalili da mu ne otese loptu bukvalno!

I pricajte sta hocete, glup, ovakav, onakav, meni je Adama za rotacije predobar igrac Boga mi. Nema konstatu stoji, ali kazem za rotacije, kad kokos ili neko treba odmorit sasvim dobar.

PS Dovedite vise lijevog beka, da momak moze odmorit jebo vas tito!!! :twisted:

@Todde ba hajd nemoj srat ociju ti! Volim te k'o brata znas i sam, ali mojne tisra za TTA zivota ti!
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#43987 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Fakat. Ne bih volio radi fantasyja ali bi red bio da mu se pokaze gdje je klupa. Da zna gdje ce zavrsiti ako nastavi ovako.
User avatar
Laertes
Posts: 5064
Joined: 08/01/2015 18:25

#43988 Re: Liverpool FC

Post by Laertes »

King_Kenny wrote: 23/01/2020 22:53 Henderson 5
Alisson 3
Firmino 1

Najteža utakmica u sezoni. Nevjerovatno da smo dobili. @AmiĐa_Idriz, čini se da je sve riješeno. :mrgreen:
Prepisujem i dodajem Salaha za flopa.
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#43989 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

Hendo
Bobby
Virgil

Flop Salah; pretjerao, malo je rec
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#43990 Re: Liverpool FC

Post by UmaX »

Nije Salah bio toliko flop koliko je bio sebican.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28536
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#43991 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Pa na isto ti se svede. Najmanje 2 zicera je upropastio svojom sebicnoscu! A kad imas utakmice gdje imas 2-3 takve situacije i ne vise, ti ne dodas loptu, onda ti u raji kazu da si supak i nabiju te ili u guzicu ili preko labrnje dobijes.
Mane bi mu jebo mater na terenu i neka bi.
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#43992 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

AmiĐa_Idriz wrote: 23/01/2020 21:51 Fino poluvrijeme, opušteno. Samo treba što prije završiti ovo, da ne mora drug opet cuku vani voditi :mrgreen:
Nista cuko, bili smo opusteni... Idemo zato sad.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#43993 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma šta znam, nisam se ni ja toliko stresirao. Jedan dio mene je očekivao gol, a drugi dio se ne bi puno bunio da je ostalo 1:1 jer možda i ne bi bilo loše da im ko otkine koji bod. Opet pretanko drugo poluvrijeme, prečesto se to dešava.

Jel se previše opuste ili šta, teško je znati.
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#43994 Re: Liverpool FC

Post by ljevoruki »

AmiĐa_Idriz wrote: 23/01/2020 22:54
Flop Salah

Branim ga konstantno ali ovo večeras je sramotno, kao da sam Edina Višću iz najgorih dana gledao.
Mislis najboljih dana :lol:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#43995 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Salaha cebovat u svlacionici, skrtiji je i od Teveza, a mislio sam da skrtijeg na lopti od argentinca necu vidjeti.

Lijevi bek je neophodan, novi napadach cisto radi mogucih povreda te za slucaj previse chicken run akcija od egipatske kokoshi.

I'm back 8-)
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#43996 Re: Liverpool FC

Post by UmaX »

BHF_Manijak wrote: 23/01/2020 23:03 Pa na isto ti se svede. Najmanje 2 zicera je upropastio svojom sebicnoscu! A kad imas utakmice gdje imas 2-3 takve situacije i ne vise, ti ne dodas loptu, onda ti u raji kazu da si supak i nabiju te ili u guzicu ili preko labrnje dobijes.
Mane bi mu jebo mater na terenu i neka bi.
A sta da je pogodio? Onda bi bio heroj. Nije sad da ga branim, al jbg tako je.
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#43997 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ma on mora nauciti da dodaje loptu. Uvijek. Osim ako nema cist shut, a nema nikad i ne zna je sutnut....
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#43998 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Trebao je bar jednom dodati japancu da frajera krene, da dobije malo samopouzdanja. Da sam Takumi tacno bi ga hrakno u svlacionici da sam sto puta novi igrac :!:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#43999 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

drug_profi wrote: 23/01/2020 23:11 Ma on mora nauciti da dodaje loptu. Uvijek. Osim ako nema cist shut, a nema nikad i ne zna je sutnut....
Uči još od Basela, nikako da nauči :mrgreen:

Sad tek razumijem forumsko pučanstvo što se onoliko nerviralo dok je igrao za Romu i ignorisao njihovu devetku na terenu :oops:
User avatar
budzetlija
Posts: 2046
Joined: 24/11/2019 21:39

#44000 Re: Liverpool FC

Post by budzetlija »

BHF_Manijak wrote: 23/01/2020 23:03 Pa na isto ti se svede. Najmanje 2 zicera je upropastio svojom sebicnoscu! A kad imas utakmice gdje imas 2-3 takve situacije i ne vise, ti ne dodas loptu, onda ti u raji kazu da si supak i nabiju te ili u guzicu ili preko labrnje dobijes.
Mane bi mu jebo mater na terenu i neka bi.
Ma trkaca kokos jelde :roll: :skoljka:
Post Reply