Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#43951 Re: Liverpool FC
Izvedi Muhameda, Kloppe! Dosta ga je više!
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#43952 Re: Liverpool FC
Govorim ja nedavno Adama igracina, VVD flopcina ove sezone.
“Ta ti znas”
Vvd se ne vidi drugo poluvrijeme, Adama nosi Trenta i Robertsona u ustima, ni do koljena mu nisu veceras
“Ta ti znas”
Vvd se ne vidi drugo poluvrijeme, Adama nosi Trenta i Robertsona u ustima, ni do koljena mu nisu veceras
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#43953 Re: Liverpool FC
Van Dijk je odličan večeras.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#43954 Re: Liverpool FC
Napamet igra, flashbackovi poznati od sezona prije.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#43955 Re: Liverpool FC
Egipatski Lingaard nas je kostao dva gola veceras
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#43956 Re: Liverpool FC
Veceras bi se mogao vratiti pravi Gandalf 
-
Bazinga1234
- Posts: 8070
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#43957 Re: Liverpool FC
Salah u Hajrović modu večeras. Samo gol vidi, igrače jok.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#43958 Re: Liverpool FC
Hajrović je bar zvekne iz sve snage po golu pa šta bude, ovaj zadnjih par utakmica jedva i to uredno van okvira.
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#43959 Re: Liverpool FC
Ma pokusava ispast heroj, jebem ga cupava.
Rekoh i nakon Uniteda da i pored gola frajer je uzasan bio, ali jebes mu mater kad alternative nemas i mora igrati dok ne crkne.
Za samara je evo 2 mjeseca!
Rekoh i nakon Uniteda da i pored gola frajer je uzasan bio, ali jebes mu mater kad alternative nemas i mora igrati dok ne crkne.
Za samara je evo 2 mjeseca!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#43960 Re: Liverpool FC
Biće cirkus sa Atleticom.
- SmokingMan
- Posts: 22587
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#43961 Re: Liverpool FC
Bolje je da su Takeshia do ljeta dali na posudbu u neki tim ELF lige.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#43962 Re: Liverpool FC
Sad kad ga momo zabije u 94 min
Gomez odlican
Gomez odlican
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#43964 Re: Liverpool FC
Maneovim izlaskom sve se raspalo. Koliko i odbrambena igra tima ovisi o ovoj trojici gore nismo ni svjesni.
Aaaaaaaa zamalo
Aaaaaaaa zamalo
Last edited by zomri on 23/01/2020 22:39, edited 1 time in total.
- SmokingMan
- Posts: 22587
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#43966 Re: Liverpool FC
Joj ovog Traorea kljusine, kako pojede Vajnalduma na kratki sprint. 
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#43967 Re: Liverpool FC
Rekoh ja na poluvremenu da je sve palo u kompletnoj ekipi izlaskom Manea. Jednostavno ekipa nema vise tu sigurnost, niko od igraca.
Minamino zao mi je, znam da si pod grcem i sve, ali brate s loptom se ne mozes sastaviti.
Minamino zao mi je, znam da si pod grcem i sve, ali brate s loptom se ne mozes sastaviti.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#43968 Re: Liverpool FC
AJDE333333KRKRLEČEČEŠLFLFLF
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#43970 Re: Liverpool FC
Svaka cast ovom sto je OTEO loptu egipatskom pakasu
- SmokingMan
- Posts: 22587
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#43971 Re: Liverpool FC
Joj gratisa, neba mi. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#43972 Re: Liverpool FC
Bravo Jurgene za izmjenu, trebao si i prije.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#43974 Re: Liverpool FC
Nemojte puno pljuvati japanca, momak ne zna gdje se nalazi. Polako, sad je bas bacen u vatru.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#43975 Re: Liverpool FC
Ma BHF u afektu 
Ja od Takumija do augusta plaho šta ne očekujem. Mada meni je i ovo korektno. Ništa specijalno al ne i užasno.
Ja od Takumija do augusta plaho šta ne očekujem. Mada meni je i ovo korektno. Ništa specijalno al ne i užasno.
