Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
channel10 wrote: ↑30/04/2021 22:18
S kim ima Sarajevo do kraja da igra? Sutra Zeljo, pa onda....
Borac igra sa dva tuzlanska tima. Oba su odbila onaj sastanak, s tim da je SLoboda danas dobila ponavljanje penala i tri boda na gostovanju u BN da se osigura, pa da ih onda mogu "povaliti" u tekmi sa Borcem. Da li ce biti ovako , to ce vrijeme pokazati.
A inace, sloboda je toliko kvalitetna da ih borac mora premurati da bi ih uapjeli pobijedit.
Kakve gluposti se pisu
Trener Borca Marko Maksimović nakon meča protiv Veleža za Arena Sport kanal rekao je sljedeće:
“Mi smo ovdje došli da pobijedimo. Imali smo u toku meča problema sa povredama. Ja bih pohvalio oba tima na dobroj igri. Poštujem veoma Velež. Morate znati da smo mi sinoć imali buđenje u 4. Sada imamo situaciju da je ovdje policijski sat a na tribinama je 500 ljudi. Meni to ne smeta, ja bih volio da je pun stadion. Želim Veležu sve najbolje”.
Čuj Maksimovića što lupa, kaže na tribinama 500 ljudi.
channel10 wrote: ↑30/04/2021 22:18
S kim ima Sarajevo do kraja da igra? Sutra Zeljo, pa onda....
Borac igra sa dva tuzlanska tima. Oba su odbila onaj sastanak, s tim da je SLoboda danas dobila ponavljanje penala i tri boda na gostovanju u BN da se osigura, pa da ih onda mogu "povaliti" u tekmi sa Borcem. Da li ce biti ovako , to ce vrijeme pokazati.
A inace, sloboda je toliko kvalitetna da ih borac mora premurati da bi ih uapjeli pobijedit.
Kakve gluposti se pisu
A to znaci vec upisana tri boda. Ne trebaju ni igrati....
channel10 wrote: ↑30/04/2021 22:18
S kim ima Sarajevo do kraja da igra? Sutra Zeljo, pa onda....
Borac igra sa dva tuzlanska tima. Oba su odbila onaj sastanak, s tim da je SLoboda danas dobila ponavljanje penala i tri boda na gostovanju u BN da se osigura, pa da ih onda mogu "povaliti" u tekmi sa Borcem. Da li ce biti ovako , to ce vrijeme pokazati.
A inace, sloboda je toliko kvalitetna da ih borac mora premurati da bi ih uapjeli pobijedit.
Kakve gluposti se pisu
A to znaci vec upisana tri boda. Ne trebaju ni igrati....
Kontakt je postojao.. Slab, ali jeste. Stim da je lopta vec pobjegla igracu Borca, a ovaj i Velez je teska naivcina, ovaj uopce nije bio u sansi, niti bi loptu stigao.
Trener Borca Marko Maksimović nakon meča protiv Veleža za Arena Sport kanal rekao je sljedeće:
“Mi smo ovdje došli da pobijedimo. Imali smo u toku meča problema sa povredama. Ja bih pohvalio oba tima na dobroj igri. Poštujem veoma Velež. Morate znati da smo mi sinoć imali buđenje u 4. Sada imamo situaciju da je ovdje policijski sat a na tribinama je 500 ljudi. Meni to ne smeta, ja bih volio da je pun stadion. Želim Veležu sve najbolje”.
Čuj Maksimovića što lupa, kaže na tribinama 500 ljudi.
Htio je reci 5000, ali mu do pisanja teksta pobjegla jedna 0
skafiskafsnjak wrote: ↑30/04/2021 23:16
Ja sam hercegovac, cesto Velezovac...
Ali na snimku se vidi da ga je nagazio... E sad,da li bi stigao ovaj loptu itd itd... Ali.nagazio ga je
Ma znaju to raja nego onako na prvu neiskusno poletili sad je vec i coravom covjeku jasno.
skafiskafsnjak wrote: ↑30/04/2021 23:16
Ja sam hercegovac, cesto Velezovac...
Ali na snimku se vidi da ga je nagazio... E sad,da li bi stigao ovaj loptu itd itd... Ali.nagazio ga je
Vidi se na snimku. Karinu je vidio u tom trenutku, nego je čekao bilo šta da ga svirne. Jbg moglo se to iskontrolisati
skafiskafsnjak wrote: ↑30/04/2021 23:16
Ja sam hercegovac, cesto Velezovac...
Ali na snimku se vidi da ga je nagazio... E sad,da li bi stigao ovaj loptu itd itd... Ali.nagazio ga je
Vidi se na snimku. Karinu je vidio u tom trenutku, nego je čekao bilo šta da ga svirne. Jbg moglo se to iskontrolisati
Naravno da je vidio nije čorav vidio ja na tv-u, a ne da on ne vidi s 10 metara.
Crvena Tifoza wrote: ↑30/04/2021 22:35
Od novembra se pise da ce Velez pregoriti, ispasti u drugu ligu itd, a jos poraza nemaju.
Nije se vala to pisalo, iskreno igrate na nekom hypu, sto nije apriori lose. Imate srcanost i par kvalitetnih igraca za PL a i Dudic zna cime raspolaze.
A i ovo je moje misljenje ne znaci da sam u pravu.
Moj komentar je vodjen misljenjem pojedinih forumasa iz tog perioda (oktobar, novembar). Prizeljkivali su nam i nagovjestavali drugu ligu.
Ne znam zasto ovdje vecina mrzi Dudica, ali za mene je solidan trener. Izvlaci maksimum iz ovih projsecnih igraca.
Isto tako nisam siguran da bi imao ove rezultate da vodi neke bolje igrace. Nekako mu se sve poklopilo.
skafiskafsnjak wrote: ↑30/04/2021 23:16
Ja sam hercegovac, cesto Velezovac...
Ali na snimku se vidi da ga je nagazio... E sad,da li bi stigao ovaj loptu itd itd... Ali.nagazio ga je
Jeste mu nagazio stajnu nogu i ovo se najcesce svira, ali tesko da bi igrac Borca ovdje stigao loptu. Ovdje je igrac Veleza bas napravio veliku glupost.Bespotreban potez.
Iker C wrote: ↑30/04/2021 22:37
Svaki pitar je odmah u trenutku vidio penal za Borac a isto tako nijedan pitar nije priznao da je u prvom kolu proljetnog dijela takmicenja neopravdano ponisten gol Zelje u derbiju.
Cuj nagazio ga pa penal. Frajer nije uopste pao zbog tog nagaza on jos 3 koraka pravi i pada tek kad je lopta otisla. Ovakav penal se nesvira u 89 minuti nikome. Eno werder Leipzig sudija 5 metara od igraca i werderov igrac u 117 minuti klize na poulsena i ne dira loptu i poulsen naleti na njega i srusi se saplete ga a sudija ni da pomisli da svira
Sve i nekako, ali kakva je ono silna dreka i psovanje poslije utakmice? Jesu li sluzbena lica ili neko drugi? Treneri nisu mogli dati izjavu, teski primitivizam.
Nazalost, Velez sam kriv sto nije znao zatvoriti utakmicu. Znali su da sudija jedva ceka da svira i oni mu daju dobar razlog da to uradi.
Kontakt je postojao.. Slab, ali jeste. Stim da je lopta vec pobjegla igracu Borca, a ovaj i Velez je teska naivcina, ovaj uopce nije bio u sansi, niti bi loptu stigao.
Ovo nije vidjelo penala
Ovako je Borac i 2011 titulu uzeo,al meni su ti eresovci najjači.Šatro uzeli titulu te godine i bili u fazonu "ne priznajemo mi to jer ne priznajemo državu BiH" Pa dobro burazeri samo vi lagano u relegaciju ako vam premijer liga nije bitna.