Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
kakabanja213
Posts: 3840
Joined: 10/12/2012 22:16

#4376 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kakabanja213 »

avetinja wrote: 30/04/2021 22:17 Niko ne spominje navijače na stadionu, a da se sutra skupi 1000 ljudi na Koševu od 30 i kusur hiljada svi bi novinari zajaukali.
Kakvi navijaci na stadionu. Oni su bili na predionici , to je fabrika pored stadiona. Sklupljene pare za kazne po 250 KM i mirna Bosna (ako Ustavni sud kaze da su kazne legalne).
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3887
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#4377 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Kaligrafija »

Sutra kako Bog da, ako Bog da za Sarajevo :D

اللَّهُ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ لَهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْضِ مَنْ ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ وَسِعَ كُرْسِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ
palermo
Posts: 25349
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#4378 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by palermo »

Bio penal nije bio penal, moze ae.o tome raspravljati, al ja znam kao sto i vi svi znate da.ovakav penal se.ne bi svirao Velezu.....u 90 minuti.....ma bjeri....
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#4379 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Baltazar_khan wrote: 30/04/2021 22:12

:-)
Može se svirati, a i ne mora. Maestralno je pao i sigurno je prevagnulo da svira.
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#4381 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

avetinja wrote: 30/04/2021 22:17 Niko ne spominje navijače na stadionu, a da se sutra skupi 1000 ljudi na Koševu od 30 i kusur hiljada svi bi novinari zajaukali.
koji navijaci na stadionu?
bilo mozda 50-70 vip "navijaca" tipa spahe i barbe na zapadnoj tribini, onoj iza gola prema m-17.
gdje je bilo 500 navijaca? mozda da si nekad bio na stadionu bi skonto gdje su bili ti navijaci.
palermo
Posts: 25349
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#4382 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by palermo »

kakabanja213 wrote: 30/04/2021 22:22
avetinja wrote: 30/04/2021 22:17 Niko ne spominje navijače na stadionu, a da se sutra skupi 1000 ljudi na Koševu od 30 i kusur hiljada svi bi novinari zajaukali.
Kakvi navijaci na stadionu. Oni su bili na predionici , to je fabrika pored stadiona. Sklupljene pare za kazne po 250 KM i mirna Bosna (ako Ustavni sud kaze da su kazne legalne).
Pa valjda imas pravilo da ti bodove skidaju nakon tri kazne...a nama su dvije vec nabrali, tako da.nemoj biti iznenaden da nam oduzmu tri boda....
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4383 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

sumirprimus wrote: 30/04/2021 22:03 Pa sta sam ja govorio :lol:
Dje je vanila vanilaaa jes vidila :lol: :P
:lol: pa logicno, navijaju za sebe
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#4384 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

plain vanilla wrote: 30/04/2021 21:24 @Pitar s Kariba kakve su ovo neistine? :mrgreen:
:D
Neiformisani ljudi, jedino ovaj iker ce...

Ma to je to od Veleza, sad ce pregoriti. Vrlo je tesko drzati vrh, mnogo je lakse ganjati. Zna to Zeljo, Zrinjski, mi... Ja mislim da im je ovo domet za ovu sezonu, sto i nije lose igrat ce evropu. A zasluzili su nema govora.
Sutra aBd vratiti stvari (tabelu) u normalno stanje.
Last edited by Pitar sa Kariba on 30/04/2021 22:32, edited 1 time in total.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#4385 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by avetinja »

karanana wrote: 30/04/2021 22:25
avetinja wrote: 30/04/2021 22:17 Niko ne spominje navijače na stadionu, a da se sutra skupi 1000 ljudi na Koševu od 30 i kusur hiljada svi bi novinari zajaukali.
koji navijaci na stadionu?
bilo mozda 50-70 vip "navijaca" tipa spahe i barbe na zapadnoj tribini, onoj iza gola prema m-17.
gdje je bilo 500 navijaca? mozda da si nekad bio na stadionu bi skonto gdje su bili ti navijaci.
Mislio sam na one što su bili na predionici da je početni dio nove tribine, pošto je odmah uz teren.
Gdje sam rekao da je bilo 500 navijača?
Ne idem u Vrapčiće, tako da ne znam.
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#4386 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by _Reds_ »

Baltazar_khan wrote: 30/04/2021 22:12

:-)
Kontakt je postojao.. Slab, ali jeste. Stim da je lopta vec pobjegla igracu Borca, a ovaj i Velez je teska naivcina, ovaj uopce nije bio u sansi, niti bi loptu stigao.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#4387 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Penal cist, samo je bas tesko ono na prvu vidjeti. Ako je vidio ono golim okom bez usporavanja i ponavljanja, onda svaka cast.
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4388 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Crvena Tifoza »

Pitar sa Kariba wrote: 30/04/2021 22:30
plain vanilla wrote: 30/04/2021 21:24 @Pitar s Kariba kakve su ovo neistine? :mrgreen:
:D
Neiformisani ljudi, jedino ovaj iker ce...

Ma to je to od Veleza, sad ce pregoriti. Vrlo je tesko drzati vrh, mnogo je lakse ganjati. Zna to Zeljo, Zrinjski, mi... Ja mislim da im je ovo domet za ovu sezonu, sto i nije lose igrat ce evropu. A zasluzili su nema govora.
Sutra aBd vratiti stvari (tabelu) u normalno stanje.
Od novembra se pise da ce Velez pregoriti, ispasti u drugu ligu itd, a jos poraza nemaju. :D
Bazinga1234
Posts: 8070
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#4389 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Bazinga1234 »

Ma jebat ga sad. Znam i ja da ga ne bi nama nikad svirao, posebno ne u BL.

Radović i Anđušić su nas zajebali više od sudije. Dejan odigrao najbolju partiju dosad.

Idemo dalje, vraćaju nam se Radovac i Ćosić, idemo po pobjedu na stadionu pod Bijelim Brijegom.
palermo
Posts: 25349
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#4390 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by palermo »

ultima_palabra wrote: 30/04/2021 22:34 Penal cist, samo je bas tesko ono na prvu vidjeti. Ako je vidio ono golim okom bez usporavanja i ponavljanja, onda svaka cast.
Tako nekako.....
.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#4391 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Iker C »

Svaki pitar je odmah u trenutku vidio penal za Borac a isto tako nijedan pitar nije priznao da je u prvom kolu proljetnog dijela takmicenja neopravdano ponisten gol Zelje u derbiju.
kakabanja213
Posts: 3840
Joined: 10/12/2012 22:16

#4392 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kakabanja213 »

palermo wrote: 30/04/2021 22:27
kakabanja213 wrote: 30/04/2021 22:22
avetinja wrote: 30/04/2021 22:17 Niko ne spominje navijače na stadionu, a da se sutra skupi 1000 ljudi na Koševu od 30 i kusur hiljada svi bi novinari zajaukali.
Kakvi navijaci na stadionu. Oni su bili na predionici , to je fabrika pored stadiona. Sklupljene pare za kazne po 250 KM i mirna Bosna (ako Ustavni sud kaze da su kazne legalne).
Pa valjda imas pravilo da ti bodove skidaju nakon tri kazne...a nama su dvije vec nabrali, tako da.nemoj biti iznenaden da nam oduzmu tri boda....
Ma mogu oni sta hoce ali moze se prebrojati svaki gledalac na stadionu.
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#4393 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by TheTraveler »

Iker C wrote: 30/04/2021 22:37 Svaki pitar je odmah u trenutku vidio penal za Borac a isto tako nijedan pitar nije priznao da je u prvom kolu proljetnog dijela takmicenja neopravdano ponisten gol Zelje u derbiju.
Hos maramicu?
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#4394 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Iker C »

TheTraveler wrote: 30/04/2021 22:40
Iker C wrote: 30/04/2021 22:37 Svaki pitar je odmah u trenutku vidio penal za Borac a isto tako nijedan pitar nije priznao da je u prvom kolu proljetnog dijela takmicenja neopravdano ponisten gol Zelje u derbiju.
Hos maramicu?
Necu, uzivam u ovom cirkusu.... Zeljo ne moze ispasti iz lige a Sarajevo kmeci na sudije a do juce sa Vicom tikve sadili.
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4395 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

:lol: :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#4396 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

ne bi nama ovo sviro u banja luci. ne bi ni u ovoj utakmici.

zar je klub odgovoran za okupljanje navijaca i krsenje mjera i kad su navijaci van stadiona?
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#4397 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Leopard_SA »

Sutra aBd popravljamo gol razliku
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#4398 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Velež i dalje ima solidne šanse da izbori plasman u Evropu, samo ako šta ne useru sami.
palermo
Posts: 25349
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#4399 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by palermo »

splinter wrote: 30/04/2021 22:42 Velež i dalje ima solidne šanse da izbori plasman u Evropu, samo ako šta ne useru sami.
Ma nemamo sta usrati....sutra zrinjski dobije sirokii mi smo na sedam bodova prednosti......
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#4400 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Crvena Tifoza wrote: 30/04/2021 22:35 Od novembra se pise da ce Velez pregoriti, ispasti u drugu ligu itd, a jos poraza nemaju. :D
Nije se vala to pisalo, iskreno igrate na nekom hypu, sto nije apriori lose. Imate srcanost i par kvalitetnih igraca za PL a i Dudic zna cime raspolaze.
A i ovo je moje misljenje ne znaci da sam u pravu.
Post Reply