Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#43426 Re: Utakmice.
Hvalim te boze vise
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43427 Re: Utakmice.
eo Turkeša bebo. Renan je ne bi ni primio 
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#43428 Re: Utakmice.
Turkeš IN
Oliveira OUT
Nadam se da će tako biti u budućnosti
Oliveira OUT
Nadam se da će tako biti u budućnosti
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#43429 Re: Utakmice.
Bravo majstore, ovo je bilo u Dzekinom stilu, povuci korak nazad da nisi u ofsajdu, onda pruziti nogu naprijed i zakucati je…
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#43432 Re: Utakmice.
Pa ja sam konj!!!
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#43433 Re: Utakmice.
Pa je li realno ovo vise sa ofsajdima
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#43435 Re: Utakmice.
Sad vidim da je Kazlagić institucija veća od Fk Sarajevo.
Ko nas jebe kad nemamo svog Kazlagića.
I ko nas jebe kad Radnika ima jači lobi od nas
Ko nas jebe kad nemamo svog Kazlagića.
I ko nas jebe kad Radnika ima jači lobi od nas
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43436 Re: Utakmice.
Gol je bio ofsajd, ovih par napada sve je sumnjivo ili nije bilo govora o ofsajdu
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#43438 Re: Utakmice.
Krepaj vico sve ti četničko...krepajte balije izdajnici...
Last edited by Maharadza on 30/08/2024 22:50, edited 1 time in total.
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43439 Re: Utakmice.
Ne slavi Turkeš bebo i ovo je lapo lapo
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#43440 Re: Utakmice.
E saaaadaaaa
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#43441 Re: Utakmice.
Rano je jos govoriti, ali konacno imamo napadaca
Turkes
Turkes
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43443 Re: Utakmice.
Began i Čelik za 10 večeras. Ostali nek se zapitaju. Mirza i Renan dva loša i gledat da ih se uda, a loši su već dug period.
Naš slab meč koji je pokazao da fali kvalitetan veznjak. Nema pohvala za Zekića večeras bgm nek se ljuti ko hoće. Ono neko izmišljanje pozicije Kuprešaku u prvom i Đorđeviću u drugom je jako loše. Kaznit će nas gram bolja ekipa.
Turkeš po ovome je baš golgeter.
Naš slab meč koji je pokazao da fali kvalitetan veznjak. Nema pohvala za Zekića večeras bgm nek se ljuti ko hoće. Ono neko izmišljanje pozicije Kuprešaku u prvom i Đorđeviću u drugom je jako loše. Kaznit će nas gram bolja ekipa.
Turkeš po ovome je baš golgeter.
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#43444 Re: Utakmice.
Bit ce lik prvi asistent lige…
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43445 Re: Utakmice.
Turkeš zvijer, bravo momci.
Konačno trener kakav Sarajevo zasluzuje.
Konačno trener kakav Sarajevo zasluzuje.
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#43446 Re: Utakmice.
Samo jedna stvar za Oliveiru. Trudio se lik, trcao, vracao, pomagao. Nije da je bolikurac, ali moze biti da mu fali utakmica. Od povrede nije sav svoj. Mozda ga malo i istrpiti, pa skontati kako ih obojicu kombinovati…
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43447 Re: Utakmice.
Korektna izjava Zekića.
Nervozni, puno grešaka al opet i nismo puno dozvolili nazad. Onaj prekid i prečka jbg mogu se svima dogoditi.
Fali veznjak po 100 put
Nervozni, puno grešaka al opet i nismo puno dozvolili nazad. Onaj prekid i prečka jbg mogu se svima dogoditi.
Fali veznjak po 100 put
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43448 Re: Utakmice.
Ima sigurno i mog razočarenja u vezi Renana sa obzirom kakav je bio prošle godine, ubitačan. Ova godina je baš baš loša. Loši prijemi, teško oslobađanje lopte, slabe reakcije u polju. On u 16 je i dalje opasna zvjerka, sve u polju je baš kritično. Jel gori u želji, jel se nastoji prodati, to ne znam, ali se slažem da nije bolikurac.
-
F&N
- Posts: 5278
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#43449 Re: Utakmice.
Kakve lopte dijeli ovaj Unusic. Evo vec druga tekma zaredom momak salje lopte ko himars precizne. Began je zaista radilica teska i trci ko lud ali svaka lopta ovog momka je sansa.
