"Čestitke igračima i navijačima na pobjedi. Očekivao sam tešku utakmicu. Znali smo da će GOŠK biti dobro organizovan. Energetski nismo bili dobri. Kažem protiv odlično organizovanog protivnika. Realizacija u drugom poluvremenu nije bila na nivou. Dobili smo i naivan gol", rekao je Zekić.
Da li vas je stigao umor?
"Neće nam pauza dobro doći. Žao mi je, ali sve u svrhu što boljeg rezultata bh. fudbala. Želim Zrinjskom sreću, nije bilo u pitanju da li ćemo pristati na odgodu. Volio bi da to sve izgleda bolje, ali dva ili tri treninga smo odradili na postavljenu odbranu".
Olako ste primili gol?
"Normalna stvar. Još uvijek mi i teško zabijamo golove. Imali smo mnogo šansi, ne može se svaka šansa zabiti. Moraju živjeti za gol i na treningu. Što se tiče primljenog gola ponovilo se nakon Trnave, Doboj pa danas i to moramo što ozbiljnije promotriti i otkloniti."
Sarajevo i dalje perfektno, treći put u nizu isti rezultat
Da li je prijelazni rok završen za Sarajevo?
"Imamo skauting službu i sportskog direktora i oni rade na tome. Rekao sam šta bi nam trebalo. Pokušavamo rotirati da svi dobiju priliku. Ima nas dosta. Mislim da bi dobro bilo za neke da odu u sredinu gdje će dobiti veću minutažu. Obećao sam sam sebi da neću trošiti energiju na to. Nikad neću kukati i nikad nisam kukao. Karakterni su i nije im nekada lako sa mnom, ali samo tako možemo doći do cilja", završio je Zekić.
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43401 Re: Utakmice.
- van Basten
- Posts: 7965
- Joined: 21/09/2006 02:59
#43402 Re: Utakmice.
Bilo je ovo kilavo do crvenog pa i prvog gola. Poslije je pročepilo. Golmana početi kažnjavati za gluposti. Za početak sexmičnom platom npr
-
svi u napad
- Posts: 2278
- Joined: 14/10/2012 14:40
#43403 Re: Utakmice.
Boze imaju li nasi navijaci na sjeveru bar gram mozga? Ljudi bili na stotinama utakmica al nikad nista nije vidilo i naucilo. Hajd sto ce klub opet biti kaznjen zbog vatre i dima al ljudi moji taman mi krenuli igrati presing sanse i sve na bolje krenulo kad zbog njih pauza. Pa pravite nepismeni i neobrazovani kad nasu ekipu ne ide a ne obratno.
Bez obzira na postignute golove Hamza i Oliviera van forme posebno kapiten. Danas je i Keremeh bio slab ali treba izdvojiti Djordjevica koji je sve bolji i bolji te novajliju Unusica koji je imao par dobrih poteza i pokazao da ima stofa. Zao mi je sto Kekec nije poveo sa sobom Julardziju i stvarno se cesto upitam jel moguce da nam je taj momak pocinjao svaku tekmu. Zekica moramo pustiti da radi sa ekipom najmanje 2 godine kako bi postali ozbiljna ekipa koja ima glavu i rep. Covjek svaki put lijepo objasni sta nije valjalo i na cemu treba raditi. Sto se tice golmana vec sam ranije pisao da covjek ima problema sa vidom i da ga pod hitno treba odvesti kod Sejfica na pregled.
Steta sto je derbi odgodjen jer smo u usponu forme ali ja vjerujem u ovu momcad a posebno u Zekica. Zivjeli.
Bez obzira na postignute golove Hamza i Oliviera van forme posebno kapiten. Danas je i Keremeh bio slab ali treba izdvojiti Djordjevica koji je sve bolji i bolji te novajliju Unusica koji je imao par dobrih poteza i pokazao da ima stofa. Zao mi je sto Kekec nije poveo sa sobom Julardziju i stvarno se cesto upitam jel moguce da nam je taj momak pocinjao svaku tekmu. Zekica moramo pustiti da radi sa ekipom najmanje 2 godine kako bi postali ozbiljna ekipa koja ima glavu i rep. Covjek svaki put lijepo objasni sta nije valjalo i na cemu treba raditi. Sto se tice golmana vec sam ranije pisao da covjek ima problema sa vidom i da ga pod hitno treba odvesti kod Sejfica na pregled.
Steta sto je derbi odgodjen jer smo u usponu forme ali ja vjerujem u ovu momcad a posebno u Zekica. Zivjeli.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#43404 Re: Utakmice.
Fakat. Tri pacerska gola prima na identičan način. To više nije slučajno. Ili jednostavno ne zna ili nešto nije dobro sa vidom. Treće nema.van Basten wrote: ↑19/08/2024 23:50 Bilo je ovo kilavo do crvenog pa i prvog gola. Poslije je pročepilo. Golmana početi kažnjavati za gluposti. Za početak sexmičnom platom npr
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
Paradox76
- Posts: 241
- Joined: 08/04/2023 23:12
#43406 Re: Utakmice.
Poslije rata nismo imali boljeg trenera.
Nadam se da će dugo vremena imati podršku od Ismira i da će ga pustiti da radi.
Naravno da može bolje, ali ekipa konstantno napada, bore se za svaku loptu i osjeti se da je dobra atmosfera među igračima.
Imali smo kvalitetno i pošteno suđenje u 3 utakmice, Zoran još nije imao priliku vidjeti kad nas sudije uništavaju.
Od igrača izdvojio bih Soldu i Čelika koji igraju perfektno, sve bolje i bolje.
Također i Đorđević.
Rockov je nesiguran u prekidima, iste greške opet pravi.
Svi znamo da nam treba igrač koji zna napraviti višak i podvaliti loptu, pogotovo protiv ovakvih ekipa koji se brane i igraju dupli blok.
Sinoć se priča da je ovo Hamzi zadnja utakmica u dresu FK Sarajevo.
Momak je i vise nego korektan, falit će nam ako ode, ali u drugu ruku mi je drago da napravi korak vise u karijeri, zaslužio je.
Nadam se da će dugo vremena imati podršku od Ismira i da će ga pustiti da radi.
Naravno da može bolje, ali ekipa konstantno napada, bore se za svaku loptu i osjeti se da je dobra atmosfera među igračima.
Imali smo kvalitetno i pošteno suđenje u 3 utakmice, Zoran još nije imao priliku vidjeti kad nas sudije uništavaju.
Od igrača izdvojio bih Soldu i Čelika koji igraju perfektno, sve bolje i bolje.
Također i Đorđević.
Rockov je nesiguran u prekidima, iste greške opet pravi.
Svi znamo da nam treba igrač koji zna napraviti višak i podvaliti loptu, pogotovo protiv ovakvih ekipa koji se brane i igraju dupli blok.
Sinoć se priča da je ovo Hamzi zadnja utakmica u dresu FK Sarajevo.
Momak je i vise nego korektan, falit će nam ako ode, ali u drugu ruku mi je drago da napravi korak vise u karijeri, zaslužio je.
-
svi u napad
- Posts: 2278
- Joined: 14/10/2012 14:40
#43407 Re: Utakmice.
Ako je tacno ovo sto Paradox rece da Hamza odlazi onda mu se izvinjavam sto sam ga kritikovao jer je normalno da se cuva povreda jer valaj ici na ljekarske kontrole. Sretno mu bilo.
-
last mohicans
- Posts: 18216
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43408 Re: Utakmice.
I ja sad mislim kao što kolega reče gore da ne vidi ili je fakat kratke pameti. Trece ne moze biti. Ovo za vid me onaj šut iz prvog poluvremena podstakao, lopta vidno ide izvan gola, on se baca na nju i poklanja im korner. Ili mu je orijentacija u prostoru lošija strana, što mi je nemoguće za nekoga ko je do golmana doguro.Cossack wrote: ↑20/08/2024 00:15Fakat. Tri pacerska gola prima na identičan način. To više nije slučajno. Ili jednostavno ne zna ili nešto nije dobro sa vidom. Treće nema.van Basten wrote: ↑19/08/2024 23:50 Bilo je ovo kilavo do crvenog pa i prvog gola. Poslije je pročepilo. Golmana početi kažnjavati za gluposti. Za početak sexmičnom platom npr
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43409 Re: Utakmice.
Osim ako nije do manjka utakmica. Oko dvije godine nije branio ni na 5 utakmica meni se cini koliko procitah kada je dosao. Znam da je neki duzi period i da je malo utakmica.last mohicans wrote: ↑20/08/2024 20:24I ja sad mislim kao što kolega reče gore da ne vidi ili je fakat kratke pameti. Trece ne moze biti. Ovo za vid me onaj šut iz prvog poluvremena podstakao, lopta vidno ide izvan gola, on se baca na nju i poklanja im korner. Ili mu je orijentacija u prostoru lošija strana, što mi je nemoguće za nekoga ko je do golmana doguro.Cossack wrote: ↑20/08/2024 00:15Fakat. Tri pacerska gola prima na identičan način. To više nije slučajno. Ili jednostavno ne zna ili nešto nije dobro sa vidom. Treće nema.van Basten wrote: ↑19/08/2024 23:50 Bilo je ovo kilavo do crvenog pa i prvog gola. Poslije je pročepilo. Golmana početi kažnjavati za gluposti. Za početak sexmičnom platom npr
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#43410 Re: Utakmice.
Bubanja i Đorđević mi se nakon početnih upitnika i razočarenja sve više i više sviđaju. Ali ova postavka iz prvog poluvremena mi se ne sviđa nikako, Hamzina uloga nedefinisana, pa čak i Keremeh pati u ovoj formaciji...
Ono što oduševljava od prve utakmice pod ZZ je fizička sprema a za Rockova je već sve rečeno, ne razumijem forsiranje, Rogić je milion posto kvalitetniji golman...
Ono što oduševljava od prve utakmice pod ZZ je fizička sprema a za Rockova je već sve rečeno, ne razumijem forsiranje, Rogić je milion posto kvalitetniji golman...
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43411 Re: Utakmice.
Odigrana kontrolna utakmica protiv Radnika iz Hadžića
https://fksarajevo.ba/vijesti/odigrana- ... -24bzIscGg
https://fksarajevo.ba/vijesti/odigrana- ... -24bzIscGg
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#43412 Re: Utakmice.
Uspjeh se ne moze napraviti sa novim igracima koje uigravas svaki prelazni rok. Drago mi je za hamzu, zasluzio je momak, ali ako od ovih para ne kupimo barem jefnog veznjaka lise nam se pise
- GandalfSivi
- Posts: 22760
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#43413 Re: Utakmice.
Sta prenosi ovog mahaca, kakav crni ofsajd?
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43414 Re: Utakmice.
Treba malo stati na loptu, jbt svaka je duga i potrošena. Daj još jedan gol i onda nabijaj. Vazda srkletimo
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#43415 Re: Utakmice.
Strah me neke gluposti koju var može navući radniku, moramo sto prije jos jedan dati
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43416 Re: Utakmice.
Jedan igrač manje je van. Sumnjam da Lija može lošije odigrati od Mirze. Još Renana da izbaci pa da igramo 11 na 11
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#43417 Re: Utakmice.
Oliveira dvije strašne kontre upopasti nekakvim smušenim riješenjima.
Nikako da mi se svidi. Baš je tanak u svemu osim ono kada je baš 100% šansa, tada da gol, a inače je 7$@%@6373@¥₩£×.
Da. I Mustafić je tanak. Da budem iskren, vazda je bio tanak
Nikako da mi se svidi. Baš je tanak u svemu osim ono kada je baš 100% šansa, tada da gol, a inače je 7$@%@6373@¥₩£×.
Da. I Mustafić je tanak. Da budem iskren, vazda je bio tanak
Last edited by Piaty on 30/08/2024 22:23, edited 1 time in total.
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#43418 Re: Utakmice.
btw. pitanje je vremena kad ce radnik neku kontru puci...
1-0 je govno od rezultata za ekipu koja moze bolje
1-0 je govno od rezultata za ekipu koja moze bolje
- GandalfSivi
- Posts: 22760
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#43419 Re: Utakmice.
Ali ima igraci Radnika da sanjaju Celika veceras…
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43421 Re: Utakmice.
Ma ovo je crveni. Nesportski, taman odigrao odličnu partiju 
- GandalfSivi
- Posts: 22760
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#43422 Re: Utakmice.
E jebem mu mater i komentarisanje prije kraja tekme…
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#43424 Re: Utakmice.
Pa sta raaaaaaaaaaaaaaaaadite ljudi baaa?
