20GB RAM usage kod mene na 1440p i sve na max
Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
- _coRey_
- Posts: 712
- Joined: 30/12/2013 10:36
#43501 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Hogwarts impresivno izgleda ali je optimizacija u debelom qrcu
20GB RAM usage kod mene na 1440p i sve na max
20GB RAM usage kod mene na 1440p i sve na max
-
DonieBrasco
- Posts: 20056
- Joined: 31/08/2016 16:09
#43502 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Jesmo li to docekali da 16 giga vise nije dovoljno za novije igre.
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#43504 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Nije normalno kako dobro BG3 izgleda. Sa estetske perspektive, igra je čista perverzija.
A JK Simmons je fantastičan izbor za negativca, baš u rangu sa pokojnim Davidom Warnerom.
A JK Simmons je fantastičan izbor za negativca, baš u rangu sa pokojnim Davidom Warnerom.
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
- _coRey_
- Posts: 712
- Joined: 30/12/2013 10:36
#43506 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ko sve pise clanke danas, research 0 bodova
I koliko ja znam ovo je slucaj sa svakom igrom koju krekuje Empress
In this case Denuvo wasn't removed so much as bypassed, it's still there and does its checks, it's just not locking you out from playing, so performance is going to be similar for the most part.
Isto tako taj video na koji se referisu gdje su navodno bolje perf u krekovanoj verziji je clickbait teski jer Steam verzija ima vise postavke tako da poredjenje nema nikakvog smisla
Igra je tesko smece sto se optimizacije tice, shader compilation stutter na svakom koraku, treba ovdje jos min 2-3 velika patcha da se ovo ispegla
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48
#43507 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Da ti pravo kazem, meni i dalje ljepse izgledaju Kingmaker i PoE1 i 2. Znam da BG3 ima vrhunsku produkciju i ulozeni su milioni, ali mi je stil nekako previse "busy," plus sto je 3D. Nisam nikad volio rotiranje kamere. Ali to je stil danasnjice, tako da nemam izbora. Kako god, znam da ce biti solidan RPG, ipak je to Larian.Tito_i_Partija wrote: ↑24/02/2023 00:39 Nije normalno kako dobro BG3 izgleda. Sa estetske perspektive, igra je čista perverzija.
A JK Simmons je fantastičan izbor za negativca, baš u rangu sa pokojnim Davidom Warnerom.
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#43509 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
@Tito_i_Partija poceo sam igrati Little Nightmares 
Imam je odavno na steamu, svakako mi je novom backlogu, ali kako mi se nista ne igra, reko' odoh probati i sad za sad mi je odlicna.
Prelijepo mi je sto bez izgovorene ili napisane rijeci ucis o svijetu u kom se nalazis. Odlican level design
Imam je odavno na steamu, svakako mi je novom backlogu, ali kako mi se nista ne igra, reko' odoh probati i sad za sad mi je odlicna.
Prelijepo mi je sto bez izgovorene ili napisane rijeci ucis o svijetu u kom se nalazis. Odlican level design
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#43510 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Da, baš je posebna igra. Nije ni duga, završio sam je u dva sittinga. Vidim da ima i drugi dio, ne znam kakav je.Averus wrote: ↑27/02/2023 23:41 @Tito_i_Partija poceo sam igrati Little Nightmares
Imam je odavno na steamu, svakako mi je novom backlogu, ali kako mi se nista ne igra, reko' odoh probati i sad za sad mi je odlicna.
Prelijepo mi je sto bez izgovorene ili napisane rijeci ucis o svijetu u kom se nalazis. Odlican level design![]()
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
- REDDEVILS
- Posts: 4800
- Joined: 21/02/2011 12:56
#43512 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
PC Game Pass službeno dolazi u Bosnu i Hercegovinu
https://www.hcl.hr/vijest/game-pass-slu ... je-199392/
https://news.xbox.com/en-us/2023/02/28/ ... countries/
https://www.hcl.hr/vijest/game-pass-slu ... je-199392/
https://news.xbox.com/en-us/2023/02/28/ ... countries/
Last edited by REDDEVILS on 28/02/2023 11:19, edited 1 time in total.
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#43513 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
REDDEVILS wrote: ↑28/02/2023 11:16 PC Game Pass službeno dolazi u Bosnu i Hercegovinu![]()
https://www.hcl.hr/vijest/game-pass-slu ... je-199392/
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48
- Tananarive
- Posts: 1597
- Joined: 22/04/2021 14:45
#43515 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
kod mene još nemaREDDEVILS wrote: ↑28/02/2023 11:16 PC Game Pass službeno dolazi u Bosnu i Hercegovinu![]()
https://www.hcl.hr/vijest/game-pass-slu ... je-199392/
https://news.xbox.com/en-us/2023/02/28/ ... countries/
- glitch
- Posts: 3420
- Joined: 09/07/2014 03:07
#43516 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
nema nema
rano je jos kod njih vjerovatno im nije jos poceo radni dan
rano je jos kod njih vjerovatno im nije jos poceo radni dan
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48
#43517 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ne znam sta ce biti s nama koji imamo americki game pass. Imam pretplatu do jula 2024., valjda ce radit i dalje. Nije bas da ga puno koristim, jer im je aplikacija kancer.
- Tananarive
- Posts: 1597
- Joined: 22/04/2021 14:45
#43518 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Evo gamepass danas 19 feLinga
- typeOnegative
- Posts: 5412
- Joined: 06/03/2013 00:31
- Location: Winterfell
#43519 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
hahah i ja kažemHouse wrote: ↑28/02/2023 11:18REDDEVILS wrote: ↑28/02/2023 11:16 PC Game Pass službeno dolazi u Bosnu i Hercegovinu![]()
https://www.hcl.hr/vijest/game-pass-slu ... je-199392/hvala kurcu.
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48
#43521 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
To je Jill s Hametove pijace. Ovo je prava Jill:

Fakat su usrali REmake 3. S cetvorkom moraju da se iskupe!

Fakat su usrali REmake 3. S cetvorkom moraju da se iskupe!
-
DonieBrasco
- Posts: 20056
- Joined: 31/08/2016 16:09
#43522 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Meni su super 2 i 3 remake, cetvorka ne sumnjam da ce biti.
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#43523 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ma trojka odlična. re engine je vrh vrhova.
doktori.
-
DonieBrasco
- Posts: 20056
- Joined: 31/08/2016 16:09
#43524 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ne bi me iznenadilo da urade peticu ali tu se bas moraju potruditi.
Nisam igrao orginal peticu ne znam ni pricu, gledao sam gameplay i svidio mi se co-op tako da mislim da tu ima puno potencijala za remake.
Nisam igrao orginal peticu ne znam ni pricu, gledao sam gameplay i svidio mi se co-op tako da mislim da tu ima puno potencijala za remake.
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#43525 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
5 i 6 nije nešto. šestica je u africi mislim...


