Petica je afrika, šestica je bas promasena najgora u serijalu.
Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
-
DonieBrasco
- Posts: 20056
- Joined: 31/08/2016 16:09
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#43527 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
nikakav problem.ferratilis wrote: ↑01/03/2023 21:02 To je Jill s Hametove pijace. Ovo je prava Jill:
Fakat su usrali REmake 3. S cetvorkom moraju da se iskupe!
- ferratilis
- Posts: 8371
- Joined: 25/11/2013 16:48
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#43529 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ako je suditi po zadnjem traileru rimejk četvorke će biti najbolji RE ikada
ali traileri varaju
ali traileri varaju
- ferratilis
- Posts: 8371
- Joined: 25/11/2013 16:48
#43530 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
U zadnjem traileru koji su pokazali se moglo vidjeti da nisu isjekli nijedan bitan dio igre, sto mi je bila glavna zamjerka za RE3. Doduse, RE4 remake je daleko lakse dobro odradit jer je original vec bio fokusiran na akciju. A i tim koji radi je isti kao za RE2 remake. RE3 je radio B-team.
Jedina zamjerka je sto merchant ne zvuci cool u rimejku
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#43531 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
iskreno, RE3 remake izgleda kao DLC.
fera je u pravu. dvica je igra za sebe.
ali opet... moram sve odigrati.
fera je u pravu. dvica je igra za sebe.
ali opet... moram sve odigrati.
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#43532 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
the last of us izlazi 3. marta 
taman da završim RE3 ... valjda.
taman da završim RE3 ... valjda.
- glitch
- Posts: 3420
- Joined: 09/07/2014 03:07
#43533 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
The Wolf Among Us 2 Pushed to Next Year in Effort to Avoid Crunch

- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#43534 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Haj kad već pišete o RE serijalu, da vas pitam nešto. Igr'o sam nekad davno prvi dio na jaranovom Playstationu (meščini da je bio PS1), možda sam čak igr'o i dio dvojke, i od tad nisam ništa igr'o u vezi ovog serijala. Ima znači više od 20 godina.
Ako se sad odlučim da krenem igrat' seriju, odakle bi treb'o počet'? Vidim da ih ima kamara sad, al' ne bih da igram one skroz stare verzije, jer zaboliće me oči od one stare grafike.
Ako se sad odlučim da krenem igrat' seriju, odakle bi treb'o počet'? Vidim da ih ima kamara sad, al' ne bih da igram one skroz stare verzije, jer zaboliće me oči od one stare grafike.
- ferratilis
- Posts: 8371
- Joined: 25/11/2013 16:48
#43535 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Iako je vecini ljudi RE2 remake vrh, meni je RE1 remake najbolji u cijelom serijalu. Ima tank kontrole, ali je grafika prelijepa, ima najbolji level design, dosta varijacije u zavisnosti s kim igras, i odlican replay value. Onda mozes nastaviti sa RE2 i 3 rimejkom, kad ti vec stare verzije ne odgovaraju.Tito_i_Partija wrote: ↑02/03/2023 15:16 Haj kad već pišete o RE serijalu, da vas pitam nešto. Igr'o sam nekad davno prvi dio na jaranovom Playstationu (meščini da je bio PS1), možda sam čak igr'o i dio dvojke, i od tad nisam ništa igr'o u vezi ovog serijala. Ima znači više od 20 godina.
Ako se sad odlučim da krenem igrat' seriju, odakle bi treb'o počet'? Vidim da ih ima kamara sad, al' ne bih da igram one skroz stare verzije, jer zaboliće me oči od one stare grafike.
Ali mislim da Gamecube verzije s HD teksturama i dalje izgledaju vrhunski.
https://www.reshdp.com/re2/
-
oXavier
- Posts: 512
- Joined: 14/03/2022 22:12
#43536 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Humanitarni bundle za Tursku i Siriju
https://www.humblebundle.com/games/turk ... ief_bundle
Kvantitavno dobar, kvalitativno onako
https://www.humblebundle.com/games/turk ... ief_bundle
Kvantitavno dobar, kvalitativno onako
- typeOnegative
- Posts: 5412
- Joined: 06/03/2013 00:31
- Location: Winterfell
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#43538 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
- glitch
- Posts: 3420
- Joined: 09/07/2014 03:07
#43539 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Figment
https://store.steampowered.com/app/493540/Figment/
Black Desert
https://store.steampowered.com/app/582660/Black_Desert/
FREE za pokupiti do 9 marta
https://store.steampowered.com/app/493540/Figment/
Black Desert
https://store.steampowered.com/app/582660/Black_Desert/
FREE za pokupiti do 9 marta
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#43540 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Figment izgleda lijepo, možda pokupim.
Black Desert Online sam prob'o, i nije mi se svidila. Možda dobra za one koji vole da sviraju klavir, jer moraš stalno da izvodiš neke komplikovane combo udarce a to je meni teški smor. A i mimo toga je igra konfuzna, nema dobar tutorial i nisam im'o pojma šta da radim i gdje da idem.
-
Marihuana007
- Posts: 320
- Joined: 03/03/2022 20:22
#43541 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
RE6 nije promasen, ima skoro filmske sekvence, kao horror akciju vibru, dobre boss borbe, a najbolji dio je Leon kampanja, dok su ostale kampanje sasvim solidno odradjene. Igra izgleda prilično dobro i deset godina kasnije. Igra se prodala preko 12 milijuna sto je cini medju najprodavaniji RE naslovima i imala uspjeh na tržištu. Da nije valjala ne bi niko ni igrao a kamoli presla milijunske tiraže prodaje.
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#43542 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Zavrsen Little Nightmares.
Veoma enjoyable igra. Svidja mi se storytelling, world building, atmosfera i prelijepa grafika.
Kraj price mi je malo predvidiv, ali je igra prilicno dobra, tako da cu kupiti nekad i nastavak (LN2)
Zavrsio je za malo preko tri sata igranja. Moguce je zavrsiti za manje od 60 minuta
Moja ocjena: 75/100
Veoma enjoyable igra. Svidja mi se storytelling, world building, atmosfera i prelijepa grafika.
Kraj price mi je malo predvidiv, ali je igra prilicno dobra, tako da cu kupiti nekad i nastavak (LN2)
Zavrsio je za malo preko tri sata igranja. Moguce je zavrsiti za manje od 60 minuta
Moja ocjena: 75/100
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#43543 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
RE6 je umalo ubio franšizuMarihuana007 wrote: ↑04/03/2023 15:54RE6 nije promasen, ima skoro filmske sekvence, kao horror akciju vibru, dobre boss borbe, a najbolji dio je Leon kampanja, dok su ostale kampanje sasvim solidno odradjene. Igra izgleda prilično dobro i deset godina kasnije. Igra se prodala preko 12 milijuna sto je cini medju najprodavaniji RE naslovima i imala uspjeh na tržištu. Da nije valjala ne bi niko ni igrao a kamoli presla milijunske tiraže prodaje.
igra kao igra nije loša, ali je loša RE igra.
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#43544 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Averus wrote: ↑07/03/2023 13:48 Zavrsen Little Nightmares.
Veoma enjoyable igra. Svidja mi se storytelling, world building, atmosfera i prelijepa grafika.
Kraj price mi je malo predvidiv, ali je igra prilicno dobra, tako da cu kupiti nekad i nastavak (LN2)
Zavrsio je za malo preko tri sata igranja. Moguce je zavrsiti za manje od 60 minuta
Moja ocjena: 75/100
little nightmares, limbo, inside... vrijede svaku marku.
- ferratilis
- Posts: 8371
- Joined: 25/11/2013 16:48
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#43546 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Izgleda dobro, mada inače nisam nešto zagrijan kad su DLCs u pitanju.
Trenutno igram Greedfall. Igra je stvarno odlična, pravo mi je zabavna i ljepota za igrat', i raduje me što već rade na dvojki. Mislim da su Elex i Greedfall dvije franšize koje su trebale bit' popularnije nego što jesu, al' eto makar je dovoljno što imamo sequele.
Trenutno igram Greedfall. Igra je stvarno odlična, pravo mi je zabavna i ljepota za igrat', i raduje me što već rade na dvojki. Mislim da su Elex i Greedfall dvije franšize koje su trebale bit' popularnije nego što jesu, al' eto makar je dovoljno što imamo sequele.
- ferratilis
- Posts: 8371
- Joined: 25/11/2013 16:48
#43547 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Sigurno zasluzuju vise paznje od ovog smeca. Gledaj user reviews.Tito_i_Partija wrote: ↑07/03/2023 21:36 Mislim da su Elex i Greedfall dvije franšize koje su trebale bit' popularnije nego što jesu
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#43548 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Nisam igr'o, mada imam u planu nekad. Šta ovo ljudi pišu da je igra poskupila za 10 dolara samo zbog jednog performance patcha?
To je haman k'o ono kad su Dark Souls izbacili sa dsfix i tražili punu cijenu za to.
To je haman k'o ono kad su Dark Souls izbacili sa dsfix i tražili punu cijenu za to.
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#43549 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Na Instant gaming malo jače od 15 Eura standard edition. 
- ferratilis
- Posts: 8371
- Joined: 25/11/2013 16:48
#43550 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Laki je malo nervozan. Vjerovatno Phil Spencer stoji pored kamere s pistoljem. 
6. septembar
6. septembar

