100%
Jos se nadali da ostane
Sta kaze Zekic, sad se vadimo na sunce slijedeci put ce biti kisa...
Moderators: Charuga, Tomahawk11
Slovenska ubleha je def. među najgorim trenerima koje smo imali ikada...levat na kub!
Sve je u pravu. Živčo kao i ja.Ne bih se složio da je naša bila maestralna igra. Postigli smo golove u pravo vrijeme, ali ima još mnogo detalja s kojima ne da nisam zadovoljan, nego sam i ljut. Neko će sad reći bilo je vruće, sljedeći put će problem biti kiša. Uvod u prvenstvo je generalno dobar, ali moramo još dosta raditi", rekao je Zekić u izjavi za Arenu nakon utakmice.
Nema zajebancije sa Zekom. Samo treba Rokija i Hamzu naružiti. Ovakve utakmice su lani bile pojam, da i nismo nešta, a da rutinski dobijamo. Eno mu je i Jular pao kurcu za uši, vidio se nije kad je ušao, upropasti onu jednu kontru i posla pas unazad. Tako naučio kod šefa, samo nazad da šalje. Najveći propust je sto Keri nije redovno igrao i što je Guli mrtvi Velez nosio, a naš igrač. Za to neko treba ici na robiju.
I njega i Kyeremeha, jer to bi mogli biti visemilionski transferi u buducnosti.
Ulaznice u prodaji ONLINE na našem web shopu, a od sutra poslije podne i na svim prodajnim mjestima FKS Official Store. Koja lokacija je tebi najbliža?
CIJENE:
Sjever - 6,00 KM
Istok - 8,00 KM
Zapad - 10,00 KM
Zapad galerija - 15,00 KM
VIP Loža - 80,00 KM
Dječije/Senior - 5,00 KM

U posljednjoj utakmici trećeg kola, FK Sarajevo će ugostiti ekipu NK GOŠK.
Glavni sudija je Ermin Sivac (Zenica), a njemu će asistirati Arnel Novalić (Doboj Istok) i Ivo Maglica (Livno).
Četvrti sudija je Danijel Perić (Bijeljina), a u VAR sobi su Antoni Bandić (Grude) i Miloš Gigović (Gradiška).