Kakvi navijaci na stadionu. Oni su bili na predionici , to je fabrika pored stadiona. Sklupljene pare za kazne po 250 KM i mirna Bosna (ako Ustavni sud kaze da su kazne legalne).
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
kakabanja213
- Posts: 3840
- Joined: 10/12/2012 22:16
#4376 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- Kaligrafija
- Posts: 3887
- Joined: 24/12/2010 11:37
- Location: Lociranje u tijeku...
#4377 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sutra kako Bog da, ako Bog da za Sarajevo
اللَّهُ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ لَهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْضِ مَنْ ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ وَسِعَ كُرْسِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ
اللَّهُ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ لَهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْضِ مَنْ ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ وَسِعَ كُرْسِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#4378 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bio penal nije bio penal, moze ae.o tome raspravljati, al ja znam kao sto i vi svi znate da.ovakav penal se.ne bi svirao Velezu.....u 90 minuti.....ma bjeri....
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
#4379 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Može se svirati, a i ne mora. Maestralno je pao i sigurno je prevagnulo da svira.
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4381 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
koji navijaci na stadionu?
bilo mozda 50-70 vip "navijaca" tipa spahe i barbe na zapadnoj tribini, onoj iza gola prema m-17.
gdje je bilo 500 navijaca? mozda da si nekad bio na stadionu bi skonto gdje su bili ti navijaci.
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#4382 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa valjda imas pravilo da ti bodove skidaju nakon tri kazne...a nama su dvije vec nabrali, tako da.nemoj biti iznenaden da nam oduzmu tri boda....kakabanja213 wrote: ↑30/04/2021 22:22Kakvi navijaci na stadionu. Oni su bili na predionici , to je fabrika pored stadiona. Sklupljene pare za kazne po 250 KM i mirna Bosna (ako Ustavni sud kaze da su kazne legalne).
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#4383 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#4384 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Neiformisani ljudi, jedino ovaj iker ce...
Ma to je to od Veleza, sad ce pregoriti. Vrlo je tesko drzati vrh, mnogo je lakse ganjati. Zna to Zeljo, Zrinjski, mi... Ja mislim da im je ovo domet za ovu sezonu, sto i nije lose igrat ce evropu. A zasluzili su nema govora.
Sutra aBd vratiti stvari (tabelu) u normalno stanje.
Last edited by Pitar sa Kariba on 30/04/2021 22:32, edited 1 time in total.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#4385 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Mislio sam na one što su bili na predionici da je početni dio nove tribine, pošto je odmah uz teren.
Gdje sam rekao da je bilo 500 navijača?
Ne idem u Vrapčiće, tako da ne znam.
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#4386 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kontakt je postojao.. Slab, ali jeste. Stim da je lopta vec pobjegla igracu Borca, a ovaj i Velez je teska naivcina, ovaj uopce nije bio u sansi, niti bi loptu stigao.
- ultima_palabra
- Posts: 59313
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4387 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Penal cist, samo je bas tesko ono na prvu vidjeti. Ako je vidio ono golim okom bez usporavanja i ponavljanja, onda svaka cast.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11783
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#4388 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Od novembra se pise da ce Velez pregoriti, ispasti u drugu ligu itd, a jos poraza nemaju.Pitar sa Kariba wrote: ↑30/04/2021 22:30![]()
Neiformisani ljudi, jedino ovaj iker ce...
Ma to je to od Veleza, sad ce pregoriti. Vrlo je tesko drzati vrh, mnogo je lakse ganjati. Zna to Zeljo, Zrinjski, mi... Ja mislim da im je ovo domet za ovu sezonu, sto i nije lose igrat ce evropu. A zasluzili su nema govora.
Sutra aBd vratiti stvari (tabelu) u normalno stanje.
-
Bazinga1234
- Posts: 8070
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#4389 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma jebat ga sad. Znam i ja da ga ne bi nama nikad svirao, posebno ne u BL.
Radović i Anđušić su nas zajebali više od sudije. Dejan odigrao najbolju partiju dosad.
Idemo dalje, vraćaju nam se Radovac i Ćosić, idemo po pobjedu na stadionu pod Bijelim Brijegom.
Radović i Anđušić su nas zajebali više od sudije. Dejan odigrao najbolju partiju dosad.
Idemo dalje, vraćaju nam se Radovac i Ćosić, idemo po pobjedu na stadionu pod Bijelim Brijegom.
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#4390 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Tako nekako.....ultima_palabra wrote: ↑30/04/2021 22:34 Penal cist, samo je bas tesko ono na prvu vidjeti. Ako je vidio ono golim okom bez usporavanja i ponavljanja, onda svaka cast.
.
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#4391 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Svaki pitar je odmah u trenutku vidio penal za Borac a isto tako nijedan pitar nije priznao da je u prvom kolu proljetnog dijela takmicenja neopravdano ponisten gol Zelje u derbiju.
-
kakabanja213
- Posts: 3840
- Joined: 10/12/2012 22:16
#4392 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma mogu oni sta hoce ali moze se prebrojati svaki gledalac na stadionu.palermo wrote: ↑30/04/2021 22:27Pa valjda imas pravilo da ti bodove skidaju nakon tri kazne...a nama su dvije vec nabrali, tako da.nemoj biti iznenaden da nam oduzmu tri boda....kakabanja213 wrote: ↑30/04/2021 22:22Kakvi navijaci na stadionu. Oni su bili na predionici , to je fabrika pored stadiona. Sklupljene pare za kazne po 250 KM i mirna Bosna (ako Ustavni sud kaze da su kazne legalne).
-
TheTraveler
- Posts: 680
- Joined: 23/02/2020 22:21
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#4394 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Necu, uzivam u ovom cirkusu.... Zeljo ne moze ispasti iz lige a Sarajevo kmeci na sudije a do juce sa Vicom tikve sadili.
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4396 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
ne bi nama ovo sviro u banja luci. ne bi ni u ovoj utakmici.
zar je klub odgovoran za okupljanje navijaca i krsenje mjera i kad su navijaci van stadiona?
zar je klub odgovoran za okupljanje navijaca i krsenje mjera i kad su navijaci van stadiona?
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#4397 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sutra aBd popravljamo gol razliku
-
splinter
- Posts: 8721
- Joined: 08/10/2011 12:28
#4398 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Velež i dalje ima solidne šanse da izbori plasman u Evropu, samo ako šta ne useru sami.
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#4400 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nije se vala to pisalo, iskreno igrate na nekom hypu, sto nije apriori lose. Imate srcanost i par kvalitetnih igraca za PL a i Dudic zna cime raspolaze.Crvena Tifoza wrote: ↑30/04/2021 22:35 Od novembra se pise da ce Velez pregoriti, ispasti u drugu ligu itd, a jos poraza nemaju.![]()
A i ovo je moje misljenje ne znaci da sam u pravu.
