Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#43326 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

JoseMujica wrote: 12/08/2024 18:29 ja ga prvi put gledam, pa se mogu samo nadati da nije problem pozicioniranja i izlaska na visoke lopte.

Ako inače ovako izlijeće iskarat će nas svaka imalo ozbiljnija ekipa
Ovakvo mu je svako izlijetanje.Los je u tom segmentu igre.Malo treba i Rogica probati a golmana da valja traziti jos na zimu.
last mohicans
Posts: 18220
Joined: 09/08/2012 23:19

#43327 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

vicious wrote: 12/08/2024 18:25 Ja mislim da Rockov nije vidio loptu od sunca, taman je pod.tim uglom išla... a i čudno je reagovao, nekako nelogična kretnja skroz :)
Ne vidi on ni na AFH pod reflektorima. Ovo je drugi gol, ako ne i treći njegovom direktnom krivicom, izlijeće bez rezona na svaku loptu. Nikakva mu je procjena, leti grlom u jagode, a ni inteligencija mu nije jača strana. Oba golmana su nam isti profil, nepouzdana i nesigurna, osobito na prekidima i centaršutevima. Ne znam kakav je treci iz akademije.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22550
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#43328 Re: Utakmice.

Post by SmokingMan »

Pobedili su i Wislu 3:1
User avatar
SmokingMan
Posts: 22550
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#43329 Re: Utakmice.

Post by SmokingMan »

Koja je budala odredila termin po ovom zvizdanu.
last mohicans
Posts: 18220
Joined: 09/08/2012 23:19

#43330 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

JoseMujica wrote: 12/08/2024 18:29 ja ga prvi put gledam, pa se mogu samo nadati da nije problem pozicioniranja i izlaska na visoke lopte.

Ako inače ovako izlijeće iskarat će nas svaka imalo ozbiljnija ekipa
Ma to je, ovo mu je vrlina, gledo sam ga tri puta na Koševu, to radi. Valjda trener golmana mu to treba utuviti u glavu. Odraz mu je nikakav, uvijek kratak, a nije bas toliko nizak 1.88. Evo opet ista stvar.
Last edited by last mohicans on 12/08/2024 18:40, edited 1 time in total.
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#43331 Re: Utakmice.

Post by zbunjola71sa »

:D ovaj rockov vartepolista :D pliva bolje od ikoga :D
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#43332 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Catakovic zreo za klupe.
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43333 Re: Utakmice.

Post by mond »

Hamza je sve uspio usrat u ovih 6 minuta drugog
last mohicans
Posts: 18220
Joined: 09/08/2012 23:19

#43334 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Nije normalan, šta propusti.
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43335 Re: Utakmice.

Post by mond »

Joj Hamza :-)
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43336 Re: Utakmice.

Post by mond »

Mijenjaj budalu
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43337 Re: Utakmice.

Post by mond »

Nosi ga u pm više trebao je izaći prije dvadeset minuta
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#43338 Re: Utakmice.

Post by zbunjola71sa »

Hamza daj se uozbilji
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#43339 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Joj Hamze, znaci lik totalno diskonektovan, ne znam sto ga ne vadi. Sve sta je mogao zeznuti, zeznuo je.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#43340 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Hamza dragi sta ti je :lol:
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#43341 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Hajde Renane tebi godi ova vrućina :D
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43342 Re: Utakmice.

Post by mond »

Nek je nešto i naš odbranio. Ne sviđa mi se ovaj govor tijela zadnjih 5-10 minuta. Jedva čekamo kraj
User avatar
SmokingMan
Posts: 22550
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#43343 Re: Utakmice.

Post by SmokingMan »

Dosta.
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43344 Re: Utakmice.

Post by mond »

Pa nije ga dohvatio :lol:
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43345 Re: Utakmice.

Post by mond »

Čestitke momcima. Valjalo je igrat po ovom zvizdanu. :thumbup:
Joj Hamza jesi me ispizdio :lol:
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#43346 Re: Utakmice.

Post by zbunjola71sa »

:D ovaj sviro po minute prije :D
User avatar
enko 1964
Posts: 1386
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#43347 Re: Utakmice.

Post by enko 1964 »

Tri lijepa boda protiv tradicionalno neugodne Sloge.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#43348 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Ali koliku smo mi levatinu imali i trpili kao trenera, tek se sada vidi pravo stanje kada uporediš igru i sve sa pravim stručnjakom na klupi... :run:
Last edited by Maharadza on 12/08/2024 19:35, edited 1 time in total.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#43349 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Rutinski 3:1 za ganjati titulu,protiv ovakvih ekipa se ne smije kiksati ako se hoce nesto vise. :izet:
18mn97
Posts: 784
Joined: 21/04/2021 12:56

#43350 Re: Utakmice.

Post by 18mn97 »

Bitna pobjeda, bravo momci, bravo ZZ top! 👏
Post Reply