Ovakvo mu je svako izlijetanje.Los je u tom segmentu igre.Malo treba i Rogica probati a golmana da valja traziti jos na zimu.JoseMujica wrote: ↑12/08/2024 18:29 ja ga prvi put gledam, pa se mogu samo nadati da nije problem pozicioniranja i izlaska na visoke lopte.
Ako inače ovako izlijeće iskarat će nas svaka imalo ozbiljnija ekipa
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#43326 Re: Utakmice.
-
last mohicans
- Posts: 18218
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43327 Re: Utakmice.
Ne vidi on ni na AFH pod reflektorima. Ovo je drugi gol, ako ne i treći njegovom direktnom krivicom, izlijeće bez rezona na svaku loptu. Nikakva mu je procjena, leti grlom u jagode, a ni inteligencija mu nije jača strana. Oba golmana su nam isti profil, nepouzdana i nesigurna, osobito na prekidima i centaršutevima. Ne znam kakav je treci iz akademije.
- SmokingMan
- Posts: 22532
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#43328 Re: Utakmice.
Pobedili su i Wislu 3:1
- SmokingMan
- Posts: 22532
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#43329 Re: Utakmice.
Koja je budala odredila termin po ovom zvizdanu.
-
last mohicans
- Posts: 18218
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43330 Re: Utakmice.
Ma to je, ovo mu je vrlina, gledo sam ga tri puta na Koševu, to radi. Valjda trener golmana mu to treba utuviti u glavu. Odraz mu je nikakav, uvijek kratak, a nije bas toliko nizak 1.88. Evo opet ista stvar.JoseMujica wrote: ↑12/08/2024 18:29 ja ga prvi put gledam, pa se mogu samo nadati da nije problem pozicioniranja i izlaska na visoke lopte.
Ako inače ovako izlijeće iskarat će nas svaka imalo ozbiljnija ekipa
Last edited by last mohicans on 12/08/2024 18:40, edited 1 time in total.
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
#43331 Re: Utakmice.
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#43332 Re: Utakmice.
Catakovic zreo za klupe.
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43333 Re: Utakmice.
Hamza je sve uspio usrat u ovih 6 minuta drugog
-
last mohicans
- Posts: 18218
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43334 Re: Utakmice.
Nije normalan, šta propusti.
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43337 Re: Utakmice.
Nosi ga u pm više trebao je izaći prije dvadeset minuta
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#43339 Re: Utakmice.
Joj Hamze, znaci lik totalno diskonektovan, ne znam sto ga ne vadi. Sve sta je mogao zeznuti, zeznuo je.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#43340 Re: Utakmice.
Hamza dragi sta ti je 
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#43341 Re: Utakmice.
Hajde Renane tebi godi ova vrućina 
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43342 Re: Utakmice.
Nek je nešto i naš odbranio. Ne sviđa mi se ovaj govor tijela zadnjih 5-10 minuta. Jedva čekamo kraj
- SmokingMan
- Posts: 22532
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#43343 Re: Utakmice.
Dosta.
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43345 Re: Utakmice.
Čestitke momcima. Valjalo je igrat po ovom zvizdanu.
Joj Hamza jesi me ispizdio
Joj Hamza jesi me ispizdio
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
#43346 Re: Utakmice.
- enko 1964
- Posts: 1386
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#43347 Re: Utakmice.
Tri lijepa boda protiv tradicionalno neugodne Sloge.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#43348 Re: Utakmice.
Ali koliku smo mi levatinu imali i trpili kao trenera, tek se sada vidi pravo stanje kada uporediš igru i sve sa pravim stručnjakom na klupi... 
Last edited by Maharadza on 12/08/2024 19:35, edited 1 time in total.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#43349 Re: Utakmice.
Rutinski 3:1 za ganjati titulu,protiv ovakvih ekipa se ne smije kiksati ako se hoce nesto vise. 
-
18mn97
- Posts: 784
- Joined: 21/04/2021 12:56
#43350 Re: Utakmice.
Bitna pobjeda, bravo momci, bravo ZZ top! 
