Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43301 Re: Utakmice.
Gledam na instagramu teren djeluje odlično, al je brate vruće za tekme.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#43302 Re: Utakmice.
Mene uopste ne cudi za Klix, evo 45 minuta prije utakmice, jos ni slova.svi u napad wrote: ↑12/08/2024 16:08 Danas ponedeljak i Klix pise o utakmici Zelje koja se igra u subotu. Ni rijeci teksta o danasnjoj tekmi Sarajeva. Samo za cestitati Klixu na fer i nepristrasnom novinarstvu. Ne do bog da budu u vrhu tabele. Ne bi ni o Dodiku vise pisali. Zivjeli.
Inace, ako nemaju sta, jer nista vaznije nije od euforije navijaca FK Zeljeznicar, neka slobodno napisu autorski clanak kako smo natjerani da igramo u nehumanim uslovima.
Ovo je necuveno i bezobrazno od strane Saveza i Arene.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#43303 Re: Utakmice.
ima li gdje linka za danas?muha_sa wrote: ↑05/08/2024 06:04Hvala takodjesvi u napad wrote: ↑04/08/2024 20:43Kako veterani dobro saradjuju i pomazu se. Samo tako. Zivi i zdravi mi bili. Pozdrav od penzionera.![]()
![]()
![]()
otpozdrav od nekdašnjeg bolesnika pitara a sad penzionera ranoranioca
![]()
sad upalin Arenu 2, kad piše da je tekma večeras u 21h
Last edited by JoseMujica on 12/08/2024 17:24, edited 1 time in total.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#43308 Re: Utakmice.
ja stadiona...kakvih reklama prilijepiti na kamione i vozit magistralom i eto marketing agencije
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43311 Re: Utakmice.
Guliša 
Da pohvalim i Begana. Uzeo duel glavom, dao loptu, istrčao i asistirao
Da pohvalim i Begana. Uzeo duel glavom, dao loptu, istrčao i asistirao
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#43312 Re: Utakmice.
Auuu golcine
Kako igramo, neprepoznatljivi u odnosu na proslu sezonu
Kako igramo, neprepoznatljivi u odnosu na proslu sezonu
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#43313 Re: Utakmice.
igramo ko talijani...kontre i prekidi...čak neobično za našu ligu 
-
last mohicans
- Posts: 18220
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43315 Re: Utakmice.
Kad prcu dovedemo za golmana. Ovo mu je, koji 2-3 gol zbog krivog postavljanja ili izletanja u prazno.
- GandalfSivi
- Posts: 22760
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#43316 Re: Utakmice.
Rocki postaje problem, pogotovo znajuci nasu statistiku iz prekida…
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43317 Re: Utakmice.
Čist penal naravno da nisu ni gledali
- Altsa
- Posts: 9228
- Joined: 19/03/2004 18:31
#43318 Re: Utakmice.
Ovaj golman sad vec postaje problem.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#43319 Re: Utakmice.
golman nam je talentovano glup
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#43320 Re: Utakmice.
Ja mislim da Rockov nije vidio loptu od sunca, taman je pod.tim uglom išla... a i čudno je reagovao, nekako nelogična kretnja skroz 
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43322 Re: Utakmice.
Vidjet ćemo drugo, kada nama bude išlo sunce u oči. Jedna greška i eto ti haosa do kraja.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#43323 Re: Utakmice.
Moguce da mu je sunce zasmetalo, al' bezveze pokvari briljantnu partiju cijelog tima.
Sad zabiti jos dva u drugom samo zbog Jade Vlagodica!
Sad zabiti jos dva u drugom samo zbog Jade Vlagodica!
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#43324 Re: Utakmice.
ja ga prvi put gledam, pa se mogu samo nadati da nije problem pozicioniranja i izlaska na visoke lopte.
Ako inače ovako izlijeće iskarat će nas svaka imalo ozbiljnija ekipa
Ako inače ovako izlijeće iskarat će nas svaka imalo ozbiljnija ekipa
