Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#43276 Re: Utakmice.
Već se vidi razlika u odnosu na prvu poluvrijeme sa izmjenama i promjenom formacije, nebo i zemlja
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#43277 Re: Utakmice.
Nebo i zemlja, ba
Ovo je igra
Ovo je igra
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43278 Re: Utakmice.
Pored ova tri gola, fulili smo još tri
-
svi u napad
- Posts: 2278
- Joined: 14/10/2012 14:40
#43279 Re: Utakmice.
Kod kuce se mora igrati sa dva spica ako zelis pobjediti. Imamo keremeha i Gulia (najzad imamo krila) plus dva beka koji su ofanzivni i to mora rezultirati golovima. Vazno je da smo pobjedili i nadam se da ce igra biti sve bolja i bolja. Zivjeli.
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43280 Re: Utakmice.
Solidno otvaranje sezone bez obzira na protivnika. Slabiji ulazak u tekmu zbog pogrešne postavke sa večeras nepotrebna 3 štopera. Sve u svemu ok, zadovoljan.
- enko 1964
- Posts: 1386
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#43281 Re: Utakmice.
Zna li ko šta je sa cukom? 
-
Labirint
- Posts: 2931
- Joined: 24/06/2013 14:37
-
last mohicans
- Posts: 18221
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43283 Re: Utakmice.
Nesposobnost policije se vidi u u onom jadnom psu, najviše je bježao od policajca koliko je utreniran i dresiran. Koliko je bilo zvanično navijača, ja bih rekao minimum 7k, ako ne i više. Ko objavljuje zvanične podatke?
- Logovan
- Posts: 102772
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43284 Re: Utakmice.
Dobar početak prvenstva. Nastaviti ovako.
Zaslužena pobjeda. Trebalo je biti brat bratu 5:1 ili čak više.
- Logovan
- Posts: 102772
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43285 Re: Utakmice.
Ma mora biti više od 7k.last mohicans wrote: ↑04/08/2024 23:57 Nesposobnost policije se vidi u u onom jadnom psu, najviše je bježao od policajca koliko je utreniran i dresiran. Koliko je bilo zvanično navijača, ja bih rekao minimum 7k, ako ne i više. Ko objavljuje zvanične podatke?
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#43286 Re: Utakmice.
Bitna su 3 boda za otvaranje prvenstva i mir u kući, a pogotovu jer je prva domaća. Elham. 
-
ibizza
- Posts: 4984
- Joined: 05/06/2008 00:46
#43287 Re: Utakmice.
8.500. a bilo je više.Logovan wrote: ↑04/08/2024 23:59Ma mora biti više od 7k.last mohicans wrote: ↑04/08/2024 23:57 Nesposobnost policije se vidi u u onom jadnom psu, najviše je bježao od policajca koliko je utreniran i dresiran. Koliko je bilo zvanično navijača, ja bih rekao minimum 7k, ako ne i više. Ko objavljuje zvanične podatke?
-
last mohicans
- Posts: 18221
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43288 Re: Utakmice.
Sjever najmanje milja, istok jedno 3500, na zapadu je bilo minimum 4000-4500.ibizza wrote: ↑05/08/2024 00:178.500. a bilo je više.Logovan wrote: ↑04/08/2024 23:59Ma mora biti više od 7k.last mohicans wrote: ↑04/08/2024 23:57 Nesposobnost policije se vidi u u onom jadnom psu, najviše je bježao od policajca koliko je utreniran i dresiran. Koliko je bilo zvanično navijača, ja bih rekao minimum 7k, ako ne i više. Ko objavljuje zvanične podatke?
-
Adobeg
- Posts: 1116
- Joined: 24/02/2020 18:20
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#43290 Re: Utakmice.
Oko 8 hiljada, ok je to. Bicemo i ove godine daleko najposjeceniji stadion, samo neka nastave sa dobrim igrama
-
duffy_duck
- Posts: 1559
- Joined: 27/04/2018 09:07
#43291 Re: Utakmice.
Lijep pozdrav svim bordo fanovima, prije svega da kažem zašto mi nismo uspjeli proći spartak. Falio nam je kvalitet u veznom djelu terena ono klasična desetka kao Rahman i Tatar što smo ih imali.
Drago mi je da sam u svoj broj gostovanja koji više nije pozamašan dodao i trnavu. Sakupio sam nekako tih 200 km za puta za kartu i još ponešto da imam pojest i popit tamo. Sa obzirom da sam tih 200 km nekako uspio sakupiti morao sam odmah nakon dan dva vratiti te pare. Krivo mi je jer sada sebi ne mogu priuštiti godišnju za Sjever od tih para sam mogao ali nažalost morao sam odmah vratiti. Ako ima neko ko bi mi pomogao u mojoj molbi nek mi piše u pp. Hvala svima unaprijed I SIGURAN SAM DA ĆEMO OVE SEZONE KONKURISATI ZA TITULU.
POSJETA VECERAS ODLIČNA SAMO NASTAVITI Ovako
Drago mi je da sam u svoj broj gostovanja koji više nije pozamašan dodao i trnavu. Sakupio sam nekako tih 200 km za puta za kartu i još ponešto da imam pojest i popit tamo. Sa obzirom da sam tih 200 km nekako uspio sakupiti morao sam odmah nakon dan dva vratiti te pare. Krivo mi je jer sada sebi ne mogu priuštiti godišnju za Sjever od tih para sam mogao ali nažalost morao sam odmah vratiti. Ako ima neko ko bi mi pomogao u mojoj molbi nek mi piše u pp. Hvala svima unaprijed I SIGURAN SAM DA ĆEMO OVE SEZONE KONKURISATI ZA TITULU.
POSJETA VECERAS ODLIČNA SAMO NASTAVITI Ovako
- muha_sa
- Posts: 140422
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#43292 Re: Utakmice.
Hvala takodjesvi u napad wrote: ↑04/08/2024 20:43Kako veterani dobro saradjuju i pomazu se. Samo tako. Zivi i zdravi mi bili. Pozdrav od penzionera.JoseMujica wrote: ↑04/08/2024 20:06muha_sa wrote: ↑04/08/2024 20:05
Meni naš navijac mond ja tebi![]()
https://wwwtvbosnacom.blogspot.com/
Par minuta prije pocetka tekme udji![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
-
Erice39
- Posts: 167
- Joined: 24/09/2018 01:35
#43293 Re: Utakmice.
Seoska varalice isti post si napisao na ss.ba forumuduffy_duck wrote: ↑05/08/2024 02:31 Lijep pozdrav svim bordo fanovima, prije svega da kažem zašto mi nismo uspjeli proći spartak. Falio nam je kvalitet u veznom djelu terena ono klasična desetka kao Rahman i Tatar što smo ih imali.
Drago mi je da sam u svoj broj gostovanja koji više nije pozamašan dodao i trnavu. Sakupio sam nekako tih 200 km za puta za kartu i još ponešto da imam pojest i popit tamo. Sa obzirom da sam tih 200 km nekako uspio sakupiti morao sam odmah nakon dan dva vratiti te pare. Krivo mi je jer sada sebi ne mogu priuštiti godišnju za Sjever od tih para sam mogao ali nažalost morao sam odmah vratiti. Ako ima neko ko bi mi pomogao u mojoj molbi nek mi piše u pp. Hvala svima unaprijed I SIGURAN SAM DA ĆEMO OVE SEZONE KONKURISATI ZA TITULU.
POSJETA VECERAS ODLIČNA SAMO NASTAVITI Ovako
-
duffy_duck
- Posts: 1559
- Joined: 27/04/2018 09:07
#43294 Re: Utakmice.
Pa i tamo sam na forumu sta je čudno tu? Jedna osoba mi je prije dvije godine pomogla. Ja barem se trudim i bio sam na gostovanju u trnavi za razliku od nekih što kao kažu da su bili a bilo nas je oko 600 tako nešto medju njima sam bio i ja i drago mi je da sam i tu Slovačku dodao u svoja gostovanja.
- GandalfSivi
- Posts: 22766
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
-
duffy_duck
- Posts: 1559
- Joined: 27/04/2018 09:07
#43296 Re: Utakmice.
Osoba koja me je odvela na tu tekmu dobila je puno vise od te pive realan sam i bar za razliku od pojedinih se trudim da na neki naćin idem na tekme situacija u Bosni znate i sami kakva je osim ako ko ne živi ovdje. Zamolio sam ako neko može da učini dobro djelo ako ne nikom.ništa trudiću se na neki drugi način uglavnom hvala ti na lijepom komentaru i lijepim riječima.GandalfSivi wrote: ↑08/08/2024 02:55
Ne bih ja bas letio, lik je na forumu sest godina, nisam nesto vidio da je moljakao ili pokusao koga zajebati. Ono, trazio lik prevoz do Zenice da gleda Sarajevo, nudio da plati pivu zauzvrat…
ZA SARAJEVOOOK ZA HORDE ZLA SAD PJEVAM JAAAAA.
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#43297 Re: Utakmice.
Nemoj me pogresno shvatiti ali u danasnjem vaktu gdje bukvalno fali radne snage na svakom cosku. Konobara, pomocnih radnika, od kafica, hotela, restorana, gradjevisnkih firmi, fabrika, korpi, glova, svima fali radnika, ako hoces da zaradis mozes za dan naci posao i zaraditi dnevnicu.duffy_duck wrote: ↑09/08/2024 03:03Osoba koja me je odvela na tu tekmu dobila je puno vise od te pive realan sam i bar za razliku od pojedinih se trudim da na neki naćin idem na tekme situacija u Bosni znate i sami kakva je osim ako ko ne živi ovdje. Zamolio sam ako neko može da učini dobro djelo ako ne nikom.ništa trudiću se na neki drugi način uglavnom hvala ti na lijepom komentaru i lijepim riječima.GandalfSivi wrote: ↑08/08/2024 02:55
Ne bih ja bas letio, lik je na forumu sest godina, nisam nesto vidio da je moljakao ili pokusao koga zajebati. Ono, trazio lik prevoz do Zenice da gleda Sarajevo, nudio da plati pivu zauzvrat…
ZA SARAJEVOOOK ZA HORDE ZLA SAD PJEVAM JAAAAA.
Hotel Hills i Hollywood primaju radnike na dnevnicu i na ugovor samo se javi na recepciju i reci da trazis posao.
I jos mnogo je takvih koje ja znam da traze radnike.
Na facebooku ljudi mole ko da plate nekom da im radi fizicke poslove.
Pa ako vec treba za karte ili za neceg drugog naradi (osim ako nisi zdravstveno, ili na neki drugi nacin sprijecen da radis). Prije bih radio na gradjevini citav dan nosao cimentu na ledjima nego molio po forumu da mi neko kupi kartu.
A i klubu treba redara non stop, tako da mozes i tamo se javiti. Ugodno s korisnim.
-
svi u napad
- Posts: 2278
- Joined: 14/10/2012 14:40
#43299 Re: Utakmice.
Danas ponedeljak i Klix pise o utakmici Zelje koja se igra u subotu. Ni rijeci teksta o danasnjoj tekmi Sarajeva. Samo za cestitati Klixu na fer i nepristrasnom novinarstvu. Ne do bog da budu u vrhu tabele. Ne bi ni o Dodiku vise pisali. Zivjeli.
- SmokingMan
- Posts: 22556
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#43300 Re: Utakmice.
Možda plaćaju forisanje objava. 
