Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43401 Re: Utakmice.

Post by mond »

"Čestitke igračima i navijačima na pobjedi. Očekivao sam tešku utakmicu. Znali smo da će GOŠK biti dobro organizovan. Energetski nismo bili dobri. Kažem protiv odlično organizovanog protivnika. Realizacija u drugom poluvremenu nije bila na nivou. Dobili smo i naivan gol", rekao je Zekić.

Da li vas je stigao umor?

"Neće nam pauza dobro doći. Žao mi je, ali sve u svrhu što boljeg rezultata bh. fudbala. Želim Zrinjskom sreću, nije bilo u pitanju da li ćemo pristati na odgodu. Volio bi da to sve izgleda bolje, ali dva ili tri treninga smo odradili na postavljenu odbranu".

Olako ste primili gol?

"Normalna stvar. Još uvijek mi i teško zabijamo golove. Imali smo mnogo šansi, ne može se svaka šansa zabiti. Moraju živjeti za gol i na treningu. Što se tiče primljenog gola ponovilo se nakon Trnave, Doboj pa danas i to moramo što ozbiljnije promotriti i otkloniti."
Sarajevo i dalje perfektno, treći put u nizu isti rezultat

Da li je prijelazni rok završen za Sarajevo?

"Imamo skauting službu i sportskog direktora i oni rade na tome. Rekao sam šta bi nam trebalo. Pokušavamo rotirati da svi dobiju priliku. Ima nas dosta. Mislim da bi dobro bilo za neke da odu u sredinu gdje će dobiti veću minutažu. Obećao sam sam sebi da neću trošiti energiju na to. Nikad neću kukati i nikad nisam kukao. Karakterni su i nije im nekada lako sa mnom, ali samo tako možemo doći do cilja", završio je Zekić.
User avatar
van Basten
Posts: 7962
Joined: 21/09/2006 02:59

#43402 Re: Utakmice.

Post by van Basten »

Bilo je ovo kilavo do crvenog pa i prvog gola. Poslije je pročepilo. Golmana početi kažnjavati za gluposti. Za početak sexmičnom platom npr
svi u napad
Posts: 2278
Joined: 14/10/2012 14:40

#43403 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Boze imaju li nasi navijaci na sjeveru bar gram mozga? Ljudi bili na stotinama utakmica al nikad nista nije vidilo i naucilo. Hajd sto ce klub opet biti kaznjen zbog vatre i dima al ljudi moji taman mi krenuli igrati presing sanse i sve na bolje krenulo kad zbog njih pauza. Pa pravite nepismeni i neobrazovani kad nasu ekipu ne ide a ne obratno.
Bez obzira na postignute golove Hamza i Oliviera van forme posebno kapiten. Danas je i Keremeh bio slab ali treba izdvojiti Djordjevica koji je sve bolji i bolji te novajliju Unusica koji je imao par dobrih poteza i pokazao da ima stofa. Zao mi je sto Kekec nije poveo sa sobom Julardziju i stvarno se cesto upitam jel moguce da nam je taj momak pocinjao svaku tekmu. Zekica moramo pustiti da radi sa ekipom najmanje 2 godine kako bi postali ozbiljna ekipa koja ima glavu i rep. Covjek svaki put lijepo objasni sta nije valjalo i na cemu treba raditi. Sto se tice golmana vec sam ranije pisao da covjek ima problema sa vidom i da ga pod hitno treba odvesti kod Sejfica na pregled.
Steta sto je derbi odgodjen jer smo u usponu forme ali ja vjerujem u ovu momcad a posebno u Zekica. Zivjeli.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#43404 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

van Basten wrote: 19/08/2024 23:50 Bilo je ovo kilavo do crvenog pa i prvog gola. Poslije je pročepilo. Golmana početi kažnjavati za gluposti. Za početak sexmičnom platom npr
Fakat. Tri pacerska gola prima na identičan način. To više nije slučajno. Ili jednostavno ne zna ili nešto nije dobro sa vidom. Treće nema.
User avatar
Logovan
Posts: 102757
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43405 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Paradox76
Posts: 241
Joined: 08/04/2023 23:12

#43406 Re: Utakmice.

Post by Paradox76 »

Poslije rata nismo imali boljeg trenera.
Nadam se da će dugo vremena imati podršku od Ismira i da će ga pustiti da radi.
Naravno da može bolje, ali ekipa konstantno napada, bore se za svaku loptu i osjeti se da je dobra atmosfera među igračima.
Imali smo kvalitetno i pošteno suđenje u 3 utakmice, Zoran još nije imao priliku vidjeti kad nas sudije uništavaju.
Od igrača izdvojio bih Soldu i Čelika koji igraju perfektno, sve bolje i bolje.
Također i Đorđević.
Rockov je nesiguran u prekidima, iste greške opet pravi.
Svi znamo da nam treba igrač koji zna napraviti višak i podvaliti loptu, pogotovo protiv ovakvih ekipa koji se brane i igraju dupli blok.
Sinoć se priča da je ovo Hamzi zadnja utakmica u dresu FK Sarajevo.
Momak je i vise nego korektan, falit će nam ako ode, ali u drugu ruku mi je drago da napravi korak vise u karijeri, zaslužio je.
svi u napad
Posts: 2278
Joined: 14/10/2012 14:40

#43407 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Ako je tacno ovo sto Paradox rece da Hamza odlazi onda mu se izvinjavam sto sam ga kritikovao jer je normalno da se cuva povreda jer valaj ici na ljekarske kontrole. Sretno mu bilo.
last mohicans
Posts: 18203
Joined: 09/08/2012 23:19

#43408 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Cossack wrote: 20/08/2024 00:15
van Basten wrote: 19/08/2024 23:50 Bilo je ovo kilavo do crvenog pa i prvog gola. Poslije je pročepilo. Golmana početi kažnjavati za gluposti. Za početak sexmičnom platom npr
Fakat. Tri pacerska gola prima na identičan način. To više nije slučajno. Ili jednostavno ne zna ili nešto nije dobro sa vidom. Treće nema.
I ja sad mislim kao što kolega reče gore da ne vidi ili je fakat kratke pameti. Trece ne moze biti. Ovo za vid me onaj šut iz prvog poluvremena podstakao, lopta vidno ide izvan gola, on se baca na nju i poklanja im korner. Ili mu je orijentacija u prostoru lošija strana, što mi je nemoguće za nekoga ko je do golmana doguro.
User avatar
Logovan
Posts: 102757
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43409 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

last mohicans wrote: 20/08/2024 20:24
Cossack wrote: 20/08/2024 00:15
van Basten wrote: 19/08/2024 23:50 Bilo je ovo kilavo do crvenog pa i prvog gola. Poslije je pročepilo. Golmana početi kažnjavati za gluposti. Za početak sexmičnom platom npr
Fakat. Tri pacerska gola prima na identičan način. To više nije slučajno. Ili jednostavno ne zna ili nešto nije dobro sa vidom. Treće nema.
I ja sad mislim kao što kolega reče gore da ne vidi ili je fakat kratke pameti. Trece ne moze biti. Ovo za vid me onaj šut iz prvog poluvremena podstakao, lopta vidno ide izvan gola, on se baca na nju i poklanja im korner. Ili mu je orijentacija u prostoru lošija strana, što mi je nemoguće za nekoga ko je do golmana doguro.
Osim ako nije do manjka utakmica. Oko dvije godine nije branio ni na 5 utakmica meni se cini koliko procitah kada je dosao. Znam da je neki duzi period i da je malo utakmica.
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#43410 Re: Utakmice.

Post by shalla »

Bubanja i Đorđević mi se nakon početnih upitnika i razočarenja sve više i više sviđaju. Ali ova postavka iz prvog poluvremena mi se ne sviđa nikako, Hamzina uloga nedefinisana, pa čak i Keremeh pati u ovoj formaciji...

Ono što oduševljava od prve utakmice pod ZZ je fizička sprema a za Rockova je već sve rečeno, ne razumijem forsiranje, Rogić je milion posto kvalitetniji golman...
User avatar
Logovan
Posts: 102757
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43411 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Odigrana kontrolna utakmica protiv Radnika iz Hadžića

https://fksarajevo.ba/vijesti/odigrana- ... -24bzIscGg
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#43412 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Uspjeh se ne moze napraviti sa novim igracima koje uigravas svaki prelazni rok. Drago mi je za hamzu, zasluzio je momak, ali ako od ovih para ne kupimo barem jefnog veznjaka lise nam se pise
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22758
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43413 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Sta prenosi ovog mahaca, kakav crni ofsajd?
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43414 Re: Utakmice.

Post by mond »

Treba malo stati na loptu, jbt svaka je duga i potrošena. Daj još jedan gol i onda nabijaj. Vazda srkletimo
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#43415 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Strah me neke gluposti koju var može navući radniku, moramo sto prije jos jedan dati
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43416 Re: Utakmice.

Post by mond »

Jedan igrač manje je van. Sumnjam da Lija može lošije odigrati od Mirze. Još Renana da izbaci pa da igramo 11 na 11
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#43417 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Oliveira dvije strašne kontre upopasti nekakvim smušenim riješenjima.

Nikako da mi se svidi. Baš je tanak u svemu osim ono kada je baš 100% šansa, tada da gol, a inače je 7$@%@6373@¥₩£×.

Da. I Mustafić je tanak. Da budem iskren, vazda je bio tanak
Last edited by Piaty on 30/08/2024 22:23, edited 1 time in total.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#43418 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

btw. pitanje je vremena kad ce radnik neku kontru puci...
1-0 je govno od rezultata za ekipu koja moze bolje
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22758
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43419 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Ali ima igraci Radnika da sanjaju Celika veceras…
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#43420 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

sencobih wrote: 30/08/2024 22:09 Strah me neke gluposti koju var može navući radniku, moramo sto prije jos jedan dati
pa sad čuh da je kazlagić u varu a on mrzi sarajevo
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43421 Re: Utakmice.

Post by mond »

Ma ovo je crveni. Nesportski, taman odigrao odličnu partiju :-)
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22758
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43422 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

GandalfSivi wrote: 30/08/2024 22:23 Ali ima igraci Radnika da sanjaju Celika veceras…
E jebem mu mater i komentarisanje prije kraja tekme…
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43423 Re: Utakmice.

Post by mond »

Čist crveni je ovo.
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#43424 Re: Utakmice.

Post by Ultraviolent »

Pa sta raaaaaaaaaaaaaaaaadite ljudi baaa?
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43425 Re: Utakmice.

Post by mond »

Kakvi su ovo ofsajdi :lol:
Post Reply