Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

DonieBrasco
Posts: 20059
Joined: 31/08/2016 16:09

#43526 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by DonieBrasco »

House wrote: 01/03/2023 21:34 5 i 6 nije nešto. šestica je u africi mislim...
Petica je afrika, šestica je bas promasena najgora u serijalu.
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#43527 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

ferratilis wrote: 01/03/2023 21:02 To je Jill s Hametove pijace. Ovo je prava Jill:
Image

Fakat su usrali REmake 3. S cetvorkom moraju da se iskupe!
nikakav problem. :mrgreen:

User avatar
ferratilis
Posts: 8372
Joined: 25/11/2013 16:48

#43528 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

House wrote: 01/03/2023 21:48 nikakav problem.
:thumbup:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79541
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#43529 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

ako je suditi po zadnjem traileru rimejk četvorke će biti najbolji RE ikada

ali traileri varaju :mrgreen:
User avatar
ferratilis
Posts: 8372
Joined: 25/11/2013 16:48

#43530 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Velkoski wrote: 01/03/2023 23:09 ako je suditi po zadnjem traileru rimejk četvorke će biti najbolji RE ikada

ali traileri varaju :mrgreen:
U zadnjem traileru koji su pokazali se moglo vidjeti da nisu isjekli nijedan bitan dio igre, sto mi je bila glavna zamjerka za RE3. Doduse, RE4 remake je daleko lakse dobro odradit jer je original vec bio fokusiran na akciju. A i tim koji radi je isti kao za RE2 remake. RE3 je radio B-team.

Jedina zamjerka je sto merchant ne zvuci cool u rimejku :D
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#43531 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

iskreno, RE3 remake izgleda kao DLC.

fera je u pravu. dvica je igra za sebe.

ali opet... moram sve odigrati. :mrgreen:
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#43532 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

the last of us izlazi 3. marta :thumbup:

taman da završim RE3 ... valjda. :mrgreen:
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#43533 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by glitch »

The Wolf Among Us 2 Pushed to Next Year in Effort to Avoid Crunch

:cry:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#43534 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Haj kad već pišete o RE serijalu, da vas pitam nešto. Igr'o sam nekad davno prvi dio na jaranovom Playstationu (meščini da je bio PS1), možda sam čak igr'o i dio dvojke, i od tad nisam ništa igr'o u vezi ovog serijala. Ima znači više od 20 godina.

Ako se sad odlučim da krenem igrat' seriju, odakle bi treb'o počet'? Vidim da ih ima kamara sad, al' ne bih da igram one skroz stare verzije, jer zaboliće me oči od one stare grafike.
User avatar
ferratilis
Posts: 8372
Joined: 25/11/2013 16:48

#43535 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Tito_i_Partija wrote: 02/03/2023 15:16 Haj kad već pišete o RE serijalu, da vas pitam nešto. Igr'o sam nekad davno prvi dio na jaranovom Playstationu (meščini da je bio PS1), možda sam čak igr'o i dio dvojke, i od tad nisam ništa igr'o u vezi ovog serijala. Ima znači više od 20 godina.

Ako se sad odlučim da krenem igrat' seriju, odakle bi treb'o počet'? Vidim da ih ima kamara sad, al' ne bih da igram one skroz stare verzije, jer zaboliće me oči od one stare grafike.
Iako je vecini ljudi RE2 remake vrh, meni je RE1 remake najbolji u cijelom serijalu. Ima tank kontrole, ali je grafika prelijepa, ima najbolji level design, dosta varijacije u zavisnosti s kim igras, i odlican replay value. Onda mozes nastaviti sa RE2 i 3 rimejkom, kad ti vec stare verzije ne odgovaraju.

Ali mislim da Gamecube verzije s HD teksturama i dalje izgledaju vrhunski.
https://www.reshdp.com/re2/
oXavier
Posts: 512
Joined: 14/03/2022 22:12

#43536 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by oXavier »

Humanitarni bundle za Tursku i Siriju

https://www.humblebundle.com/games/turk ... ief_bundle

Kvantitavno dobar, kvalitativno onako
User avatar
typeOnegative
Posts: 5412
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#43537 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by typeOnegative »

House wrote: 02/03/2023 00:26 the last of us izlazi 3. marta :thumbup:

taman da završim RE3 ... valjda. :mrgreen:
Ne moraš žurit sa RE3 , LoU je odgođen za 28.3. :-D
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#43538 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

typeOnegative wrote: 02/03/2023 18:16
House wrote: 02/03/2023 00:26 the last of us izlazi 3. marta :thumbup:

taman da završim RE3 ... valjda. :mrgreen:
Ne moraš žurit sa RE3 , LoU je odgođen za 28.3. :-D
aaaaa

:thumbup:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#43540 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

:thumbup:

Figment izgleda lijepo, možda pokupim.

Black Desert Online sam prob'o, i nije mi se svidila. Možda dobra za one koji vole da sviraju klavir, jer moraš stalno da izvodiš neke komplikovane combo udarce a to je meni teški smor. A i mimo toga je igra konfuzna, nema dobar tutorial i nisam im'o pojma šta da radim i gdje da idem.
Marihuana007
Posts: 320
Joined: 03/03/2022 20:22

#43541 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Marihuana007 »

DonieBrasco wrote: 01/03/2023 21:35
House wrote: 01/03/2023 21:34 5 i 6 nije nešto. šestica je u africi mislim...
Petica je afrika, šestica je bas promasena najgora u serijalu.
RE6 nije promasen, ima skoro filmske sekvence, kao horror akciju vibru, dobre boss borbe, a najbolji dio je Leon kampanja, dok su ostale kampanje sasvim solidno odradjene. Igra izgleda prilično dobro i deset godina kasnije. Igra se prodala preko 12 milijuna sto je cini medju najprodavaniji RE naslovima i imala uspjeh na tržištu. Da nije valjala ne bi niko ni igrao a kamoli presla milijunske tiraže prodaje.
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#43542 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Zavrsen Little Nightmares.
Veoma enjoyable igra. Svidja mi se storytelling, world building, atmosfera i prelijepa grafika.
Kraj price mi je malo predvidiv, ali je igra prilicno dobra, tako da cu kupiti nekad i nastavak (LN2)

Zavrsio je za malo preko tri sata igranja. Moguce je zavrsiti za manje od 60 minuta :)



Moja ocjena: 75/100
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79541
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#43543 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

Marihuana007 wrote: 04/03/2023 15:54
DonieBrasco wrote: 01/03/2023 21:35

Petica je afrika, šestica je bas promasena najgora u serijalu.
RE6 nije promasen, ima skoro filmske sekvence, kao horror akciju vibru, dobre boss borbe, a najbolji dio je Leon kampanja, dok su ostale kampanje sasvim solidno odradjene. Igra izgleda prilično dobro i deset godina kasnije. Igra se prodala preko 12 milijuna sto je cini medju najprodavaniji RE naslovima i imala uspjeh na tržištu. Da nije valjala ne bi niko ni igrao a kamoli presla milijunske tiraže prodaje.
RE6 je umalo ubio franšizu :D

igra kao igra nije loša, ali je loša RE igra.
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#43544 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

Averus wrote: 07/03/2023 13:48 Zavrsen Little Nightmares.
Veoma enjoyable igra. Svidja mi se storytelling, world building, atmosfera i prelijepa grafika.
Kraj price mi je malo predvidiv, ali je igra prilicno dobra, tako da cu kupiti nekad i nastavak (LN2)

Zavrsio je za malo preko tri sata igranja. Moguce je zavrsiti za manje od 60 minuta :)



Moja ocjena: 75/100
:thumbup:

little nightmares, limbo, inside... vrijede svaku marku.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#43546 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Izgleda dobro, mada inače nisam nešto zagrijan kad su DLCs u pitanju.

Trenutno igram Greedfall. Igra je stvarno odlična, pravo mi je zabavna i ljepota za igrat', i raduje me što već rade na dvojki. Mislim da su Elex i Greedfall dvije franšize koje su trebale bit' popularnije nego što jesu, al' eto makar je dovoljno što imamo sequele. :)
User avatar
ferratilis
Posts: 8372
Joined: 25/11/2013 16:48

#43547 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Tito_i_Partija wrote: 07/03/2023 21:36 Mislim da su Elex i Greedfall dvije franšize koje su trebale bit' popularnije nego što jesu
Sigurno zasluzuju vise paznje od ovog smeca. Gledaj user reviews. :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#43548 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Nisam igr'o, mada imam u planu nekad. Šta ovo ljudi pišu da je igra poskupila za 10 dolara samo zbog jednog performance patcha? :-)

To je haman k'o ono kad su Dark Souls izbacili sa dsfix i tražili punu cijenu za to. :roll:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#43549 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SmokingMan »

Na Instant gaming malo jače od 15 Eura standard edition. :mrgreen:
User avatar
ferratilis
Posts: 8372
Joined: 25/11/2013 16:48

#43550 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Laki je malo nervozan. Vjerovatno Phil Spencer stoji pored kamere s pistoljem. :D
6. septembar
Post Reply