Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#43276 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Već se vidi razlika u odnosu na prvu poluvrijeme sa izmjenama i promjenom formacije, nebo i zemlja
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#43277 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Nebo i zemlja, ba

Ovo je igra
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43278 Re: Utakmice.

Post by mond »

Pored ova tri gola, fulili smo još tri
svi u napad
Posts: 2278
Joined: 14/10/2012 14:40

#43279 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Kod kuce se mora igrati sa dva spica ako zelis pobjediti. Imamo keremeha i Gulia (najzad imamo krila) plus dva beka koji su ofanzivni i to mora rezultirati golovima. Vazno je da smo pobjedili i nadam se da ce igra biti sve bolja i bolja. Zivjeli.
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43280 Re: Utakmice.

Post by mond »

Solidno otvaranje sezone bez obzira na protivnika. Slabiji ulazak u tekmu zbog pogrešne postavke sa večeras nepotrebna 3 štopera. Sve u svemu ok, zadovoljan.
User avatar
enko 1964
Posts: 1386
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#43281 Re: Utakmice.

Post by enko 1964 »

Zna li ko šta je sa cukom? :mrgreen:
Labirint
Posts: 2931
Joined: 24/06/2013 14:37

#43282 Re: Utakmice.

Post by Labirint »

enko 1964 wrote: 04/08/2024 23:39 Zna li ko šta je sa cukom? :mrgreen:
Priveden u službene prostorije
last mohicans
Posts: 18220
Joined: 09/08/2012 23:19

#43283 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Nesposobnost policije se vidi u u onom jadnom psu, najviše je bježao od policajca koliko je utreniran i dresiran. Koliko je bilo zvanično navijača, ja bih rekao minimum 7k, ako ne i više. Ko objavljuje zvanične podatke?
User avatar
Logovan
Posts: 102767
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43284 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Dobar početak prvenstva. Nastaviti ovako. :mrgreen: Zaslužena pobjeda. Trebalo je biti brat bratu 5:1 ili čak više.
User avatar
Logovan
Posts: 102767
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43285 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

last mohicans wrote: 04/08/2024 23:57 Nesposobnost policije se vidi u u onom jadnom psu, najviše je bježao od policajca koliko je utreniran i dresiran. Koliko je bilo zvanično navijača, ja bih rekao minimum 7k, ako ne i više. Ko objavljuje zvanične podatke?
Ma mora biti više od 7k.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#43286 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Bitna su 3 boda za otvaranje prvenstva i mir u kući, a pogotovu jer je prva domaća. Elham. :thumbup:
ibizza
Posts: 4984
Joined: 05/06/2008 00:46

#43287 Re: Utakmice.

Post by ibizza »

Logovan wrote: 04/08/2024 23:59
last mohicans wrote: 04/08/2024 23:57 Nesposobnost policije se vidi u u onom jadnom psu, najviše je bježao od policajca koliko je utreniran i dresiran. Koliko je bilo zvanično navijača, ja bih rekao minimum 7k, ako ne i više. Ko objavljuje zvanične podatke?
Ma mora biti više od 7k.
8.500. a bilo je više.
last mohicans
Posts: 18220
Joined: 09/08/2012 23:19

#43288 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

ibizza wrote: 05/08/2024 00:17
Logovan wrote: 04/08/2024 23:59
last mohicans wrote: 04/08/2024 23:57 Nesposobnost policije se vidi u u onom jadnom psu, najviše je bježao od policajca koliko je utreniran i dresiran. Koliko je bilo zvanično navijača, ja bih rekao minimum 7k, ako ne i više. Ko objavljuje zvanične podatke?
Ma mora biti više od 7k.
8.500. a bilo je više.
Sjever najmanje milja, istok jedno 3500, na zapadu je bilo minimum 4000-4500.
Adobeg
Posts: 1116
Joined: 24/02/2020 18:20

#43289 Re: Utakmice.

Post by Adobeg »

last mohicans wrote: 05/08/2024 00:21
ibizza wrote: 05/08/2024 00:17
Logovan wrote: 04/08/2024 23:59
Ma mora biti više od 7k.
8.500. a bilo je više.
Sjever najmanje milja, istok jedno 3500, na zapadu je bilo minimum 4000-4500.
Po mojoj nekoj laickoj procjeni bilo je oko 9514 tacno. :D
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#43290 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Oko 8 hiljada, ok je to. Bicemo i ove godine daleko najposjeceniji stadion, samo neka nastave sa dobrim igrama
duffy_duck
Posts: 1559
Joined: 27/04/2018 09:07

#43291 Re: Utakmice.

Post by duffy_duck »

Lijep pozdrav svim bordo fanovima, prije svega da kažem zašto mi nismo uspjeli proći spartak. Falio nam je kvalitet u veznom djelu terena ono klasična desetka kao Rahman i Tatar što smo ih imali.
Drago mi je da sam u svoj broj gostovanja koji više nije pozamašan dodao i trnavu. Sakupio sam nekako tih 200 km za puta za kartu i još ponešto da imam pojest i popit tamo. Sa obzirom da sam tih 200 km nekako uspio sakupiti morao sam odmah nakon dan dva vratiti te pare. Krivo mi je jer sada sebi ne mogu priuštiti godišnju za Sjever od tih para sam mogao ali nažalost morao sam odmah vratiti. Ako ima neko ko bi mi pomogao u mojoj molbi nek mi piše u pp. Hvala svima unaprijed I SIGURAN SAM DA ĆEMO OVE SEZONE KONKURISATI ZA TITULU.

POSJETA VECERAS ODLIČNA SAMO NASTAVITI Ovako
User avatar
muha_sa
Posts: 140422
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#43292 Re: Utakmice.

Post by muha_sa »

svi u napad wrote: 04/08/2024 20:43
JoseMujica wrote: 04/08/2024 20:06
muha_sa wrote: 04/08/2024 20:05

Meni naš navijac mond ja tebi :D

https://wwwtvbosnacom.blogspot.com/

Par minuta prije pocetka tekme udji
:kakoste: :kiss:
Kako veterani dobro saradjuju i pomazu se. Samo tako. Zivi i zdravi mi bili. Pozdrav od penzionera. :kiss: :bih: :thumbup:
Hvala takodje :kiss: otpozdrav od nekdašnjeg bolesnika pitara a sad penzionera ranoranioca :D
Erice39
Posts: 167
Joined: 24/09/2018 01:35

#43293 Re: Utakmice.

Post by Erice39 »

duffy_duck wrote: 05/08/2024 02:31 Lijep pozdrav svim bordo fanovima, prije svega da kažem zašto mi nismo uspjeli proći spartak. Falio nam je kvalitet u veznom djelu terena ono klasična desetka kao Rahman i Tatar što smo ih imali.
Drago mi je da sam u svoj broj gostovanja koji više nije pozamašan dodao i trnavu. Sakupio sam nekako tih 200 km za puta za kartu i još ponešto da imam pojest i popit tamo. Sa obzirom da sam tih 200 km nekako uspio sakupiti morao sam odmah nakon dan dva vratiti te pare. Krivo mi je jer sada sebi ne mogu priuštiti godišnju za Sjever od tih para sam mogao ali nažalost morao sam odmah vratiti. Ako ima neko ko bi mi pomogao u mojoj molbi nek mi piše u pp. Hvala svima unaprijed I SIGURAN SAM DA ĆEMO OVE SEZONE KONKURISATI ZA TITULU.

POSJETA VECERAS ODLIČNA SAMO NASTAVITI Ovako
Seoska varalice isti post si napisao na ss.ba forumu
duffy_duck
Posts: 1559
Joined: 27/04/2018 09:07

#43294 Re: Utakmice.

Post by duffy_duck »

Erice39 wrote: 06/08/2024 16:51 Seoska varalice isti post si napisao na ss.ba forumu
Pa i tamo sam na forumu sta je čudno tu? Jedna osoba mi je prije dvije godine pomogla. Ja barem se trudim i bio sam na gostovanju u trnavi za razliku od nekih što kao kažu da su bili a bilo nas je oko 600 tako nešto medju njima sam bio i ja i drago mi je da sam i tu Slovačku dodao u svoja gostovanja.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22765
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43295 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Erice39 wrote: 06/08/2024 16:51

Seoska varalice isti post si napisao na ss.ba forumu
Ne bih ja bas letio, lik je na forumu sest godina, nisam nesto vidio da je moljakao ili pokusao koga zajebati. Ono, trazio lik prevoz do Zenice da gleda Sarajevo, nudio da plati pivu zauzvrat…
duffy_duck
Posts: 1559
Joined: 27/04/2018 09:07

#43296 Re: Utakmice.

Post by duffy_duck »

GandalfSivi wrote: 08/08/2024 02:55
Ne bih ja bas letio, lik je na forumu sest godina, nisam nesto vidio da je moljakao ili pokusao koga zajebati. Ono, trazio lik prevoz do Zenice da gleda Sarajevo, nudio da plati pivu zauzvrat…
Osoba koja me je odvela na tu tekmu dobila je puno vise od te pive realan sam i bar za razliku od pojedinih se trudim da na neki naćin idem na tekme situacija u Bosni znate i sami kakva je osim ako ko ne živi ovdje. Zamolio sam ako neko može da učini dobro djelo ako ne nikom.ništa trudiću se na neki drugi način uglavnom hvala ti na lijepom komentaru i lijepim riječima.
ZA SARAJEVOOOK ZA HORDE ZLA SAD PJEVAM JAAAAA.
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#43297 Re: Utakmice.

Post by F&N »

duffy_duck wrote: 09/08/2024 03:03
GandalfSivi wrote: 08/08/2024 02:55
Ne bih ja bas letio, lik je na forumu sest godina, nisam nesto vidio da je moljakao ili pokusao koga zajebati. Ono, trazio lik prevoz do Zenice da gleda Sarajevo, nudio da plati pivu zauzvrat…
Osoba koja me je odvela na tu tekmu dobila je puno vise od te pive realan sam i bar za razliku od pojedinih se trudim da na neki naćin idem na tekme situacija u Bosni znate i sami kakva je osim ako ko ne živi ovdje. Zamolio sam ako neko može da učini dobro djelo ako ne nikom.ništa trudiću se na neki drugi način uglavnom hvala ti na lijepom komentaru i lijepim riječima.
ZA SARAJEVOOOK ZA HORDE ZLA SAD PJEVAM JAAAAA.
Nemoj me pogresno shvatiti ali u danasnjem vaktu gdje bukvalno fali radne snage na svakom cosku. Konobara, pomocnih radnika, od kafica, hotela, restorana, gradjevisnkih firmi, fabrika, korpi, glova, svima fali radnika, ako hoces da zaradis mozes za dan naci posao i zaraditi dnevnicu.
Hotel Hills i Hollywood primaju radnike na dnevnicu i na ugovor samo se javi na recepciju i reci da trazis posao.

I jos mnogo je takvih koje ja znam da traze radnike.

Na facebooku ljudi mole ko da plate nekom da im radi fizicke poslove.

Pa ako vec treba za karte ili za neceg drugog naradi (osim ako nisi zdravstveno, ili na neki drugi nacin sprijecen da radis). Prije bih radio na gradjevini citav dan nosao cimentu na ledjima nego molio po forumu da mi neko kupi kartu.

A i klubu treba redara non stop, tako da mozes i tamo se javiti. Ugodno s korisnim.
18mn97
Posts: 784
Joined: 21/04/2021 12:56

#43298 Re: Utakmice.

Post by 18mn97 »

Danas po pobjedu u Doboju. :thumbup:
svi u napad
Posts: 2278
Joined: 14/10/2012 14:40

#43299 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Danas ponedeljak i Klix pise o utakmici Zelje koja se igra u subotu. Ni rijeci teksta o danasnjoj tekmi Sarajeva. Samo za cestitati Klixu na fer i nepristrasnom novinarstvu. Ne do bog da budu u vrhu tabele. Ne bi ni o Dodiku vise pisali. Zivjeli.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22550
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#43300 Re: Utakmice.

Post by SmokingMan »

Možda plaćaju forisanje objava. :D
Post Reply