Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
izvrsni direktor
Posts: 14756
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#4401 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by izvrsni direktor »

channel10 wrote: 30/04/2021 22:18 S kim ima Sarajevo do kraja da igra? Sutra Zeljo, pa onda....

Borac igra sa dva tuzlanska tima. Oba su odbila onaj sastanak, s tim da je SLoboda danas dobila ponavljanje penala i tri boda na gostovanju u BN da se osigura, pa da ih onda mogu "povaliti" u tekmi sa Borcem. Da li ce biti ovako :), to ce vrijeme pokazati.
A inace, sloboda je toliko kvalitetna da ih borac mora premurati da bi ih uapjeli pobijedit.
Kakve gluposti se pisu
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4402 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Trener Borca Marko Maksimović nakon meča protiv Veleža za Arena Sport kanal rekao je sljedeće:

“Mi smo ovdje došli da pobijedimo. Imali smo u toku meča problema sa povredama. Ja bih pohvalio oba tima na dobroj igri. Poštujem veoma Velež. Morate znati da smo mi sinoć imali buđenje u 4. Sada imamo situaciju da je ovdje policijski sat a na tribinama je 500 ljudi. Meni to ne smeta, ja bih volio da je pun stadion. Želim Veležu sve najbolje”.
Čuj Maksimovića što lupa, kaže na tribinama 500 ljudi. :lol:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4403 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by channel10 »

izvrsni direktor wrote: 30/04/2021 22:47
channel10 wrote: 30/04/2021 22:18 S kim ima Sarajevo do kraja da igra? Sutra Zeljo, pa onda....

Borac igra sa dva tuzlanska tima. Oba su odbila onaj sastanak, s tim da je SLoboda danas dobila ponavljanje penala i tri boda na gostovanju u BN da se osigura, pa da ih onda mogu "povaliti" u tekmi sa Borcem. Da li ce biti ovako :), to ce vrijeme pokazati.
A inace, sloboda je toliko kvalitetna da ih borac mora premurati da bi ih uapjeli pobijedit.
Kakve gluposti se pisu
A to znaci vec upisana tri boda. Ne trebaju ni igrati....
izvrsni direktor
Posts: 14756
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#4404 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by izvrsni direktor »

channel10 wrote: 30/04/2021 22:54
izvrsni direktor wrote: 30/04/2021 22:47
channel10 wrote: 30/04/2021 22:18 S kim ima Sarajevo do kraja da igra? Sutra Zeljo, pa onda....

Borac igra sa dva tuzlanska tima. Oba su odbila onaj sastanak, s tim da je SLoboda danas dobila ponavljanje penala i tri boda na gostovanju u BN da se osigura, pa da ih onda mogu "povaliti" u tekmi sa Borcem. Da li ce biti ovako :), to ce vrijeme pokazati.
A inace, sloboda je toliko kvalitetna da ih borac mora premurati da bi ih uapjeli pobijedit.
Kakve gluposti se pisu
A to znaci vec upisana tri boda. Ne trebaju ni igrati....
tako je
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#4405 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by veella »

_Reds_ wrote: 30/04/2021 22:32
Baltazar_khan wrote: 30/04/2021 22:12

:-)
Kontakt je postojao.. Slab, ali jeste. Stim da je lopta vec pobjegla igracu Borca, a ovaj i Velez je teska naivcina, ovaj uopce nije bio u sansi, niti bi loptu stigao.
Ovo nije vidjelo penala
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4406 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

:lol:

Kad vidiš kako je panicno digao ruku igrac s brojem 29 jasno ti je koliko ga je nagazio. :lol:
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#4407 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by omega369 »

Jel ovo strumfovi brane odluke vicinog sudije :mrgreen: :mrgreen: ocekivano

Dobar sudija, vidi ovo a ne vidi nijedan lakat
User avatar
sime_cipol
Posts: 23440
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#4408 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Logovan wrote: 30/04/2021 22:47
Trener Borca Marko Maksimović nakon meča protiv Veleža za Arena Sport kanal rekao je sljedeće:

“Mi smo ovdje došli da pobijedimo. Imali smo u toku meča problema sa povredama. Ja bih pohvalio oba tima na dobroj igri. Poštujem veoma Velež. Morate znati da smo mi sinoć imali buđenje u 4. Sada imamo situaciju da je ovdje policijski sat a na tribinama je 500 ljudi. Meni to ne smeta, ja bih volio da je pun stadion. Želim Veležu sve najbolje”.
Čuj Maksimovića što lupa, kaže na tribinama 500 ljudi. :lol:
Htio je reci 5000, ali mu do pisanja teksta pobjegla jedna 0 :D
User avatar
van Basten
Posts: 7971
Joined: 21/09/2006 02:59

#4409 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by van Basten »

A kad se Brko zalio na gledaoce u BL tada moralista iz Banja Luke nije jadikovao
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#4410 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by skafiskafsnjak »

Ja sam hercegovac, cesto Velezovac...
Ali na snimku se vidi da ga je nagazio... E sad,da li bi stigao ovaj loptu itd itd... Ali.nagazio ga je
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4411 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

skafiskafsnjak wrote: 30/04/2021 23:16 Ja sam hercegovac, cesto Velezovac...
Ali na snimku se vidi da ga je nagazio... E sad,da li bi stigao ovaj loptu itd itd... Ali.nagazio ga je
Ma znaju to raja nego onako na prvu neiskusno poletili sad je vec i coravom covjeku jasno.
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#4412 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by internazionale »

skafiskafsnjak wrote: 30/04/2021 23:16 Ja sam hercegovac, cesto Velezovac...
Ali na snimku se vidi da ga je nagazio... E sad,da li bi stigao ovaj loptu itd itd... Ali.nagazio ga je
Vidi se na snimku. Karinu je vidio u tom trenutku, nego je čekao bilo šta da ga svirne. Jbg moglo se to iskontrolisati
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4413 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

internazionale wrote: 30/04/2021 23:58
skafiskafsnjak wrote: 30/04/2021 23:16 Ja sam hercegovac, cesto Velezovac...
Ali na snimku se vidi da ga je nagazio... E sad,da li bi stigao ovaj loptu itd itd... Ali.nagazio ga je
Vidi se na snimku. Karinu je vidio u tom trenutku, nego je čekao bilo šta da ga svirne. Jbg moglo se to iskontrolisati
Naravno da je vidio nije čorav vidio ja na tv-u, a ne da on ne vidi s 10 metara.
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4414 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Crvena Tifoza »

Pitar sa Kariba wrote: 30/04/2021 22:45
Crvena Tifoza wrote: 30/04/2021 22:35 Od novembra se pise da ce Velez pregoriti, ispasti u drugu ligu itd, a jos poraza nemaju. :D
Nije se vala to pisalo, iskreno igrate na nekom hypu, sto nije apriori lose. Imate srcanost i par kvalitetnih igraca za PL a i Dudic zna cime raspolaze.
A i ovo je moje misljenje ne znaci da sam u pravu.
Moj komentar je vodjen misljenjem pojedinih forumasa iz tog perioda (oktobar, novembar). Prizeljkivali su nam i nagovjestavali drugu ligu.

Ne znam zasto ovdje vecina mrzi Dudica, ali za mene je solidan trener. Izvlaci maksimum iz ovih projsecnih igraca.
Isto tako nisam siguran da bi imao ove rezultate da vodi neke bolje igrace. Nekako mu se sve poklopilo.
Dead Man Walking
Posts: 7151
Joined: 28/05/2004 21:49

#4415 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Dead Man Walking »

Na prvu sam mislio nije penal, al cisto sve sa ovim ocitim gazenjem.
golman
Posts: 2684
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#4416 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by golman »

skafiskafsnjak wrote: 30/04/2021 23:16 Ja sam hercegovac, cesto Velezovac...
Ali na snimku se vidi da ga je nagazio... E sad,da li bi stigao ovaj loptu itd itd... Ali.nagazio ga je
Jeste mu nagazio stajnu nogu i ovo se najcesce svira, ali tesko da bi igrac Borca ovdje stigao loptu. Ovdje je igrac Veleza bas napravio veliku glupost.Bespotreban potez.
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#4417 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by alberto_tomba »

Iker C wrote: 30/04/2021 22:37 Svaki pitar je odmah u trenutku vidio penal za Borac a isto tako nijedan pitar nije priznao da je u prvom kolu proljetnog dijela takmicenja neopravdano ponisten gol Zelje u derbiju.
Kmek kmek
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#4418 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by missko »

Cuj nagazio ga pa penal. Frajer nije uopste pao zbog tog nagaza on jos 3 koraka pravi i pada tek kad je lopta otisla. Ovakav penal se nesvira u 89 minuti nikome. Eno werder Leipzig sudija 5 metara od igraca i werderov igrac u 117 minuti klize na poulsena i ne dira loptu i poulsen naleti na njega i srusi se saplete ga a sudija ni da pomisli da svira
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4419 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

ovim ništa ne pomaže ma vozi svoju pricu miško :lol:
Awakened
Posts: 755
Joined: 19/08/2013 03:33

#4420 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Awakened »

Sve i nekako, ali kakva je ono silna dreka i psovanje poslije utakmice? Jesu li sluzbena lica ili neko drugi? Treneri nisu mogli dati izjavu, teski primitivizam.

Nazalost, Velez sam kriv sto nije znao zatvoriti utakmicu. Znali su da sudija jedva ceka da svira i oni mu daju dobar razlog da to uradi.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4421 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

animus wrote: 30/04/2021 22:12
sumirprimus wrote: 30/04/2021 22:07 :lol: eee sve velki fuzbalski znqlci. :chmoljava:
Cist penal. Ok godi vam iks ne morate vise.gotovo je :lol:
Nama godi sve osim naše igre. Mi cemo sutra zijaniti i definitivno otpasti. Ali ako mi ne možemo i ne znamo onda jedino Velež bi bio utjeha
Kako igrate osim ako ne iznenadite mrka kapa za golove i lijepu tekmu.
Gledaj sad kad bude ljepotica kola :lol:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#4422 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

Može li se negdje naći statistika sviranih penala za i protiv svakog kluba?
User avatar
RockstarNorth
Posts: 37
Joined: 01/05/2021 08:21
Location: Los Santos

#4423 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by RockstarNorth »

veella wrote: 30/04/2021 22:57
_Reds_ wrote: 30/04/2021 22:32
Baltazar_khan wrote: 30/04/2021 22:12

:-)
Kontakt je postojao.. Slab, ali jeste. Stim da je lopta vec pobjegla igracu Borca, a ovaj i Velez je teska naivcina, ovaj uopce nije bio u sansi, niti bi loptu stigao.
Ovo nije vidjelo penala
Ovako je Borac i 2011 titulu uzeo,al meni su ti eresovci najjači.Šatro uzeli titulu te godine i bili u fazonu "ne priznajemo mi to jer ne priznajemo državu BiH" Pa dobro burazeri samo vi lagano u relegaciju ako vam premijer liga nije bitna.
User avatar
sagosen
Posts: 929
Joined: 24/08/2015 02:44
Location: Banja Luka

#4424 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sagosen »

@RockstarNorth napusti forum
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#4425 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

mirza_15 wrote: 01/05/2021 09:16 Može li se negdje naći statistika sviranih penala za i protiv svakog kluba?
Svirano za:
Radnik 1
Mladost 2
Sloboda, Sarajevo 3
Zrinjski, Krupa 4
Široki, Željezničar 5
Borac, Olimpik, TC 7
Velež 9

Svirano protiv:
Krupa 10
Sloboda 7
Mladost, Radnik 6
Široki, Velež 5
Borac, Zrinjski, Olimpic 4
Željezničar, Sarajevo, TC 2

Omjer:
TC +5
Velež +4
Borac, Željezničar, Olimpic +3
Sarajevo +1
Široki, Zrinjski 0
Mladost, Sloboda -4
Radnik -5
Krupa -6
Post Reply