Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#43426 Re: Utakmice.

Post by Ultraviolent »

Hvalim te boze vise
mond
Posts: 3614
Joined: 24/10/2010 20:45

#43427 Re: Utakmice.

Post by mond »

eo Turkeša bebo. Renan je ne bi ni primio :(
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#43428 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Turkeš IN
Oliveira OUT

Nadam se da će tako biti u budućnosti
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22753
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43429 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Bravo majstore, ovo je bilo u Dzekinom stilu, povuci korak nazad da nisi u ofsajdu, onda pruziti nogu naprijed i zakucati je…
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#43430 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

mond wrote: 30/08/2024 22:41 Kakvi su ovo ofsajdi :lol:
pa nema to veze kada je on svakako fulao. andjusic se lafo ljuti kao fulao je jer je znao da je ofsajd. fulao je on jer ne zna i ofsajd ga je samo spasio (kao alibi za njegovo neznanje)
mond
Posts: 3614
Joined: 24/10/2010 20:45

#43431 Re: Utakmice.

Post by mond »

Opet ofsajd
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22753
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43432 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Pa ja sam konj!!!
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#43433 Re: Utakmice.

Post by Ultraviolent »

Pa je li realno ovo vise sa ofsajdima
mond
Posts: 3614
Joined: 24/10/2010 20:45

#43434 Re: Utakmice.

Post by mond »

I ovo je sumnjivo
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#43435 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Sad vidim da je Kazlagić institucija veća od Fk Sarajevo.

Ko nas jebe kad nemamo svog Kazlagića.

I ko nas jebe kad Radnika ima jači lobi od nas
mond
Posts: 3614
Joined: 24/10/2010 20:45

#43436 Re: Utakmice.

Post by mond »

Gol je bio ofsajd, ovih par napada sve je sumnjivo ili nije bilo govora o ofsajdu
mond
Posts: 3614
Joined: 24/10/2010 20:45

#43437 Re: Utakmice.

Post by mond »

I ovo će biti ofsajd
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#43438 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Krepaj vico sve ti četničko...krepajte balije izdajnici...
Last edited by Maharadza on 30/08/2024 22:50, edited 1 time in total.
mond
Posts: 3614
Joined: 24/10/2010 20:45

#43439 Re: Utakmice.

Post by mond »

Ne slavi Turkeš bebo i ovo je lapo lapo
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22753
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43440 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

E saaaadaaaa
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#43441 Re: Utakmice.

Post by Ultraviolent »

Rano je jos govoriti, ali konacno imamo napadaca
Turkes :izet:
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#43442 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

mond wrote: 30/08/2024 22:48 I ovo će biti ofsajd
Stvarno nije bio ofsajd, a i ja sam mislio da jest.

Śta smo svi mogli zaključiti: Turkeš ubuduće od prve minute, Oliveiri ako se sjedi na klupi neka ga onda kod nas kao rezerva.
mond
Posts: 3614
Joined: 24/10/2010 20:45

#43443 Re: Utakmice.

Post by mond »

Began i Čelik za 10 večeras. Ostali nek se zapitaju. Mirza i Renan dva loša i gledat da ih se uda, a loši su već dug period.
Naš slab meč koji je pokazao da fali kvalitetan veznjak. Nema pohvala za Zekića večeras bgm nek se ljuti ko hoće. Ono neko izmišljanje pozicije Kuprešaku u prvom i Đorđeviću u drugom je jako loše. Kaznit će nas gram bolja ekipa.
Turkeš po ovome je baš golgeter. :thumbup:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22753
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43444 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

GandalfSivi wrote: 19/08/2024 23:00 U drugim vijestima, Unusic zanimljiv igrac…
Bit ce lik prvi asistent lige…
last mohicans
Posts: 18203
Joined: 09/08/2012 23:19

#43445 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Turkeš zvijer, bravo momci. :thumbup:
Konačno trener kakav Sarajevo zasluzuje.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22753
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43446 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Samo jedna stvar za Oliveiru. Trudio se lik, trcao, vracao, pomagao. Nije da je bolikurac, ali moze biti da mu fali utakmica. Od povrede nije sav svoj. Mozda ga malo i istrpiti, pa skontati kako ih obojicu kombinovati…
mond
Posts: 3614
Joined: 24/10/2010 20:45

#43447 Re: Utakmice.

Post by mond »

Korektna izjava Zekića. :thumbup:
Nervozni, puno grešaka al opet i nismo puno dozvolili nazad. Onaj prekid i prečka jbg mogu se svima dogoditi.
Fali veznjak po 100 put :mrgreen:
mond
Posts: 3614
Joined: 24/10/2010 20:45

#43448 Re: Utakmice.

Post by mond »

Ima sigurno i mog razočarenja u vezi Renana sa obzirom kakav je bio prošle godine, ubitačan. Ova godina je baš baš loša. Loši prijemi, teško oslobađanje lopte, slabe reakcije u polju. On u 16 je i dalje opasna zvjerka, sve u polju je baš kritično. Jel gori u želji, jel se nastoji prodati, to ne znam, ali se slažem da nije bolikurac.
F&N
Posts: 5278
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#43449 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Kakve lopte dijeli ovaj Unusic. Evo vec druga tekma zaredom momak salje lopte ko himars precizne. Began je zaista radilica teska i trci ko lud ali svaka lopta ovog momka je sansa.
mond
Posts: 3614
Joined: 24/10/2010 20:45

#43450 Re: Utakmice.

Post by mond »

Fakat mali ima meku nogu
Post Reply