Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#43351 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Maharadza wrote: 12/08/2024 19:34 Ali koliku smo mi levatinu imali i trpili kao trenera, tek se sada vidi! :run:
100%

Jos se nadali da ostane :run:

Sta kaze Zekic, sad se vadimo na sunce slijedeci put ce biti kisa... :thumbup:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22542
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#43352 Re: Utakmice.

Post by SmokingMan »

Napokon neko tko naziva stvari pravim imenom.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#43353 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

F&N wrote: 12/08/2024 19:36
Maharadza wrote: 12/08/2024 19:34 Ali koliku smo mi levatinu imali i trpili kao trenera, tek se sada vidi! :run:
100%

Jos se nadali da ostane :run:

Sta kaze Zekic, sad se vadimo na sunce slijedeci put ce biti kisa... :thumbup:
Slovenska ubleha je def. među najgorim trenerima koje smo imali ikada...levat na kub! :run:

Tačno trener vrijedi pola ekipe...a možda i više. :thumbup:
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43354 Re: Utakmice.

Post by mond »

mond wrote: 12/08/2024 19:27 Čestitke momcima. Valjalo je igrat po ovom zvizdanu. :thumbup:
Joj Hamza jesi me ispizdio :lol:
Evo ovako ću da ne tipkam novi.
Čestitke zbog Džene. :thumbup:
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#43355 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Nisam upratio zbog čega Kupresak dobi prvi zuti, je li prigovor?
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43356 Re: Utakmice.

Post by mond »

Čini se prigovor. Mislim da je imao neke račune sa nekim iz Sloge. Ne znam ko im je bio desni bek/krilo.
Uglavnom jedna tekma hlađenja. Ne smije mu se ovo ponavljati.
User avatar
Logovan
Posts: 102766
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43357 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Lakše od očekivanog. :D Guliashvili :tooo: Kakav igrač. Kyeremeh ga u stopu prati.

Čestitke Zekiću i igračima. Valjda se ovako nastavi.
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#43358 Re: Utakmice.

Post by zbunjola71sa »

Ali im se ZZ nagovori,i neka je,stoji pobjeda ali nakav pristup u nekim situacija ,prvenstveno Hamze ne stoji .
Ja vec godinama govorim da je psiha cudo,mi tekme gubimo u glavama ne na terenu .
Pored dobrog trenera druga oca mi moramo imati vrhunskog psihologa ,jer bez toga nema iskoraka .
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43359 Re: Utakmice.

Post by mond »

Ne bih se složio da je naša bila maestralna igra. Postigli smo golove u pravo vrijeme, ali ima još mnogo detalja s kojima ne da nisam zadovoljan, nego sam i ljut. Neko će sad reći bilo je vruće, sljedeći put će problem biti kiša. Uvod u prvenstvo je generalno dobar, ali moramo još dosta raditi", rekao je Zekić u izjavi za Arenu nakon utakmice.
Sve je u pravu. Živčo kao i ja.
El_comadante
Posts: 9044
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#43360 Re: Utakmice.

Post by El_comadante »

Hajde neka smo ih konaçno I pobjedili. Naš trener odličan, nema opuštanja, dobiješ utakmicu dvije koje ko mi.
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43361 Re: Utakmice.

Post by mond »

Paradox76
Posts: 241
Joined: 08/04/2023 23:12

#43362 Re: Utakmice.

Post by Paradox76 »

Zekić odličan, svaka mu riječ na mjestu, ne zalijeće se, nema stereotipne floskule.
Nama je trebao trener sa stavom ali da nije odavde, mislim da smo dobili idealnog.

Rockov meni od dolaska u nas klub izgleda nesiguran, doduše nije dugo branio, uvjeren sam da će imati ozbiljne razgovore sa Zoranom.
Beganovic, Čelik, Soldo, Jović, odigrali odličnu utakmicu, toliko oduzetih duela, tehnički dobrih postavljanja, kao i kvalitetna igra prema naprijed od Beganovica i Jovica.
Bubanja je imao 2 katastrofalne greške u prvom poluvremenu koje su mogle utakmicu odvesti u drugom smjeru.
Drugo poluvrijeme puno bolji.
Đorđević sasvim korektna utakmica, nema gdje ga nije bilo.
Andusic po meni definitivno najslabija ocjena za danas.
Možda ovo nije njegova pozicija, ali toliko s loptom djeluje smušeno.
Kako bi legao neki kvalitetan veznjak na njegovo mjesto.
Guliashvili odigrao perfektno, borba, trka, želja.
Čista desetka.
Hamza mi je čudan, ili je završio neki transfer ili je van forme, ništa posebno.
Kyeremeh je mogao puno bolje prema naprijed, ali dobar je bio u defanzivi.

Izmjene su ušle na svršen čin, tako da ne bih nikoga posebno komentarisao.

Jako važna 3 boda, idemo dalje.
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#43363 Re: Utakmice.

Post by baxus »

Vazda su nam igrači ovakvi bili, neozbiljni i neodgovorni.
Tokom sezone par puta bljesnu, ostatak ko tetke igraju.
Takav obrazac mozes i spustiti na samu utakmicu, u nekim periodima bljesnu a većinu drkaju kurac.
Doduše zato su tu gdje jesu i rijetko ko dogura dalje od Madjarske i Turske.
Zekicu je to možda novo, u Hrvatskoj su se oslobodili tog mentaliteta.
Kome dajem vece šanse u tom sukobu filozofija života?
Pa sigurno nama. Neće to nama izbiti ni 10 Zekica.
last mohicans
Posts: 18220
Joined: 09/08/2012 23:19

#43364 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

F&N wrote: 12/08/2024 19:36
Maharadza wrote: 12/08/2024 19:34 Ali koliku smo mi levatinu imali i trpili kao trenera, tek se sada vidi! :run:
100%

Jos se nadali da ostane :run:

Sta kaze Zekic, sad se vadimo na sunce slijedeci put ce biti kisa... :thumbup:
Nema zajebancije sa Zekom. Samo treba Rokija i Hamzu naružiti. Ovakve utakmice su lani bile pojam, da i nismo nešta, a da rutinski dobijamo. Eno mu je i Jular pao kurcu za uši, vidio se nije kad je ušao, upropasti onu jednu kontru i posla pas unazad. Tako naučio kod šefa, samo nazad da šalje. Najveći propust je sto Keri nije redovno igrao i što je Guli mrtvi Velez nosio, a naš igrač. Za to neko treba ici na robiju.
svi u napad
Posts: 2278
Joined: 14/10/2012 14:40

#43365 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Dobili smo trenera i najzad dobili i krila (ovo nismo imali zadnji 5 godina ako se ne varam). Pored dva brzanca na krilima mora se pohvaliti i Beganovic oji je jako napredovao u odnosu na pocetak karijere u nasem klubu. Kad se sjetim njega i Durakovica kad su dosli pa na prvih 10 tekmi ni jedan jedini uspjesan centarsut dolazila mi muka na tekmama. No radom i upornoscu se moze dosta toga napraviti sto je Beganovic vec pokazao. Moram priznati koliko god ga volio da se Hamza malo previse opustio. Hej covjek kapiten i hladi muda na terenu. Nije problem sto je promasio sanse vec ne zalaganje i doza skrtosti. Treba ga malo ohladiti jer je inace najbolje igrao kad je ulazio sa klupe. Bio sam dosta skeptican sto se tice Jovica nakon prve dvije tekme ali momak igra dosta stabilno u zadnje vrijeme i moze se na njega racunati. Od Kupresaka sam ocekivao puno vise iskreno. Ovaj Crnogorac kao zadnji vezni nit smrdi nit mirise. Zna prekinuti igru i napraviti pametni faul ali dodati loptu naprijed i u pravo vrijeme je visa matematika za njega. Sa golmanom se mora dosta raditi jer na istrcavanju centarsuteva je dosta slab (mozda nesto sa vidom nije uredu). Inace odbranio je onaj udarac u drugom poluvremenu vrhunski.
Raduje me sto smo kupili jos jednog napadaca jer ovi sadasnji se dosta ne trude i izgubili su meni se cini motivaciju. Da li je uzrok to sto znaju da jedan mora otici iz kluba ili je nesto drugo volio bih znati jer su to ipak solidni igraci. Iskreno ne mogu prezaliti Buljubasica jer sad se i te kako vidi koliko nam fali. Pobjede su ok ali vjerujte da bi igra bila jos kvalitetnija sa njim. Umjesto da otjeraju Matanovica, Mehmedovica i Julardziju oni prodaju najbolje sto smo imali. No bitno je da smo pobjedili neugodnog Jagodica i da trener nije supljator vec iskusan strucnjak koji vidi jako dobro sta se desava i kako igraci razmisljaju. Zivjeli.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#43366 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Pohvala za Djordjevica danas na pocetku mi nije djelovao dobro ali danas u ovoj tekmi odlican. Napokon smo postali opasni u prekidima.Svaki korner i prekid je bio potencialna opasnost po gol. Catakovic mora koju odmoriti mozda sljedeca sa Oliveriom da pocne ili ovim Turkesom.
User avatar
Logovan
Posts: 102766
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43367 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Pa ta posudba Veležu Guliashviliju je odlično legla. Ne bi kod nas imao onako veliku minutažu. Da li bi bio i bez posudbe ovako dobar nisam siguran. Sa jedne strane može biti da je šteta što ga nismo imali prošle sezone, ali sa druge strane posudba se ispostavila pun pogodak.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22542
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#43368 Re: Utakmice.

Post by SmokingMan »

Ma prodat ga prvom prilikom za 5 miliona.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22763
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43369 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Do kada mu je ugovor? Odmah to produziti…
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#43370 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

GandalfSivi wrote: 12/08/2024 23:42 Do kada mu je ugovor? Odmah to produziti…
I njega i Kyeremeha, jer to bi mogli biti visemilionski transferi u buducnosti.
User avatar
Logovan
Posts: 102766
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43371 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Guliashvili ljeto 2026. Kyeremeh ljeto 2025.
User avatar
Logovan
Posts: 102766
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43372 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Ulaznice u prodaji ONLINE na našem web shopu, a od sutra poslije podne i na svim prodajnim mjestima FKS Official Store. Koja lokacija je tebi najbliža? 🤔

CIJENE:
Sjever - 6,00 KM
Istok - 8,00 KM
Zapad - 10,00 KM
Zapad galerija - 15,00 KM
VIP Loža - 80,00 KM
Dječije/Senior - 5,00 KM
Image
User avatar
Logovan
Posts: 102766
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43373 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

U posljednjoj utakmici trećeg kola, FK Sarajevo će ugostiti ekipu NK GOŠK.

Glavni sudija je Ermin Sivac (Zenica), a njemu će asistirati Arnel Novalić (Doboj Istok) i Ivo Maglica (Livno).

Četvrti sudija je Danijel Perić (Bijeljina), a u VAR sobi su Antoni Bandić (Grude) i Miloš Gigović (Gradiška).
18mn97
Posts: 784
Joined: 21/04/2021 12:56

#43374 Re: Utakmice.

Post by 18mn97 »

S obzirom da igramo veceras, ocekujem prolom oblaka od 19.30-23.00h. :D
svi u napad
Posts: 2278
Joined: 14/10/2012 14:40

#43375 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Otvorim klix u 15.15 nista o nasoj tekmi veceras. Otvorim ponovo u 16.15 i ponovo nista. Toliki bezobrazluk i toliko pristrasno navijanje za strumfove ni uprava manjeg sarajevskog kluba ne bi radila. Dakle u prosli ponedeljak poceli pisati o njihovoj tekmi sa Igmanom svaki dan neki clanak o njima. ne znam sta da kazem kako ne bih uvrijedio nekog. Nadam se dobroj igri i naravno nasoj pobjedi. Zivjeli.
Post Reply